Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Paula768

Przerwa miedzy udami

Polecane posty

ludzie sa troche nie tego... fajnie wygladasz, seksownie i przedewszystkim zaleta dla CIebie, masz szczuple nogi wiec rozne spodnie rurki itd. zalozysz bez problemu, do tego twoje nogi do sypialni to bajka wiec jak widzisz sa atuty, a twoj facet niech postuka sie wgarnek... zreszta wy tez sie puknijcie, bo dziewczyna wyglada naprawde niczego sobie a piszecie glupoty, ale coz pewnie dlatego ze wiekszosc wypowiadajacych sie ma w obwodzie 3 razy wieksze nogi niz Paula

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też mam przerwe ale taką ładną... bynajmniej bez niej czułabym się beznadziejnie :D Kocham ją czuje się atrakcujna bo przy tym mam 170 cm i waże 52 kg każda mi zazdrości :P :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak bo piszesz a nie dasz zdjecia... a tak mi tu piszesz ze niby nogi dlugie, proste ale nie widzac zdjecia musze zdementowac te informacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przykro mi musisz uwierzyć na słowo... a co w tym dziwnego że mam szczupłe długie nogi... niejedna ma...ale kocham je:) Zdjecia na kafe dają tylko porąbane laski :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja myslalem ze jestes porobana :):) gdzies obilo mi si eo uszy wiec oczekuje fotki:):) zobaczymy czy to zachwalanie sluszne, bo pewnie nagabujesz biedna paule, zreszta sliczna bardzo a sama to taki rekin jestes :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie podpuszczaj mnie bo Ci się nie uda... Paula może jest fajna ale troszkę za niska jeśli mam być szczera... Haha w życiu nie wyśle Wam zdjęcia! Wystarczy że wiem jak ja wyglądam i wiem że to co pisze to prawda... naprawdę nie wiem co w tym dziwnego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula768
170 wz i 52 kg , :( boże co to za kościotrup :( wspolczuje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eee, ciekawe czy bys byla madra w pojedynku w cztery oczy :) nie zawsze wysokie dziewczyny pociagaja, niskie tez w sobie cos maja... tzn. prawda jest taka kazda kobieta w sobie cos ma, tylko czy potrafi to pokazac i ze tak powiem "zalaczyc" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do pauli, fajna taka na 160cm, taka slodziutka, a do tego ladna skora, bez jakis tam celuitow itd., wiec jak najbardziej na tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula768
zazdrosnico?? czego tu zazdroscic 52 kg kosci ha ha ha :) bllleeee to masz krzesło napewno straszne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz w cztery oczy byłabym cwańsza... szkoda że się nie uda... Było by ciekawie :D :D :D Widzisz muisz uwierzyć na słowo... a wcale nie uważam ze jestem wysoka mam dokładnie 169 cm i to idealny wzrost do długich nóżek :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula768 dziewczyna wygląda super a ty jakaś dziwna jesteś... Przecież ona wygląda na pewno powalająco. I na pewno nie jest kościotrupem... Po prostu jest szczupła i atrakcyjna skoro napisała ze nie jedna jej zazdrosci :) Mam podobnie :D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula768
Blondiii czy uwazasz ze 170 wz i 52 kg to idealne ? moim zdanie to kosciotrup a nie kobiece kształty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fbfbfbfbfb
ja tez przytylam i mimo tego dalej mam przerwe bo staram sie od dawna siedziec czesto np po turecku, zeby nogi nie robily mi sie w X gdybym nuie miala przerwy miedzu udami chyba bym sie z kiecami po kostke nie rozstawala... przerwa miedzy udami musi byc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula768
Pewnie sama blondii jestes chuda jak kosciotrup i dlatego tak jej bronisz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak właśnie uważam bo wyglądam bardzo podobnie i wcale nie jestem chuda tylko szczupła ... Chciałabyś tak wyglądać.... :P :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula768
uwiez ze nie chcialabym tak wygladac !!! dla mnie wygladac zgrabnie sexownie to zalozyc spodnie ,spodniczke i miec ladna okragla pupke bioderka i przede wszystkim ladne uda :) a nie krzesło ,lub co gorsza jak bym zeszla z konia ze szpara ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula768 boże jaka ty zazdrosna jesteś,,, po co ty ten topik założyłaś :D Tak przerwa musi być!!! Popieram :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blondi jakie miasto bo jak moje to zaraz wkrocze i zobaczymy kto wiecej powie:) mi sie wydaje ze moge Toba manipulowac:):) Paula nie docenisz mojego podlizywania sie? i brobnienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fbfbfbfbfb
ja mam 163 chyba i waze 48-50 kg (waga sie zmienia w kazdy dzien) i nie uwazam sie za kosciotrupa. kiedys tak jak wazylam 40-42 kg ale na szczescie udalo mi sie wreszcie przytyc i teraz podoba mi sie moja figura. brzuch tylko troche tlusty ale coz zrobie jak najwiecej tluszczu wlasnie na brzuch mi idzie i boczki... ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula768
założylam ten topik dla osob ktore maja ta przerwe niedzy udami ,aby nie myslaly ze to wina figury lecz wagi,bo sama to przechodzilam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam przerwę odkąd pamiętam... Może o przez wagę... warto wiedzieć trzeba się odchudzić żeby była jeszcze bardziej widoczna :P :D :D hahahahahaha jednak na coś się przydałaś :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula768
jasne odchudzaj sie ,bedzie wieksza i bedziesz wygladala napewno lepiej ha ha ha ha ha :) jak zobacze gdzies dziewczyne z nogami jak pajak to bede wiedziala ze to ty :) hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bns v
ta przerwa miedzy udami jest okropna, laska wyglada wtedy jakby jej ktoś nogi na beczce prostował

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fbfbfbfbfb
to autorko cie zmartwie bo na moim przykladzie twoja teoria, (ze przerwa miedzy udami to wina wagi) jak widac nie potwierdza sie. bo ja przytylam (i to sporo bo musialalm prawie wszystkie ubrania wymienic na wieksze) i mimo tego przerwa miedzy nogami ZOSTALA- na szczescie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×