Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zbita z tropu:P

kto się ze mna napije?...

Polecane posty

zatem pij co masz pod ręką... ja wypiję herbatkę cienką.. ale kiedy ozdrowieję.... wtedy sobie poszaleję ...i z 3 dni nie otrzezwieję;) a potem moralnego zaproszę... i to będzie dopiero silne uczucie i jeszcze silniejsze rozkosze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam............ i o zdrowie szanowne grono pytam;) u mnie tak romantycznie..............osz zesz...... wręcz idealnie fantastycznie....:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczęście chwilowe... ale piękne i nowe;) jeszcze nie skonsumowane całkiem.. ale wkrótce-kto wie...mam nadzieję,że to nie będzie tylko przechwałkiem....... idę do łóżeczka pomarzyć.................. i nic już nie będę dzisiaj rozważać;) pa....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A DZIŚ PIJĘ WÓDKĘ.......... SZLAG TRAFIŁ W MARTĘ WESOLUTKĄ............ DOPADŁA MNIE JAKAŚ DEPRECHA.......... TYLKO ŻURAWINÓWKA MNIE DZIŚ KOCHA...............................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj się napiłam............... potem papieroskami upaliłam............ na końcu do łóżka położyłam.............. kaca nie było...i nawet wstawało mi się miło;) dziś nastrój mam lepszy........................................................... ale to przez coca cole..mi się od bąbelek pieprzy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..................... zakupiłam dziś sobie winko czerwone............ półsłodkie.... w nowym kieliszku konsumowane........ delikatniejsze w aromacie.............. i zaraz mi inaczej....;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapraszam do rymowania... najlepiej przy wina kieliszku spożywania...;) wszyscy mile widziani.. i trzezwi i pijani.....:P rymowanki nie są konieczne.... ale miło będzie jak mnie ktoś w tym wesprze.....:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zbita nikt nie chce z
Toba pisac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poznanski kwiat polny
ja z miłą chęcią jak urodzę :) ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poznański kwiecie polny... zapraszam serdecznie na toasty:) nie koniecznie alkoholowe mogą być z np.z herbatki lipowej:) zdrowe i delikatne... by na zdrowiu nie zakpić;) a towarzystwa dotrzymać.. poczytać .. i się zaśmiać;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Heja...!!!
Jestem..ale rymowac nie będę bo nie umiem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Heja...!!!
ale winko piję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Heja...!!!
Bo dzień cięzki...a ludzie niemili...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Heja...!!!
Jest tu kto????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Heja...!!!
Jest tu kto???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Heja...!!!
Trochę przykre,ze tak sie spędza piątek...ale cóz,nie zawsze jest niedziela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Heja...!!!
Niestety tak bywa jak sie pracuje i ma kontakt z ludzmi,kazdy ma Cię za nic i oczekuje bóg wie czego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Heja...!!!
A tak w ogóle,to chyba codziennie mozna byłoby doszukac sie powodu do wypicia winka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dziś tu sama go spędzam... bo facet bawi się z kolegami... a ja? no cóż...bawię się winka lampkami;) za to za tydzień i troszkę... zabawię i ja się...i upiję więcej niż troszkę.. z okazji urodzin kolejnych... żadnych radosnych... tylko następnych....:(....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Heja...!!!
Bynajmnie dzisiaj po tym winku zasne:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do pracy...:D:D:D... nie ma to jak klienci..nasi rodacy... wiecznie tylko wkurwieni.... zniesmaczeni.... zmęczeni... i wiecznie tylko niezadowoleni....................... nigdy im nic nie pasuje... a też z nimi niestety pracuję....;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×