Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ppileczka116

czy warto przejść do play?

Polecane posty

wata chója toma - prawda jest taka że jesteś zaśmierdziałym 14 latkiem, który wydukał na matce pierwszy w życiu telefon - a to że nia stać CIę na bilet to poszedłeś do najbliższego salonu akurat Orange. Teraz widzisz że masz pierdolniętą oferte i zazdrościsz tym co mają duuuużo lepiej. Pierdol pierdol że za 25 zł masz miliard minut, miliard sms, miliard GB i miliard telefonów - wierze bo musze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to się wtrące
przejście z ery do playa - jest taniej, własciwie o połowę, ale zasięg play niestety ma gorszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam sieć PLAY. Przeniosłam się najpierw z Ery do Orange (z deszczu pod rynne) aż wkońcu do PLAY i jestem naprawde zadowolona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja yebe
Ja miałam Orange do przedwczoraj i poprostu nic specjalnego - za wszystko się płaci, żadnych minut. Przeniosłam się do PLAY i jest świetnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prawda jest taka, że to wśród plejarzy siedzą gimgówna i młodsi bo rajcują się nowym telefonikiem, a mnie abonamenty koło dupy latają skoro mam niską stawkę bez tego. Lans pozostawiam kretynkom takim jak ty🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjjjdddd
proszek, ona sciemnia.. przekopalam oferte zarowno orange POP, orange ONE, orange GO, orange FREE i nic tam takiego ciekawego nie widze. chyba, ze za kazdym razem za 5zł oferte zmienia i siedzi na orange free az wykorzysta te swoje 6gb, potem spowrotem do orange GO i sie doladowywuje za 100zł zeby miec tanio :D itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam 5 kart więc wsadź sobie w dupę te swoje mądrości🖐️ Tym się różnimy, że ja nie mam abonamentu i robię co chcę i doję sieć na milion sposobów a wy frajerzy miejcie sobie świetne abonamenty w play-u po 50zł i swoje telefoniki za 1zł. Mnie jak jest potrzebny tel. to idę i kupuję a nie żebrzę od Play-a udając potem że jestem wśród najlepszych :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TYLKO PLAY!!!!!!!!
PODSTAWOWYM ARGUMENTEM JEST TO,ŻE NA KARTĘ JEDNO DOŁADOWANIE NAWET TE 5 ZŁ JEST WAŻNE ROKKKKKKKK!!!!!!!A NIE ŁADOWAĆ DUPKOM MIN CO 3 MIESIĄCE MIMO,ŻE MASZ JESZCZE NA KONCIE-TEGO ŻADNE GÓWNO TYPU ORANGE PLUS CZY INNE NIE DAJĄ-JAK DADZĄ TO POGADAMY TERAZ NIE MA TEMATU!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjjjdddd
"Ale 100zł do wykorzystania, a 6GB jest całkowicie gratis" cos takiego masz w orange FREE, ale w orange free juz nie wykupisz sobie pakieciku na smsy czy minuty. musisz sie przeniesc do orange POP, z kolei w orange POP nie masz tak tanio internetu i stawki nie zaleza od doladowania jak w orange go. a kazde przejscie 5zł oraz skasowanie wszystkich promocji i usług z poprzedniej oferty. "Promocje w Orange z reguły trwają bez końca i z tą będzie tak samo." buhahahaha komu ty taki kit wciskasz? bylam w orange 8 lat czlowieku.. ogarnij 🖐️ zawsze na swieta mieli jakies super promocje (najtaniej bylo w same swieta albo sylwestra jak sie czlowiek dodzwonic nigdzie nie mogl) :D🖐️ zaraz potem sie konczyly..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TYLKO PLAY!!!!!!!!
TY MASZ COŚ Z DEKLEM??????PIERDZIELISZ TAKIE BREDNIE ,ŻE AŻ KURZY SIĘ Z KILOMETRA BZDURY PISZESZ DUPKU Z ORANGE -I NIE WPROWADZAJ W BŁĄD ! ROK WAŻNOŚCI NA RAZIE JEST TYLKO W PLAY!!!!!!! NIE ZMYŚLAJ JAK BRAK CI ARGUMENTÓW-TO CZYSTA MANIPULACJA.....KOLEGO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjjjdddd
no sory, ale o czym my gadamy.. nikt nie jest na tyle pojebany by co sek zmieniac karte w telefonie i miec 5 numerów telefonów. kazdy raczej szuka najlepszej oferty dla jednego numeru.. a ty sie zdecyduj, bo albo jestes bogaty i cie stac od tak na nowiutki telefon, albo kombinujesz jak imbecyl jak "doic najwiecej ile sie da" swoja droga to musi byc strasznie zalosne. dorosla osoba chodzi z 5 kartami sim. chce zadzwonic to karte zmienia, chce wyslac sms znow karte zmienia BUHAHAHAHAHAAHAH daje ci max 14 lat... bo nie wierze, ze wsrod doroslych sa tacy idioci. no i w sumie sie wydalo na czym twoj trik polega. 5 kart sim trzyma i zmienia :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poza tym ręka cię nie boli od przekładania karty z telefonu do modemu i odwrotnie w tym twoim pleju? Ja nie mam takich problemów🖐️ I może powtórzę - obniżek kosztów w Orange jest tyle, że można gadać za darmo praktycznie. Non-stop nowa promocja wychodzi. A Play się wysrał na starcie i teraz już gówno niestety się robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TYLKO PLAY!!!!!!!!
KASĘ MOŻESZ PRZELAĆ-JAK OD NOWA DOŁADUJESZ....HAHAHA TEZ MI ARGUMENT!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak się składa, że mam kilka telefonów, w tym 2 dual sim. Więc jebnij się bo to ty jesteś biednym gimgównem z telefonikiem za 1zł a abonament pewnie twój frajer płaci albo mamusia🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wata jest udziałowcem
orange i promuje to dziadostwo -dużo ci płacą za te głupoty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjjjdddd
NO I CO Z TEGO, ZE MAM WAZNE PRZEZ ROK PO DOLADOWANIU 5ZŁ to akurat dla mnie jest gówno warte, bo ja z telefonu korzystam, a nie doladowywuje sie za 5zł i tylko odbieram telefony i robie maslane oczy do mamusi by rzucila 6zł na kolejny pakiecik do orange :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ależ się srasz :D Pomarańcza na pomarańczy, a wszystko to ten sam handlarz Play-a, dużo ci płacą za ogłupianie ludzi na forach? Tu niestety masz dziś mały problem🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjjjdddd
a ciebie reka nie boli od zmieniania kart w teledonie? i od walenia konia czy cie nie boli, bo zapewne jak jakakolwiek laska zobaczy co z telefonem wyczyniasz to ucieka gdzie pieprz rosnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcesz parę promocji w Orange na kartę? To masz durna pipo :D Aktualne promocje Orange POP: Promocja Orange "Dawanie prezentów cieszy podwójnie" Promocja Orange "Wielka Swoboda" Promocja Orange "Dwa razy lepiej w Orange" Promocja Orange "Zbieraj minuty z Orange" Promocja Orange "Mini Pakiet SMS" Promocja Orange "Co druga minuta gratis" Promocja Orange "Lekka minuta" Promocja Orange "Wspólna orbita" Promocja Orange "Ufomesy" Promocja Orange "HiperOdnowa" Promocja Orange POP "POPGadane" Promocja Orange POP "Pakiet 1000 minut na zawołanie" Promocja Orange POP "Pakiet do wszystkich" Promocja Orange POP "Grosz za SMS" Promocja Orange POP "Ty i 3" Promocja Orange POP "POPzona" Promocja Orange POP "Wygadany pakiet" Promocja Orange POP "Nakręcone Minuty" Promocja Orange "Szczęśliwa Godzina" Promocja Orange POP "POPminuty" Promocja Orange POP "MultiPOP" Promocja Orange "Wybrany Kraj" Promocja Orange "Urodziny" Promocja Orange POP "Pakiet MMS" A teraz pokaż mi to samo w Play na kartę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A więc podsumujmy: Za 15 zł masz ważne konto przez rok, 400 min, 6 GB internetu i darmowe sms do wszystkich? To wszystko co napisałeś jest totalną bzdurą, wiesz że pierdolisz ale chcesz zachwalić swoją marke Orange. W Orange nie ma żadnej promocji, jest drogo i do dupy. Teraz fakty: 49 zł - 350 min do wszystkich + całkowicie darmowe w play. Pakiet 250 sms oraz 1 GB sms, umowa na 12 miesięcy + telefon. Przestań robić z siebie idiote, jesteś żałosny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aktualne promocje Orange POP: Promocja Orange "Dawanie prezentów cieszy podwójnie" Promocja Orange "Wielka Swoboda" Promocja Orange "Dwa razy lepiej w Orange" Promocja Orange "Zbieraj minuty z Orange" Promocja Orange "Mini Pakiet SMS" Promocja Orange "Co druga minuta gratis" Promocja Orange "Lekka minuta" Promocja Orange "Wspólna orbita" Promocja Orange "Ufomesy" Promocja Orange "HiperOdnowa" Promocja Orange POP "POPGadane" Promocja Orange POP "Pakiet 1000 minut na zawołanie" Promocja Orange POP "Pakiet do wszystkich" Promocja Orange POP "Grosz za SMS" Promocja Orange POP "Ty i 3" Promocja Orange POP "POPzona" Promocja Orange POP "Wygadany pakiet" Promocja Orange POP "Nakręcone Minuty" Promocja Orange "Szczęśliwa Godzina" Promocja Orange POP "POPminuty" Promocja Orange POP "MultiPOP" Promocja Orange "Wybrany Kraj" Promocja Orange "Urodziny" Promocja Orange POP "Pakiet MMS" Ale pamiętaj - promocji nie można łączyć :D:D. Tu masz udowodnione że kłamiesz :D:d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×