Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zbita z tropu:P

kto się ze mna napije?...

Polecane posty

a po kolejnym toaście..................................................... seksu szukajmy na mieście:D:D:D:D:D............................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pijacki, pijackim, acz zważ Towarzyszko, że mało nas tutaj dusz połetyckich kwitnie takie gadanie wierszem, nie każdemu się zdarza po pierwszem... no dobra, nawaliłam się szczerze i w rymy me już nie wierzę;0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piszcie czego chcecie..czego szukacie..czego oczekujecie.... ja rymowany styl będę starała się trzymać.. i każdy kolejny drink przetrzymać,,, a że napalona jestem...zostanę waszym intencjonalnym wieszczem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czuję ciepło waszych słów jutro będę czekał znów pora na mnie idę spać całuję czule i żegnam Was 😘 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Q... oczekuję pod wieczór.... chyba,że nie będziesz się dobrze czuł.... ale mam dobre nadzieje.. zatem..niechaj Ci się dobrze.....:x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszyscy poleźli? Dobranoc dobranoc dobry wieczór dobranoc znów do poduchy białej pije, kto, bo polewam piwwwo wiinooo wódkaaa tuktuktuk ja wysiadam dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jednak powinnam się na teraz widzę pożegnać.......................... zatem do powstania z wieczora...bo myślę,że każda wcześniejsza-będzie zła pora;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pospałam ..poleżała..nowy rok wesoło przywitałam... a teraz barszczyk wypiłam..chociaż się mocno nie spiłam.. to tak zapobiegawczo....by obiadu nie konsumować na czczo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pięknie dziś.. wręcz cudownie... słońce za oknem..w głowie spokojnie...;) chadzam sobie po domku.. i szukam lepszego wciąz tylko humorku:P a jak u Ciebie -pogodnie? czy może bardziej w chmurki zasobnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Śliwka chyba tylko wpadła do kompotu.. nie będzie dziś miała dziewczyna z humorem polotu;) cześć Q..:P jak żyjesz?co robisz z kim i co pijesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×