Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Foxy_Lady

Chciałabym mężczyzny...

Polecane posty

Spoko, dam rade, to hibernacja kontrolowana :) Umożliwia przetrwanie w skrajnych warunkach bez niepotrzebnego trwonienia energii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem, czym sobie zasłużylam, ale dziekuję pięknie za subtelne ogrzewanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiedziałbym bezinteresownie :P ... za duży jestem i ciężko w nią uwierzyć, ale może jednak :) ot zimno przyciąga ciepło :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe, spoko, mam nadzieje że smakował i rozgrzał nieco. Wpadne do kominka wieczorkiem, może ktoś podrzuci malibu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mrozie, zimno przyciaga ciepło mówisz... to szykuje sie niezła burza z piorunami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak myślę... polaryzacja napędza świat :classic_cool: generuje tą siłę z której te burze huragany i ... adrenalina :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć i czołem dawno tu widzę nikt nie zaglądał. Dziś odkurzam historie czytam to tu to tam. Z drugiej strony ciekawi mnie jak ten prawie już rok dla was wszystkich tu piszących się posunął. Czas ucieka i coraz rzadziej oglądamy się za siebie nie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiele się wydarzyło a tu jak widzę coś mnie ominęło. Jednak bardzo to ja sobie głowy tym nie nabijam. Ot zwykły obrót głowy na to jak to było na początku. Coś takiego. U mnie siakiś awans, jakieś marniejsze rozczarowania. Trochę radości trochę zadumy. No i chyba sporo alkoholu ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dalej tego mężczyzny nie znalazłam. Trafił sie nawet jeden całkiem fajny i do rzeczy, ale bardzo młodziutki niestety :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chlebek czosnkowy
Foxy :) a długo już szukasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chlebek czosnkowy
o i czy na dłużej czy krócej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spotykałam sie z kilkoma, niekoniecznie z finałem w łóżku :) Każdemu czegos brak, lub czegos za duzo, strasznie wybredna jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chlebku, problem w tym, że chyba nie szukam. Sami przychodzą, z różnych miejsc :) Po tych kilku miesiącach coraz bardziej podejrzewam siebie o to, że tak szukam, żeby nie znaleźć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W zasadzie to może i masz rację. Szukać aby nie znaleźć roztaczasz może wokół siebie jakąś aurę którą co niektórzy boją się poruszyć ? Jakąś taką strefę niedostępności pewności siebie i zaradności. Stąd ciapajdy się Ciebie imają ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co dyskwalifikuje, hmmm.... 1) żonaty (choc to akurat nie jest wada, ale na forum nie wypada powiedziec inaczej, bo sie uwezmą) lub ma dziewczynę 2) kolega z pracy 3) ponad 10 lat młodszy 4) nachalny jak diabli 5) dawny eks Niektóre kategorie u danego samca łącza sie ze sobą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×