Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Foxy_Lady

Chciałabym mężczyzny...

Polecane posty

Myslę, że więcej mam do zaoferowania niz to, czego wymagam od mężczyzny. Miedzy innymi wolna, niezależna, z własnym mieszkaniem i furą, rozgarnięta, i ponoć ładna. Wirtuozem kuchni może nie jestem, umiem gotowac, ale nie lubie, kuchnie przeznaczam do dyspozycji faceta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pamiętaj Lisiczko, nigdy nie wpuszczaj do łóżka faceta, który nie potrafi gotować. Nie ma nic gorszego niż mężczyzna czekający na posiłek ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje wymagania: Fajna dupa, temperament podobny do mojego, fantazja, perwera i dymanie do upadłego ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wg własnej miary mierzyć bym kobietę mógł czy dobra jest czy może zła. Wymagań mam od cholery i ciut, ale przystanałbym na powolne poznawanie owych niespełnionych wymagań. Bo z wielu źródeł wody trzeba skosztować, aby wiadomo było która dobra tak ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ooooo witaj Andro... z cała pewnością czekających na jakąkolwiek obsługę nie wpuszczę ani do wyra, ani nawet za próg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Twardowski, czasem pokosztujesz tylko z jednego źródełka i trafisz na ambrozje. Wszystko zalezy potem od Twojej ciekawości, albo zawsze bedzie Ci smakowac i nie bedzie chciało sie dalej wędrować, albo zaczniesz sie wiercic i szukac, czy cos jeszcze aby nie smakuje lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pompekk, a Ty z urzedu skarbowego? Łowcy posagu czy utrzymanka tez nie szukam, ma mieć gdzie mieszkac i za co żyć. Nie zaglądaj mi w zęby jak koniowi, bo kopnę w czułe miejsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do tej pory jak nie krystaliczna woda by się wydawała to szansę jej dać - dałem. To nie tak, że ambrozji zaraz szukam po prostu czasem dłużej trzeba posmakować, ażeby wiedzieć co w takim źródełku nie halo. skoro wymagań mam sporo a od siebie do zaoferowania też coś by się znalazło to kto wie. Może jak górnik zacznę góry przekopywać w poszukiwaniu prawdziwej "fontanny młodości".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj małolatko :-) jeśli chodzi o usługiwanie, to chodzi o to, by każdy robił to, co lubi. Ja akurat lubię gotować i nie widzę żadnego problemu w tym, by przynieść kobiecie śniadanie do łóżka. Uważam zresztą, że to bardzo erotyczne ;-) W każdym razie we dwoje żyje się po to, by było lżej, a nie ciężej :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz ja to na dobra fure lece :D teraz samochody tanie jak barszcz wiec mozesz miec jakiegos starego kapcia :D huehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piece policzę bez ściagania skarpetek, ale wszystkie bochenki po jakimś czasie stawały w gardle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pompek, zaczynasz mnie wkurzac z ta inwentaryzacją majątku. Jak lecisz na brykę, to sobie na nią zarób. Nieroba i darmozjada nie chcę. Nie mam starego kapcia, w miare nowe sredniej klasy. I nie ustawiaj sie w kolejce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiscie bez obrazy foxy :D a najlepsze jest to ze od kilku lat nie mam samochodu jakos odczuwalem takiej potrzeby :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To po cholere mi liczysz pokoje i w dowód rejestracyjny zaglądasz? Może mam jeszcze aktualne badania serologiczne okazać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak dla zartu :) mnie nie interesuje kasa itp drugiej osoby sam nie jestem bogaty :D mysle ze sa inne waznieejsze atuty :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To tym bardziej nie rozumiem po co ten remanent. Jedyne co miałam na celu mówiąc o mieszkaniu i aucie, to że mam wszystko co trzeba, żeby nie było gadania, że potrzebny mi facet po to, żeby mnie utrzymywał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cerato
jestem tu często ale jakoś na ten temat nie wchodziłem:) teraz z ciekawości czytam i normalnie szukasz mnie:P niestety jestem zajęty ale życzę powodzenia bo wiem jacy dzis są kolesie:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
należysz do atrakcyjnych, wykształconych kobiet. Takim trudniej znaleźć faceta (nie myślę o kochanku), bo mają większe wymagania. Takich kobiet faceci troche się boją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×