Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nie wiem czy sie smiac czy nie

SZLACHTNA PACZKA! Widzieliscie juz nowe zgloszenia?

Polecane posty

Gość do Kaci
A ja mialam niedawno taka sytuacje, ze mialam 1400 dlugu - ok. 1000 debetu i 450 pozyczylam. Pisalam na kafe, ze sprzedam rzeczy z domu, ze szukam pracy. Duzo osob mnie wysmialo, kazalo isc do burdelu. A chyba z 5 czy 7 napisalo,ze pomoga - cos kupia, zleca mi cos. Napisalam do nim, oczywiscie nie odpisali. Zastanawiam sie, po co ludzie pisza, zeby pozniej nie odpisywac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Kaci
* do nich Ja na szczescie sprzedalam cos na Allegro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz kupilam sobie pendrive 8 giga za 45 zl :) Mezowi perfumu j. P. Gautier 20 mil za 25 zl ;) Koledze ( winna Mu bylam przysluge ) Armani black code w tej samej cenie :) Na paczke dla staruszki chce przeznaczyc ok 100 zl :) 2 kredyty skoncze w kwietniu :) zostanie jeden :) na rok tylko ;) albo i nie jak sie spreze :) a co do obiadow na kilka dni jak pisala jedna pani o kurczaku wybaczcie ze wtrace sie a mania gotowania Kuraka dzielimy na piersi palki podudzia korpus skrzydla na korpudach io dktrzydlach i palce ( jednej robimy rosol ) nawet na dwa dni na reszcie wywaru jakakolwiek zupe np pomidorowa. Piersiwykorzystujemy do japona devoleja kurczaka w sosiem smietanowo-pieczarkowym , naguttsow kotletow czy cokolwiek Podudxia i palki smazymy na kuraka z rozna Czyli kurczak max 12 zl a obiad nawet na 5 dni jest. oczywiscie obiady jednodab\niowe ]a warzywa z wywaru marchewke pietruszke mozna wykorzystac ( wystarczy pokroic w kistke ) do tego kilka ziemniakow 2 jaja na twardo kiszony ogorek kukurydza lyzka majonezu i salatka na dwa dnie jest prawda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość błagalny apel....
"Pani Barbara (29 l.) samotnie wychowuje dwójkę dzieci: Denisa (10 l.) i Dominika (4 l.). Jej mąż przebywa w więzieniu od 4,5 roku, odsiadując karę za grzechy młodości. " Kurwa, jak można w takiej akcji jak szlachetna paczka, operować terminami jak zwykły żul - grzechy młodości 😡 Szczególne upominki: Małe głośniki do monitora, ponieważ poprzednie sie zepsuły, a dziecko chciałoby się dalej rozwijać. Najważniejsze potrzeby: pralka, opał, odzież dla chłopców Wyjdzie tatuś z pierdla to niech zarabia na pralki dla rodzinki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje :) tak powaznie ma max 13 lat ;) Kurcze ja naprawde eeh szczerze napisze. Nie przepadam za ludzmi z wielu wzgledow ale tez dlatego ze wykorzystali mnie na maxa wykorzystujac chorobe latwowiernosc dobre serduszko etc. Przykro mi :( Wole sie skupiac na zwierzetach bo one nie skrzywdza. Chce pomoc ale nie che byc naciagniueta ponownie. :( Dostalam e-maila od jednej Pani. :( I mam tak mieszane uczucia ze mala baska przyklro smutno zle mi jest :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Kaci
Zurek 1,19 w moim "samie" butelkowany, ziemniaki + marchewka + pietruszka 1zl, kielbasa zwyczajna (najpodlejsza, no przyznaje) 1,50. Najdrozsza smietana, tu w Biedronce nie pamietam chyba 1,5, w sklepie ok.2 Olej i przyprawy mam, na dlugo starczaja. Powiedzmy, ze 6zl - na 4 obiady dla mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o prosze
Przecież są też normalne ogłoszenia: Pan Maciej (30 l.) od 5 lat żyje samotnie. Po wypadku, który miał miejsce 6 lat temu, pan Maciej jest chory na niedowład spastyczny, ma padaczkę pourazową i problemy z sercem. Jego matka nie żyje od 19 lat, a ojciec nie interesuje się synem. Pan Maciej ma orzeczoną niezdolność do pracy. Na dochód mężczyzny składa się zasiłek stały z MOPS w kwocie 324 zł oraz zasiłek pielęgnacyjny (153 zł), co daje razem 477 zł. Ta kwota musi starczyć na opłacenie pobytu w Domu Opieki Pomocy Społecznej w wysokości 334 zł. Na potrzeby własne zostaje mu 143 zł, z czego 80 zł jest przeznaczane na leki. Pan Maciej najbardziej potrzebuje odzieży, butów oraz ciepłego koca, ponieważ zima zbliża się wielkimi krokami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość błagalny apel....
"Pani Bożena (33l.) wraz z Panem Januszem (43l.) wychowują dwie córki: Esterę (15l.) i Darię (13l.). Pan Janusz pracuje tylko na pół etatu w zawodzie murarza, a jego żona - mimo aktywnego poszukiwania, pozostaje bezrobotna od kilku lat. Główną przeszkodą w osiągnięciu celu i zdobyciu pracy jest jej wada wymowy." Pan Janusz w zawodzie murarza może niezłe fuchy znaleźć a pani Bożena niech poszuka pracy jako sprzątaczka, tam nie trzeba kłapać dziobem tylko robić! Ale po co? Brakujące sprząty gospodarstwa domowego: komputer, żelazko Najważniejsze potrzeby: komputer, buty i kurtki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A zauważyłaś że on to dziecko
w pierdlu zrobił?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kielbaske juz bym lepsza kupilam za jakies max 4 zl zurek ( ten w butelce) krzyna majeranku ze 3 ziemniaczki odrobina sloniny na skwarki i zalewajka za max 6 zl na 2-3 dni jak ta lala :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość błagalny apel....
Na tych specjalnych widzeniach? :D Nie wiem jak to się nazywa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A niech wydaje :) szkoda ze sie nie oidezwal czekam caly czas Najwyzej sama zrobie paczke dla zwierzakow Poki co kilkajcie w moje linki ze stopki pusta miska i poomoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wada wymowy??? Ja Mam recklinghausena wade wymowy wzroku i praktycznie nie slysze na prawe ucho. Poza tym dochodzi skolioza. Kwalifikuje sie do paczki jak myslicie??? I zaznaczam ze zwada wymowy pracowalam w call center :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Kaciaa ja zawsze jak kupię kurczaka to dzielę go na części, a z piersi z kurczaka czasami podsmażam, a potem duszę z marchwią i porem, zaklepuję śmietaną i do ziemniaczków super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iwona zapraszam na gotowanie dom ogrod jutro ( dzis nie mialam czasu (\) podam prszepisy na same kurze cyce ok 10 :) aaaa no i leki ( anty ) 30 zl miesiecznie. Kurcze jak ja daje rade???? A co do Mopru i zasilku. Powinnam dostawac od urodzenia. Pierwszy wzielam w wieku 21lat bo wyhodzilam z zalozenia ze ja dam rade etc etc. Jaka ja glupia bylam :( Przy mnie alkoholik dost5al ponad 700 zla renty ( na stale )!!!] Ja zasilek do roku 2013 madry lekarz uznal ze wyzdrwowieje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kacia co daje klikanie w linki , kliknęłam na pieska miskę :) i co on coś z tego ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam pitbula ze schroniska i jamnika szorstkowłosego. Kiedyś miałam amstafa, weterynarz ten h.. mi go zabił, a poprzedni jamnik miał 17 lat i odszedł ze starości. Uwielbiam moje pieski, a dzieciaki je kochają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Kaciaa
No, oprocz majeranku to jeszcze pieprz, czosneczek, lisc laurowy... Ale serio, duuuzo obiadow mozna tanio zrobic. Jesli sie chce, oczywiscie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość błagalny apel....
"Pani Bożena (43 lata) wraz z Panem Romanem (45 lat) to bardzo kochające się małżeństwo. Wychowują siedmiu synów: pana Norberta (21 lat), pana Andrzeja (20 lat), Sebastiana (18 lat) , Dawida (15 lat), Krzysia (11 lat) , Romka(9 lat) i najmłodszego Piotrusia (18 miesięcy). Przyczyną ciężkiej sytuacji rodziny jest niepełnosprawność syna Dawida. Gdy urodził się Dawid rodzina zaciągała kredyty na jego leczenie i polepszenie warunków życia, jednak nie dała rady ich spłacać, dlatego na dzień dzisiejszy łączna suma do spłaty wynosi 126000zł." WTF? Skąd tyle tego długu? Ile mogli zaciągnąć pożyczki na leczenie? Następna sprawa, naprawdę bardzo im współczuję choroby dziecka ale na litość Boga po cholerę robili sobie jeszcze dodatkową trójkę dzieci, w takiej sytuacji? Brakujące sprząty gospodarstwa domowego: FOTELE JEDNOOSOBOWE ROZKŁADANE DO SPANIA- 3 SZTUKI (ze względu na małą ilość miejsca w mieszkaniu) Inne potrzeby linoleum (wykładzina PCV) DO POKOJU- WYMIARY 7,5mX4,5m przedpokój wymiary:4,5mX2m kuchnia wymiary 5mX3m Szczególne upominki: NORBERT-słodycze; KRZYŚ-klocki lego; ROMEK-zabawka "transformers"robot zmieniający się w samochód; ANDRZEJ-samolot na sterowanie; DAWID-bumbox albo MP3(muzyka działa na niego uspokajająco,lubi jej słuchać); SEBASTIAN- kurs grania na perkusji lub pałeczki do perkusji Norbert ma 21 lat i na słodycze sobie nie może zarobić? My mamy paść dorosłego chłopa kinder czekoladką? Andrzej chciałby "samolot na sterowanie"....następny stary byk, mający 20 lat i samolocik mam mu podarować? To są kpiny jakieś czy co? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedna kjk
Dziewczyny, ale znaleźć pracę to nie takie chop siup. Ja ze względu na brak wykształcenia pozostając tylko przy średnim mam ogromne trudności ze znalezieniem pracy. I wydawać by się mogło, że skoro zdrowa i zdolna do pracy to może przebierać w ofertach. Ale tak nie jest. Mnie zależy na pracy chociażby za 1200zł. Więcej nie potrzebuję. Nie startuję do prac biurowych, a gdzie tam. Szukam jako sprzątaczka, w sklepie, opiekunka. Ale nie znajduję takiej pracy. Ofert codziennie z internetu i gazet wygrzebuję kilkanaście, wszędzie się zgłaszam, ale nigdzie tej pracy nie dostaję. Nawet na nianię rodzice schodzą w tym stawkach coraz niżej 4 zł u mnie w mieście np, a i tak nie miałam szczęścia się załapać i jak ja wyglądam na zgłoszeniu? Matka i ojciec wychowujący 4 letnią córkę, matka bezrobotna lat 24, mąż pracuje zarabia 1300zł, po opłatach na życie zostaje 300zł. Powiecie niech matka idzie do pracy, ale ja szukam niestety nie złapałam nic. Mieszkam w takim mieście, że ludzie nie chcą płacić nawet za mycie okien. A póki co jakoś żyć trzeba bardzo chciałabym pracować, ale tak ciężko znaleźć mi pracę. W ogóle nie wybrzydzam, ale po prostu nic nie mogę dostać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lllmlll
hehe ja mam rzs i niepelnosprawnosci do 2013 rowniez:) a podobno to choroba nieuleczalna postepujaca ciekawe kto klamie! urzady dsniepelnosprawosci czy lekarze heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kombinuję jak się da i obiad zawsze jest, a tanio można zjeść i dobrze. Dziś zaszalałam i był obiad za 10żł. Ryba, ziemniaczki, buraczki sama zrobiłam ze słoika, surówka z pora i selera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gagita daje :) dzieki klikom psiaki i kociaki karme maja taki psi pajacyk ;) no ba pewnie ze mozna trzeba chciec Ja dzis mialam placki po wegiersku z jakiegos miesa nawet nie wiem jakiego polowa papryki 6 pieczarek 2 cebule na sos plus pacjaija na placki plus smietana i kiszony ogorek. Max 12 zl na to wydalam a obiad na dwa dni ;) sycacy cieply i kto nie lubi plackow po wegiersku?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość błagalny apel....
"Pani Barbara wychowuje 10 dzieci Sylwię (19 l.), Kamila (18 l.), Paulinę (17 l.), Piotra (15 l.), Olę (14 l.), Mariusza (13 l.), Ewę (10 l.), Malwinę (8 l.), Weronikę (7 l.) i Anię (4 l.) Przyczyną ciężkiej sytuacji rodziny jest między innymi brak wsparcia męża Pani Barbary, który niezbyt interesuje się swoimi dziećmi i tym, czy mają co jeść. Swoją niezbyt dużą pensję przeznacza tylko i wyłącznie na swoje potrzeby i nie poczuwa się do partycypowania w wydatkach na dzieci." I pani Barbara dopiero po 10 (!!) dziecku zorientowała się jaki tatuś z tego zapładniacza? Po cholerę trzaskała sobie z nim dziesięcioro dzieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
?????????????????? 12. 600?? prawda czy sto dwadziescia szesc tysiecy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DO BIEDNA coś wiem na ten temat, zwolniono mnie z firmy gdzie pracowałam 7 lat, bo nowemu szefowi dupy nie dałam, byłam wtedy w ciąży z synem choć o tym nie wiedziałam od 2009 szukam pracy bez skutku, na początku chciałam w swoim zawodzie, a teraz szukam co popadnie, bez skutku, Mojemu mężowi ZUS zabrał rentę w 2010 w maju od tego czasu sprawa toczy się w sądzie i końca nie widać, jest mąż po dwóch operacjach kręgosłupa i nie może pracować, Ciężko jest, do tego kredyty do spłacenia, ale jeszcze żyjemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość błagalny apel....
Kacia, ja to skopiowałam. Było jak byk - 126000!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lllmlll
moze na jakas operacje albo na leki widzicie teraz na polscacie ile dzieci prosi o sms a na leki bo nfz nie refunduje??:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×