Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Bede mama juz 2 raz

*** Sierpień 2012 ***

Polecane posty

Gość Lina87
NICK...........wiek.........miasto.........TP............ ....które dziecko ********************************************************* *************************** BettieO..........?..............?............01.08....... ..............? alcia28...........28.......Gdańsk.........02.08.< br />..........1 letnia_mama....30.........W-wa.........02.08............ .......2 .A.N.I.A..........?..............?............02/10.0 8................? Kropelka03.......?.............?............03.08........ .............? Mam 2 serca .....32.........Wrocław......04.08...................2(6.5l ) Karmalek_30.....30............?...........05.08.......... ...........? Andi_2011.........?.............?...........05.08........ ..............? Aneta_21..........?.............?...........06.08........ ..............? przyszłamama....?.............?...........07.08......... .............? Patrycja 2810....?.............?...........08.08..................... .? Quore1988........?.............?...........10.08......... .............? Lissy_Bee..........?.............?............10.08...... ...............? Młoda Mama .......?............?............11.08.....................? Karolinkaa_j/Z. Wola/.........?............11/21.08................? Lina87............Gdańsk........24...........26.08.................? Miss.M...............Łódź...........17...........15.08 ..............syn,1,5roku 30juz30.............?.............?...........17.08......... ............? joannaeł............?.............?................19.08 .................? Camerata...........?.............?.................22.08. ..............? Dagniesia36.........?............?.................25.08. ...............? mamazuzia.........?..............?................25.08.. ..............? Ania78...............?.............?.................26.0 8...............? Cycha26...........26.........Toruń..............27.08 .< br/>.....1 Paulinka.............?.............?................28.08.< br/>.......? malutka3110........32.........Kraków...........30.08..(1 -bl izniaki).3 Adusia883...........?..............?................30.08 .< br/>......? Młoda z Torunia ....?...........Toruń............30.08...............? pafi86................?.............?................31.0 8.................? *kinga*123.........21.........Rzeszów..........?........ ...............1 w końcu sie dopisałam ...:) czekam na dzień aż zaczne sie cieszyc moim stanem...jak narazie ciągle mam coś w gardle:) bleee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK...........wiek.........miasto.........TP............ ....które dziecko ********************************************************* *************************** BettieO..........?..............?............01.08....... ..............? alcia28...........28.......Gdańsk.........02.08.< br />..........1 letnia_mama....30.........W-wa.........02.08............ .......2 .A.N.I.A..........?..............?............02/10.0 8................? Kropelka03.......?.............?............03.08........ .............? Mam 2 serca .....32.........Wrocław......04.08...................2(6.5l ) Karmalek_30.....30............?...........05.08.......... ...........? Andi_2011.........?.............?...........05.08........ ..............? Aneta_21..........23.........Pruszcz Gd........06.08........ .........2 przyszłamama....?.............?...........07.08......... .............? Patrycja 2810....?.............?...........08.08..................... .? Quore1988........?.............?...........10.08......... .............? Lissy_Bee..........?.............?............10.08...... ...............? Młoda Mama .......?............?............11.08.....................? Karolinkaa_j/Z. Wola/.........?............11/21.08................? Lina87............Gdańsk........24...........26.08...... ...........? Miss.M...............Łódź...........17...........15.08 ..............syn,1,5roku 30juz30.............?.............?...........17.08......... ............? joannaeł............?.............?................19.08 .................? Camerata...........?.............?.................22.08. ..............? Dagniesia36.........?............?.................25.08. ...............? mamazuzia.........?..............?................25.08.. ..............? Ania78...............?.............?.................26.0 8...............? Cycha26...........26.........Toruń..............27.08 .< br/>.....1 Paulinka.............?.............?................28.08.< br/>.......? malutka3110........32.........Kraków...........30.08..(1 -bl izniaki).3 Adusia883...........?..............?................30.08 .< br/>......? Młoda z Torunia ....?...........Toruń............30.08...............? pafi86................?.............?................31.0 8.................? *kinga*123.........21.........Rzeszów..........?........ ...............1 Dziewczyny musimy pilnowac tabelki bo sie bedzie robic tylko zamieszanie, zawsze kopiowac najswiezsza Miss M. przepraszam,ze spytam ale masz 17 lat? z Twoich postow wywnioskowalam,ze starsza jestes ;) Moj sam odrzucil butle jak mial 8 mscy wstaje tez ok 7 i sniadanie je ok 8 kasze lyzeczka wiec przynosze go rano do nas do sypialni i my jeszcze dolezymy a on albo skacze po nas albo gnebi psa dolegliwosci do 12 tyg powinny minac wiec dziewczyny glowa do gory :) i super ze po wizytach wszytsko ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejQQ Aneta.. nie byłabym taką optymistką.. jestem w 11-12 tyg ciaży i nie widze żąńę poprawy!! W 1 ciąży miałam słabsze dolegliwości przez całą ciąże i teraz nie spodziewam się aby przeszło.. Wczoraj mnie tak wymordowalo że normalnie siadłam sobie na klopiku w rękach miseczka.. bo az nad sikaniem nie panowałam tak silne miałam wymioty!! :( To jest tak upokażające już że mi sił brak.. i najgorsze jest to że jak nie masz nic w żołądku to cie rwie jeszcze mocniej niż jakby tam coś było.. wczoraj ze mnie chyba kwasy żołądkowe wyrwało w koncu :( A tak się cieszyłam że cały dzień był bez awarii wiekszych..ze tylko mdłości nad którymi się nauczyłam panować aby nie przeszły w wymioty.. Troche ją wyrównam bo mnie drażni :P NICK...........wiek.........miasto.........TP............ ....które dziecko ********************************************************* *************************** BettieO...........?.................?............01.08....... ................? alcia28............28..........Gdańsk.........02.08.< br />..............1 letnia_mama.....30...........W-wa..........02.08.............. .........2 .A.N.I.A..........30..........Siedlce...........02/10.0 8................2i3 (5,5r) Kropelka03........?....... .......?..............03.08......................? Mam 2 serca .....32.........Wrocław.........04.08.....................2(6.5l ) Karmalek_30.....30...............?.............05.08.......... ............? Andi_2011.........?.............?................05.08........ ..............? Aneta_21..........23.......Pruszcz Gd.......06.08.......................2 przyszłamama....?.............?................07.08.......................? Patrycja 2810....?.............?................08.08..................... .? Quore1988........?.............?................10.08......... .............? Lissy_Bee..........?.............?...............10.08...... .................? Młoda Mama .......?............?...............11.08........................? Karolinkaa_j/Z. Wola/.........?..............11/21.08....................? Lina87...............24........Gdańsk..........26.08...... ................? Miss.M..............17...........Łódź...........15.08 .....................2 (1,5r) 30juz30.............?.............?................17.08......... ............? joannaeł............?.............?................19.08 ......................? Camerata...........?.............?................22.08. .....................? Dagniesia36.........?............?................25.08. .....................? mamazuzia.........?..............?...............25.08.. ....................? Ania78...............?.............?................26.0 8.....................? Cycha26...........26.........Toruń..............27.08 .....................1 Paulinka.............?.............?................28.08.......................? malutka3110........32.........Kraków.......,..30.08.....(1 -bl izniaki).3 Adusia883...........?..............?...............30.08 ......................? Młoda z Torunia ....?...........Toruń............30.08.......................? pafi86................?.............?................31.0 8......................? *kinga*123..........21.........Rzeszów..........?........ ...................1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK...........wiek.........miasto.........TP............ ....które dziecko ********************************************************* *************************** BettieO...........?.................?............01.08... .... ................? alcia28............28..........Gdańsk.........02.08.< br />..............1 letnia_mama.....30...........W-wa..........02.08......... ..... .........2 .A.N.I.A..........30..........Siedlce...........02/10.0 8................2i3 (5,5r) Kropelka03........?....... .......?..............03.08......................? Mam 2 serca .....32.........Wrocław.........04.08.....................2 (6.5l ) Karmalek_30.....30...............?.............05.08..... ..... ............? Andi_2011.........?.............?................05.08... ..... ..............? Aneta_21..........23.......Pruszcz Gd.......06.08.......................2 przyszłamama....?.............?................07.08.... ...................? Patrycja 2810....?.............?................08.08................ ..... .? Quore1988........?.............?................10.08.... ..... .............? Lissy_Bee..........28.......Zamość..........10.08... ... ................1 Młoda Mama .......?............?...............11.08................... .....? Karolinkaa_j/Z. Wola/.........?..............11/21.08....................? Lina87...............24........Gdańsk..........26.08.... .. ................? Miss.M..............17...........Łódź...........15.08 .....................2 (1,5r) 30juz30.............?.............?................17.08. ........ ............? joannaeł............?.............?................19.08 ......................? Camerata...........?.............?................22.08. .....................? Dagniesia36.........?............?................25.08. .....................? mamazuzia.........?..............?...............25.08.. ....................? Ania78...............?.............?................26.0 8.....................? Cycha26...........26.........Toruń..............27.08 .....................1 Paulinka.............?.............?................28.08... ....................? malutka3110........32.........Kraków.......,..30.08..... (1 -bl izniaki).3 Adusia883...........?..............?...............30.08 ......................? Młoda z Torunia ....?...........Toruń............30.08..................... ..? pafi86................?.............?................31.0 8......................? *kinga*123..........21.........Rzeszów..........?....... . ...................1 Dopisuje sie do tabelki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu tak mowia ;-) z doswiadczenia nie wiem bo mi mdlosci szybciej przeszly, i teraz i wtedy, tylko te wzdecia sie trzymaja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyna! Też wam się tak nie chce pracować jak mi. Zupełnie straciłam zapał i motywację do pracy. Myślami już siedzę sobie w domku z dzieciaczkiem. Na mailu lista rzeczy do zrobienia a ja najchętniej cały dzień bym wisiała na portalach o ciąży i dzieciach i na forum. Do tabelki się dopisze jak już będę miała wyliczony termin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie z mdłościami lepiej, ale w pierwszej ciąży mnie męczyły do 6 miesiąca.. Więc wesoło nie było :( U nas od cyca odzwyczajanie było jak się staraliśmy o drugie dziecko, a teraz uczymy się nocnikować, i jest nieźle :) Miłlego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam... ale sie odmłodziłam,oczyswiście,że nie mam 17nastu lat;),27_źle wpisałam;) Może ktoś poprawi przy okazji wprowadzania swoich danych. ja chyba zacznę notować sobie na kartce jakich błędów nie popełnię przy 2gim dziecku,pierwszym punktem będzie ,,karmienie,,. Mój do niedawna najadał się cycem na śniadanie ok 6-7dmej,później jadł normalne jedzenie dopiero ok 10siatej i teraz musze wstawac robić to nieszczęsne mleko z kaszką bo nie zaakcepuje np kanapki czy jajecznicy o tej porze jeśli był tak długo przyzwyczajony do płynnego porannego pożywienia. Może mamy mające już dzieci wpiszą czego na pewno nie zrobią przy 2gim(czy 3cim) dziecku. Ja jaki pisałam będę karmić cycem do 6stego miesiąca i koniec,naucze dziecko samo zasypiać i przesypiac całą noc w swoim łóżeczku-nie będzie wędrowania w nocy i wywalania taty;) Jeszczeb pomyślę,ale przyznam,że mój syn jest strasznie rozpieszczony(zwłaszcza przez tatę) i teraz próbuję to odkręcić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam drogie Panie :) Ja dziś byłam na badaniach mocz + morfologia no i wymaz HCV, krew miałam na wszystko np HIV, różyczka itp itd. Wyniki popołudniu ale odbiorę dopiero w poniedziałek. Nic mi się nie chce oprócz spania oczywiście :) miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK...........wiek.........miasto.........TP............ ....które dziecko ********************************************************* *************************** BettieO...........?.................?............01.08... .... ................? alcia28............28..........Gdańsk.........02.08.< br />..............1 letnia_mama.....30...........W-wa..........02.08......... ..... .........2 .A.N.I.A..........30..........Siedlce...........02/10.0 8................2i3 (5,5r) Kropelka03........?....... .......?..............03.08......................? Mam 2 serca .....32.........Wrocław.........04.08.....................2 (6.5l ) Karmalek_30.....30...............?.............05.08..... ..... ............? Andi_2011.........?.............?................05.08... ..... ..............? Aneta_21..........23.......Pruszcz Gd.......06.08.......................2 przyszłamama....?.............?................07.08.... ...................? Patrycja 2810....?.............?................08.08................ ..... .? Quore1988........?.............?................10.08.... ..... .............? Lissy_Bee..........28.......Zamość..........10.08... ... ................1 Młoda Mama .......?............?...............11.08................... .....? Karolinkaa_j/Z. Wola/.........?..............11/21.08....................? Lina87...............24........Gdańsk..........26.08.... .. ................? Miss.M..............27...........Łódź...........15.08 .....................2 (1,5r) 30juz30.............?.............?................17.08. ........ ............? joannaeł............?.............?................19.08 ......................? Camerata...........?.............?................22.08. .....................? Dagniesia36.........?............?................25.08. .....................? mamazuzia.........?..............?...............25.08.. ....................? Ania78...............?.............?................26.0 8.....................? Cycha26...........26.........Toruń..............27.08 .....................1 Paulinka.............?.............?................28.08... ....................? malutka3110........32.........Kraków.......,..30.08..... (1 -bl izniaki).3 Adusia883...........?..............?...............30.08 ......................? Młoda z Torunia ....?...........Toruń............30.08..................... ..? pafi86................?.............?................31.0 8......................? *kinga*123..........21.........Rzeszów..........?....... . ...................1 Martita113.........26........Warszawa........?.............................1 Dopisałam się i poprawiłam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Mamusie:)u mnie z mdłościami jest tragicznie od samego początku dzień w dzień i nawet w nocy sie nie da spac:( zwłaszcza, że uwielbiam spać na brzuchu a tak sie nie da bo wszystko podchodzi do góry:(ale poki co od początku ciąży ani razu nie wymiotowałam, same mdłości, ale za to bardzo mocne.Dziewczyny ja zjadałam migdałów kilka 5 około i mi mijało, ale teraz już sie chyba do nich przyzwyczaiłam, ale na Was może podziałają dłużej:) Niby głodna jestem niby nie i brzuch też mam wzdęty-Jak coś zjem to brzuch mam jak na 6 miesiąc a nie na 10 tydzień:)Dziś mam wizytę u lekarki, eh 13 piątek mnie przeraża, chociaż staram sie nie mysleć o tym:) Naczytałam się internetu i teraz się martwię wszystkim, eh a nawet lekarka mi mówi żebym nie czytała bo to najgorsze co może być:)ale to 1 ciąża i praktycznie jestem zielona, więc czytam eh..Polecam Wam Mamusie humorystyczna książkę "Ciężarówką przez 9 miesięcy. Przewodnik po ciąży i okolicach" Kaz Cooke sama dostałam od siostry pod choinkę super żartobliwie i z humorem opisane konkretne tygodnie krok po kroku ale rzeczowo. Można się uśmiać i naprawdę oderwać. A mąż dostał "Pomocy jestem tatą, czyli jak być dobrym ojcem i nie osiwieć zbyt szybko" Leszek K. Talko. Polecam podrzucic partnerom:)Pozdrawiam Mamusie:)miłego dzionka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chociaż rady zawarte w większości poradników dla ciężarnych są zwykle bezcenne, to ich lektura jest równie przyjemna jak mieszanie cementu rękami. W porównaniu z nimi poradnik Kaz Cooke to kąpiel z bąbelkami, to dr Spock pod wpływem gazu rozweselającego - mnóstwo zebranych w pocie czoła informacji, setki rzetelnych i zarazem dowcipnych odpowiedzi na ważne pytania: Jak grzecznie poinformować rozentuzjazmowaną panią w autobusie, że jeżeli położy rękę na naszym brzuchu, to ból, który poczuje w lewej łydce nie będzie przypadkowy? Co robić, gdy zamiast tradycyjnego apetytu na ogórki kiszone i miód najdzie cię chęć na precle, śliwowicę i kilka odcinków Janosika? Czy miłość do potomstwa usprawiedliwia wydawanie na ubranka równowartości kwoty niezbędnej do utrzymania pierwszoligowej drużyny szczypiornistów? Skąd wiadomo, że to "już"? A jeśli to tylko efekt spożycia wiaderka pikantnych skrzydełek i słoiczka miodu? Pierwsza wizyta u świeżo upieczonej mamy - który prezent jest bardziej stosowny: goździki i bombonierka obiad z trzech dań w trojakach dla całej rodziny i opłacona pomoc domowa na najbliższy miesiąc? (Mała podpowiedź: tylko odpowiedź "b" jest prawidłowa.) I jeszcze jedno: czy cokolwiek usprawiedliwia nadanie dziecku imienia "Turbina"? Ta książka jest dowodem, że poradnik, który krok po kroku, w godny zaufania sposób ma przeprowadzić przyszłe mamy (i "tatów") przez najbardziej niewiarygodne i niesamowite dziewięć miesięcy w życiu, nie musi być tak poważny, jak raport z II Krajowego Kongresu Położniczego: Ciąża tydzień po tygodniu: co się dzieje z tobą i z twoim dzieckiem? Pierwsze tygodnie po porodzie: szpital i powrót do domu czyli to dopiero początek Dziennik ciążowy Kaz Cooke: dowód, że nie ty jedna nie masz pojęcia, co to takiego siara, masz czasem ochotę dosypać lubemu strychniny do ziemniaczków i wierzysz, że dwie tabliczki czekolady dziennie to nadal tylko "małe conieco"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dodałam Wam recenzję mała podpowie Wam co i jak z tą książką:) ja jak mam humory i popłakuję, miotam się i wylewać zaczynam swoje żale, łapię za książkę i zapominam o tym wszystkim:)Obyście nie były złe za takie moje tasiemcowate posty:)to jeszcze raz miłego dzionka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm.. Miss M. trudno mi powiedziec jakich bledow nie popelnie... piersia dlugo nie karmilam bo 1,5msca ledwo przybieral i nie mialam juz sil do tego, butle sam porzucil w 8mscu, spi w swoim pokoju od 20 do 7 cos tam slysze czasem ze sie przebudzi ale nie wstaje do niego i on tez ewentualnie sie powierci i spi, (spal z nami w pokoju do roku - tzn wczesniej mieszkalismy w kawalerce, pozniej sie przeprowadzilismy ale remont to tez bylismy skazani na jeden pokoj,a pozniej przeciagalam sama hehe ale problemow z przestawieniem nie mial, gorzej ze mna bylo!)jesc je wszystko o stalych porach (wiadomo nie co do sekundy, minuty ale plus/minus pol godz) nosic go nigdy nie musialam, w dzien zasypia sam, klade go i wychodze, wieczorem musze go glaskac i wychodze jak zasnie, wiec naprawde nie wiem... ale wiadomo ma dni kiedy marudzi,ze mam go dosc ;P ale nie jest zle, ale jeszcze czeka mnie -odzwyczajanie od pieluchy, -no i smoka! i z tym smokiem czuje ze bedzie nie latwo, uzywa go do samego zasypiania ale jak probowalam bez- nie udalo sie, choc dzisiaj w dzien zasnal bez ale to pewnie jednorazowy wyczyn co do wyprawki tez nie szalalam,wszystko z umiarem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aneta_21 - u nas ze smokiem będzie podobnie. Najpierw 5 miesięcy walczyłam by Mała zaczęłam ssać smoka, bo lepsze to niż kciuk, a niedługo czeka nas zabawa w drugą stronę. Odpieluchowanie mam nadzieję, że pójdzie sprawnie, choć mając dom z ogrodem na pewno ułatwiłby zadanie, no ale co tam, damy radę i bez tego :) Damy radę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
letnia_mama Ja nie doszłam do końca jeszcze:) fajnie, że też tak myślisz o niej to może innym Mamusiom się przydadzą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to bedziemy sie wspierac ;-) on ma tak,ze zasnie wypluje i cala noc juz go nie potrzebuje jak jedziemy samochodem zasnie bez smoka ale wiadomo samochodem trzesie, lozeczkiem nie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a o tej ksiazce tez slyszalam same dobre opinie ale nie czytalam, tak samo polecany jest jezyk niemowlat, sciagnelam, ale tez nie przeczytalam ;P i jest chybda druga czesc tej ksiazki jezeli sie nie myle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziecio-zmagania. Z maluchem przez pierwsze 5 lat to 2 część przyda Nam się póżniej:) jeszcze jej nie mam, ale się zaopatrzę w późniejszym czasie:)To dla tych, które są już Mamusiami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joannaeł
NICK...........wiek.........miasto.........TP............ ....które dziecko ********************************************************* *************************** BettieO...........?.................?............01.08... .... ................? alcia28............28..........Gdańsk.........02.08.< br />..............1 letnia_mama.....30...........W-wa..........02.08......... ..... .........2 .A.N.I.A..........30..........Siedlce...........02/10.0 8................2i3 (5,5r) Kropelka03........?....... .......?..............03.08......................? Mam 2 serca .....32.........Wrocław.........04.08.....................2 (6.5l ) Karmalek_30.....30...............?.............05.08..... ..... ............? Andi_2011.........?.............?................05.08... ..... ..............? Aneta_21..........23.......Pruszcz Gd.......06.08.......................2 przyszłamama....?.............?................07.08.... ...................? Patrycja 2810....?.............?................08.08................ ..... .? Quore1988........?.............?................10.08.... ..... .............? Lissy_Bee..........28.......Zamość..........10.08... ... ................1 Młoda Mama .......?............?...............11.08................... .....? Karolinkaa_j/Z. Wola/.........?..............11/21.08....................? Lina87...............24........Gdańsk..........26.08.... .. ................? Miss.M..............27...........Łódź...........15.08 .....................2 (1,5r) 30juz30.............?.............?................17.08. ........ ............? joannaeł............26........Białystok.........19.08 .....................1 Camerata...........?.............?................22.08. .....................? Dagniesia36.........?............?................25.08. .....................? mamazuzia.........?..............?...............25.08.. ....................? Ania78...............?.............?................26.0 8.....................? Cycha26...........26.........Toruń..............27.08 .....................1 Paulinka.............?.............?................28.08... ....................? malutka3110........32.........Kraków.......,..30.08..... (1 -bl izniaki).3 Adusia883...........?..............?...............30.08 ......................? Młoda z Torunia ....?...........Toruń............30.08..................... ..? pafi86................?.............?................31.0 8......................? *kinga*123..........21.........Rzeszów..........?....... . ...................1 Martita113.........26........Warszawa........?........... ..................1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się dopiszę do tableki jak po poniedziałkowej wizycie będzie wszystko dobrze. a boję się tej wizyty bardzo, ale to bardzo. Mam nadzieję, że wszystko jest ok ... no i od wczoraj piersi to mnie tak okropnie bolą, że mam wrażenie jakby miały zaraz eksplodować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MamDwaSerca nie ma mnie w tabelce, bo nie znam jeszcze dokładnego terminu porodu. Jak juz pisałam, miałam nieregularne miesiączki a lekrz powiedział ze po jednym usg nie moze stwierdzić daty porodu. Dlatego dopiszę sie do tabelki po wizycie 26 stycznia :) Malutka. Co u Ciebie? zyjesz tam jakoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aneta_21 - ja mam książki Tracy, i niektóre rzeczy sa dla mnie bardzo przydatne.. ale ogólnie jest ona uważana za dość restrykcyjną w wychowaniu. A Dzieciozmagania też zakupiłam, czasem się przydaje :) Z ciekawych pozycji mogę polecić "Bliźnięta atakują" i "Luśka na planecie dziecko". Gosiaaa, slonecznikowa91 - trzymam kciuki żeby po wizycie było wszystko ok! i że niebawem dopiszecie się do naszej coraz większej tabelki :) Moje Małe Szczęście właśnie biega po domu na czworaka i wyciąga wszystko, czego nie powinno :) Lecę na ratunek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, jak tam Wasze samopoczucie? U mnie na razie w miarę ok:) Czy któraś z Was uczy sie lub studiuje? Bo ja jeszcze studiuję i właśnie zaczynają mi się egzaminy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was mnie mdłości męcza , że nic mi się nie chce tyle co musze przy dzieciach dobrze śe teraz to mam więcej rak do pomocy bo dziś walczyłam z kolką u córci ,ale jazda o tej porze dnia jescze nie było tego. Ja chyba nie będe niczego zmieniac przy kolejnym dziecku napewno zostaje flacha niesamowita wygoda, osobny pokój od urodzenia smoki musza być bo nie ma lepszego uspokajacza też ich nie nosze zbyt wiele na rękach teraz nam chyba już ząbki zaczynaja wychodzić bo chcą mi całe rączki połknąć masakra póki co nie smaruje im dziąsełek ,ale chyba coś kupie bo Antos strasznie marudny sie robi. A tak to wstajemy na 1-szy posiłek 7-8 potem śpimy do 10 nastepnie sie pobawimy kolejne papu ,spacerek zależy potem jeszcze spimy lub papu , zabawa spanko, papu ,zabawa ,kąpiel ,zabawa,papu i raczej aaa kotki dwa i do rana:) A.N.I.A ja też przy bliżniakach to nieraz nie miałam czym wymiotować tylko szarpało mnie a odgłosy takie że hej jak na pastwisku i przez to zaczełam plamić wtedy i tak miałam te rzygania od 9 tyg do16 tyg nieraz to był kibiel i mska na kolanach a jesc nic nie moglam tylko tyl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK...........wiek.........miasto.........TP............ ....które dziecko ********************************************************* *************************** BettieO...........?.................?............01.08... .... ................? alcia28............28..........Gdańsk.........02.08.< br />..............1 letnia_mama.....30...........W-wa..........02.08......... ..... .........2 .A.N.I.A..........30..........Siedlce...........02/10.0 8................2i3 (5,5r) Kropelka03........?....... .......?..............03.08......................? Mam 2 serca .....32.........Wrocław.........04.08.....................2 (6.5l ) Karmalek_30.....30...............?.............05.08..... ..... ............? Andi_2011.........?.............?................05.08... ..... ..............? Aneta_21..........23.......Pruszcz Gd.......06.08.......................2 przyszłamama....?.............?................07.08.... ...................? Patrycja 2810....?.............?................08.08................ ..... .? Quore1988........?.............?................10.08.... ..... .............? Lissy_Bee..........28.......Zamość..........10.08... ... ................1 Młoda Mama .......?............?...............11.08................... .....? Karolinkaa_j/Z. Wola/.........?..............11/21.08....................? Lina87...............24........Gdańsk..........26.08.... .. ................? Miss.M..............27...........Łódź...........15.08 .....................2 (1,5r) 30juz30.............30.......woj.lubelskie.......17.08. .......2 (synek prawie 4 latka) joannaeł............26........Białystok.........19.08 .....................1 Camerata...........?.............?................22.08. .....................? Dagniesia36.........?............?................25.08. .....................? mamazuzia.........?..............?...............25.08.. ....................? Ania78...............?.............?................26.0 8.....................? Cycha26...........26.........Toruń..............27.08 .....................1 Paulinka.............?.............?................28.08... ....................? malutka3110........32.........Kraków.......,..30.08..... (1 -bl izniaki).3 Adusia883...........?..............?...............30.08 ......................? Młoda z Torunia ....?...........Toruń............30.08..................... ..? pafi86................?.............?................31.0 8......................? *kinga*123..........21.........Rzeszów..........?....... . ...................1 Martita113.........26........Warszawa........?........... ..................1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy już wiecie jak nazwiecie swoje dzieci ??? ja mam problem z imieniem dla chłopczyka bo dziewczynka to by była Haneczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:)ja już po wizycie dzisiejszej:)nie miałam usg dziś i nie widziałam malucha:(Lekarka zbadała mnie tylko dopochwowo :)ciągle mam stan zapalny i po globulkach nie chce przejść, ale walczymy dalej.We wtorek mam to 1 szczegółowe usg przez brzuch określające czy nie wystepuje zespół Downa i inne choróbska..eh kolejny stres. Eh a chandra taka , ze masakra, non stop bym płakała..eh nie wiem czy też tak miałyście:(pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×