Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nie wiem czy sie smiac czy nie

SZLACHTNA PACZKA! Widzieliscie juz nowe zgloszenia?

Polecane posty

Iwona ja tez chce napisz do mnie karotka251@wp.pl i dokladnie co masz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bogaty samotny
Super. Napiszę i dogadamy się. Kaci też chciała z tego co widzę więc jak widzisz nie jest ciężko zarabiać online :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kfkkgg
sluchajcie, ja ciekawa jestem co ci biedacy zra skoro im po 500zl na osobe malo na zarcie??? my biedni nie jestesmy a na zarcie wydajemy ok 600zl na mies na 2 osoby, oczywiscie nie licze wyjsc do reastauracji czy alkoholi, ale tak normalnie na zarcie, kurde, chyba powinnam sie zglosic po paczke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra ja musze spadac :) bede tomorrow raniutko topik podniose dzieki za mila konwersacje czekam na e-maile i do milego klikania bogaty przypominam o sobie niesmialo w sprawie zwierzatek :) co do skow grzybkow tez czekam :) caluje Was mocno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ssylvja
Kaciu, milego wieczoru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bogaty samotny
Ale księgowe teraz w cenie więc nie jestem taki pewny swego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ssylvja
do ssylvja Czy Ty w ogole umiesz czytac? Kilka stron temu nawet Ci dalam namiar do konkretnej oferty na zleceniach przez Net! jesli tak samo szukasz pracy, jak czytasz, to... co to ma byc? wyuczona bezradnosc? nie atakuj mnie tylko cofnij się i spróbuj wejść w ten link co go wkleiłaś :) bez komentarza ciekawe jakbyś mógł się skoncentrować tak na marginesie przy 2 malutkich wrzeszczących dzieci...ale cóż...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja proponuję abyś zrobiła taką aukcję z przetworami tylko podasz swój link na e-maile zainteresowanym , tak by było pewniej .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tokpiny jakieś
Popatrzcie i już ktoś zaproponował swoje przetwory i są chętni .:) Ja kiedyś pierogi ruskie robiłam do sklepu (kilka lat temu)i też miałam małe dzieci ,urobiłam się po łokcie .Jednak zarobiłam sporo mogliśmy przynajmniej nie głodować i kupić buty czy książkido szkoły.Niestety skończyło się bo babce nałożyli karę za te pierogi a szły jak woda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bogaty samotny
Oni nie żrą tylko piją. I wiadomo co. Dlatego te 500zł na łeb to mało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ssylvja
W linku starczy usunac spacje, a tamta laska podala w swoim nicku namiar na strone. Dokladnie tak sie nazywa zlecenia przez net uzyj google

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To zmień nick , bo w błąd wprowadzasz :) A grzybki takie małe marynowane też bym chciała , tak symbolicznie dziewczyna nie prosi się tylko zarabia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ssylvja
[zgłoś do usunięcia]bogaty samotny O, jest OK... to dziś muszę 2 maile wysłać bo jeszcze do kaci miałem pisać. No pewnie, nie wolno facetowi dotykać dziecka bo cokolwiek zrobi to się źle kojarzy. Więc niech takowe matrony cierpią i klepią biedę, nikt ich nie zmusza do niczego, same się gotują we własnym sosie swoich paranoi. boże ludzie co z wami?brak słów po prostu ...mój mąż jest wspaniałym opiekunem ...ale wyjechał za granicę do pracy...bardzo daleko..i tyle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ssylvja
Ja zycze, zeby naprawde kupili, bo tez juz mialam propozycje od kafeteriuszy, jak przyszlo co do czego, przestali sie odzywac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tokpiny jakieś
ssylvja wSZYSTKO może przeszkadzać byle by tylko nie pracować wiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bogaty samotny
Karę jej nałożyli? He, he... co za kraj dziki. To jak z tym piekarzem który chleb rozdawał i go zniszczyli. Pamiętam też babkę która codziennie krążyła po mieście z tacą domowych pączków i w pewnym momencie zniknęła, choć miała branie i stałych klientów od ręki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kfkkgg
z tymi przetworami jest tak, ze co innego jak ktos jest z naszego miasta, to wtedy sie mozna spotkac i kupic, a co innego, to jak to wyslac w sloikach, przeciez to sie moze zbic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A więc czekam na oferty na przetwory na emaila lolkajan@interia.pl Odpowiem jutro, bo muszę dzieci wykąpać i położyć spać. Do jutra i dzięki cieszę się , że zarobię dzięki wam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bogaty samotny
ssylvja, no to akurat ty jesteś normalna, ale dużo kobiet ma jakąś fobię ostatnio...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dam prace!
otwieram firme sprzatajaca i potrzebuje chetnych pan, na poczatek umowa- zlecenie dopoki interes sie nie rozkreci:) Jest ktos chetny? aha za godzine na reke place 9zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bogaty samotny -- wiesz że lepiej wyrzucić towar i napisać protokół niż oddać , mniejsze są problemy z rozliczeniem :) taki kraj .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bogaty samotny
Odezwę się na pewno. Tylko pomyślę jak to zapakować żeby dotarło. Dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ssylvja
do ssylvja W linku starczy usunac spacje, a tamta laska podala w swoim nicku namiar na strone. Dokladnie tak sie nazywa zlecenia przez net uzyj google dzięki serdeczne,mam już :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ssylvja
Wyslac mozna paczka z opcja ostroznie. Nawet szklo tak slalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bogaty samotny
Od razu widać, że rasowa księgowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tokpiny jakieś
DO BOGATY SAMOTNY. Dokładnie ,nałożyli jej taką karę że kobiecina załamała się choć może wg.prawa źle robiła bo miała jeszcze panią co piekła ciata,palce lizać,inna krokiety robiła no sklep był oblegany.-podatki płaciła ale Taka jest Polska właśnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bogaty samotny
Ale chodziło o Sanepid czy US? Bo mi to spokoju nie daje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dam prace!
no gdzie te narzekajace kobitki, ze nie ma pracy? piszcie skad jestescie moze cos sie znajdzie, ja firme otwieram w wojewodztwie lodzkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kfkkgg
ja nie mam pracy, ale sprzatac nie pojde, bo ksiegowa jestem :) chyba ze nie mialabym co jesc wtedy moglabym i sprzatac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×