Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

a g n i e s z k a _

ludzie bez studiow - czy czujecie sie gorsi?

Polecane posty

martyna - dociera ze chce? tylko ze czuje sie gorzej ze zaczne pozniej o tak, gorzej to jest dobre slowo wszyscy ida schematem, matura, 19lat studia, 22lata licencjat a ja oleje schemat i bede robic inaczej i z tego powodu jest mi zle ja uwazam ze w nauke warto inwestowac, bo to w koncu zostaje w glowie, wazne sa tez kursy, znajomosci jezykow, rowniez doswiadczenie w pracy nie wazne, mozna nalewac kawe w kinie, ale juz uczysz sie relacji szef-pracownik, wyszlas z domu, cos ze soba robisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ,mmmmmmmmmmmmmgtytuyu
nie czytalam calego tematu. ale jak masz mozliwosc pracowac zagranica w normalnej pracy (czyt. nie przy szorowaniu kiblow) to sie nie zastanawiaj. albo zostaniesz tam na zawsze, albo wrocisz i mozesz szukac czegos zwiazanego z tym co robilas w uk lub otworzyc cos wlasnego. ja juz zaczelam studia, 3 rok, wiec szkoda mi przerywac, dotrwam do konca licencjata i sie zmywam. a za zarobiona za granica kase bede rozkrecac swoja firme ktora mam w planach otworzyc po powrocie do polski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ,mmmmmmmmmmmmmgtytuyu
ty bedziesz innym zazdroscila papierka, a inni tobie kasy i poznawania swiata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale w pl studia traca na wartosci, za duzo osob ma magistra, za duzo debili idzie na studia, zaplaca i maja zreszta w pl studia sa za bardzo popularne i pracodawcy nawet na sprzataczke wymagaja wyzszego wyksztalcenia paranoja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martynnnnaaaaaa
Wiec ja bym zupełnie nie martwiła sie tym ze jestem starsza i to w dodatku o 2 czy tam 3 lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczynanglika
no dokladnie paranoja :) chociaz nie lubie UK to wole mieszkac tu niz w PL przynajmniej mam nadzieje ze sie czegos dorobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ,mmmmmmmmmmmmmgtytuyu
niestety tak jest. a czesto osoby po zawodowce z zawodem zarabiaja lepiej niz ci po studiach, bo w pracy licza sie umiejetnosci i doswiadczenie. ale presja na studia jest. ja nie chcialam isc na studia, chcialam isc do studium policealnego, ale rodzice, presja otoczenia-teraz zaluje, nie nadaje sie do studiowania, kierunek tez nie wymarzony, malo z nich wyniose-ALE PAPIEREK BEDZIE :O ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anulkaaaaaaggg
w Polsce nic Ciebie nie czeka.. obejrzyj wiadomości wszystko drożeje a płace stoją w miejscu jak nie maleją... a coraz częściej zwalniają pracowników gdyż chcą wszystko skomputeryzować a za 1500 nie opłacisz domu już nie wspomnę o jedzeniu i innych przyjemnosciach. W polsce nic nas dobrego nie czeka, albo masz znajomości bądź szczęście ale jestes w czarnej dziurze. Nie oszukujmy się ale w dzisiejszych czasach kazdy moze skonczyc studia a one nic nie gwarantuja.... niestety... j na twoim miejscu bym sie nie zastanawiala i wyjechala... teraz ciezko jest znalezc prace a o dobrze platnej mozna pomarzyc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość głupi tumok
Martynnnnaaaaaa oczywiscie ze warto , ja napisałam o sobie bo chce uswiadomic tym bez studiów że tez można pracować i znac swoją wartośc . Jesli ktoś ma czas na naukę to powinien pójść na studia .Ja Martyna nie mam czasu prawie w ogóle ,a kierunek który mnie interesuje jest tylko dzienny ,albo oddalony o 400 km zaoczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to tez jest jakis tam powod, maly bo maly, ale dlaczego chce uciekac z polski wiek emerytalny 67lat niestety niby to ma byc zwiekszane miesiacami ale szczyt osiagnac w 2040roku, ale niestety ja sie do tego lapie bo mam dopiero 22lata nie wiadomo co z emerytura? czy w ogole bedzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Corky Teacher
Wręcz przeciwnie. Zyskałem i jestem o kilka lat do przodu. Lepiej znam życie zarówno tutejsze jak i zagraniczne. Do tego w perspektywie czasu dostałem sporej wady wzroku. Jestem po technikum ekonomicznym. Lepiej panuję nad finansami niż niejeden student ekonomii czy studentka. Po laserowej korekcji wady wzroku już nie zasiądę do komputera. W moim przypadku jest to niewskazane. Do tego po 34 roku życia dopadło mnie zwyrodnienie kręgosłupa tak więc praca w pozycji wymuszonej jest mi nie wskazana. Mam tu na myśli pracę siedzącą, biurową przed komputerem. To jest ewidentny kierunek do kalectwa. W swoim zawodzie się nie odnajdę. Jedynie zawody poboczne, niezwiązane z zawodem. I absolutnie nie czuję się gorszy. Życie, to nie studia. Po drodze przydarza się wiele sytuacji, które weryfikują to kim i czy w ogóle będziesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×