Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ppileczka116

czy warto przejść do play?

Polecane posty

Większość można łączyć i robi się to :D Nic nie wiesz. A wcześniej porównałaś mój prepaid ze swoim abonamentem i chwalisz się telefonikiem. To może porównamy z abonamentami w Orange w takim razie? I okaże się, że masz wielkie gówno🖐️ Co to jest 1GB pytam się? :D Ja bez abo mogę mieć 6GB od ręki za chwilę. A kasę wykorzystam na 5 numerach również od ręki i mam tyle minut, smsów i mmsów że się obsrasz na miętowo🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Większość tych wyżej podanych w Orange trwa już rok i dłużej. A ty się pochwal teraz jakie to promocje ma pre paid w Play bo tylko gadasz i nic konkretnego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie można łączyć promocji w Orange :). Więc już nie zmyślaj. Pozatym powiedz skąd masz ten informacje o promocjach POP? I oczywiście możemy porównać abonamenty w play i orange ale opierając się na stronach www.orange.pl i www.play.pl i mówimy o promocjach które DZISIAJ obowiązują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Można łączyć bo łączę. Przykładowo promocja Niedziela i promocja Masz za staż i Skarbonka - to już 3 połączone mój ty proszku od bólu głowy🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A więc w ORANGE mamy abonamenty: Delfin - dla lubiących rozmawiać Pelikan - dla lubiących sms-ować Pantera - internet. Play: Do internetu All Inclusive Do rozmawiania Stan Darmowy Do internetu All Inclusive BlackBerry Do rozmawiania All Inclusive z pakietami na stacjonarne Pierwszym punktem dla PLAY jest fakt że ma więcej mozliwości nić Orange.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość te telefony promocyjn w orange
śmiechu warte-obniżka np 30 zł w stosunku do ceny ze sklepów typu media. a telefon z blokada i do tego min umowa na 2 lata! hahahahahaha żałosne-kilka lat temu orange miało tel za 1 zł warte 600zł-teraz to śmiech na sali promocja bez promocji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tow.Wiesław
Orange - totalne dno :o Tak dennej sieci nigdy nie spotkałem :( Czemu Wy tam siedzicie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tow.Wiesław
Nie da się porównać taryf. Tu to, tam tamto. Liczy się jakość i obsługa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawe jeszcze jaki % umów jest regularnie płaconych przez klientów Play? Dopóki mają mało ludzi to podsuwają łakome kąski ale w końcu popłyną na tym... każda sieć to przerobiła i myślę, że już powoli i Play zwinie żagle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość te telefony promocyjn w orange
nie pierdol wata-ty lecisz na inne gówna-żadna różnica-telefony to też część gównianego wizerunku takich firm! niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wybieramy oferte bez telefonu. Orange: 29,90 - Minut: 40, Darmowe w ORANGE - +50 zł, Cena za minute: 49 gr., Play: 29 zł (0,90 gr taniej), 120 minut (!) lub 260 damrmowych sms (JEST WYBÓR!) 39 gr minuta połaczenia do wszystkich sieci (0,10 gr taniej!) I jak? Orange jest lepsza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaawe
wata chója toma orange jest ebznadziejne i tak wychodza na swoim wiec nie peirpz jestem w orange juz kupe czasu. jest chujowo bo i tak wyłąza na swoim, ladnie pieknie promocje wygladaja na pierwszy rzut oka a w rzeczywistosci nic sie nie oplaca. Play w abonamencie daje dwa arzy wicej minut nizeli orange

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie narzekam na obsługę w Orange bo co ma mi nie działać jak to pre paid? Wszystko śmiga, jest tanio i dobrze. I to plejarze walczą o ludzi, a nie odwrotnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość play ma coraz więcej klijentów
sprawdzaj niezależne statystyki-im więcej takich firm tym lepiej dla ludzi stare cwaniaki typu orange za szybko w pióra nie obrosną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tam nie ma co porównywać bo w tym przypadku liczy się jaki tel. można wyrwać. Tylko kretyn bierze abonament żeby płacić więcej niż w prepaidzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasne, zwłaszcza jak Play tyle lat jebie po 75gr bo regulator rynku tak zarządził. Wielka kurwa rzetelność - to play blokuje stawki obecnie i chapie kasę i to my wszyscy za to płacimy, żebyście wy się srali telefonikami. Ale niedługo koniec ulgi🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ORANGE POKRĘTNE CWANIAKI
karzą - ale swoich wiernych klientów wyższymi opłatami do play! I POTEM PIEPRZĄ W REKLAMIE MY DLA WAS WSZYSTKO- ISTNIEJEMY DLA WAS -OMG!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Proszku, ja mam 19gr/min w prepaidzie Orange z palca i bez pakietów włączonych więc po ch*j mi 39gr/min w abo Play? Niestety przejżalam całą strone www.orange.pl i nie ma takiej oferty. Ewidentnie zmyślasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałem na myśli telefony bo się srasz swoim. A tak to Orange pre paid bije te abo w Play-u jednym palcem. Weź się zastanów co piszesz w ogóle. Sprawdź jaki tel. możesz dostać w Play w tym tanim abo, a jaki w Orange🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wata -ile ci płacą za to chrza
nienie myślę ,że dużo bo inaczej jesteś frajerem robiąc im reklamę za darmo ewentualnie dewotem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×