Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Bede mama juz 2 raz

*** Sierpień 2012 ***

Polecane posty

Witam Wszystkie:) ja mam termin na 27 sierpnia czyli 18 tydzien Pierwsze delikatne ruchy-falowanie czułam w 16 tygodniu a od ostatniej niedzieli czuje prawdziwe kopniaki, ktore są coraz mocniejsze, dzisiaj to nawet sie wystraszylam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem wam że mimo że to druga ciaża nie czuje ruchów tzn cały czas mi się wydaje że to jelita mi tak wariują:) już bym chciała czuc kopniaki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiula jak sie nie myle to glukoze kupisz w aptece bez recepty i ja dodawalam cytryne do niej zeby lepiej poszlo Malutka ja tez nie wiedzialam czy to ruchy jak juz byly hehe ale teraz czuje juz bardzo wyraznie ale maz jeszcze nie czuje ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laseczki:) trochę mnie pocieszyłyście z tymi ruchami , bo już się bałam , ze tak późno a u mnie cisza . Chociaż nie mogę się doczekać , już bym chciała :D Ja jeszcze nie miałam badanej glukozy , czeka mnie to pewnie po kolejnej wizycie . Boje się jak mi to przez gardło przejdzie :( a wiecie czy można to popić wodą czy coś takiego ?? Co do siusiaka , to jestem w tych sprawach zielona :D malutka 🌼 nie wiem czy dobrze zrozumiałam , czyli Ty bliźniaczki masz już przy sobie , a oczekujesz teraz dziewczynki ?? Myślałyście już o imionach dla dzieciaczków ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malutka bardzo dużo ludzi obrzeza swoje dzieci na wyspach. nie wiem co w tym dobrego bo nigdy nie pytałam. robia to tylko prywatnie koszt około 80funtów;) jak dla mnie to głupota!! anetka-dzieki;* sierpnióweczka-u mnie bedzie Franek a jak chłopczykowi urosnie pipka;) to nie mam pojęcia;) słodkich snów mamusie;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malutka bardzo dużo ludzi obrzeza swoje dzieci na wyspach. nie wiem co w tym dobrego bo nigdy nie pytałam. robia to tylko prywatnie koszt około 80funtów;) jak dla mnie to głupota!! anetka-dzieki;* sierpnióweczka-u mnie bedzie Franek a jak chłopczykowi urosnie pipka;) to nie mam pojęcia;) słodkich snów mamusie;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tak, jesli sie potwiedzi ze dziweczynka bezie (teraz na 70%) to bedzie Maja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiula tez sie zastanawiam po co oni robia taki zabieg ale co kraj to obyczaj. Ja mam pytanko czy 'boli' was czasami kolo pepka bo mi coraz czesciej to dokucza. I w ogole to czuje malego tak nisko prosze go wtedy zeby mamusi zszedl z pecherza:-P a jak z wasza pozycja w czasie snu. Zauwazylam ze nie moge spac na prawym boku bo odczuwam po jakims czasie bol w klatce. Takie dziwne to. Co do imienia dla malego dalej nie mam pojecia. Malutka gratuluje coreczki:-Dfajnie ze masz tyle energii przy blzniakach w domu a ruchy to lada dzien poczujesz🌼 Buziole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak sierpniówka mam blizniaki i 3 dziecko w drodze:) ale jazda:) w życiu bym nie pomyślała mając tyle problemów z zajściem że hurtem będe mieć trójkę:)a glukaoza to chyba w 23 tc gdzieś koło tego tyg taka tam aga możesz mieć ucisk i nie dasz rady spać już na tym boku ale to normalne może jak małye zmieni pozycje to ci przejdzie kasiula zobaczysz gdybys miała chłopca to nic trudnego zadbac o siusaka :) my co do imionon to do chłopca bylismy zgodni a co do dziewczynki nie mamy pojęcia tzn kazde by chciało innaczej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oo co do imienia to i z nami nie latwo ;-) jak sie potwierdzi corka to moze Kaja bedzie.. a jak jednak chlopak to- nie wiem ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale dziś u mnie słonko świeci , tylko troche wiatr pizga i wszystko psuje , ale i tak jest pięknie :) WIOSNA !!!! Ja narazie mam 4 opcje na imiona : Aleksander i Jakub , Maja i Lena , ale decyzja zapadnie jak się potwierdzi co będzie :P malutka 🌼 ja też miałam problemy z zajściem , trochę to trwało , ale jak się udało to odrazu komplecik :P taka tam aga 🌼 ja uczę się spać na boku , bo wcześniej tylko na brzuchu , a teraz to już nie wygodnie :P U mnie problemem jest to , że szybko drętwieje leżąc na boku , wogóle po nocy drętwieją mi dłonie i mam lekko spuchnięte :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihi ja też mam termin na 26 sierpnia - czyli jest nas trzy :-) chciałam się dopisać do tabelki ale gdzieś zniknęła na tych pięcdziesięciu stronach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej pogoda była dzisiaj super! Siedziałam z młodym dwie godziny na placu zabaw. Potem byłam u mamy i dopiero wróciliśmy:) Jutro wreszcie jadę na jakieś zakupy ciążowe. Muszę sobie kupić kilka bluzek, bo robi się ciepło i nie bardzo mam się w co ubierać. Jestem wysoka i wszystko robi się za krótkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SUPERNUDZIARA
pogoda była super ja byłam na spacerku i u teściowej na knedlach z truskawkami pycha już nie mogę się doczekać tych owoców i Świerzych warzyw mniam.widzę , ze coraz więcej osóbek na 26 sierpnia fajowo he he .ja tez kupiłam sobie dżinsy ciążowe pod łodzią u ptaka a kilka bluzek w normalnym sklepie bo nie mam aż takiego brzuszka ciekawe jak będzie na końcu ciąży he he narazie 4 kg do przodu, ale w krótkie spodnie stare nie wejdę już .trzeba coś będzie kupić bo jedźcie gdzieś nad morze ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
supernudziara ty już spać nie możesz:) wybierasz sie na urlop nad morze? albo innaczej na wczasy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sierpnióweczka 8 lat sie starałam umęcze sie teraz ale jestem szczesliwa:) zawsze chciałam mieć z mężem wiecej dzieci a że tak naraz też może być:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SUPERNUDZIARA
no spać nie mogę codziennie wstaje miedzy 5.30-6.30 i wcześnie chodzę spać po prostu padam i zasypiam dzisiaj maleństwo zeszło mi z pęcherza chyba bo wstałam tylko 3 razy w nocy a tak to z 6,7 razy . Tak ja wybieram się pod koniec czerwca nad morze malutka a ty nie jedziesz ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no brzuch i dwójka dzieci jeszcze nie chodzących nie przejdzie będe na działce siedziała bo dom kończymy zeby przed porodem sie wprowadzić więc i tak fundusze na co innego idą . Ale w zeszłym roku byłam w bieszczadach bo nad morze nie wytrzymałbym trasy z bkrakowa i było super 2 tyg nad woda bez trzech dni cały czas w wodzie ze ja tam tych dzieci nie urodziłam to aż dziw,ale trzeba sie zrelaksować:) gdzie sie wybieracie jaka miejscowośc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka:) Wczoraj to ja mialam lenia ale nie ze wzgledu na pogode bo wcale cieplo nie bylo mimo ze sloneczko swiecilo. Dzis nie lepiej moze nawet 10 stopni bedzie. Fajnie ze planujecie juz gdzie pojechac ja do morza mam ok 40km czyli niedaleko a ciagnie mnie w gory.Nad morzem wytrzymam gora 2 dni i chcem juz wracac do domku.Ale corka z mezem uwielbiaja wiec jesli tylko pogoda dopisze to Jantar lub Stegna blisko:) malutka hehe bylby porod w morzu:P ale rzeczywiscie ciezko by ci teraz bylo "ogarnac" dobrze ze dzialka jest. supernudziara ranny ptaszek z ciebie:):) ja dzis obudzilam sie z placzem bo snilo mi sie ze wybuchla butla gazowa i sie palilam.Maly chyba wyczuwal moje emocje bo bardzo ruchliwy byl.Jak sie uspokoilam to on tez przestal.Uwielbiam takie sny grr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suselek wklejam tabelke:) NICK...........wiek.........miasto.........TP............ ...które dziecko ********************************************************* ********************** BettieO............?..............?............01.08..... .................? alcia28............28.......Gdańsk..........02.08.< br />.............1 letnia_mama.....30.......W-wa............02.08........... .........2 .A.N.I.A......... .31.......S-ce..........01.07 -02.08.............synek 5.5r - teraz bliźniaczki taka tam aga....29...........?..............02.08.................... . .2 Kropelka03........?.............?.............03.08...... . ...............? Mam 2 serca ....32........Wrocław.......04.08......................2(6. 5l ) Karmalek_30.... 30............?.............05.08.......... .............? Andi_2011.........?.............?.............05.08...... .. ...............? Aneta_21.........23.......Pruszcz Gd.....06.08.......................2 przyszłamama....?.............?.............07.08....... .. ..............? Patrycja 2810....?.............?.............08.08................... .. ..? Quore1988........?.............?.............10.08....... .. ..............? Lissy_Bee.........?.............?..............10.08..... . .................? ajlin...............23.......Wrocław.........10.08...... ..................1 Młoda Mama ......?............?...............11.08.................... ...? Gosiaaa ........ 32 .... .St. Wola ......11.08/18.08 ....... 2 (22m córka) Karolinkaa_j/Z. Wola/........?..............11/21.08..................? Miss.M............17.........Łódź............15.08 ..............(1,5 syn) 30juz30...........?.............?...............17.08.... .. ................? joannaeł..........?.............?...............19.08 ......................? MISIACZEK ......24.........Wrocław........19.08.....................1 < br /> Camerata.....?.............?...............22.08....... ...............? Oliwia27l .?..............? Dzierżoniów 22.08 2 Dagniesia36..... ?.............?...............25.08....... ...............? mamazuzia.......?.............?...............25.08...... .. ..............? Ania78............?.............?...............26.0 8.......................? Lina87............24.......,Gdańsk..........26.08....... . ...............? Cycha26......... 26........Toruń............27.08 .< br/>.............1 Paulinka...........?.............?...............28.08.< br/>..............? malutka3110.....32........Kraków..........30.08..(1 -bliźniaki).....3 Adusia883.........?..............?..............30.08 .< br/>.............? Młoda z Torunia .25........Gdańsk.............27.08......................1 pafi86..............?.............?...............31.08.. ....................? *kinga*123.......21........Rzeszów.............?........ .. ..............1 hmmmm177......24......Warszawa..........22.08.... slonecznikowa91...20....Bielsko-Biała.....9.09.......... .......... JoannaUK1987......25 United Kingdom .....28.08.......?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suselek wklejam tabelke NICK...........wiek.........miasto.........TP............ ...które dziecko ********************************************************* ********************** BettieO............?..............?............01.08..... .................? alcia28............28.......Gdańsk..........02.08.< br />.............1 letnia_mama.....30.......W-wa............02.08........... .........2 .A.N.I.A......... .31.......S-ce..........01.07 -02.08.............synek 5.5r - teraz bliźniaczki taka tam aga....29...........?..............02.08.................... . .2 Kropelka03........?.............?.............03.08...... . ...............? Mam 2 serca ....32........Wrocław.......04.08......................2(6. 5l ) Karmalek_30.... 30............?.............05.08.......... .............? Andi_2011.........?.............?.............05.08...... .. ...............? Aneta_21.........23.......Pruszcz Gd.....06.08.......................2 przyszłamama....?.............?.............07.08....... .. ..............? Patrycja 2810....?.............?.............08.08................... .. ..? Quore1988........?.............?.............10.08....... .. ..............? Lissy_Bee.........?.............?..............10.08..... . .................? ajlin...............23.......Wrocław.........10.08...... ..................1 Młoda Mama ......?............?...............11.08.................... ...? Gosiaaa ........ 32 .... .St. Wola ......11.08/18.08 ....... 2 (22m córka) Karolinkaa_j/Z. Wola/........?..............11/21.08..................? Miss.M............17.........Łódź............15.08 ..............(1,5 syn) 30juz30...........?.............?...............17.08.... .. ................? joannaeł..........?.............?...............19.08 ......................? MISIACZEK ......24.........Wrocław........19.08.....................1 < br /> Camerata.....?.............?...............22.08....... ...............? Oliwia27l .?..............? Dzierżoniów 22.08 2 Dagniesia36..... ?.............?...............25.08....... ...............? mamazuzia.......?.............?...............25.08...... .. ..............? Ania78............?.............?...............26.0 8.......................? Lina87............24.......,Gdańsk..........26.08....... . ...............? Cycha26......... 26........Toruń............27.08 .< br/>.............1 Marti884.........28........Śląskie...........27.08.......................1 Paulinka...........?.............?...............28.08.< br/>..............? malutka3110.....32........Kraków..........30.08..(1 -bliźniaki).....3 Adusia883.........?..............?..............30.08 .< br/>.............? Młoda z Torunia .25........Gdańsk.............27.08......................1 pafi86..............?.............?...............31.08.. ....................? *kinga*123.......21........Rzeszów.............?........ .. ..............1 hmmmm177......24......Warszawa..........22.08.... slonecznikowa91...20....Bielsko-Biała.....9.09.......... .......... JoannaUK1987......25 United Kingdom .....28.08.......?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej !!! widzę , że już macie palny na wakacje , ja o się zastanawiam jak ja z moją 2 będę dawała rade czerwiec - lipiec . Już teraz zaczynają mi puchnąć stopy i dłonie :( Dziś pięknej pogody ciąg dalszy :D a mnie tak boli głowa , że nie wiem gdzie się z nią schować :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli pozwolicie doklejam się do tabelki : NICK...........wiek.........miasto.........TP............ ...które dziecko ********************************************************* ********************** BettieO............?..............?............01.08..... .................? alcia28............28.......Gdańsk..........02.08.< br />.............1 letnia_mama.....30.......W-wa............02.08........... .........2 .A.N.I.A......... .31.......S-ce..........01.07 -02.08.............synek 5.5r - teraz bliźniaczki taka tam aga....29...........?..............02.08.................... . .2 Kropelka03........?.............?.............03.08...... . ...............? Mam 2 serca ....32........Wrocław.......04.08......................2(6. 5l ) Karmalek_30.... 30............?.............05.08.......... .............? Andi_2011.........?.............?.............05.08...... .. ...............? Aneta_21.........23.......Pruszcz Gd.....06.08.......................2 przyszłamama....?.............?.............07.08....... .. ..............? Patrycja 2810....?.............?.............08.08................... .. ..? Quore1988........?.............?.............10.08....... .. ..............? Lissy_Bee.........?.............?..............10.08..... . .................? ajlin...............23.......Wrocław.........10.08...... ..................1 Młoda Mama ......?............?...............11.08.................... ...? Gosiaaa ........ 32 .... .St. Wola ......11.08/18.08 ....... 2 (22m córka) Karolinkaa_j/Z. Wola/........?..............11/21.08..................? Miss.M............17.........Łódź............15.08 ..............(1,5 syn) 30juz30...........?.............?...............17.08.... .. ................? joannaeł..........?.............?...............19.08 ......................? MISIACZEK ......24.........Wrocław........19.08.....................1 < br /> Camerata.....?.............?...............22.08....... ...............? Oliwia27l .?..............? Dzierżoniów 22.08 2 Dagniesia36..... ?.............?...............25.08....... ...............? mamazuzia.......?.............?...............25.08...... .. ..............? Ania78............?.............?...............26.0 8.......................? Lina87............24.......,Gdańsk..........26.08....... . ...............? Cycha26......... 26........Toruń............27.08 .< br/>.............1 Marti884.........28........Śląskie...........27.08..... ..................1 Paulinka...........?.............?...............28.08.< br/>..............? malutka3110.....32........Kraków..........30.08..(1 -bliźniaki).....3 Adusia883.........?..............?..............30.08 .< br/>.............? Młoda z Torunia .25........Gdańsk.............27.08......................1 pafi86..............?.............?...............31.08.. ....................? *kinga*123.......21........Rzeszów.............?........ .. ..............1 hmmmm177......24......Warszawa..........22.08.... slonecznikowa91...20....Bielsko-Biała.....9.09.......... .......... JoannaUK1987......25 United Kingdom .....28.08.......? sieprnióweczka2012.....27......Włocławek..........24.08...........1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) U mnie tez pogoda zaczyna dopisywać, ja mimo tego że powinnam leżeć, nie mogę usiedzieć w miejscu, staram się tylko często odpoczywać :) Ostatnio jeździłam do dentysty, bo mam zęba nadającego się tylko do kanałowego leczenia, zaczynającego boleć, a tu nikt nie chce podjąć się tego, tłumacząc tym że skoro jestem na podtrzymaniu ciąży to oni nie dadzą mi na swoja odpowiedzialność znieczulenia... I nie wiem co dalej robić :/ Doklejam się do tabelki :) NICK...........wiek.........miasto.........TP............ ...które dziecko ********************************************************* ********************** BettieO............?..............?............01.08..... .................? alcia28............28.......Gdańsk..........02.08.< br />.............1 letnia_mama.....30.......W-wa............02.08........... .........2 .A.N.I.A......... .31.......S-ce..........01.07 -02.08.............synek 5.5r - teraz bliźniaczki taka tam aga....29...........?..............02.08.................... . .2 Kropelka03........?.............?.............03.08...... . ...............? Mam 2 serca ....32........Wrocław.......04.08......................2(6. 5l ) Karmalek_30.... 30............?.............05.08.......... .............? Andi_2011.........?.............?.............05.08...... .. ...............? Aneta_21.........23.......Pruszcz Gd.....06.08.......................2 przyszłamama....?.............?.............07.08....... .. ..............? Patrycja 2810....?.............?.............08.08................... .. ..? Quore1988........?.............?.............10.08....... .. ..............? Lissy_Bee.........?.............?..............10.08..... . .................? ajlin...............23.......Wrocław.........10.08...... ..................1 Młoda Mama ......?............?...............11.08.................... ...? Gosiaaa ........ 32 .... .St. Wola ......11.08/18.08 ....... 2 (22m córka) Karolinkaa_j/Z. Wola/........?..............11/21.08..................? Miss.M............17.........Łódź............15.08 ..............(1,5 syn) 30juz30...........?.............?...............17.08.... .. ................? joannaeł..........?.............?...............19.08 ......................? MISIACZEK ......24.........Wrocław........19.08.....................1 < br /> Camerata.....?.............?...............22.08....... ...............? Oliwia27l .?..............? Dzierżoniów 22.08 2 Dagniesia36..... ?.............?...............25.08....... ...............? mamazuzia.......?.............?...............25.08...... .. ..............? Ania78............?.............?...............26.0 8.......................? Lina87............24.......,Gdańsk..........26.08....... . ...............? Cycha26......... 26........Toruń............27.08 .< br/>.............1 Marti884.........28........Śląskie...........27.08..... ..................1 Paulinka...........?.............?...............28.08.< br/>..............? malutka3110.....32........Kraków..........30.08..(1 -bliźniaki).....3 Adusia883.........?..............?..............30.08 .< br/>.............? Młoda z Torunia .25........Gdańsk.............27.08......................1 pafi86..............?.............?...............31.08.. ....................? *kinga*123.......21........Rzeszów.............?........ .. ..............1 hmmmm177......24......Warszawa..........22.08.... slonecznikowa91...20....Bielsko-Biała.....9.09.......... .......... JoannaUK1987......25 United Kingdom .....28.08.......? sieprnióweczka2012.....27......Włocławek..........24.0 8...........1 sikorka1988.........24...........Mazury.................23.08...........1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SUPERNUDZIARA
my to chyba do Darłówka pojedziemy ale na ile to zobaczymy jak będę się czuła no z dwójka dzieci to nie za bardzo moje to pierwsze będzie , ale bardzo się ciesze hehe coś mało tyje , a wy jak tam ja przez miesiąc 0,600 gr przytyłam.doklejam się do tabelki NICK...........wiek.........miasto.........TP............ ...które dziecko ********************************************************* ********************** BettieO............?..............?............01.08..... .................? alcia28............28.......Gdańsk..........02.08.< br />.............1 letnia_mama.....30.......W-wa............02.08........... .........2 .A.N.I.A......... .31.......S-ce..........01.07 -02.08.............synek 5.5r - teraz bliźniaczki taka tam aga....29...........?..............02.08.................... . .2 Kropelka03........?.............?.............03.08...... . ...............? Mam 2 serca ....32........Wrocław.......04.08......................2(6. 5l ) Karmalek_30.... 30............?.............05.08.......... .............? Andi_2011.........?.............?.............05.08...... .. ...............? Aneta_21.........23.......Pruszcz Gd.....06.08.......................2 przyszłamama....?.............?.............07.08....... .. ..............? Patrycja 2810....?.............?.............08.08................... .. ..? Quore1988........?.............?.............10.08....... .. ..............? Lissy_Bee.........?.............?..............10.08..... . .................? ajlin...............23.......Wrocław.........10.08...... ..................1 Młoda Mama ......?............?...............11.08.................... ...? Gosiaaa ........ 32 .... .St. Wola ......11.08/18.08 ....... 2 (22m córka) Karolinkaa_j/Z. Wola/........?..............11/21.08..................? Miss.M............17.........Łódź............15.08 ..............(1,5 syn) 30juz30...........?.............?...............17.08.... .. ................? joannaeł..........?.............?...............19.08 ......................? MISIACZEK ......24.........Wrocław........19.08.....................1 < br /> Camerata.....?.............?...............22.08....... ...............? Oliwia27l .?..............? Dzierżoniów 22.08 2 Dagniesia36..... ?.............?...............25.08....... ...............? mamazuzia.......?.............?...............25.08...... .. ..............? Ania78............?.............?...............26.0 8.......................? Lina87............24.......,Gdańsk..........26.08....... . ...............? supernudziara..24........Kalisz............26.08.......................1 Cycha26......... 26........Toruń............27.08 .< br/>.............1 Marti884.........28........Śląskie...........27.08..... ..................1 Paulinka...........?.............?...............28.08.< br/>..............? malutka3110.....32........Kraków..........30.08..(1 -bliźniaki).....3 Adusia883.........?..............?..............30.08 .< br/>.............? Młoda z Torunia .25........Gdańsk.............27.08......................1 pafi86..............?.............?...............31.08.. ....................? *kinga*123.......21........Rzeszów.............?........ .. ..............1 hmmmm177......24......Warszawa..........22.08.... slonecznikowa91...20....Bielsko-Biała.....9.09.......... .......... JoannaUK1987......25 United Kingdom .....28.08.......? sieprnióweczka2012.....27......Włocławek..........24.0 8...........1 sikorka1988.........24...........Mazury.................23.0 8...........1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O, dziękuje za tabelkę. Dopisuję się :-) Widzę, że jest nas czwórka na 26 - ciekawe która będzie pierwsza ;-) NICK...........wiek.........miasto.........TP............ ...które dziecko ********************************************************* ********************** BettieO............?..............?............01.08..... .................? alcia28............28.......Gdańsk..........02.08.< br />.............1 letnia_mama.....30.......W-wa............02.08........... .........2 .A.N.I.A......... .31.......S-ce..........01.07 -02.08.............synek 5.5r - teraz bliźniaczki taka tam aga....29...........?..............02.08.................... . .2 Kropelka03........?.............?.............03.08...... . ...............? Mam 2 serca ....32........Wrocław.......04.08......................2(6. 5l ) Karmalek_30.... 30............?.............05.08.......... .............? Andi_2011.........?.............?.............05.08...... .. ...............? Aneta_21.........23.......Pruszcz Gd.....06.08.......................2 przyszłamama....?.............?.............07.08....... .. ..............? Patrycja 2810....?.............?.............08.08................... .. ..? Quore1988........?.............?.............10.08....... .. ..............? Lissy_Bee.........?.............?..............10.08..... . .................? ajlin...............23.......Wrocław.........10.08...... ..................1 Młoda Mama ......?............?...............11.08.................... ...? Gosiaaa ........ 32 .... .St. Wola ......11.08/18.08 ....... 2 (22m córka) Karolinkaa_j/Z. Wola/........?..............11/21.08..................? Miss.M............17.........Łódź............15.08 ..............(1,5 syn) 30juz30...........?.............?...............17.08.... .. ................? joannaeł..........?.............?...............19.08 ......................? MISIACZEK ......24.........Wrocław........19.08.....................1 < br /> Camerata.....?.............?...............22.08....... ...............? Oliwia27l .?..............? Dzierżoniów 22.08 2 Dagniesia36..... ?.............?...............25.08....... ...............? mamazuzia.......?.............?...............25.08...... .. ..............? Ania78............?.............?...............26.0 8.......................? Lina87............24.......,Gdańsk..........26.08....... . ...............? supernudziara..24........Kalisz............26.08......... ..............1 Susełek1..........36........Olsztyn..........26.08.......................1 Cycha26......... 26........Toruń............27.08 .< br/>.............1 Marti884.........28........Śląskie...........27.08..... ..................1 Paulinka...........?.............?...............28.08.< br/>..............? malutka3110.....32........Kraków..........30.08..(1 -bliźniaki).....3 Adusia883.........?..............?..............30.08 .< br/>.............? Młoda z Torunia .25........Gdańsk.............27.08......................1 pafi86..............?.............?...............31.08.. ....................? *kinga*123.......21........Rzeszów.............?........ .. ..............1 hmmmm177......24......Warszawa..........22.08.... slonecznikowa91...20....Bielsko-Biała.....9.09.......... .......... JoannaUK1987......25 United Kingdom .....28.08.......? sieprnióweczka2012.....27......Włocławek..........24.0 8...........1 sikorka1988.........24...........Mazury.................2 3.0 8...........1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O, widzę że jestem najstarsza.... ech ;-)) co do wakacji to niestety jestem na swoim więc takie przyjemności odpadają odkąd trzeba samemu płacić zus ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SUPERNUDZIARA
oj powiem ci , że susełek na swoim to cieżko masz ten zus wysoki jest a do lekarza na nfz chodzisz ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×