Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rusaleczka1989

Szukam koleżanek z podkarpacia

Polecane posty

hihihi śmieszny zbieg okoliczności ) My jeszcze nie mamy dziecka i w sumie nie ustaliliśmy jeszcze kiedy będziemy mieć. Ja mam nadzieje, że "samo jakoś tak wyjdzie" w całkiem niedługim czasie :) KSU chyba lubimy tą samą piosenke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musisz przyznać Olga, że odważne z nas dziewczyny, że tak wcześnie wyszłyśmy za mąż :) Z moje rocznika ze szkoły tylko 4 dziewczyny wyszły za mąż (oczywiście o których wiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gienia świat sie zmienia
Witajcie mało bywam ostatnio bo zaczełam dorabiać na nokach i po prostu w dzien odsypiam jesli chodzi o dekoracje na świeta to ja moge polecić http://www.youtube.com/watch?v=-RoybZ5mvJ8&feature=relmfu - wychodzą twarde pierniczki do zawieszania na choince ( po jakims czasie w pudełku robią sie miekkie) http://www.youtube.com/watch?v=6JXsh24oyWM&feature=related tu są sliczne ozdoby z makaronu http://chomikuj.pl/Drobi/KWIATY+Z+BIBU*c5*81Y+I+INNE+DEKORACJE/DEKORACJE+Z+MAKARONU http://www.youtube.com/watch?v=yh6HsrayC0Y http://www.youtube.com/watch?v=dIzYHCGFINg tu mozna sie zainspirować stroikami http://www.e-ogrody.pl/Ogrody/5,113396,2394063,Swieta_z_pomyslem___galeria.html?i=1 ja rok temu robiłam bobki ala karczoch ładne i bardzo łatwe w wykoaniu ( wszyscy sie zachwycali) http://swiatpasji.pl/kreatywny/bombka-ala-karczoch/ http://nitkowo.blogspot.com/2010/11/732010_24.html mam nadzieje ze zainspirowałam ja na pewno tym razem bede bawić sie w dekoracje z makaronu i piernczki z witrazykami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dzisiaj malowałam spiżarkę :) zdecydowałyśmy się z teściową w ciągu pół godziny i poprostu pomalowałam :) Dziękuje za linki. Napewno wszystkie je przejże :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry dzien:D U mnie przez wczorajszy caly dzien posypywal snieg albo krupa...sama nie wiem.Wiem jedno...nadal nie mam butow zimowych,strasznie jest mi ciezko jakie kolwiek kupic:/ Boje sie,ze jak kupie na obcasie to wywine "lazane" jak bedzie slisko .....chyba zakupie sobie na koturnie:P Bylam wczoraj w Deiochmannie,CCC i innych znanych sklepach obuwniczych i dupa jest:/ Jutro ide na rynek,pewnie tam cos kupie:P Co do ozdob na choinke to ja jak co roku pomaluje orzechy i szyszki zlotolem:D Link z chomikuj jest genialny:D Chodzi mi o makaronikowa choineczke:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak, stawiałam na Białobrzegi:D Ja z Grójca... jak wiesz, ludzie tu są specyficzni... Nie powiem, że źli..ale widać różnicę zestawiając z Podkarpaciem:) POzdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rusaleczko i Olgo - u mnie prawie wszystkie dziewczyny ze szkoly sredniej i podstawowki sa ochajtane i nawwet wyszly za maz bedac mlodsze od Was:P Dla mnie swistek papieru nie ma wielkiej wagi....nooo moze jak beda dzieci to wtedy sie zaobraczkuje a poki co jest mi dobrze jak jest teraz :D PS.Nie mam sie komu pozalic to Wam sie pozale....przytylam a mialam schdnac do swiat:( Nie chce juz kolezanek tym tematem wkurwiac hehehehe a tym bardziej mojego X:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A żal się bibelotko :) Ty chyba jesteś z tych osób co się muszą całe życie odchudzać. Ja niestety też tak mam... Od 3 dni jestem na dość dziwnej, wymyślonej przez siebie diecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przez 1 dzień zliczałam bardzo dokładnie ilość zjadanych kalorii. A potem przeanalizowałam sobie wszystko co zjadłam i postanowiłam, że nie przekroczej określonej liczby kalorii. Tylko na początku mój dozwolony próg jest dość spory tzn 1700 kcal. A potem będe go zmniejszać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehehhehe ano...cale zycie odchudzam sie:P Najlepiej odchudza mnie praca ale dopiero po Nowym Roku wracam do roboty wiec teraz mam mniej ruchu,duzo wolnego czasu i pelna lodowke ,ktora napchana jest mnostwem cal.:P Zakupilam sobie otreby owsiane z mnostwem blonnnika i bede je dodawac do wszystkiego:D Mam pyszny ciemny chleb ,bialego nie jadam bo mi nie smakuje:P Jaka diete zastosowalas ?:D Pochwal sie:P Twoj maz nie narzeka,ze nie ograniczasz jedzenie?Moj X narzeka i jak On je np.parowki badz cos innego to juz mnie to kusi i napycham sie:P Jedyny plus,ze slodyczy nie jem bo nie przepadam za slodkim:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jemu nie ograniczam :) Wyjeżdża rano do pracy i wraca dopiero wieczorem, więc nie jemy razem. Tylko w soboty i niedziele. Ja też nigdy nie liczyłam aż na zajęciach pokazali nam film na którym facet żywi się tylko w McDonaldzie i chudnie, bo wyznaczył sobie próg kalorii. To mnie zaciekawiło i zaczełam sama tak robić. Nie wiem jak długo będzie mi się chciało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co świstka małżeńskiego. Mi też nie był potrzebny. Ale ciesze się że już mam to za sobą. Nie lubie wesel. I licze na to, że wreszcie po zmianie nazwiska odwróci sie ode pech na uczelni. Całe życie byłam 1 na liście, bo miałam nazwisko na B, a teraz na J :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm... może to troche dziecinnie zabrzmiało z tym nazwiskiem, ale będąc 1 na liście prawie zawsze miałam jakieś przygody. Z trudniejszymi pytaniami, siedzenie zawsze na egzaminie w 1 rzędzie, gdy te osoby z drugiego rzędu ostro ściągały i takie tam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe a ja cale zycie bylam prawie ostatnia na liscie w szkole,uczelni bo mam nazw.na W i moj X tez ma nazw.na W wiec inicjaly mi sie nie zmienia ... poza tym lubie swoje nazw. :D Ja musze w koncu wziasc sie za siebie i przynajmniej przez tydz.zrobic sobie diete bo za tydz.ide na slub cywilny o ktorym juz Wam wspominalam i nie wiem nawet czy wcisne sie w spodnie w ktorych mam isc:P Wczoraj kupilam sobie dzinsy i musialam o rozmiar wieksze wybrac....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eee to fajnie,ze masz tak wysokiego faceta:DMoj mogl by byc wyyzszy ale nie narzekam jakos specjalnie :D Chyba dzis upieke ciasto marchewkowe bo zostalo mi duzo marchewki i muze ja dzis do czegos wykorzystac....bede tez robila zapiekanke z brokulami:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OOO a z czego dokładniej ta zapiekanka? moja teściowa kupiła ten pomysł na pizzerinki i dzisiaj będziemy je robić. Ja wolałabym zrobić normalną pizze, ale skoro kupiła to zobaczymy czy to jest dobre :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooooooooooo w koncu ktos z P-sla:D nvidia25 - witaj,witaj :D Rusaleczko - sama nie wiem co tam dodam...chyba ziemniaki,brokuly i cos jeszcze....co tam dam to bedzie:D Pomysle jeszcze nad tym:D Chcialam zrobic brokulowa zupe-krem ale w domu zapowiedzili,ze ma byc zapiekanka no i jak tu dbac o cal.:Phehehe....tz mnie kusza pizzerinki i musze to kupic:D Jak je zrobisz to napisz czy oplaca sie kupic:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze :) napewno napisze :) ale napisz mi w czym zrobisz tą zapiekanke i taki ogólny zarys co i jak. Mój mąż nie je warzyw. Chyba, że są ukryte :) i właśnie poszukuje pomysłów na ukrywanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Drogie Panie mam 25 od 3 miesięcy "siedzę" na bezrobociu i bezskutecznie szukam pracy ale jestem dobrej myśli :) dlatego również odkryłam talenty kulinarne i chętnie skorzystam z waszych pomysłów co jeszcze mogłabym napisać o sobie ...hmmm mam 164 cm wzrostu długie włosy a wskaźnik na wadze mógłby być o 3-4 kg mniejszy ale wszystko da sie zrobić :) Mam nadzieje ze mnie przygarniecie do swojego grona :) Bardzo mi miło was poznać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×