Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zbita z tropu:P

kto się ze mna napije?...

Polecane posty

drzewa drzewka szronem przyodziane słońca brak, a ja mam ochotę wyjść z domu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie pogoda słoneczna jak marzenie...... i gdyby tylko nie to na seks chcenie........ oj................................................................................................ cudowne wręcz w nowym roku odrodzenie........... ale wieczorkiem kiedy już wrócę po proszonym podwieczorku... dopiję winem z wczorajszego zasobku...;) humor mam nadzieje będzie mi dopisywał..... i każdą minutką się z wami tu wypisywał:P:P:P.............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przystojny.... chcenia do szafy nie umiem odstawić... trzeba zatem sobie w podarku coś sprawić...;) by przeszły dreszcze...i bym chciała ciągle i ciągle i jeszcze...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie że przyjdą-bo się zakocham:) więc i dreszcze już zapewnione mam.. a kandydata mam upatrzonego i myślę,że on już się domyślił tego i choć nawet wczoraj nie był ze mną to dziś na kawę umówiony jest ze mną;)..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a tam chicho byc
Witam w Nowym Roku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a witaj Ty od cichego;).. jak w nowym roku? nie za dużo wszystkiego;)>?? Przystojny..pewności nie ma nigdy.. ale pierwsze muszą być myśli i modlitwy:P a potem życie pokaże czy dreszcze radości czy smutki topione w topiku;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochani Moi Najbliżsi... obiad do gotowania mnie wzywa... schabowy mówi,że już do smażenia gotowy... ziemniaczki ,że chcą zrzucać koszulki... a buraczki?że starte i gotowe... więc obiadku i wam na zdrowie.. zaglądać tu jeszcze będę-między patelnią a krawędzią garnka.... jeśli macie ochotkę -piszcie...napiszę jak się tylko zmiarknę...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a tam chicho byc
w nowym roku sie wyspalem, wymylem i sie relaksuje :) kaca na szczescie nie ma ale na mysl ze jutro trzeba wracac do roboty smutek dopada. Smacznego, tez bede musial zaraz sobie cos upichcic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a tam chicho byc
ja bym zamienil "co tylko sie zamarzy" na "co tylko potrafie":D a to nie zawsze pysznosci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja swój już właśnie zjadłam:P:P:P.......... z głodu smaku nie szukałam... jak ugotowałam tak podałam... i najedzona jestem aż do wieczora... tak mi trąbi coś (moja chyba lekko )nadwyrężona wątroba:P ale Tobie smacznego życzę......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a tam cicho byc
wlasnie doczytalem, ze zagielas na kogos parol, gratuluje i zycze powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
......................... oj całkiem całkiem...;) okraszona buziakiem:P co będzie dalej nie wiem.... ale wzniosę teraz za nią toast winem... napijesz się ze mną? chociażby soku szklanką?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a Tobie jak dzionek przeminął? spokojnie?..czy raczej w dalszym ciągu świętowanie i wino? ja sobie teraz powetuję...... najwyżej jutro odchoruję.... TOAST-za nas!!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spokojnie :) byłem na rowerku :) drzemka :classic_cool: książka :D i teraz popijam z Tobą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooo.............jak mi miło;) pewnie szybko mnie dziś sen zmorzy.. tyle wrażeń,tyle rzeczy nowych.... ale miło mieć się z kim podzielić... nawet jeśli tylko słowem..myślą...czy marzeniem...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo cieszę się po tysiąckrotnie........ jutro może wszystko zniknąć.. a długo radości nie miałam.. stęskniłam się za nią.. więc teraz się nią tak bardzo upajam....:) raduję ile wlezie....bo potem znów długo nikomu nie uwierzę... gdyby się stać zle miało..i wszystko jak we mgle rozpłynęło....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no bo małpka gdy chwyci owoc w słoiku to już go nie puści.... no i nie skosztuje :O istna udręka słoikiem w główkę etc nawet jeśli położysz przed nią kolejny owoc to tego w słoju nie puszcza :D ludzie tym się różnią że myślą :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×