Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ppileczka116

czy warto przejść do play?

Polecane posty

21:52 [zgłoś do usunięcia] ORANGE POKRĘTNE CWANIAKI karzą - ale swoich wiernych klientów wyższymi opłatami do play! I POTEM PIEPRZĄ W REKLAMIE MY DLA WAS WSZYSTKO- ISTNIEJEMY DLA WAS -OMG! Kutasie pierdolony... to PLAY zarabia na tych opłatach, a nie Orange. Głupi kłamco i fałszerzu. Chwilę wcześniej o tym pisałem, że UKE tak zadecydowało i to właśnie Play korzysta i wali gładkie reklamy jacy to są tani. Bo wszyscy inni się na to składają!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakie 90%? Chyba cię pojebało do reszty dziewczynko :D Orange ma 60% rynku pre paid🖐️ Rozumiem, że argumentów zabrakło i rzucasz takim gównem na koniec ale nie dziwię ci się wcale :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaawe
znam wielu ktorzy uciekaja z orange . do tej pory nie ma dla mnei satysfakcjinującej mnie oferty w orendzu a trzymalo mnie do tej pory rzesza znajomych ktora powolutku przechodzi do pleja wie c i jak tak zrobie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mówię np. że każdy w Orange ma od ręki 6GB netu, a ta się podnieca swoim 1GB z gównianym zasięgiem i jeszcze wmawia że to lepsze... i tak ze wszystkim po kolei, a jak argumentów zabrakło to spierdala rzucając żałosną propagandę na koniec🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tow.Wiesław
każdy ma prawo mieć własne zdanie. Ja uważam, że orange jest do doopy. Jutro im wypowiadam umowę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wata chója toma jak taki
mądry jestes to podaj te dane ze orange ma 60% rynku prepaid :D:D Bo to bzdura niezła. To że twoi znajomi tak maja to nie znaczy ze tak jest :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zawsze ktoś przechodzi i działa to w obie strony. Tylko takie młotki jak ty tego nie kumają zaślepieni swoim Playem :D Idź dziewczynko zajmij się czymś o czym masz pojęcie🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wata -ile ci płacą za to chrza
wolny rynek! a obecnie nie ma podstaw już do tych wysokich opłat-tylko oni mają pełne portki,że wszyscy odejdą do play więc trzymają kury na siłę i po dziobach! ty wata coś pieprzysz premie ci powinni dać w orange za te farmazony-bo na pewno masz tam układy tylko nie jesteś już wiarygodny-właśnie przez to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tow.Wiesław
:D rzecznika orange :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcinie, jaką krótką masz pamięć do MTR-ów. Dlatego pozwolę sobie być dla Ciebie, jak Bilobil - pisze na swoim blogu Wojciech Jabczyński, rzecznik Grupy TP w odniesieniu do wczorajszego wpisu Marcina Gruszki, rzecznika P4, z karnymi pindolkami. Od 2007 roku mieliście niespotykaną w innych krajach asymetrię, na której zarobiliście mega kasę. Według naszych szacunków mogło to być nawet ok. 1 mld zł. Waszymi sponsorami byli klienci Orange, T-Mobile, Plusa, TP Kali ukraść krowę dobrze, Kalemu ukraść krowę źle - pisze na blogu Jabczyński. Rzecznik Grupy TP pisze, że asymetria w założeniu ma umożliwić nowowchodzącemu operatorowi rozwój własnej sieci. Czy inwestowaliście całą kwotę w sieć? Obydwaj wiemy, że nie. Wydawaliście ją również by zdobyć, jak największą część rynku, wykorzystując marketingowo do bólu MTR-owy prezent od regulatora - pisze dalej Jabczyński. Rzecznik dodaje, że Grupa TP od początku protestowała przeciwko tak dużej asymetrii i cieszy się, że niedługo się skończy. Żaden z operatorów W3 nie zarabia na międzyoperatorskiej wymianie ruchu, a raczej walczy o minimalizację dysproporcji pomiędzy kosztami, a przychodami. Minuty do Play w abonamentach Orange, mimo asymetrii MTR, są rozliczane tak samo jak do Plusa i T-Mobile. Gdzie tu zarobek? Zrozumiałeś coś gamoniu czy dalej nic? To Play zarobił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta dyskusja nie ma sensu
wata stoi na czele uciśnionych -orange na barykady -twój koniec bliski albo mniej pazerności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wata chója toma jak taki
Tu masz dane prepaid na koniec 2010 roku i gdzie jest te 60%??? :D Centertel 7,375 mln Polkomtel 6,257 mln PTC 6,463 mln P4 2,925 mln Pozostali 0,6602 mln

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To było rok temu. A nawiasem mówiąc Orange miało 3x więcej ludzi niż Play to gdzie te 90% które przeszło niby? :D Zobaczysz jakie będą dane w tym roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja was rozsadze. Na poczatek powiem ze mam orange na karte. Kolega wata chója toma podnieca sie jak murzyn bateryjką, kolego 400 minut to oferta pormocyjna i w styczniu sie konczy (sam korzystam) gdyby to bylo na stałe to faktycznie powala, ale 7 stycznia koniec. Orange internet, tak tu ma kolega racje, najlepsza oferta na rynku powala na kolana, tym bardziej jesli sie ma drugi tel na karte, kto korzysta ten wie o co chodzi. Play, cena swietna, sam chcialem przejsc, znalazlem oferte dla siebie, za 61 zł dawali 800 czy 900 minut do wszystkich + nieograniczone rozmowy w play i na stacjonarne, tano jak w lumpeksie racja, tylko jakosc tej sieci jest katastrofalna, dzwonie czesto do playowców i slysze jaka to kicha. BOK PLAY nie znam bo nie korzystam ale wystarcza mi opowiesci znajomych ze to porażka. Wiec Palyowi dziekuje, ale nie skorzystam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha i zapomniałeś, że Orange zawsze podaje ilość aktywnych kart, a w przypadku Play gdy było już w 2010 12cm-cy ważności za głupie 5zł zasilenia to ciężko to porównywać nawet gdy w Orange ludzie ładowali co miesiąc. No i teraz Era straciła bardzo, Plus też - na rzecz Orange właśnie. A Play gówno zyskał bo także tracił ludzi w trakcie. Ujrzysz wyniki za 2011 - przyznasz rację🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdyby nie profity dla młodego
play to te dupki starzy wyżeracze dawno by tę sieć zjadły-a tak to bardzo dobrze dla konsumentów-nowa konkurencja szansa na taniej!!!!!tak myśli każdy normalny nie związany zawodowo z żadna siecią cwaniak typu wata-więc CO MNIE TO OBCHODZI-LICZĄ SIĘ OSTATECZNE KORZYŚCI DLA LUDZI A NIE INTERESY ZASRAŃCÓW TELEFONICZNYCH!!!KONIEC KROPKA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaawe
to dziwne co piszesz bo wlasnie kilku moich znajomych przeszlo do pleja bo ma o wiele lepszy zasieg niz orange!! ja rowniez mam problemy z zasiegiem orendzu. Wysylaja mi esy ze ktos do mnie dzwonil a wrzeczywistosci nie slyszalam dzwonka majac wlaczony tel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadza się, BOK Play to gówno. Zasięg też gówno a o tym nikt jeszcze nie powiedział - jak to naganiacze. Internet - gówno w porównaniu z Orange także. Co do promo nie zgadzam się bo Orange często je przedłuża i walcząc ostro z Playem tym razem zostawi te pakiety - powiedzmy że mam info na ten temat. To jak z Inetem - miało być promo tylko, a jest już ta oferta na stałe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do wata chója toma odnoscie MTR Prawda lezy po obu stronach, na wysokim MTR-ze zarabiaja i PLAY i ORANGE bo to klient plac 0,60zł za minute, play dostaje z tego 0,27. MTR spada a operator ceny nie obniza? wiec kto tu jest wienien PLAY czy pozostali?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wata chója toma jak taki
co z tego ze dane sa sprzed kilku miesiecy jak play ma największy przyrost numerów. Poszukać danych?? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drgw4
orendz i ich 1000 minut na dwa tygodnie za 10 zlotych buahahah smiechu warte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja nie mam problemów z
zasięgiem w play - chociaż też słyszałam o tego typu kłopotach. A dzwoniłam z różnych miejsc - nawet spod ziemi :-D Pewnie od czegoś to zależy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Korzyści Play już się kończą i zobaczycie jak sieć podupadnie jak przestanie lecieć kasa z asymetrii. Skończą się piękne telefoniki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli oferta przekazywania minut zostanie na stale to play ma faktycznie juz posprzątane. A czy te informacje o przedluzeniu oferty sa sprawdzone?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wata chója toma nie
denerwujesz się tym że Play poza własnym zasięgiem ma zasięg Plusa a od kilku dni również Orange??? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale teraz Play ma tez
umowę na roaming z Orange :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×