Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Bede mama juz 2 raz

*** Sierpień 2012 ***

Polecane posty

Mała poprawka :) NICK......................WIEK...........MIASTO/WOJ...... ... .TP...... ... .....KTÓRE DZIECKO ********************************************************* *************************************************** Aneta21..................23.............pruszcz gd.......06.08.2012.........................2 qwerty28................28..............mazowieckie....20 .08.2012...........1 sierpnióweczka2012...27..............kuj-pom.........24. 08.2 0 12........................1 Marti884.................28..............Śląskie....... ....27.08.20 12.........................1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niewiem czy to dobry pomysl zzasmiecaniem od nowa kafeterii ta tableka skopiujcie kochane poprzednia ta dluga liste i dopiszcie sie .... :)Milego dzionka zycze wszystkim. Kasiula Uk jak sie czujesz kochana? bo u mnie cieplutko az zal bo ja w pracy musze siedziec wychodze sobie czasami z biura odetchnac swierzym powietrzem i az nie chce mi sie wracac spowrotem :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey kochane;* dzieki za miłe słowa;* z tągłówką to jest tak, w szpitalu robili mi dwa razy usg, pierwszej babce cos nie pasowało i potem robiła druga. miedzy czasie musiałam duzo chodzić pić i skakać;) żeby dziecko sie lepiej ułożyło. dwie strony wcześniej dodałam jakie powinny być wymiary dziecka na poszczególny tydz. i u mnie z głowa wszystko jest w granicy max;( i odrau zapisali mnie za 4 tyg na ponowne usg. położna mi powiedział że dziecko jest rozwiniete prawidłowo na 20+2 tydz a główka na 23;( wiem że czasami dzieci maja poprostu wieksza główkę. mam nadzieje że bedzie wszystko ok. 10 kwietnia ide na usg w 4d w pl, i mam nadzieje ze lekarz powie że czasami tak poprostu jest. co do latania, to mozna latac do 27 tyg potem trzeba zaświadczenie od położnej lub lekarza. mi połozna powiedziała tyle że ona by mi nie wydała zaswiadaczenia bo kobieta w jeden dzien czuje sie dobrze a na drugi źle i ona bierze to na swoja odpowiedzialność. w czasie lotu kazała mi duzo pić przy starcie i londowaniu i jak bede miała mozliwość to troszke pochodzic w samolocie. ale lot trwa 2h 15min wiec nie powinno być źle;) jak juz bede po locie to napisze. co do ruchów to ja czuje od 8 marca( franiu zrobił mamie prezent na dzień kobiet ;) ) i u mnie na poczatku poczułam pare kopniaczków potem cos dwa dni nic i odnowa;) czasami rano jest wiecej czsami wieczorem, nie ma reguły;) i najcześciej na dole brzucha niżej pępka;) wcześniej było cos na temat dentysty i znieczulenia. ja bylam jakieś dwa tyg temu. powiedziałam ze jestem w ciązy i dentystka powiedziała że znieczulenie w ciazy mozna brać BO SZCĘŚLIWA MAMA TO SZCZĘŚLIWE DZIECKO;) i jak ja bede czuc ból to dziecko tez;) miałam w jednym zebie tylko ubytek, po ciazy mam przyjść i wyrwie mi 8;) teraz w Pl tez jestem zapisana do swojej dentystki na spr to jej wypytam co sądzi o tym znieczuleniu. buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiula Uk koniecznie napisz kochana jak sie poczulas po podrozy ja mam zamiar zrobic niespodzianke moim rodzicom zapukam do drzwi i bedzie big surprise hehe dzisiaj moj nazeczony tez bedzie mial niespodzianke bo nawte nie wiedzial ze polece do polski a tutaj takie tanie bilety ze zal mi bylo nie kupic hehe ciekawe co powoie wieczorkiem ;) Kasiu co do glowki nie przejmuj sie moja droga bo napewno wszystko bedzie ok dzieci w roznym tepie sie rozwijaja a po porodzie wszystko sie stabilizuje i unormuje :) wczoraj rozmawialam ze znajoma i mowi ze jak ona zobaczyla glowke malego jak sie uurodizl to myslala ze zemdleje taka mial podlozna ale 2 godiznki po porodzie juz wygladal normalnie.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja chodzę z tym zębem, zrobił się ropień, ząb do usunięcia, ale nikt się nie chce podjąć wyrwania ze względu na to że jestem na podtrzymaniu ciąży i jest zagrożenie krwotokiem. Jutro jadę na czyszczenie ropy, a jak się unormuje wszystko z ciążą to dopiero może ktoś usunie go... Mam nauczkę żeby zęby leczyć na bieżąco, mimo panicznego strachu :) A co do dużej główki, to moja Mała na ostatnim usg miała główkę i nóżki na 15+6, za to brzuszek na 16+5 i to podobno normalne :) Także nie martw się na zapas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joannaUK ja dopiero wróciłam z pracy biore kocyk i do parku;) jest 27 stopni na plusie;) tak jak pisałam już jestem po usg a wizyta z położną była po to żeby zmierzyła ciśnienie i objaśniła usg. ale pani przy robieniu dokładnie mówiła co robi nie widziałam za dużo bo musiałm leżec prosto;) i nie przekreciła za bardzo monitoru. i mąz tez nie wiedział za bardzo nic z tego usg;) i nastepną wizte z położną mam w 26 tyg i wtedy pobierze mi krew i zacznie mierzyć brzuch. Asia jak bedzie w pl to zrób sobie badania na toksoplazme, badanie z glukozą zawsze to bedziesz spokojniejsza a tu na tokso nie robia a glukoza tylko jak ktoś w rodzine miał cukrzyce. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Quore88
NICK......................WIEK...........MIASTO/WOJ...... ... .TP...... ... .....KTÓRE DZIECKO ********************************************************* *************************************************** Aneta21..................23.............pruszcz gd.......06.08.2012.........................2 qwerty28................28..............mazowieckie....20 .08.2012...........1 sierpnióweczka2012...27..............kuj-pom.........24. 08.2 0 12........................1 Marti884.................28..............Śląskie....... ....27.08.20 12.........................1 Quore88................24..............świętokrzyskie......10.08.2012.......................1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny! ja dziś w pracy jak zwykle większość dnia byłam i znowu zaległości mam w kafe - qwerty - oj ja to typowe miałam dolegliwości - po strasznych mdłościach zorientowałam się, że jestem w ciąży :), poza tym odrzuciło mnie od wszystkiego, co wcześniej jadłam i piłam najczęściej, no i jeszcze nadwrażliwość na zapachy...no i zachcianki - np. żelki o 21.00 - mąż poleciał do sklepu :),innym razem kapusta kiszona, lody, paluszki rybne, warzywka mrożone,chipsy, gumy do żucia różowe orbitki dla dzieci żułam namiętnie :) hehe i wiele innych - teraz mi już przechodzi ta mieszanka smakowa :) często piję herbatę z cytryną, a kiedyś zielona, czy kawa zbożowa..teraz nie mam ochoty za bardzo :) odnośnie staników oj powiem wam że ja jakoś na początku kupiłam miseczkę C, bo wcześniej miałam B no i dalej noszę to C a w sumie nie obraziłabym się gdyby było D ;) a i z tym USG 3 D to też jeszcze nie wiem..zastanawiamy się z mężem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dodaję i siebie :) NICK...........WIEK...........MIASTO.............TP...........KTÓRE DZIECKO ********************************************************************************************* Aneta21..................23.............pruszcz gd.......06.08.2012.............2 qwerty28................28..............mazowieckie....20 .08.2012............1 sierpnióweczka2012...27..............kuj-pom.........24. 08.2012............1 Marti884.................28..............Śląskie...........27.08.2012.............1 Quore88................24..............świętokrzyskie......10.08.2012.........1 Limetka_87.............25.............lubelskie...............05.09.2012.........1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KasiulaUK a skad Ty jestes ze tak cieplutko masz??:) podeslij nam troche slonca. Dziewczyny dopisujmy sie do tabelki chronologicznie zgodnie z terminami porodu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KasiulaUk u mnie dzis bylo 24 ale w biurze wentylacja i jest chlodno wiec nawet sweterk zalozony mialam jak wychodzilam sciagalam a co do badania cukru u mnie w rodzinie nigdy nikt nie mial zadnych problemow z cukrzyca.....wiec niewiem az takj bardzo wazne jest to badanie ja ogolnie planuje wybrac sie do ginekologa zeby chociaz zagladnal i zobaczyl czy wszytsko jest ok a nie tylko przez monitor przy usg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marti886 mieszkam w londynie a jestem z podkarpacia, w przyszłym tyg przywioze troche tego ciepełka do pl;) joannaUK ja naszczęście moge otworzyć okan w pracy, od klimatyzacji zaraz boli mnie bardło i katar mam;( do końca tyg ma być taka pogoda;) niby ciepło ale jak byłam w parku to zmarzłam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Normalnie plecow nie czuje jak przed 12 wyszlam z domu tak dopiero usiadlam bo to po corke potem zakupy obiad i sprzatanie lazienki itp. Ja jutro widze sie z kumpelka i ona to usg 3d robila za 80 zl wiec ja podpytam dokladnie bo tyle to moge dac za badanie wiecej mi po prostu szkoda za duzo wydatkow komunia pozniej maluszek. Sikorka biedactwo to sie nameczysz.Ja to zawsze balam sie dentysty(zostalo mi tak po wizytach w podstawowce) ale trafilam na tak delikatna babeczke ze nawet znieczulenia nie potrzeba bylo. Kasiula przywiez tego ciepla bo teraz jakies ochlodzenie nadchodzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie wrocilam z pracy i padam:( Nie mam siły już na nic, a mąż w pracy i młodym trzeba się zająć. A stroi takie fochy, że mam dość! Ale zebranie udane na szczęście:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK..........WIEK......MIASTO/WOJ......TP......................KTÓRE DZIECKO letnia_mama.....30.......W-wa............02.08........... ................2 (syn) .A.N.I.A......... .31.......S-ce............01.07 -02.08........synek 5.5r - bliźniaczki taka tam aga....29........E-g..............02.08............................2 Aneta_21.........23.......Pruszcz Gd.....06.08............................2 Quore1988.......24...świętokrzyskie....10.08....... ....................1 Gosiaaa ........ 32 .... .St. Wola ...... ...11.08/18.08 .................. 2 (22m córka) KasiulaUK.........?.......Londyn............12.08............................1 Miss.M............17.........Łódź............15.08 ...........................(1,5 syn) 30juz30...........?.............?...............17.08.... .......................? goja27.10........?.............?...............17.08 ...........................2 qwerty28.......28.....mazowieckie........20.08...........................1 Oliwia27l .............. Dzierżoniów......... 22.08 ..........................2 sieprnióweczka2012.....27.....Wł-ek......24.0 8..........................1 supernudziara..24........Kalisz..............26.08......... .................1 Susełek1..........36.......Olsztyn............26.08...... ....................1 JoannaUK1987...24......Raszkow/UK......26.08. ..........................1 Marti884.........28........Śląskie............27.08..... ......................1 malutka3110.....32........Kraków..........30.08..(1 -bliźniaki)........... sikorka1988.........24.....Mazury..........23.08............................1 Limetka_87.........25......lubelskie.........05.09............................1 Mam nadzieje ze zadnej z aktywnych mam nie pominełam:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK..........WIEK......MIASTO/WOJ......TP.................. ....KTÓRE DZIECKO letnia_mama.....30.......W-wa............02.08........... ................2 (syn) .A.N.I.A......... .31.......S-ce............01.07 -02.08........synek 5.5r - bliźniaczki taka tam aga....29........E-g..............02.08..................... .......2 Aneta_21.........23.......Pruszcz Gd.....06.08............................2 Quore1988.......24...świętokrzyskie....10.08....... ....................1 Gosiaaa ........ 32 .... .St. Wola ...... ...11.08/18.08 .................. 2 (22m córka) Basia2410........?..........?.................12.08............................1 KasiulaUK.........?.......Londyn............12.08........ ....................1 Miss.M............17.........Łódź............15.08 ...........................(1,5 syn) 30juz30...........?.............?...............17.08.... .......................? goja27.10........?.............?...............17.08 ...........................2 qwerty28.......28.....mazowieckie........20.08........... ................1 Oliwia27l .............. Dzierżoniów......... 22.08 ..........................2 sieprnióweczka2012.....27.....Wł-ek......24.0 8..........................1 supernudziara..24........Kalisz..............26.08....... .. .................1 Susełek1..........36.......Olsztyn............26.08..... . ....................1 JoannaUK1987...24......Raszkow/UK......26.08. ..........................1 Marti884.........28........Śląskie............27.08.... . ......................1 malutka3110.....32........Kraków..........30.08..(1 -bliźniaki)........... sikorka1988.........24.....Mazury..........23.08......... ...................1 Limetka_87.........25......lubelskie.........05.09....... .....................1 Nie wiem w ogole jak smialam zapomniec o Basi:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK..........WIEK......MIASTO/WOJ......TP.................. ....KTÓRE DZIECKO letnia_mama.....30.......W-wa............02.08........... ................2 (syn) .A.N.I.A......... .31.......S-ce............01.07 -02.08........synek 5.5r - bliźniaczki taka tam aga....29........E-g..............02.08..................... .......2 Aneta_21.........23.......Pruszcz Gd.....06.08............................2 Quore1988.......24...świętokrzyskie....10.08....... ....................1 Gosiaaa ........ 32 .... .St. Wola ...... ...11.08/18.08 .................. 2 (22m córka) Basia2410........?..........?.................12.08...... ......................1 KasiulaUK.........?.......Londyn............12.08........ ....................1 Miss.M............17.........Łódź............15.08 ...........................(1,5 syn) 30juz30...........?.............?...............17.08.... .......................? goja27.10........30............Wrocław...............17.08 ...........................2 qwerty28.......28.....mazowieckie........20.08........... ................1 Oliwia27l .............. Dzierżoniów......... 22.08 ..........................2 sieprnióweczka2012.....27.....Wł-ek......24.0 8..........................1 supernudziara..24........Kalisz..............26.08....... .. .................1 Susełek1..........36.......Olsztyn............26.08..... . ....................1 JoannaUK1987...24......Raszkow/UK......26.08. ..........................1 Marti884.........28........Śląskie............27.08.... . ......................1 malutka3110.....32........Kraków..........30.08..(1 -bliźniaki)........... sikorka1988.........24.....Mazury..........23.08......... ...................1 Limetka_87.........25......lubelskie.........05.09....... .....................1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Quore88
NICK..........WIEK......MIASTO/WOJ......TP.................. ....KTÓRE DZIECKO letnia_mama.....30.......W-wa............02.08........... ................2 (syn) .A.N.I.A......... .31.......S-ce............01.07 -02.08........synek 5.5r - bliźniaczki taka tam aga....29........E-g..............02.08..................... .......2 Aneta_21.........23.......Pruszcz Gd.....06.08............................2 Quore1988.......24...Sandomierz....10.08....... ....................1 Gosiaaa ........ 32 .... .St. Wola ...... ...11.08/18.08 .................. 2 (22m córka) Basia2410........?..........?.................12.08...... ......................1 KasiulaUK.........?.......Londyn............12.08........ ....................1 Miss.M............17.........Łódź............15.08 ...........................(1,5 syn) 30juz30...........?.............?...............17.08.... .......................? goja27.10........30............Wrocław...............17. 08 ...........................2 qwerty28.......28.....mazowieckie........20.08........... ................1 Oliwia27l .............. Dzierżoniów......... 22.08 ..........................2 sieprnióweczka2012.....27.....Wł-ek......24.0 8..........................1 supernudziara..24........Kalisz..............26.08....... .. .................1 Susełek1..........36.......Olsztyn............26.08..... . ....................1 JoannaUK1987...24......Raszkow/UK......26.08. ..........................1 Marti884.........28........Śląskie............27.08.... . ......................1 malutka3110.....32........Kraków..........30.08..(1 -bliźniaki)........... sikorka1988.........24.....Mazury..........23.08......... ...................1 Limetka_87.........25......lubelskie.........05.09....... .....................1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć mamusie Długo sie nie odzywałam, nie wiem czy mnie jeszcze ktoś pamięta. A tak dla przypomnienia to termin mam na 05.09.2012 chyba jak Limetka. Jestem z Kujawsko-Pomorskiego. Mam 28 lat i to będzie moje pierwsze dziecko. Płci jeszcze nie znam, na ostatnim badaniu ponad 2 tyg temu lekarz powiedział, że powie mi na następnym. Czytałam, że pisałyście o ruchach maleństwa, ja je czuję od kilku dni, dziwne uczucie, raz takie porządniejsze-tak jakby coś się obracało, a czasem tak jakby motyle mi fruwały i trzepotały skrzydełkami. Muszę nadrobić spore zaległości w cafe. Miłego dnia dla wszystkich mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:)heheh ale mnie Aga rozbawiłaś:)heheh nic nie szkodzi bo przecież tyle Mam miałaś do wpisania, że mogłaś spokojnie mnie przeoczyć:);p jestem z Olkusza mam 25 lat termin porodu z miesiączki mam na 12 sierpnia a z usg na 7 sierpnia;) ale dziś dziwna pogoda:)ledwo zwlekłam moje zwłoki z łóżka:)jak co dzień nie było spania pół nocy więc zwiędlak ze mnie dziś:)heh wiecie co?Gdzieś na internecie przeczytałam, to niby jakiś zabobon, że do tygodnia w którym poczuło się ruchy dodaje się 20 tygodni i wychodzi termin porodu hehe;)siostrze się sprawdziło bo jej w żartach powiedziałam o tym to mówi, że jej się zgodziło:)nie wierzę w to sama ale mi by wyszedł poród na 37 tydzień:)heh:)przesądy:)ja to się zaczynam martwić że już w 5 miesiącu jestem a dla malucha nie mam nic:(Od siostry będę miała masę ubranek, bo sama ma syna i po nim bardzo dużo ubranek,a ja akurat też czuję że syn będzie:) Mam upatrzoną komodę przewijak i łóżeczko i jak już je kupię może będę spokojniejsza:)tą listę rzeczy potrzebnych którą już dawno jakoś wklejałam też sobie spisałam według siebie i też chciałam te rzeczy pokupić:)a jak na złość ciężko odłożyć coś jak zwykle:)eh nic jeszcze chwilę mam na to:)miłego dnia dla wszystkich Mam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basia ja poczułam ruchy w tamtym tyg a to był 17 tydz, więc też by wychodziło, że w 37 tyg urodzę ;-), tylko ja mam termin na 5 września???? Czytam zaległe posty i coś mi smignęło o jedzeniu wątróbki, ostatnio byłam w takiej restauracji gdzie zawsze standardowo zamawiałam wątróbkę, ale teraz w ciąży się bałam, dzis popołudniu umówiłam się z koleżanką właśnie tam i mam na nią wielką ochotę, ale nie wiem w końcu czy można czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ita, jak zjesz trochę wątróbki to nic się nie stanie ... przecież nie zjesz na raz kilko czy więcej ;-) a dostarczysz sobie przy okazji trochę żelaza którego w ciąży zazwyczaj brakuje w naszym organizmie. a co do tego przesądu, to ja w ciąży z córką ruchy zaczęłam czuć w 18tc, a urodziłam w 40tc, więc mi się nie sprawdziło. Urodziłam dzień przed terminem ;-) Mnie pogoda wykańcza ... i mam powoli dość tego porannego wstawania do pracy :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia no ja dziś miałam kryzys ze wstaniem do pracy, fakt wróciłam po prawie 1,5 miesięcznym L4 do pracy w piątek, miałam problem z krzyżem, przez 2 tyg chodzic nie mogłam. A wróciłam bo w domu bym zwariowała, w pracy szału nie ma, ale chociaż człowiek z domu wychodzi. Tym bardziej, że ja od niedzieli od godz 20 do piątku wieczór jestem sama, bo mój mąż pracuje 230 km ode mnie, wraca na weekendy....:-( A dziś to wydaję mi się, że miałam zjazd rano, bo wczoraj wyłam jak głupia, przeklinałam i rzucałam telefonem. Mój mąż jest pracoholikiem normalnie, nie ma czasu na nic, nawet na tel w ciągu dnia do mnie echhhh szkoda gadac, wkurw.... mnie to wszystko. Aż do tesciowej zadzwoniłam, żeby sie nie martwiła (teraz na weekend miałam do niego jechać-bo jeszcze raz w miesiącu dyżury weekendowe bedą tam mieć) jak dojadę i wrócę, bo nie jadę do niego hahaha i oczywiście całą litanię jej powiedziałam. Jak chce to niech sie obraża. Uffff wyrzuciłam to z siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ita tak jak napisałam, gdzieś tylko wyczytałam w internecie że to jakiś przesąd więc tak jak przypuszczałam pewnie się nie sprawdza:)tak jak i u Gosi:)tak dla poprawy humoru napisałam o tym bo jest masa takich zabobonów na które trzeba się tylko uśmiechnąć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ita to sobie piatke mozemy przybic hehe ja tez ostatnio na tym nerwy szarpie (pracoholizmie meza) tak mnie szlak trafia ze szok ja z malym poczulam kopa 25 maja a urodzil sie 26 pazdziernika a ile to tygodni roznicy sie nie zaglebialam ;p watrobke mozna ;-) Joanna ja lecialam wiizair'em w sierpniu a termin mialam na 22.10 wiec tez nie wiem ktory to byl tydzien ale pamietam,ze sie tez cholernie stresowalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i dzis ide do lekarza, mialam umowiona wizyte ,a 2.04 ale maz "musi" jechac na jakies tam spotkanie z pracy i przelozylam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak się tak żalicie na mężów to i ja się dołączę :-) mój pracuje od 7 do 19. choć tyle mam pożytku, że jak przyjdzie to córkę umyje, bo ja niestety dzwigać nie mogę i nie miałabym Jej jak do wanny włożyć i wyjąć. a później usypianie i tak na mojej głowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj powinien pracowac od 9 do 17 w rzeczywistosci nie ma go w domu srednio od 8 do 19, nieraz i do 22, wiec jak wraca maly jest juz wykapany po kolacji i zaraz do spania... albo juz spi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×