Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rusaleczka1989

Szukam koleżanek z podkarpacia

Polecane posty

Gość maniolek
pryjdz do mnie i usmaż racuchy obie sie zrelaksujemy:) na razie uciekam, bo dziewczynki wstały i cyca chcą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maniolek
3 miechy i wiszĄ MI NA CYCACH RENATE ZNASZ TAK?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maniolek
JAKOŚ DAJĘ, NI NA SAMYM CYCU, MUSSZE DOKARMIĆ JA MAM TAK NA IMIĘ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poiuyuioa
Hej dziewczyny jest któraś z dębicy :D jak tak to pisać :) Mam 30 lat, zero dzieci, żadnego faceta i czasmi brakuje kogoś do wyjścia na kawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba raczej nic nie upieke... odchudzam się, więc nic nie będę piekła :( poiuyuioa ja nie jestem z okolic Dębicy i nie wiem czy któraś z nas jest, ale chętnie wypijemy z Tobą kawe i poplotkujemy na kafeterii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maniolek
Gienia ja tez mam początki pcos, wszystko będzie dobrze ja ogarnęłam dzieciaki i lece na kuchenne rewolucje do rzeszowa mam jakieś 30 km

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja obecnie mieszkam w rzeszowie I wiem ze nie moge mysleć negatywnie - ale jednak zaczynam miec głupie mysli, choc mam swiadomosc ze przy odpowiednim leczeniu nic nie jest przekreslone na razie czekam na kase i ide na badania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rusaleczko - ja swojego X tez nazwyam kociakiem a dokaldniej mowie do Niego KOCIE:D Lukier plastyczny tez mnie kusi:D Podaj link Rusaleczko :Dpodobno wyszukalas przepis na lukier w necie:D Super,ze mamy tutaj Gienie:DNasza kuchareczke:DJa tez kocham piec,gotowac alke widze,ze Ty masz ciekawe pomysly:D Moze cos kupisz swojemu Em albo upieczesz cos?Ja swojemu X na walentynki,jakis czas temu, upieklam serducho bezowe polane roznymi polewami,w ronych kolorach:P Wczoreaj kupilam swojemu X Jego ukochany tel.bo swoj zgubil i juz ma prezent pod choinke:P Ja tez mam ochote na muffinki i musze kupic foremki do nich:D Juz wiecie co mi kupic pod choinke :D :classic_cool: Gienia kipesko z tym co wykryl ginekolog:/ PS.Witam nowe kobietki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm...nie ma nikogo 😠 Mloda pewnie uczy sie na jutrzejszy egzamin....pisalas Tusaleczko,ze masz zrobic ankiete...zadal;am Ci pyt.ale nie odpisalas wiec powtarzam je....jaka to ankieta?jaki temat?moze Ci pomozemy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, jak mio wyspać sie w nocy :) bezcenne a tak poważanie to dzis jest dzien sprzatania wzmożonego i pieczenia torta dla eM na 30, bezdzie tort capuccino z masą chałwową nie mam pomysłu na ozdobienie chyba bedzie tradycyjne ale to jeszcze sie okaze co w tej małej głowie mej sie urodzi :D kaszel troche mnie dobija ale co tam moze przejdzie dobra kawe pije a raczej konce sie nią delektować i do galopu, bede zagladac dzis czesciej wiec odzywać sie tu czasem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry wszystkim Panią :) Zaliczyłam kolosa :) Ankiete zrobiłam. Dotyczyła wina aroniowo- winogronowego. Na jednym z przedmiotów mamy stworzyć swój produkt i moim zadaniem było zrobić kilka punktów i między innymi ankiete.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc:D Padam na pysk po slubie:D Bylo okropnie sztywno ale jak polowa gosci sie zmyla to zaczeto czesciej polewac i jakos sie rozkrecilo hehehe:P Jedzenie bylo pyszne i wciaz cos jadlam i wiecie co.....wazylam sie wczoraj i o dziwo kilo zgubilam:D Dziowne....myslalam,ze przybralo mi sie po tej wyzerce a tu na odwrot....chyba wódka wypalila cal.hahaha:P Dzieki za link na ten lukier,juz sobie zapisalam strone :D U mnie wieje na maxa:/Glowe moze urwac:P Gienia - daj troche torta...pewnie juz nic nie zostalo po nim...jedynie mile wspomnienie:D Moj X w przyszlym roku bedzie mial 30stke na karku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wejdz na bloga tam czestuje a w domu jeszcze zostało :) wiec jest cos na słodko do kawy miałam mu zrobic takiego wpanego torta ale niestety wyszło jak wyszło przez te nocki jestem nie do życia ale tylko do świat mam zielone wiatło od eM, potem mam konczyc kariere bioblioteka kg spadają bo mimo ze jadłaś to pewnie niezle sie wytańczyłaś wiec sie wszystko spaliło w ruchu zazdrosze mi sie w najblizszym okresie nie szykuje zaden ślub masakra a tak bym poszła potańczyć jakiegoś obertasa ( najlepiej z rodziną męża albo z moim rodzeństwem) ja dzis robie kurczaka na obiad wsadze załego upieke i bedzie żarcie na 3 dni a co - bunt na pokładzie - nie chce mi sie w garach siedziec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×