Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Foxy_Lady

Chciałabym mężczyzny...

Polecane posty

skromność mnie ogarnęła słowa nie mogłem wykrztusić jak czytałem o słodkim ojcostwie... :P na erotycznym :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a Lisica czmychnęła do norki ;) a tu krew się nie leje oj to może Tchórzyczka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lisiczka, nie tchórzyczka :) Ale nawet spryciula musi rano do pracy a nie lubi byc niewysopana :) jutro poczytam ta walkę, nie przeszkadzajcie sobie chopcy, gdzie dwóch sie bije tam baby nie potrzeba ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LOLLOOL
Chciałbym niewidzialnego, jadalnego jednorożca, zmieniającego kształty i kolor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LOLLOOL
Oraz świecącego w ciemności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LOLLOOL
TAk jak figurka matki boskiej z Guadalupe, która nocą rozświetla ciemności mego pokoju stojąc na biurku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Querc jak zwykle wylewny ;) Gdzies widzialam jednorożca, ale niestety, niejadalny i nie fosforyzował

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lisiczko też cedzisz słówka ;) widzisz jakoś szczęśliwy jestem :D napiszę że lubię zimę to będzie głupio brzmiało a ja tak ją lubię i cieszę się że nadeszła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A może nie strzepi paluchów o klawiaturę :) Niestety, nie jestem miłośniczką zimy, jest ciemno, zimno, trzeba odsnieżać auto i dojazd gdziekolwiek zajmuje wieki, bo tradycyjnie juz w tym kraju zima znów zaskoczyła drogowców :( Brakuje mi słonka i ciepła :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla mnie to taka forma medytacji z tym odśnieżaniem jest :classic_cool: myślę o problemach egzystencjalnych wspominam lato :D koszenie trawy ciepło zimą to sport kominek i sauna :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha, rany, to mi już chyba błona odrosła skoro go widziałam :) A może to był mój mąz, którego zdradziłam tylko na pół gwizdka i stąd jeden róg ;) Za co szacun dla moda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wywalili wpis pomarańczy :classic_cool: jakiś badziew już go gdzieś widziałem ten wpis o pieprzeniu żony przez kolegów żołnierzy :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak sobie myślę. Już chyba wiem w czym jest problem. Nie wiem czy słyszałaś, Foxy, o teorii samosprawczych życzeń? Według tej teorii wystarczy powtarzać sobie to co ma się stać a rzecz w tajemniczy sposób jakoś się stanie. Mimo iż nie jestem przesądny ani nie wierzę w czary to akurat w tę teorię wierzę, bo ona mi się co najmniej raz sprawdziła. Z punktu widzenia tej teorii problem tkwi w tytule wątku: "chciałabym mężczyzny". Należałoby mówić o sprawie w kategoriach przyszłych dokonanych typu: "znajdę prawdziwego mężczyznę". "Chciałabym" jest stanowczo zbyt przypuszczające.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć pracy :) A może powinnam wpisac w tytule "chcę mężczyzny", bowiem tryb przypuszczający sugeruje, że i chciałabym i boję się, albo mam ileś jakichś "ale" :). Masz racje to jest zdecydowanie niezdecydowane, tryb przypuszczający od dziś wywalam do kosza. Jest jeszcze jedna teoria: życz, a bedzie Ci życzone, czy coś w ten deseń, ale Tobie Satyrze mimo ogromnej sympatii, spotkania prawdziwego mężczyzny nie życzę :) Generalnie mam wielki problem z rozmaitymi teoriami: jestem niedowiarkiem... wszystko dzielę przez cztery i odejmuję Pi. Jesli masz jakies udokumentowane przypadki potwierdzające działanie tej teorii chetnie poczytam, może zrezygnuje z odejmowania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam! Przyszedł mi do glowy jeden udokumentowany przypadek!!! Reni Jusis śpiewała (niezbyt duza zawartośc śpiewu w spiewie co prawda ale bez trybu przypuszczającego ) "Kiedys Cie znajdę" i ustrzeliła Makowieckiego... a co sie Tobie Satyrze spelniło?? A jesli założę topic, dajmy na to: ustrzelę Satyra... spełni się samo z siebie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ to teraz wyśrubowałaś tak bardzo poziom intelektualny topiku że nawet pomarańcze nie zajrzą :classic_cool: jedynie ACTA może coś wytropić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co Wy chłopcy tacy małomówni jesteście? Jakiś artretyzm paliczków? :) Zawsze możemy pogadac o motoryzacji, materiałach budowlanych lub wiertarkach. Tym bardziej, że ładnie w to wkomponowac wątki erotyczne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aż mnie zaciekawiło jak w wiertarkę chcesz wkomponować elementy... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy prostymi słowami można komuś dać troszkę otuchy. Jeśli tak to jak należy to zrobić by odnieść sukces a co jest błędem w tej otuchowej materii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Flapjack, trudno na Twoje pytanie odpowiedziec jednoznacznie, zależy z kim sie ma do czynienia. Jedni potrzebuja, żeby sie nad nimi poużalać, innym wystarczy powiedziec "uszy do góry, jutro bedzie lepszy dzień". Zalezy tez od przyczyny doła. Ale jesli ma sie okazję komus tej otyuchy dodac, to trzeba próbować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×