Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ppileczka116

czy warto przejść do play?

Polecane posty

Gość dobra pora spac
Koniec tej zabawy. Smiesznie bylo ale jutro trzeba wstac normalnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanie mam tego typu...
osiem stron dyskusji o operatorach telefonicznych...i jaki wysnuliście wniosek?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do pytanie mam tego typu...
Ludzie nie umieją rozmawiać kulturalnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No więc właśnie, nie wiesz co wiec zakrywasz się ze nie warto. Jesteś jedyny, samotny obrońca Orange. Wpisz sobie w google play czy orange będziesz miał tysiące tematów podobnych gdzie wybierają Play.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdecydowanie play
Wnioski? ja żadnych nie wyciągnołem z tad ale wiem że play jest lepsza z porównaniu do plusa.Plusa miałem dlatego z przyzwyczajenia i ze miał najtańsze telefony teraz play ma najciekawsze oferty(chodzi mi o pre paid)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po przeczytaniu całego tematu jednak wybieram play niż orange taniej i lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Użytkownik: wata chója toma (ilość tematów: 1, ilość postów: 2) Nara frajerze :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dowiedziałem się m.in że Play ma lepszą oferte abonamentową :classic_cool: I niektóre tańsze telefony, to mi wystarczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, podniecona praktycznie darmowymi rozmowami. A tobie powiem jedno: mówisz coś co wyklucza to co powiedziałeś wcześniej ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proszek do ruchania
Ty to jesteś tępa dzida, do tego jak cegła... Znowu sobie założyłaś jakieś nicki, żeby samej sobie odpisywać? Ha, ha...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfjhnyutioutio
wujku tomku nie przejmuj sie proszkiem to znana na kafeterii mitomanka miała tu tyle lobinów i tyle bzdur opowiadała, ze aż chuj opada Kłamała, ze ejst adwokatką a tak naprwdę to lumpeks internetowy prowadzi za którego reklamowanei dostała ban :o taka smutna prawda o Natalce :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alvarorecoba
Ja mam aboanemt na firmę w Orange i nie wiem czy Play da podobne warunki, obawiam się, że skupiają się na prepaid więc ja bym powiedział nie. Ale to kwestia indywidualna, zależy od potrzeb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roudette
Aktualnie warto, gdyż pakiety są bardzo opłacalne, lecz jest jedno "ale". Pewnie nie zdajecie sobie sprawy, ale w najbliższym czasie Play idzie pod młotem, a głównym zainteresowanym jest właśnie Orange oraz Pan Solorz-Żak(właściciel Plusa). Myślę, że jeżeli sprzedaż zostanie oficjalnie dopięta i ogłoszona oferta Playa zniknie co będzie dla wielu korzystne, gdyż oferta ich była w każdym najkorzystniejsza ze wszystkich co musiało się skończyć ich porażką na dłuższą metę. Niedługo o tym usłyszycie. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alvarorecoba
Roudette, to bardzo możliwe to co mówisz, tak jak wspomniałem Orange kładzie nacisk na oferty dla firm starając się utrzymać pozycję lidera, do tego prepaid i kto wie czy przejęcie nie jest jakimś planem długoterminowym. Na razie jednak bym był spokojny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
trudno powiedzieć, ja telefon i telewizję to mam od nich http://www.multiplay.pl/ i jestem bardzo zadowolona. nie ma co kombinować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie da się tego tak jednoznacznie określić, oferty ciągle się zmieniają. Najlepiej sprawdzić to przez jakąś porównywarkę- moim faworytem jest komórkomat, także polecam. Sama znalazłam tam moją obecną ofertę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×