Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rusaleczka1989

Szukam koleżanek z podkarpacia

Polecane posty

:DWitam ponownie :D Oooooooooooo Geinka sie zaczernila 🌼 Ja mam na obiad mamine golabki i mam sci do kolezanki ale mi sie nie chce....nie wiem jak sie wytlumaczyc,ze nie wpadne...znowu bedzie gledzila mi do ucha przez tel.ze to tamto i owamto,ze nie chce wpasc... :/ Mileeeeeej soboty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) Ja tylko ona chwile. Też mam dzisiaj dzień sprzątająco- prasujący :) Nie zrobił nam wczoraj kolosa. W sumie to chyba nawet dobrze. Bibelotko super, ze Twój facet zdał egzamin na prawko. Śnił mi sie dzisiaj kot, a to nie dobrze. Zawsze jak śni mi się kot nieważne jakiego koloru to dostaje złą nowinę. Narazie cisza i mam nadzieje, że tak zostanie. Chociaż... Moja mama zadzwoniła dzisiaj i powiedziała mi, że moją siostre 13 letnią poprosił chłopak o chodzenie i Ona się zgodziła... Od razu sprawdziłam co to za chłopiec :) Wiecie co... Ona jest dla mnie jeszcze taka malutka (chociaż jest wyższa odemnie ). Jak to chłopaka ??!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stalowowolanka***
hej dziewczynki🖐️ ja też tylko przelotem:) Pan od szfy był, wtramolił 3 elementy w asyscie dwóch młodzianów i rzekł"przyjdę w sobote i to skończę". No. Nie przyszedł. Jak zadzwoniłam to powiedział,ze jest na pogotowiu bo kregosłup wysiadł, no ale jeszcze sie oferował,ze jak mu tylko zastrzyk przecibólowy zaaplikują to wpdanie, ale że mam serce, to mu kazałam odpoczywać i przyjść w poniedziałek...ehhhh... i cała sobota zmarnowana:D ale niech tam:D miłego weekendu kobitki🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stalowowolanka***
sorki za literówki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helllllllllo :D Jednak poszlam do kolezanki ,poczywiscie X tez musial pojsc hehehe bo jak to On sam swteirdzil "nie poszcze Cie samej jak jest ciemno za oknem" a byla dopiero godz 16:P Fajnie bylo,pogadalam sobir spokojnie z kolezanka a X zajal sie jej dzieckiem:D Rusaleczko nie bylo egz.?A tyle wczesniej bylo strachu......mowi sie "glupi ma szczescie":P Nie dziwie Ci sie,ze siostra jest malutka dla Ciebie....w koncu ma TYLKO 13 lat ale z drugiej strony w dzisiejszych czasach mlodziez jest calkiem inna niz kiedys.....szybciej dorasta! stalowowolanka*** - fajne te mlodziaki - kociaki?:D Wczoraj przegraklam prawie 50 zl.....lecialy walki KSW i robilam zaklady ze swoim X a ten wykorzystal to,ze nie znam sie na walkach tego typu (ogolnie nie znam sie na walkach:P) i ptzegralam kase w zakladach .... hehehe:P Mowi,ze to beda jego "zaskorniaki" hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bryyyyyyyyyy :PWidzw,ze dzids nikogo tutaj nie ma oprocz mnie:P Ja jak co niedz.spedzam ja do popoludnia w domu...[pozniej mykam a chaty:D Skonczylam ogladac film PIATY WMIAR....genialny pomimo,ze po 30 min. i warto poogladac do konca...super?!Kocham takie filmy:D Ciao :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj widzę, że dzisiaj pustki na kafeterii... Mam nadzieje, że macie dzisiaj lepszy humor niż ja... Jestem jakaś taka przygnębiona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka ....:) Jakiś smętny dzień. Wieje, niby słoneczko, ale co z tego. Kicha jakaś. Pozdrawiam Was! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej u mnie wiało ale teraz to nawet ładnie bo słoneczko zaczeło świecić Miałam dzis rozprawe w Sadzie jako świadek wiec troche miałam stresa ale poszło wszystko wporzadku i mozna odetchnąć pełną piersią zaraz cos posprzatam, pozmywam, włącze tv i pojde w kimę bo spałam ze 2 godz dopiero dzis a nocka mnie czeka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gienia wspołczuje tych nocek. A i swiadkowanie w sadzie tez stresujące potrafi byc :O Ja zamulam przed tv i netem :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maniolek
Hejka chyba się przyłącze do waszego klubu teżjestem z podkarpacia, mieszkam niedaleko Niska, pochodzę z okolic Zbydniowa. Nie pracuję, siedzę w domku i wychowuję dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witamy maniołku i zapraszamy do gadania. Hmm czyli niestety nie tylko ja mam dzisiaj kiepski humor... To nie dobrze. Jak Wam minął weekend?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maniolek
synek ma 4 latka a dziewczynki za tydzień będą miały 3 miesiące

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wekend minoł pod hsłem imprezowania myslałam ze odepczne ale najpier znajomi sie zapowiedzili wiec upiekła ciasto i zrobiłam salatke - w koncu ostatki a potem zadzwonili znajmomi ze chetnie przyjechali by w odwiedmy w niedzele na obiad i popołudnie wiec znowu sałatka i gotowania obiadu wiec pracowicie ale bardzo miło i przyjemnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kurcze... ale napisałam niw pięć ni w dziesięć. chodziło mi o to, że super, że maniołek ma takie małe dzieciaczki i w dodatku najwyraźniej bliźniaczki :) U mnie sobota nudna, a w niedziele byłam na imprezie imieninowej. Jakoś nie bardzo miałam ochote na alkoholizowanie sie, więc nie mam kaca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :D hehehe ja cala niedz.spedzilam w domu,odpoczywalam po sobotnim spotkaniu z kolezanka i po tej walce KSW:P Obzarlam sie w niedz.,poogladalam filmy,jak juz pisalam tutaj w niedz.:P Witaj maniolek 🌼 :D Bizniaczki fajna sprawa":D Chociaz sa zawsze dwie strony medalu.....zreszta tak jak ze wszystkim:P Ja dzis wysprzatalam chate na blysk,obiad mialam z wczoraj,rosol i kurak plus golabki ,do wyboru,do koloru :P.....a jutro mykam od rana do miasta i mam kupe spraw do zalatwienia,ech......moze mnie nie zwieje bo wieje na maxa ale cieszmy sie dziewczynki.ze nie mieszkamy na polnocy PL bo tam dopiero dzieja sie cyrki:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie mam odpoczynek po cwiczeniach na steperze.....140 cal.spalilam....akurat,stredni jogurt z wsadem owocowym,ktory dzis zjadlam:P Namawiam X abu mi kupil rowerek pod choinke tlyko nie wiem jaki jest lepszy....magnetyczny czy mechaniczny? Znacie sie na tym??:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×