Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ppileczka116

czy warto przejść do play?

Polecane posty

Zdecydowanie nie opłaca się zmieniać z Orange na Play. Po każdym roku stażu w Orange dokładają 10% za doładowanie gratis, ja dostaję już 30% więcej, do tego mam masę fajnych pakietów, obniżki za duże doładowanie (co łącznie daje 10gr/min. bez żadnych pakietów nawet), od czasu do czasu podwojenia środków, darmowy Inet zapierdalający 4mbit/s a nie śmieszne 1mbit/s jak w Playu, itp. itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjjjdddd
pokaz mi gdzie masz te swoje magiczne pakiety, gdzie placisz 3gr za minute DO WSZYSTKICH SIECI bo ja jakos kurwa nie widze :D http://www.orange.pl/portal/map/map/prepaid_offer?category=PREPAID_ORANGE_ONE http://www.orange.pl/portal/map/map/prepaid_offer?category=PREPAID_POP http://www.orange.pl/portal/map/map/prepaid_offer?category=PREPAID_NOWE_ORANGE_GO ktora to konkretniej oferta? POP, nowe GO, ONE no ktora? bo jak gdzies jest 3gr za minute do wszystkich sieci to ja chetnie wroce do orange :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjjjdddd
no gdzie sie pytam? z tego co widze nawet poza pakietami, niema tam nigdzie tego 19gr/min...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xsdxsdx
o kurwa ale macie problemy. parę złotych w tą czy w tamtą faktycznie jeden się wzbogaci a drugi zbiednieje. Ludzie !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odpowiem słowami plejary z poprzedniej strony - poszukaj sobie. Orange trzeba rozumieć, czytać, łączyć różne oferty i ma się naprawdę tanio. A kto nie umie to buli 50zł abonamentu w Play🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grypcia
Ja jestem w orange mix. Mam taka oferte, że płace 25 zl abonamentu i to mam do wykorzystania do dzwonienia. Mam tez 700 smsow gratis i jeden darmowy numer (mojego chlopaka, z ktorym glownie sie kontaktuje). Moi znajomi sa w orange, rodzina. Jedynie dwie osoby w erze, z kotrymi kontaktuje sie za te 25 zl, ale rzadko, bo nie mam takiej potrzeby. Wiem, ze mam tansze rozmowy do orange, ale dokladnie po ile nie wiem. 25 zl przy tym ukladzie mi zawsze wystarcza. Mnie by sie nie oplacalo do play przechodzic, ale wiem, ze maja lepsze oferty jesli chodzi o telefony, ale mi sie to nie oplaca mimo wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjjjdddd
kretynka widze uciekla jak ktos odkrył, ze bajkopisarzy. pakiet 400 min po 3gr do wszystkich w sieci BUHAHAHAHA W ORANGE? BUHAHAHAHAHA :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjjjdddd
kretynka widze uciekla jak ktos odkrył, ze bajkopisarzy. pakiet 400 min po 3gr do wszystkich w sieci BUHAHAHAHA W ORANGE? BUHAHAHAHAHA :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahaaa
wata to chyba pracownikiem oragne jest:P haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie bój się, przed gimgównem nie ucieknę🖐️ I nie będę ci mówił jak zrobić te 400 min. bo jesteś idiotką i naganiaczką dla Play-a, a nie osobą zainteresowaną. Dodam tylko, że można mieć tych minut do 2000 miesięcznie (do każdej sieci). Także daruj sobie te swoje gówniarskie teksty🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak się składa że mam ten sam abonament w play za 49 zł. wata chója toma - za kwote 49 zł mam pakiet 350 min + 250 darmowych sms. Oraz całkowite darmowe rozmowy w play i 1 GB internetu w moim smartphonie - widać że gówno wiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjjjdddd
czego mam szukac jak pracowalam w orange(jak i mialam tam numer) swego czasu i widze wlasnie, ze za wiele to sie tam nie zmienilo wiem doskonale gdzie szukac i wiem ze takich dobrobytów to tam nie ma, a ty bajki piszesz. orange jest tanie, ale play tansze i to sa fakty! nie ma co sie dąsać i oburzac. ale ty zapatrzona w orange jestes, ze nawet nie widzialas co ma play do zaoferowania, no wiec o co chodzi? umiesz szukac to na play poszukaj, a sie mocno zdziwisz! jak ktos w play bierze oferte bez telefonu to placi tak smieszne pieniadze, ze prawie zadne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grypcia właśnie potwierdziła - 25zł nawet w mixie w Orange to jest od zajebania minut i smsów darmowych, a wy tu nakręcacie na abonament w Play za 50... żenujące normalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjjjdddd
Proszek do prania - dokladnie proszek i jeszcze pewnie wypasiony telefonik dostalas za zlotowke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wata chója toma - weź nie ściemniaj człowieku że za 25 zł masz 400 minut miliadr sms i chuj wie co - kłamiesz aż śmierdzi. Przedstaw mi tą oferte na ich stronie to uwierze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przestań powtarzać te swoje slogany ok? Gówno wiesz, zwłaszcza że te pakiety minut to oferta od grudnia i jesteś nie na bieżąco. Nie umiesz uzasadnić swojego zdania to kpisz i spamujesz sloganami, a tak naprawdę to gdzie niby Play jest tańszy? Nigdzie kurwa🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1GB Internetu? Ha ha ha... ja ładuję w Orange za 100zł i mam 6GB z palcem w dupie i to szybkiego 4mbit/s a nie gówna 1mbit/s i ze zdupionym zasięgiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
warta chója toma - udowodnij że masz tak świetnie bo aż wierzyć się nie chce. Na stronce cisza, przed chwilą dzwoniłam do konsultanta powiedział że nic nie wie o takiej promocji? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjjjdddd
25zł? ja za 5zł wykupuje pakiet na smsy do WSZYSTKICH SIECI za 5zł wykupuje pakiet minut do WSZYSTKICH SIECI i place 10zł miesiecznie :D 🖐️ "I nie będę ci mówił jak zrobić te 400 min" a to operator nie powinien przypadkiem na dzien dobry i na pierwszej stronie zamiescic informacji, ze "halo 400min do wszystkich sieci za 6zł" tylko w orange. tylko specjalnie ukrył te info? buhahah nie rozsmieszaj mnie. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjjjdddd
"ówno wiesz, zwłaszcza że te pakiety minut to oferta od grudnia " taaaaa i zarówno z grudniem sie ta ich swiateczna promocja skonczy :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×