Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nie wiem czy sie smiac czy nie

SZLACHTNA PACZKA! Widzieliscie juz nowe zgloszenia?

Polecane posty

Gość ja sie kwalifikuje do paczki:)
"Dodatkową pomocą będzie również małe biurko komputerowe, ponieważ Pani Sylwia po ukończonym kursie komputerowym ma możliwość bezpłatnego otrzymania komputera z dostępem do internetu." co to zakurs? ja tez chce na taki gdzie mi dadza za darmo kompa:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
----Dochód składa się z zasiłków (2348 zł), dopłaty do mieszkania (220 zł), stypendium socjalnego (675 zł) oraz alimentów przyznanych dla dziecka Darii (300 zł). ---- Może mi ktoś wytłumaczyć jak dostać zasiłki ponad 2,3 tyś ? Nie wierzę w to co widzę. 3543zł.SZOK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka556
----Dochód składa się z zasiłków (2348 zł), dopłaty do mieszkania (220 zł), stypendium socjalnego (675 zł) oraz alimentów przyznanych dla dziecka Darii (300 zł). ---- Może mi ktoś wytłumaczyć jak dostać zasiłki ponad 2,3 tyś ? Nie wierzę w to co widzę. Nie mam pojęcia....a jeszcze dopłaty do mieszkania...hmm... K*wa ja nawet węgla na zimę nie dostałam, a przy trójce dzieci niby kwalifikuję się do rodzin wielodzietnych ha ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja sie kwalifikuje do paczki:)
"Pan Marek (50 l.) wraz z żoną Bożeną (49 l.) wychowują pięcioro dzieci: Macieja (10 l.), Mateusza (18 l.), Magdalenę (20 l.), Szymona (21 l.) i Pawła (22 l.)." zadne ze starszych dzieci nie pracuje bo studiuja:O ale chca: "Mp3 (Maciek), struny do gitary, najlepiej nylonowe (Mateusz), dezodorant lub woda toaletowa (pozostali)."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka556
nie kominiarz nie murzyn Pewnie też potrzebują przednią szybę do samochodu? To ja o rozrusznik poproszę :-) bo od maja nie mam stałej pracy, tylko dorywczą :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka556
ROSALINDA PACZEKO Jak widzę ich dochody to zastanawiam się czy uboga nie jestem Ich dochody są zbliżone do większości Polskich rodzin. Wszyscy powinni się wpisać do SP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja sie kwalifikuje do paczki:)
"Pani Adriana (37 l.) i pan Dariusz (36 l.) wychowują dwójkę dzieci: Jakuba (11 l.) i Oksanę (4 l.). Przyczyną trudnej sytuacji rodziny jest nieposiadanie stałej pracy przez pana Dariusza oraz jego przewlekła choroba układu moczowego. Pani Adriana również choruje. Przyczyną jej problemów zdrowotnych, głównie gastrologicznych, jest otyłość." Czy tylko ja odnosze wrazenie, ze niektorzy sobie chorob na sile szukaja?:) byle tylko nie pracowac:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość llmll
truscafkofa nie sciemiaj ze jak masz rzs lekow nie przyjmujesz bo zdechlabys z bolu:o pozdrawia osoba z rzsem od 10 lat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka556
Moja obecna sytuacja jest skomplikowana, ale jakbym się dobrze postarała to może też bym dostała zasiłek rodzinny na dzieci i inne te 2 tys zasiłku o których ktoś wyżej pisze....hmm...ciekawe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka556
ja sie kwalifikuje do paczki:) "Pani Adriana (37 l.) i pan Dariusz (36 l.) wychowują dwójkę dzieci: Jakuba (11 l.) i Oksanę (4 l.). Przyczyną trudnej sytuacji rodziny jest nieposiadanie stałej pracy przez pana Dariusza oraz jego przewlekła choroba układu moczowego. Pani Adriana również choruje. Przyczyną jej problemów zdrowotnych, głównie gastrologicznych, jest otyłość." Mój mąż ma nowotwora jelita grubego i jakoś pracuje. Uważa,że raka ma każdy ,tylko nie u każdego wykryli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość llmll
acha do kolezanki z rzs-em niestety te leki tanie nie sa;/ chociaz niektore sa za pare zlotych i te powinnas brac bo przeciwbolowe drogie strasznie ale np metotrexat mozna kupic juz za grosz-na recepte steryd-6,50 itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja sie kwalifikuje do paczki:)
"Łącznie dochód w przeliczeniu na jedną osobę w rodzinie to niewiele, 532 zł na miesiąc." Niewiele??? Ci wolontariusze w ogole nie maja pojecia o zyciu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podajcie link na tą strone
szlachetnej paczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja sobie pracuje i moje netto to polowa z brutto ... POLOWE ZABIERAJA!!!! Tak wlasnie pomagam MOPSikom . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u mnie nie było wolontariusza
pięcioosobowa rodzina,a dochód po opłatach= 0 na osobę. Dlaczego u mnie nie było nikogo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja sie kwalifikuje do paczki:)
"Pani Iga (58 l.) wraz z mężem Janem (55 l.) mieszkają z dwójką synów: Szczepanem (21 l.) i Dominikiem (18 l.) oraz córką Danielą (17 l.). Przyczyną trudnej sytuacji jest brak pracy obojga rodziców, którzy ze względu na wiek nie mają szans na zatrudnienie. Szczepan nie pracuje, ponieważ przebywał w zakładzie karnym i z tego powodu ma problemy ze znalezieniem pracy. Dominik i Daniela wciąż się uczą." Nastepny z zakladu karnego:D "chłopcy Szczepan i Dominik proszą o bluzy z kapturami, a Daniela o telefon komórkowy (nie musi być nowy)" Jakos nie podoba mi sie, ze Szczepan po wyjsciu z paki prosi o bluze z kapturem:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"pięcioosobowa rodzina,a dochód po opłatach= 0 na osobę. Dlaczego u mnie nie było nikogo?" Pewnie trzeba się kręcić troche. U mnie na osiedlu są takie rodziny całe życie bez pracy. Kiedyś łazili po kościołach, na spotkania, zjazdy etc i zawsze gdzieś ich wciągneli, zawsze coś wyrwali. Żyło im się lepiej niż pracującym. Mieszkania oczywiście full wypas dwu-poziomowe albo 5 pokojowe bo 4 czy 5 dzieci dostawali za free.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u mnie nie było wolontariusza
A ja nawet rodzinnego nie mam :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u mnie nie było wolontariusza
Ale szczerze to nie chciałabym się na takiej liście znaleźć....to chyba byłaby moja największa życiowa porażka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przeciez to naciagactwo
w najczystszej formie. Gdzie są policja, prokurator, MOPS, Us itd. Trzeba to zgłosić Organom Ścigania. I to są wyłudzenia na masową skalę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to moze zrobić to inaczej
do lllmlll , a wiesz że jak masz zwyrodnienia siatkówki nie można brać sterydów?Bo grozi to odklejeniem? I niektórzy niestety zdychają z bólu na normalnym paracetamolu albo nimesilu?Nie każdy przypadek jest taki sam więc nie uogólniaj.Poza tym akurat truskawka ani ja nie wyciągamy ręki po paczkę więc o co chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przeciez to naciagactwo
Jak się do tej paczki zgłosić?. Ja też chcę. Mam dochód na osobę ok 280 zł. miesięcznie. Chcę laptopa, karnet na basen i na siłownię, nokię x7 albo c6. No i oczywiście jedzenie , suszarkę pralkę, plazmę i toyotę yaris koniecznie srebrną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lllmlll
nie wiedzialam to moze leczenie biologiczne??jesli sa przeciwskazania do sterydoterapii?? http://www.rzs.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przeciez to naciagactwo
Ewentualnie citroen picasso, ale może być jeep cheeroke używany ( max 6 miechów ) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×