Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 001:(

DObry stomatolog Wrocław!pilnie!

Polecane posty

Gość gość
Genialnych stomatologów znajdziecie w DUO MED Wrocław ;) polecam szczególnie ortodontów, których sprawdziłem i którzy doprowadzili mój uśmiech do perfekcji!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek20156
Osobiście mogę Ci polecić stomatologów we wrocławiu z noadental http://www.noadental.pl Teraz się przenieśli podajże na ulicę kurkowa 8. Robiłem u nich kanałówkę i szczerze mogę polecić. pozdrawiam Tomek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam! Szukam dobrego dentysty we Wroclawiu, chcialabym zrobic licowki. Zastanawiam sie nad klinika Platinum, ale troche martwi mnie fakt, ze nie maja galerii przed i po wiec ciezko przewidziec jakie beda efekty mimo iz dysponuja swietnym sprzetem. Czy ktos byl u nich robil licowki, korony itp albo moglby polecic jakies inne miejsce we Wroclawiu. Z gory dziekuje za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Świetny fachowiec-ma doktorat też- dr Marcin Kasiak -wie co robi- stawia pewne diagnozy- byłam u wielu stomatologów i nikt nie potrafił tak doradzić. Przyjmuje też na fundusz -gabinet na ul. bocznej Pereca. www.perfect-bis.com.pl Jestem bardzo zadowolona i szczerze polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naprawde zadowolony pacjent
Znam rewelacyjną panią stomatolog Danuta Krawczun-Lipińska przyjmuje na Grabiszyńskiej 8/2 tel . Zrobiła mi 3 zęby, po prostu rewelacja. Zero katowania zębów, borowania było b. dużo ale pani doktór często zmienia wiertło więc nie ma "szlifowania zębów" starym wiertłem, perfekcyjne wyczucie - bez znieczulenia. No i podarowała mi 10 zeta :). Opowiedziała mi dokładnie jaki rodzaj próchnicy mam itd. Naprawdę polecam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, polecam Ci dr. Szczombrowską ze Ślężnej we Wrocławiu, leczę się u nich już ładnych parę lat i wszystko się trzyma. Robiłem już u nich korony i most bo niestety mam zęby w nienajlepszym stanie. Poza tym fajne jest to że jak Ci się coś wydarzy na cito to zawsze znajdą termin, nieważne jaka kolejka gdzieś Cię wcisną żeby pomóc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam Centrum Stomatologiczne Margo na Trawowej. Leczyłam się tam u doktor Kowalskiej i jestem bardzo zadowolona. Przeprowadzała u mnie dość spore leczenie zębów i wszystkie ładnie wyprowadziła na prostą. Teraz przychodzę tam głównie na wizyty kontrolne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiechu
lek stom Danuta Krawczun-Lipińska tel 501 161 435 Grabiszyńska 8/2 Wrocław Bardzo polecam. Robiłem trzy zęby + czyszczenie osadu po papierosach i jestem bardzo zadowolony. No i niedrogo :) Polecam serdecznie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka_morenik
Pani Małgosia Turek z Yes Dent na Oporowie (ul.solskiego4/3), cudowna lekarka która leczy zęby bez bólu. Moja córka tylko do niej ma zaufanie i jest jedynym stomatologiem, któremu dziecko pozwoliło leczyć zęby. Z mężem też tylko do dr Turek chodzimy i wychodzimy zawsze roześmiani, bez bólu na fotelu i dziury w portfelu. Polecam. http://yesdent.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Specjaliści z Dentoniki (http://trzebnica.dentonica.pl/) są nieocenieni, w ekspresowym tempie (w nocy) pomogli mi z poważnym problemem stomatologicznym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja chodze do as dentu i jestem zadowolona. robilam tam sobie dwa implanty, wyszlo super. maz mial robione koronki i tez wyszlo dobrze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zadowolona_marlenka
a ja to bez dwoch zdan polecam centrum AsDent. nie sa drodzy, a fachowi i maja fajne podejscie do pacjentow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dentonika to jeden z najlepszych gabinetów we Wrocławiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy mógłby ktoś polecić sprawdzonego dentystę ze Szczecina?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja w Szczecinie chodzę do Pani Magdy z kliniki Froe na ul. Panieńskiej koło Wyszyńskiego (froe.pl).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam Unident Union we Wrocławiu. Wybielałam ząbki i jestem zachwycona efektem, poleciłam klinike wielu osobom, i żadna sie jeszcze nie zawiodła. Profesjonalna obsługa, podejście a ząbki jak z obrazka :) Warto zainwestować !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam Formo na ul. Krzycka 92bcd lok. 9: formo-atelier.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka breslau
Dentyści z Dental cover są dobrzy. Szczególnie doktor michał jesion. Robi ząb raz a dobrze. Plomby nie wypadają. Jest stosunkowo tanio i szybko można omówić wizytę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Krzysztof Mól z Dental Cover na szybowcowej też jest dobry. Chodzę tam z dzieckiem. Lekarz ma świetne podejście do dzieci. Mój mały w ogóle się boi. Obsługa jest przemiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewa noczenska
Na Oporowie polecam niedrogi i super wyposażony gabinet stomatologiczny Yes Dent: http://yesdent.pl/ Jeżeli chcesz zrobić implanty to tylko dr Kazimierz Łyś -rewelacyjny implantolog - stomatolog i nie zdziera z pacjenta. Sama leczę się u dr Małgosi Turek od 3 lat. Jej wypełnienia są jak beton, nic ich nie rusza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam zajrzeć do http://www.maxdent.pl/ bardzo kompleksowa opieka stomatologiczna I do ego normalne ceny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dentyści z Dental cover są dobrzy. Szczególnie doktor michał jesion. Robi ząb raz a dobrze. Plomby nie wypadają. Jest stosunkowo tanio i szybko można omówić wizytę. Bardzo miły człowiek. Robił mi implanty zębowe w znieczuleniu ogólnym (bo bardzo się bałam).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też chodzę do DENTAL Cover - zarówno sama jak i z synem. Doktor Krzysztof Mól ma świetne podejście do dzieci :) Mój mały się w ogóle nie boi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepsze gabinety stomatologiczne z Wrocławia dostępne są na stronie www.dentystawroclaw.com.pl Tu znajdziesz informacje na temat stomatologów z Wrocławia, godzin otwarcia gabinetów stomatologicznych z Wrocławia a także przeczytasz opinie o wrocławskich dentystach. Dodatkowo na stronie www.dentystawroclaw.com.pl ciekawe artykuły i porady z branży stomatologicznej jak również kawały o dentystach. Jeżeli szukasz stomatologa z Wrocławia na pewno warto zaglądnąć na stronę www.dentystawroclaw.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka763
Ja obecnie jestem pacjentką gabinetu stomatologicznego na ulicy Widok. Daję tutaj kontakt: http://proclinicdental.pl/ Pierwszy raz trafiłam do nich jak wróciłam z pracy za granicą gdzie niestety ale popsuły mi się bardzo zeby ( kto mieszkał kiedyś w UK wie jak drogie są tam zabiegi w gabinetach stomatologicznych). Większość zebów do leczenia, dodatkowo bałam sie bólu. Na szczęscie w gabinecie nie boli, nawet znieczulenie. Jestem zadowolona. Aktualnie chodzę tam tylko na przeglądy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też chodzę do DENTAL Cover - zarówno sama jak i z synem. Doktor Krzysztof Mól ma świetne podejście do dzieci usmiech.gif Mój mały się w ogóle nie boi. xxxx To prawda. Krzysztof Mól to Świetny facet i dobry specjalista. Moje dziecko też do niego chodzi i w ogóle nie boi się dentysty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziatrenczyn
ja jeżdżę chwilę poza Wrocław, do Oborników. Mam swojego stałego dentystę w klinice Dentonica. http://obornikislaskie.dentonica.pl/ Kanałówka bez zarzutu. Do tego dostałam darmowe szlifowanie, bo po pół roku we Francji na kawie i winie zrobił mi sie okropny osad na jedynkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
posprawdzaj opinie na pkt.pl bo to pomocne w wyborze gabinetu. ja tez dlugo szukalam i phytalam znajomych, ale i tak jak to mowia przezorny zawsze ubezpieczony i posprawdzalam komentarze i oceny na tej stronce i w koncu wybralam ta ktora mi najbardziej odpowiadala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowanie MaxDent: http://www.maxdent.pl/pl/kontakt super stomatolog, klinika fajna, dobrze wyposażona. eBez dwóch zdań warto właśnie tam dbać o swój uśmiech.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×