Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rusaleczka1989

Szukam koleżanek z podkarpacia

Polecane posty

Dzień doberek wszystkim :) Ja dzisiaj wstałam wyspana i z uśmiechem od ucha do ucha :) Mam nadzieje, że utrzyma mi się tak do końca dnia. Mam dzisiaj duuużo spraw do załatwienia, ale raczej wszystkie w domu i przed komputerem :) Musze znaleźć maszyny na projekt i jakieś tam jeszcze inne pierdoły :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sprzedawałyście coś kiedyś na allegro? Ja ostatnio sprzątałam i okazało się, że mamy z moim mężem kilka takich samych książek. Pomyślałam, że może wystawie je na allegro. I mam jeszcze korale, które zostały mojej mamie po likwidacji sklepu. Je też chciałabym wystawić, a i jeszcze kilka czarnych torebek :) Jak kupuje torebke to zawsze tak jakoś wychodzi, że czarną... A potem i tak chodze tylko w dwóch moich ulubionych. Jeżeli chciałybyście obejrzeć te wszystkie przedmioty to chętnie Wam wyśle zdjęcia na meila :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ja tez sprzedaje przez allegro - a raczej mój małż, ale zazwyczaj jest to sprzet elektroniczny albo czesci samochdowe jak bys mogla to zamiesc linka to poogladamy, moze akurat jakies korale pod choinke upolujemy ja dzis sie w koncu wyspałam, ale poiem ze coraz bardziej doprowadzaja mnie soimi gadaniamy te dwie babki od tego cateringu - cały czas jak któras cos zle zrobi to zwalają na mnie bo niby jeszcze nic nie wiem i sie ucze no masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny :) Oj Gieniu to przykre, że tak Cie traktują... Troche wiem jak musisz się czuć, bo miałam może troche inną ale w sumie podobną sytuacje w swojej pierwszej pracy w Stalowej. W efekcie nie podpisałam następnej umowy. Jak wystawie to wszystko co mam na allegro to wstawie tu linka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:D Ja nic nie wystawaialam na allegro i raczej nic nie bede wystawiac...nawet NIGDY nic stamtad nie zamowilam ale chyba bedzie trzeba to zmienic:D Rusaleczko czekam na link z niecierpilowscia :D Widac,ze ten tydzien jest "chudy" jesli chodzi o kafe bo nie ma wszystkich lasek i jakis taki maly jest ruch:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rusaleczko cicho szaaa a propos obiadow:/ Moja waga idzie w gore zamista w dol i zalamuje sie powoli:/ Cwicze na stepperze od 2 dni i nic.....nawet mam wiecej ruchu nic zwykle i tez nic nie pomaga....poje zielona herbatke i nic....zobacze w piatek jaka bedzie waga,musze 2 kg.zgubic...chyba nic juz nie bede jadla hehehe:P Pozniej ide po zapas jogurtow i serkow bialych oraz owocow i warzyw i od dzis ostra dieta Odpowiedajac na Twoje pytanie to nic nie mam na obiad...aaa wczoraj kupilam pizzerinki:D Zrobie dopiero w przyszlym tyg.jak mi waga spadnie hehehehe.Dzis ugotuje troche zupy warzywnej,mrozonki,innej nie mam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie przejmuj sie literówkami :) u mnie dzisiaj pierogi ruskie z wczoraj :) Ja wczoraj znalazłam sobie w internecie ćwiczenia fitness i próbowałam ćwiczyć. Nie jest to wcale proste, bo te babki ćwiczą dość szybko i można się pogubić. Z 3 filmików zrobiłam 1,5 i dałam sobie spokój, bo się pogubiłam :) ale dzisiaj spróbuje znowu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam filmiki fitness w domu ale jakos nie chce mi sie cwiczyc...no brak motywacji bierze gore :( 😠Zaluje,ze wyrzucilam hula-hop:/ ale spokojnie...wroce do swojej wagi ... 2-3 kg w dol i bedzie git majonez..wydaje sie,ze to malo ale dla mnie jest to wielki wyczyn...:D dam rade...damy rade hehehe:P Pamietajmy,ze zima zawsze nabiera sie troche cialka:P Poza tym chce wrocic do swojej wago bo wnet swieta i nie chce przytyc np.10 kg:P hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leć Bibelotko, leć :) Musze Ci tylko napisać, że ja w zimę zawsze chudne :) i tym razem też tak musi być :) Skąd jesteś Cuevas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cuevas Ty jestes K czy M?Juz glupialam:P Nie mam eza..jestem wolna jak ptak hahaha:P Moj X nie wscieka sie jak przesole zupe (raz mi sie to zdarzylo:/) bo On dodaje tyle maggiego i soli,ze zupa smakuje jak sol:/ bleeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×