Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rusaleczka1989

Szukam koleżanek z podkarpacia

Polecane posty

Czesc wariaty :D :classic_cool: Kto pojdzie za mnie na ciuchy(bazar) po moje buty:D Musze jakies kupic......wczoraj jedna laska wydarla mi buty w sklepie!Noo nie dokladnie WYRWALA hehe tylko gdybym minute wczesniej weszla do sklepu to ja bym je miala a tak to dupa:/ Kupila ostatni nr 39...wlasnie taki nosze,czasami 38:P Pozniej pojde do innej galerii gdzie tez jest ten sklep:D Dzis tak mnie bola stopy z wczorajszego calodniowego chodzenia po sklepach:/ Pije green tea...dolaczy sie ktos?:D Wyskoczylo mi tzw.zimno na ustach a ja w sobote ide na slub...pech to pech 😠 Wiecie,ze gdyby nie maniolek to w zyciu bym nie zobaczyla,ze Gienie ma w swojej stopce link do swojego blogu i zaraz go przegladne:D stalowolanko - hehe znam Twoj sposob na odchudzanie bo nie raz tak schudlam:D PS.Rusaleczko do ksiazecz,notatek lec...jutro egz.:P Tzn. lec jak ja pojde...chwilke pogadamy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe przegladnelam jedna strone...reszte pozniej bo juz zrobilam sie glodna widzac te pyszne wypieki:D Chyba zrobie ciasto cytrynowe z przepisu Gieni :D Robilyscie kiedys ciasto marchewkowe?Ja NIE i chyba na dniach zrobie...kusi mnie niesamowicie:D Ciekawe czy jest dobre:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też zaraz wejde na bloga Gieni :) Z butami zimowymi to naprawde jest problem... Jak są jakieś ładne to zaraz okazuje się, że cienkie i na zime sie nie nadają. A jak są ładne i na kożuszku to cena od razu jest zniewalająca :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest problem bo okolo 90% ma cienka podeszwe:/Takie sa odpowiednie na jesien-wiosne a nie na zime:/ Na koturnie kupie i juz:D Chyba jednak nie skocze na ciuchy bo budy sa krotko otwarte a ja jest juz blisko 10tej....jutro pojde:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam już dosyć siedzenia w domu... Prawie wcale nie wychodze tylko się ucze. A znając mnie to i tak nie zalicze ani kolosa ani nie bede odpowiednio dobrze przygotowana do zajęć. Już mi się troche nie chce studiować. Jakoś tak zawsze mam pod górke na studiach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie moj X wstal i pytanie do mnie "dlaczego mnie nie budzisz?" hehehe.....niech sobie pospi skoro ma wolny czas:P Ja nie nawidzilam kolosow.....my mielismy takie lawki gdzie blat byl sciagany i bralismy go do domu,olowkiem pislaismy sciagi,przynosilismy w dniu egz.i sciaga gotowa:D hehehe:P Gorzej bylo z ustnym egz.:P Ja nie ide na ciuchy ale pozniej do Tesco i Lidla skocze...moze do Blue Parku - tam jest pare fajnych sklepow:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaa przypomnialo mi sie...chodzac wczoraj po Galerii (prawie odpaczylam stopy z tego chodzenia hehe) widzialam mlode dziewczyny,ktore chyba przyszly tam sie ...no nie wiem jak to ujac...lansowac?Jak one byly ubrane i ta tapeta....chodzily jak by mialy kij w plecach! Smiac mi sie z nich chcialo:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja pije kawe z cukrem i gorącą. Nie lubie zimnej ani letniej. A młode dziewczyny teraz są naprawde strasznie wylaszczone... Dobrze, że moja siostra taka nie jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe ide kupic dla siebie buty i jakas elegancka bluzke na sobotni slub:P Wczoraj kupilam bluzke w H&M za 10 zl.:P Bizuterie dla siostry na prezent...wino X mi kupil haha i dla X koszule z dlugim i krotkim rekawem:D aaa i sobie jeszcze jedna taka ladna bluzeczke:D Mykam 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihihihihihihihi :) odruchowo napisałam Kotek :) Tak nazywam mojego męża :) ups... wydało się :) Oj bo On to taki Kociak troche z charakteru jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maniolek
ja robię taką masę cukrową z glukozy i cukru pudru, trochę roboty jest, ale fajne wychodzi i barwniki można dodać i jest git

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki maniołku :) już właśnie wypatrzyłam w internecie przepis na takie cudo. i Niestety mnie wciągnęło... znalazłam ten przepis na stronie www.kotlet.tv i od jakiejś godziny siedzę i przeglądam przepisy na różne smakołyki zamiast się uczyć... , masakra :) a nawet nie zauważyłam kiedy ta godzina mineła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dzieki za zaintereesowanie blogiem, niedawno zalożyłam, jesli potrzebujeice jakiegos przepisu to moge cos podrzucić z zeszytu poza tym blog powstał na potrzeby reklamowe ( bo stwidziłam ze bede piec na zamowienie na swieta) ja własnie wstałam o 13,30 ( masakra) teraz kompiel, kawa, i ide na wizyte do gina tylko jest kłopot bo nie pamieatam czy byłam umowiona na 16 czy troche pozniej no nic trzeba bedzie pojsc wczesniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masę cukrową z glukozą i żelatyną robiłam fajna sprawa na dekooracje :) własnie szukam barwników w pascie najlepiej jakis tanich ale ciezko takie upolowac 03.12 moj eM ma urodziny i musze cos jutro wypatencić a jego wyzucic za drzwi zeby miał niespodzianke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maniolek
no to Gienia skąd mnie niby znasz??? ja czasem piekę na zamówienie, głównie torty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maniolek
nigdzie nie widziałam barwnikó w paście, ja mam w płynie niemieckei, kupowałąm na allegro, są super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem czy cie znam po prostu skojarzyłaś sie mi z moją koleżanką ze szkoły średniej jeszcze która ma bliżniaczki dziewczynki i jest z okolic zbydniowa i to tylko dla tego tak ( ale ty masz jeszcze jedno dziecko a ona nie) wiec to pewnie pomyłka ja z kotlet.tv jestem ostatnio napalona bna pierniczki witraze ktoś robił http://www.youtube.com/watch?v=-RoybZ5mvJ8&feature=relmfu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maniolek
chyba masz na myśli Renatę P. to moja koleżanka, ma bliżniaczki tylko one to już duże panny eeee przypomniałam sobie że kiedyś mama dostała barwniki w takich tubeczkach, ale nie pamiętam czy to była pasta, wiem że na pewno były niemieckie i barrrrdzo słodkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×