Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ppileczka116

czy warto przejść do play?

Polecane posty

Gość ja też przeszłam do play
i jestem zadowolona. Mam abonament - i tyle darmowych minut, że zdarza mi się nawet nie wykorzystać abonamentu. A że inni mają drożej - to już ich problem. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez przeszłam do play
ja mam właśnie na abonament - pierwszy raz w życiu uznałam, że się opłaca (zwłaszcza, że internet też mam w play). Płacę 49 zł miesięcznie + ileś tam darmowych minut, jak pisałam. Może to śmieszne, ale nie zainteresowałam się ile wynosi minuta, czy tam sekunda..... Byłam w Erze, w plusie - w orange nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez przeszłam do play
nie wiem - i czy to ważne? Ważne, że mi wystarcza. A jak pisałam, często w ogóle nie ruszam abonamentu, bo "jadę" na darmowych. Poszukaj sobie w necie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ważne bo bzdury wypisujesz i zamierzam to udowodnić. Bulisz 49zł za głupie 100 min. rozmów czyli płacisz 50gr/min. za rozmowy. A ja płacę 3gr/min. i żadnego abonamentu nie muszę płacić. Więc co ci się opłaca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez przeszłam do play
dobrze, udowodniłeś/łaś. No i?????? Naprawdę tak cię interesują moje finanse? :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjjjdddd
"No to ile płacisz i ile masz minut? Bo ja mam 3gr/min do wszystkich sieci w Orange" uprzednio wykupujac pakiet... dla odmiany w play mozna za 5zł wykupic pakiet DO WSZYSTKICH SIECI :D🖐️ przeszlam z orange do play i sobie chwale. w orane potrzebowalam 25zł na mies jak nie wiecej, bo dzwoniac czy smsujac na inna siec sie wystrukalam do cna. w play musze na sile wykorzystywac te 30zł miesiecznie :D warto.. oj warto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjjjdddd
"czyli płacisz 50gr/min. za rozmowy." co za bullshit! w play bez zadnego pakietu minuta do wszystkich sieci kosztuje 17groszy! - jak jej sie skoncza darmowe to 17 bedzie placic WSZEDZIE gdzie zadzwoni. a to tobie jak sie ten smieszny pakiecik w orange skonczy, zaplacisz 50gr dzwoniac do ktorejs z nas :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez przeszłam do play
abonament ma plusy i minusy. Plusem jest to, że nie zabraknie mi impulsów - kiedy muszę bardzo pilnie zadzwonić - a bywało tak. Minus - że nie wiem, co będzie za rok. Ale też dlatego tym się nie martwię. Dla mnie ważne, że jestem zadowolona, a że komuś innemu akurat taka opcja się nie opłaca - to niech szuka innej. po to jest tyle sieci, żeby każdy wybrał, co mu odpowiada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez przeszłam do play
:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak płaci abonament 49zł to jakie darmowe? A abonament za co jest? Te "darmowe" są rozliczone abonamentem. Czy ty kurwa jakaś psychiczna jesteś żeby taki kit wciskać? I powtarzam: w Orange za 15zł mam 400 min. do wszystkich więc po jaki chuj płacić te 49zł abonamentu w Play? I nie 17gr/min tylko 19gr/min - zwykła stawka i żadna rewelacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjjjdddd
ja nie mowie idiotko o abonamencie. mam zarówno telefon na karte w orange drugi telefon mam w play na karte to wiem co i ile kosztuje. nie place zadnego smiesznego abonamentu. fakt, masz ten swoj smieszny pakiecik za 6zł ale mozesz go wykorzystac TYLKO DO ORANGE. jak ktos dzwoni jedynie na orange to spoko, oplaca sie bardziej, ale malo chce mi sie wierzyc w to, ze ktokolwiek ma znajomych jedynie w orange. ja zadnego abonamentu w play nie place i wykupuje pakiet za 5zł i jest on wazny DO WSZYSTKICH SIECI. to samo z pakietem sms. 5zł i mam pakiet kilkuset sms DO WSZYSTKICH SIECI, nie tylko do orange jak ty :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasne, bulić 12 x 50 = 600zł/rok po to, żeby czasem nie zabrakło minut? To tylko głupia kobieta potrafi. Ja ładuję sobie 100zł w Orange i mam więcej minut niż ty przez parę miesięcy tego abonamentu🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez przeszłam do play
:-D Ależ ludzie są nerwowi :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjjjdddd
ale te twoje minuty sa jedynie do orange. podzwonisz gdzies indziej to ci sie 100zł skonczy w 2 tygodnie :D a w abonamencie play oprocz darmowych minut i smsow masz do wykorzystania jeszcze te "abonamentowe 49zł" - wszystko jest na stronie, mozna popatrzec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dociera idiotko, że mam 400 min. za 15zł do wszystkich? Nie płacąc grosza abonamentu? Który raz to piszę, a ty dalej zaciemniasz. Głupia naganiaczka z pleja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjjjdddd
to sie zdecyduj, bo przed chwila pisalas ze pakiety 3gr/min masz jedynie do orange. :D a poza pakietami w play masz 17gr/min, a nie 19 jak w orange..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjjjdddd
no widzisz. ja przed telefonowaniem sie nie musze pytac jak gimgowno "hej w jakiej sieci masz tel" bo do wszystkich mam te sama stawke :D 🖐️ jeszcze wez na poprawke, ze abonamenty w orange tez nie sa takie kolorowe. wez na poprawke rowniez, ze poniekąd w abonamencie sie tez zwracaja operatorowi koszta telefonu ktory ci dal za zlotowke. cos za cos. jednak play jest najtanszy. kurwa kazdy to wie, kto czytac potrafi i porownal sobie cennik play z cennikiem orange. tylko taka idiotka sie wyklocac bedzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×