Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rusaleczka1989

Szukam koleżanek z podkarpacia

Polecane posty

na 2 roku, jestem warmiakiem wiec studiuje inzynierie srodowisko, robie to co lubie:):) i planuje jeszcze ochrone srodowiska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie chce Cie smucić, ale ja też robie/ studiuje to co lubie i nie bardzo mam perspektywy na prace... Chyba, że już teraz wiesz, że będzie miał gdzie pracować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słyszałem ze duzo takich inżynierów na rynku pracy nie ma a podobno jest zapotrzebowanie, a teraz UE jak wiadomo kładzie nacisk no ochrone srodowiska wiec mysle ze bedzie ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cuevas skoro nie jestes z podk.to co robisz w tym temacie????!!!! Ja juz ide...u mnie sloneczko swieci....u Ciebie Rusaleczko pewnie tez:D Super pogoda jak na koniec listopada i Andzrejki...wrozycie sobie dzis??:D Milego dnia:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jade w piątek do Lublina. masakra... mam mieć kolosa. I co najgorsze przed wyjazdem zawsze dużo jem, bo się denerwuje. Mam nadzieje, że tym razem uda mi się nad tym jakoś zapanować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stalowowolanka***
Witam Panie i Pana:) Nie było mnie chwile, ale w dalszym ciągu użeram sie z Panem od szaf...ehhh...Nie chce mi się nawet o tym pisać:) No w kazdym razie Bibelotka, jeden z młodzianów był całkiem całkiem, ale jak przyszli miałam takiego wkuurwa,że bardziej obmyslałam plan morderstwa niz zwracałam uwagę na urodę:D Co do odchudzania, to napisze Wam cos dziewczyny. Dokładnie rok temu też miała pare kilo za dużo i może przy moim wzroście (170 cm) ktos by powiedział,że moja ówczesna waga (65 kg) jest ok, ale ja mam taka budowe ciała,że na górze za duzo, a na dole za mało, wiec naprawde czułam sie niekomfortowo... No więc postawowiłam zgubic co nieco:) Ponieważ jestem największym leniem jakiego znam oraz największym wielbicielem jedzenia, zwłaszcza tego najbardziej kalorycznego, odrazu wiedziałam, że zadne diety i aerobiki, ze o ćwiczeniach w domu nie wspomnę, so nie dla mnie, opracowałam własny system. Oto moje zasady: 1. Codzienny spacer min.1 godz.-byle gdzie, bez względu na pogodę 2. Nie tykam jedzenia po 18-tej-19-tej (wyjątki:świeta, imieniny, urodziny, sylwester i od czasu do czasu w tygodniu;)) 3.Dużo wody, nawet kranówy (u nas w Stalowej kranówa czysta, bo źródlana) 4. Jem ABSOLUTNIE WSZYSTKO, jedynie rzadko ziemniaki (ale jem), na przemian biały chleb z ciemnym 5.Wszystko co jem, jem na małych, ale pełnych talerzach. Efekty po roku (wiem,że to długo, jednak jest to systematyczne i waga oraz wymiary na stałym poziomie z tendencja spadkową): ROK TEMU: waga-65 kg talia-82 cm brzuch-94 cm biust-99 cm pod biustem-88 cm pod pachami-95 cm DZIŚ: waga-54 kg talia-70 cm brzuch-80 cm biust-90 cm pod biustem-77 cm pod pachami-85 cm jakbyście miały jakies pytania, chetnie służe radą:) Narazie zmykam na kawe z koleżanką, będe wieczorkiem:) Miłego dnia ludziska🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj z tym romansem to będzie ciężko hihihihihihihihihih :) Stalowowolanko naprawde jestem pod wrażeniem :) ja narazie opracowałam swój program i zobaczymy co z tego wyjdzie. narazie jest ok. Tylko właśnie ruchu mi brakuje. Sprobuje ten fitness domowy pociągnąc najdłużej jak się da. Kiedyś uprawiałam joge :) miałam taką książkę joga odchudzająca czy coś takiego. Ćwiczyłam codziennie przez 7 tygodni. Efekty są rewelacyjne. Ale teraz n ie wiem czy chciałabym do tego wrócić. te spacery są fajnym pomysłem. Tylko nie wiem czy to też wypali. Samej troche spacerować nie będzie mi się chciało, a mój mąż wraca z pracy po całym dniu bycia na zewnątrz, więc raczej nie chce Mu się spacerować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie laski - wyspałam sie teraz czas cos zjesc bo przez to nockowanie to zapominam noramlnie jesc i potem chodz z dziurą w brzuchu u mnie dzis potrawka z kurczaka ziemniai z wody i surówka ale na razie wszysytko w proszku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maniolek
Gienia a skąd się niby znamy? Przeglądnełam Twojego bloga ale nie kojarzę... stalowowolanka - super dietka, tylko że ja to bym chyba codziennie miała święta, imieniny, albo sylwestra obchodziłabym 5 razy do roku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×