Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kropkowa

Internetowe znajomośći

Polecane posty

Gość chyba bedzie draka
nawet ja soba nie jestem w stanie zaabsorbowac calego tematu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba bedzie draka
iftar czy w ramach terapii moze sie poswiecic i mnięę przytulic ? tez jestem biedny misio 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość denat kafeteryjny
To nie absorbuj...każdy jest cwany dopóki nie dotknie go tragedia tzw rodzinna...może Ci ktoś z rodiny niedługo umrze to ogarniesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba bedzie draka
az takiego szczescia mi nie zycz !!! co ja jasnowidz ? ide bo szukasz chyba zwady :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba bedzie draka
moze nie az. przytul i nie marudz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba bedzie draka
wtule sie i zrobie z siebie klebuszek jak grzeczny kociak :) spij dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość njun ile wazysz?
jesli mozna spytac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KSK rabocin
Dzień się strasznie dłuży jak w chuj do roboty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość njunnujn
A kto się tak interesuje ? hahaha Gdzieś pomiędzy 50 a 100,kilo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość njunnujn
Dzienbry Hej kolęda, kolęda! ,:0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość njunnujn
iftar, a jak tam sen? idę syzyfowo rabotać czyli: porządki. Najbardziej bezsensowna i niedoceniona praca na świecie. eh... chyba będę następna z kłopotami w kompie, mężowi nie chce sie do niego zajrzeć, bo mówi, że potrzebuję już nowy sobie kupić. kursor mi zanika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość njunnujn
no to jedziemy z tym koksem, kolejny dzień na bary brać. wczoraj leciał w tele jakiś dokument o ludziach, którzy nie jedzą a żyją, tzn jedzą ale światło, prosto z fotonów pobierają energię. Gdyby nauczyć tego typu medytacji lud Etiopii, z pewnością Etiopczycy staliby sie najbardziej otyłymi ludźmi na świecie. Miłego dnia! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość T34
..pustki jakoweś. Nawet @ nie uświadczysz w tej głuszy;) Mam pytanie ludziska: Wiecie może Jak powinna wyglądać odpowiedź na wniosek sądowy? Jakiej terminologi się używa? Czy można to napisać odręcznie czy trzeba wydrukować? Muszę do jutra do 10 złożyć taki dokument a nigdzie w necie nie znalazłem żadnego wzoru. Chcę aby wszystko było ok żeby nie czepiali się później jakichś szczegółów znajdując kolejny powód do przedłużania sprawy (a sobie okazje do zarobienia). No i nie chce żeby mi przyjebali jakąś grzywnę za niedostarczenie w terminie dokumentu:O Z tego co wiem to @ siedzi w podobnych tematach ale chyba mi nie pomoże coś mi się widzi:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość T34
dobranoc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość njunnujn
jest www.forumprawne tam są ludziki skore do pomocy z tego co wiem musisz tylko znaleźć tam dział odpowiedni, może będą informacje, a jak nie to załóż swój temat i zapytaj. korzystałam raz i bardzo fajnie ludize zareagowali, nawet aż za bardzo. hahahhahaha dobrej nocy, tak mi dzisiaj przywalili roboty w kołchozie, że padam na pysk. paps!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tyram do rańca. A potem przez dwa dni nie wychodzę z łózka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość njunnujn
niezły plan ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość njunnujn
Dobrze, nie ma co siedzieć po próżnicy, mężo w delegacji, trzeba zakopać sie w kołdrę po ciężkim dniu. Na dobranoc proponuję swój teledysk ever: http://www.youtube.com/watch?v=k9Xtvj_JVSM -cześć -Cześć - to Twoje serce? - Tak - duże! - Teraz jest małe, było większe wczesniej - przerażające... - Tak, to mój problem - może napijesz sie kawy? -Teraz? -teraz! -Ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prawie Akurat
Cześć wszystkim 🖐️ Piękny teledysk. Smutny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prawie Akurat
I zatrważająco prawdziwy :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlody war
Ja w niedziele rano w kościele zobaczyłem moją byłą nauczycielkę. Była w białej, lekko prześwitującej sukience, a pod spodem dość wyraźnie było widać białe stringi. Myśląc o tej nauczycielce waliłem już setki razy, więc fiut od razu stanął mi na baczność. Zrobiłem jej pare zdjęć tyłeczka i wrzucam wam je tutaj, też macie na nią ochotę? http://wsad.it/gosc/biologiczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość njunnujn
Hej:) Jestem w wyrku komórka mi. zaraz zdechnie Jak szkolenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prawie Akurat
Pozytywne wrażenia mam po szkoleniu. I mnóstwo pracy przede mną, w związku z nim. Zazdroszczę Ci tego wylegiwania się w łóżeczku. Ja wciąż niewyspana :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×