Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ppileczka116

czy warto przejść do play?

Polecane posty

Jak to możliwe że 550 000 skoro na początku tego roku miał 5,1 miliona abonentów a już w październiku 6,5 miliona? Gdzie tu jest jakieś 550 tys? :O. Mówie oczywiście o wszystkich abonentach,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sama jesteś debilem. Mówię ci, że 75% stacji to ten sam maszt, rozumiesz? Więc nie możesz sumować sobie stacji i wyliczać, że Play ma dostęp do 15 tys. masztów bo robisz z siebie idiotkę :D Poza tym nie w całych sieciach mają wjazd tylko w niektórych rejonach. I ciesz się z tego, bo jakby nie Plus czy Orange to w górach lub nad morzem gadałabyś przez telefon satelitarny chyba🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A teraz to orange łupi
ludzi ze stawek do playa biorac za minute z 80 gr. Czyli na tym zarabia więcej niz play z tego ma A nie pamietasz jak kiedyś był MTR dla TP??? dlaczego ze stacjonarnych bylo drogo na komorki??? range, era, plus tez zyli z MTRów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nic nie łupi baranie, dałem wcześniej wypowiedź rzecznika Orange. Poczytaj, że cały czas DOPŁACALI w abonamencie licząc stawkę do Play jak do innych. I co ty na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiedy orange miało
7 milionów??? chyba z 10 lat temu. Bo od kilku ostatnich lat ma 13-14 milionów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiedy orange miało
Nic nie łupi baranie, dałem wcześniej wypowiedź rzecznika Orange. Poczytaj, że cały czas DOPŁACALI w abonamencie licząc stawkę do Play jak do innych. I co ty na to? Tak, orange nie miało minut wliczonych do playa poza abonentami dla firm. A to się nie liczy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja pierdolę... 1 maszt z 3 nadajnikami Orange, Plusa i Ery liczysz jako 3 maszty. Jak ci można cokolwiek wyjaśnić w takim razie? I co ty w ogóle chcesz udowodnić? Biedna sieć żebrze o zasięg od Orange i Plusa, a ty to jako argument za Playem wymieniasz🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wata, nie rozumiem po co mit jedno i to samo tłumaczysz? Przecież ja to rozumiem. Ale do tego że PLAY ma lepszą oferte abonamentu już się nie ustosunkujesz. Pierdolisz w kółko to samo :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdecydowanie play
ja tez przejde do playa z plusa mixa.W play fresz min do wszystkich kosztuje 29gr a w plusie 60 groszy z play do play 5 groszy,smy tez maja najtaniej,tylko musze jeszcze simloka zdjąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takie maszty wspolne to góra
połowa lokalizacji. Przynajmniej u mnie w miescie. Kazda siec sobie stawia na własna reke w róznych miejscach. Na wsiach to juz prawie zupełnie nie jest spotykane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wata chója toma a dlaczego
Orange jako jedyna siec zakłada simlocki w telefonach??? :classic_cool: Aby podnieść prestiż sieci ?:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dyskusja ogólnie zmierza do nikąd - Play robił kokosy do tego roku, a teraz wszystko się utnie, skończą się zajebiste fony za 1zł, ludzie nie przedłużą w Play-u i zostanie grupka gimgówien na pre paidzie z pakietami sms za 5zł :D Orange ma więcej samego prepaida niż Play wszystkiego razem :D Więc zapomnijcie, że kiedykolwiek to nadrobią, raczej zacznie ludzi ubywać bo tylko telefoniki przyciągały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Każda normalna sieć zakłada simlocki. Tylko Play taki kozak bo chce handlarzy przyciągnąć którzy dziś podpiszą papier na 2 lata, a jutro telefonik na allegro leci🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Orange jest od playa dłużej na polskim rynku od 9 lat. 13 lat 14 milionów klientów 4 lata - 6,5 miliona klientów :D:D - play ja podpisałam umowe, niedługo się kończy i jestem w 100% pewna że ją przedłuże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mozesz playa nie lubieć
Ale dzieki nim mamy stawke 29 gr w Orange, T Mobile, Plusie. Gdyby nie to byśmy dalej płacili po 80 gr za minute tak jak jeszcze w 2007 roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Proszku, pisałem dawno już, żebyś mi podała jakie telefony daje Play a jakie Orange w ramach tych abo ale uciekłaś krzycząc, że z Orange przeniosło się do Play 90% ludzi🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czyli Play, Plus, T Mobile
to są nienormalne firmy??, bo nie zakładają simlocków??? :D Niezły jesteś hahaa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość umsiumjh
smiac mi sie z was chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No już chwileczke sprawdzam Abonament: Delifn Orange, 29 zł play - 29 zł Telefon: Samsung Galaxy Ace Orange: 619 zł Play: 749 zł Nadal sądzisz że abonenci play lecą na darmowe telefony? :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdecydowanie play
a tak w ogóle to na chwile obecna plus ma chyba najwiecej ludzi ale trzeba uwzglednić że wszystkie trzy sieci sa prawie że na równi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czyli Play, Plus, T Mobile
Nie mamy nic do Orange, siec jak kazda inna tylko troche zachowawcza i udająca ze jest czyms lepszym od innych. Gdyby nie zakładali simlocków, nie dawali na telefony tych swoich znaczków, nie wciskali do telefonów orange menu, zrobili w prepaidzie normalne pakiety internetowe z lejkiem, i troche się wzieli za inwestycje w zasieg 3G, bo z tm sa na samym koncu to osobiscie bym zmienił zdanie o nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co do liczby uzytkowników
to orange ma 600 tys wiecej numerów od plusa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ty pierdolisz przecież udowodniłam Ci że są tańsze rozmowy, więcej minut i tańsze sms. Ty się kryłeś że dlatego tam idą bo tanie telefony i odrazu sprzedają udowodniłam ze nie ma tańszych telefonów teraz pierdolisz że taniej w oragne (mimo że udowodniłam wczęśniej że nie) Później że "promocje w orange sie nie kończą" ktoś udowodnił że się kończą Później że masz promocje cud ale nie możesz tego udowodnić. I kto tu kłamie człowieku ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdecydowanie play
Być może ma wiecej na chwile obecna ale jakies 3,4 miesiace temu plus miał najwiecej ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×