Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rusaleczka1989

Szukam koleżanek z podkarpacia

Polecane posty

Gość gienia świat sie zmienia
witaj nvidia 25

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nvidia 25
stare miasto... no tak życie toczy sie dalej ja to wiem wiem tez ze ludzie krzywo sie patrzą ze poznałam kogoś nowego całkowite przeciwieństwo pierwszego męża i tak sama nie wiem czy coś z tego będzie z drugiej strony nawet mi sie nie chce poznawać żadnego nowego faceta czuje ze już wszystko za mną i jeszcze ten brak pracy trochę to wszystko przygnębiające

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gienia świat sie zmienia
nvidia ja tez szukam pracy wiec wiem jak to jest przytłaczające i depresyjne ale trzeba wierzyc ze bedzie lepiej i ze w koncu do nas tez sie usmiechnie szczescie i bedziemy na fali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nvidia 25
nie nie mój mąż zginą w wypadku nie mieliśmy dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gienia świat sie zmienia
przykro mi nvidia wyrazy wspólczucia ja dziwczyny uciekan na razie, potem zajrze, ide po ex kuzynkę :D pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gienia - milego popoludnia:D nvidia - przykro mi z powody smierci meza:( Ludzie jak to luidzie (zwlaszcza w P-slu,Polsce) patrza sie na innych i obgaduja...nie przejmuj sie gadaniem bo ludzie zawsze obgadywali innych.....25 w nicku to Twoj wiek?Jak tak to jestes mloda i ulozysz sobie zycie na nowo...w koncu kazdy na to zasluguje,na szczescie i bycie kochanym:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) byłam w tesco i kupiłam mojej mamie śliczne talerze do ciasta :) i jeden taki większy taki sam jak te małe. Pierwszy prezent pod choinke kupiony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nvidia 25
Wiem wiem tak jakoś dopadł mnie humor jakiś taki beznadziejny jutro już piątek okropnie szybko zleciał mi ten tydzień. Dziewczyny jakie macie plany na Andrzejki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RUSALECZKO - Ja tez mialam jechac do Tesco ale wlasnie rozmawiam z sis przez komps:P Te talerzyki sa do deseru?Drugiego dania? nvidia 25 - ja nigdzie nie ide na andrzejki noooooooooo chyba,ze pojade dpo siostry,ktora mieszka w malpolsce:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chyba też nigdzie nie ide na andrzejki, w niedziele za to ide na imieniny do cioci mojego męża- Basi :) 6 talerzyków jest do ciasta i jeden taki duży jakby obiadowy :) białe z czerwonymi brzegami. Droga nvidiu ja jakiś czas temu wpadłam w straszną depresje. Ogólnie głównie płakałam i cały czas byłam smutna, bo wysłałam bardzo dużo cv i nikt sie nie odezwał. Teraz też czasami łapie mnie taki kiepski humorek. Tak się czasami dzieje i niestety nie mamy na to wpływu. To fantastyczne, że masz faceta. Myśle, że rodzina powinna zrozumieć, że chcesz żyć dalej. Tylko może potrzebują trochę czasu... Głowa do góry :) Będzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stalowowolanka***
hej laski:) ło matko, alescie sie rozpisały:D ja tez dzisiaj walcze z bólem głowy, bo wczoraj była u mnie kolezanka i troche popiwkowalyśmy:D marzyłam o tym żeby przeleżec cały dziń pod kocykiem i ogladac filmy, ale jak na złość zaraz pojawi sie u mnie Pan, który bedzie montował szafę wrrrr.... akurat dziś!!!!! nie wiem jak ja to przezyję:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stalowowolanka***
bibelotka, dobrze znam ten trik:D, ale niestety wczoraj wypiłysmy wszystko co miałam w lodówce, a do sklepu sie chyba nie dowlokę:D No nic, pozostaje mi tylko cierpieć i postrzymywać sie przed zabiciem pana od szafy:D trzymcie sie kobitki, ide umierać w oczekiwaniu na intruza:)🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bibelotko to nie był zestaw tylko każda sztuka osobno. Oj biedna stalowolanka... hihihihihihihi :) Zmykam dziewczyny. Będe jutro jak wróce z Lublina. Pozdrawiam i życze dobrej nocki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorem:D Weszlam na chwilke:D Jednak nie poszlam dzis do tesciowej,jutro pojde.....a;le objadalm sie na wieczor,na noc....ech :P:P:P Patrzcie jaki temat i jak macie slabe nerwy to nie wchodzcie na link w tym temacie....plakac mi sie chce:( Wstyd mi,ze jestem czlowiekiem i wstyd mi za Nasza rase:/ 😠 😠 😠 http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=5034876 DOBRANOC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gienia świat sie zmienia
Witajcie ja po noce własnie zaraz ide spac andrzejki beda pewnie w domu, solenizanta mam pod bokiem wiec bedzie kameralna impreza link przerażający a tym co tego biednego zwierzaka tak urządzili powinni zosta c tak samo potraktowani po prostu oko za oko ząb za ząb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aleś Cie poszalaly z wpisami, he he, ja dzis tylko przelotem zagladam. Odezwe sie dopiero po weekendzie. A wiec zatem - milego weekendu 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Nasze kochane podkarpacie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gienia świat sie zmienia
dziewczyny nie wiem czy wam pisałam ze ogłosiłam sie w internecie ze pieke ciasta i pojawił sie pierwszy klient - własnie pieke królewca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) wreszcie wróciłam z Lublina :) Gieniu ten pomysł z ciastami jest super. Też o tym myślałam, ale nie wiem czy na wsi ktoś kupił by ciasto, a pozatym w Stalowej są dosyć niskie stawki. A Ty jaką cene podałaś? Za całą blache czy za kg? Bibelotko odezwij sie koniecznie czy Twój mężczyzna zdał prawko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gienia świat sie zmienia
hej cena jest uzalezniona od rodzaju ciasta bo wiadomo jedne sa bardziej pracochłonne inne mniej ale tak 15 - 30 zł za blache + produkty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🌼 U mnie dzis sypie snieg:O Tzn.posypuje:P Glowa mi peka...za duzo piwka wczoraj :P Oczywiscie,ze zdal! Wiedzialam od pozcatku,ze zda pomimom,ze sam w siebie nie wierzyl...jeszcze praktyka :D Tez w Niego wierze:D Moje prezenty z Avonu juz sa dostarczone:D OIgladam najnowszy katalog i chyba znowu cos zamowie:DCeny kusza hehehehe Rusaleczko - a jak Twoj egzamin??:) Gienia super pomysl z ciastami.Tez kiedys o tym myslalam bo nie rz pieklam cos dla znajomych ale za darmo:P PS.Powracajac do tego psa z linku,ktory Wam wyslalam to masakra:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gienia świat sie zmienia
Hej jak tam sobota ja wyspana w koncu ( rekord swój własny pobijam od 22 do 11) ale fanie bo mam nadzieje ze troche odsapne poza tym gardzołekcos mnie zaczął boleć wiec wlcze z dziadostwem febrisanem placek sprzedałam - zobaczymy jakie beda opinie po ( ponoc kolejny klient sie zastanawia nad zamowieniem - oby doszło do skutku) U mnie za oknem śniegu nie widać ale wieje i jest zimno eM pijechał przepalić drugie auto ( które staramy sie sprzedac i od miesiąca nie ma na niego klienta) co dzis macie na obiad, ja chyba łazanki :) dobra, lece cos robić - bo prasowaia sie nazbierało a i prania jest nie mało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×