Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kapucyneklandrynek

odpisał mi na esa po 4 godzinach, czy mu odpisac?

Polecane posty

Gość kapucyneklandrynek

odpisał mi na esa po 4 godzinach, czy mu odpisac? dodam ze jestesmy razem 2 miesiace i wyznał mi ze mnie kocha (ja nie odwzajemniłam) ale jest skorpionem indywidualista, jestem wsciekła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesteś niemądra
wbrew pozorom są ludzie nie uzależnieni od SMS-ów. Problem w tym, że na odpisanie trzeba mieć trochę czasu. Wiem, nikt na to nie zwraca uwagi, magicy odpisują, nawet podczas prowadzenia samochodu, ale nie każdy tak umie. Może on wolałby cię usłyszeć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kapucyneklandrynek
miał czas, wiem to..jesli wolalby usłyszec, to tez by dzwonił..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od 4 lat, od kiedy pogoniłam mojego ex nie mam takich problemów. Odpisze czy nie? Patrzył jej na cycki? Zabaluje w nocy? Wyniesie śmieci? Obraził się, ma focha? Dlaczego ciągle siedzi przy kompie? Wcale mi tych małych frustracji nie brakuje!!! Doszłam do wniosku, że stały związek może i daje jakieś tam pozytywne uczucia i miłe chwile, ale tych negatywnych jest za dużo, a życie zbyt krótkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość etg4efe4
kapucyneklandrynek Niedługo zalożysz etmat czy wysrac sioe czy nie,bo nie masz własnego zdania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mojitka
***Nikita*** brawo Nikita w 100 procentach sie zgadzam, takze jesli mi sie posypie malzenstwo juz nie chce byc w stałym zwiazku wybiorę wolnośc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość etg4efe4
kapucyneklandrynekb Napisałaś na forum dla ludzi po 30,wiec widocznie w takim wieku jestes,wiec można tylko napsiać,ze powinans miec 10 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agonia36
Ile masz lat?? Chyba pomylilas fora ( zatlucz drania pantoflem)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×