Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Bede mama juz 2 raz

*** Sierpień 2012 ***

Polecane posty

u mnie podobnie jak u sikorki jak wyciagne to jak psu z gardla :) ale ja w sumie tez nie wszystko prasuje wiadomo koszulki i sukienki moje czy tuniki bo ja w wiekszosci w tym chodze do tego dochodza ciuchy starszego bo przeciez jak chodzi do przedszkola to musi schludnie wygladac :) a malemu prasuje bo mam wrazenie ze rabia sie wtedy jeszcze bardziej mieciutkie a mam pytanie w czym pierzecie maluszkom ubranka??? bo ja od jakis dwoch tyg zaczelam prac normalnie jak nasze w vizirze sensitive i do tego lenor sensitive i nic mu nie jest wiec chyba ok?? jakos tak wole i ubranka ladniej pachna :) a u mnie wszyscy spia tylko ja juz nie mge zasnac maly mnie przed 7 obudzil wypilam kawke zjadlam sniadanko i pozamiatane juz nie pojde spac a pewnie w poludnie jak zombi bede wygladac :) sikorka ja to nie wiem juz jak to z tym mlekiem jest w sumie moj nigdy nie jadl jak w schemacie ostatnio tak wlasnie ok 700ml na dobe ale jakies pare dni mial takie ze jak wmusilam 550 to bylo dobrze poszlam kupilam mu wiekszy smoczek i znow zjada tak 700-800 ale nie wiem czy dobrze zrbilam my uzywam tommy tippe i juz pije z 3 wiec teoretycznie od 6msca ale nie mam wyjscia bo z 2 juz wogole pic nie chce aha wiesz bo moj maly jest na nan ha bo jak byl mniejszy to mielismy problem z brzuszkiem ale ono jest takie troszke gorzkawe w smaku no i ostatnio kupilam zwykly nan i mieszam mu pol na pol i jakby bardziej mu smakuje problemow z brzuszkiem nie ma wiec ok wogole mysle ze juz przejde na zwykly nan tylko musze zuzyc ten ha bo zamawiam zawsze na caly miesiac bo taniej wychodzi i jeszcze nam pare puszek zostalo dostalismy zaproszenie na wesele w styczniu i ja tak bardzo chce jechac tylko ze to ponad 300km od nas i mam obawy zeby takiego maluszka na caly weekend zostawic co o tym myslicie??? uciekam ogarnac po moim sniadanku i jeszcze chociaz polezec troszke milego dnia kobietki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na wesele w weekend mozesz jechac,jesli dziecko pije z butelki. Ja musialam odwolac wyjazd w gory i na sylwestra,mylalam ze zostawie Malego z moja mama ale teraz widze,ze to jeszcze za wczesnie. Coz za rok sobie odbijemy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tralala kurcze to nieciekawie... a zmienilas jakis krem tonik czy cos moze to uczulenie? karolinka ja od poczatku piore w vizirze sensitive dla malej i malemu tak.samo pralam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Co do prania to ja używam proszku Lovela. Tralala moją siostrę ostatnio tak wysypało, i nie wiadomo było od czego. Wyleczyła maścią tribiotic z antybiotykiem i bepanthenem też smarowała. 4 dni i zeszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kremu nie zmieniałam, w sumie nic nie zmieniałam.. Mam nadzieje ze szybko zejdzie, w sumie tego nie widać ale takie głupie uczucie.. Posmarowałam na noc maścią podobną do Polskiego Bepantenu;] Ja piorę w płynie do prania Coral- nasze też, tutaj nie ma osobnych dla dzieci.. Ale wiadomo płyny delikatniejsze niż proszki:) W Polsce miałam Lovella, i dzidziuś też fajny płyn i pachnie delikatnie:) A te pierwsze pranie jak jeszcze w brzuszku siedział to prałam w Jelp Sensitive ze środkiem zmiękczającym, ale tylko dlatego że dostałam od teściowej :) Zbieram się szykować na Mikołajkowy wyjazd :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA w proszku dla dzieci(loweli)pralam tylko te pierwsze ciuszki,potem juz wszystko razem,oczywiscie nie z meza skarpetami;) X Jejku,tak sie martwie o mojego 2latka,tesciowa caly czas na skypie sie zali,ze nic nie jadl;/ja chyba pojade z nim dzis do szpitala na wszelki wypadek,niech go obejrza,ciagle narzeka,ze go zeby bola,ze brzuch... X I jeszcze wczoraj takiej przykrej rzeczy sie dowiedzialam;tesciowej siostra zmarla jak miala 2lata,podobno przez zeby,bo nie mogly wyjsc,cala spuchla na glowie,ale wtedy nie przeprowadzali takich badan jak teraz,62lata temu jakos nikt sie tak dziecmi nie przejmowal bardzo....ja chyba zwariuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny! Nie odzywalam sie już wieki całe. Napisałam tylko, ze urodziłam Emilke i tyle. Narzekam na brak czasu przy mojej dwójce :) Ciagle Was czytam. Najczęściej jak karmie mała. Szczerze dziewczyny cieszę sie bardzo, ze już atmosfera na forum wróciła do normy. Uwielbiam Was czytać i dużo sie nauczyłam z Waszych porad. Strasznie lubię czytać Basię ( jesteśmy z tych samych okolic), Miss jak opowiada o swoich dzieciach( często sie uśmiechem wtedy), asiulke (usmialam sie jak napisałeś o tym, ze mąż wymyślił sobie kolejny gadżet), vicodin(rady sa bezcenne)i inne dziewczyny. Kazda z Was wnosi duzo w to forum. Cieszę sie, ze na razie sie nie przenosicie na forum prywatne! Basiu moja Emilka tez nie robi często kupki( karmie tylko piersia) i lekarka powiedziała,ze mozna podawać lacido baby. Od około 14 dni podaje i widzę poprawę. Zawsze zrobi kupke przy podawania . Podaje jej zwykła rurką do skoczków. Pozdrawiam Was wszystkie! Czasem może coś napisze :) Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miss M nie martw się wszystko będzie dobrze. Mojej siostrzenicy ostatnio jakiś ząb wychodził to miała ponad 40 stopni gorączki, nie chciała jeść itd. Ale 2 dni i przeszło. I u was tak będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Hej:)Jejku Camerata strasznie długo się nie odzywałaś:)Pamiętam Cię doskonale i to że jesteśmy z podobnej okolicy:)Fajnie, że napisałaś:)Super że na forum już jest znowu ok, czasem się zdarza gorszy dzień:)Pisz częściej co u Was, wiem wiem, że brakuje Ci czasu na pewno trzymam mocno kciuki za Was:)Miss to nieciekawie z tym Twoim dwulatkiem hm..możesz go na wizytę do pediatry wziąść i powiedzieć o tych wszystkich Twoich obawach..Hm..mówisz mały nie chce jeść nic?Może spróbuj mu jakieś takie przetarte rzeczy dawać, żeby nie musiał gryźć nic. Może jakaś zupka krem albo jabłuszko starte z bananem taka papka?Wiem, że to mało treściwe, ale może cokolwiek zje hm..:)Tralala takie wysypy się czasem zdarzają, może to hormony może reakcja organizmu na coś..może coś zjadłaś nowego?W sumie nawet nie musiałaś nic nowego, czasem może być tak, że jesz setny raz pomidora i po setnym razie tak się stanie. Oby szybko przeszło:)Ja piorę w loveli ale też chyba przejdę na vizir delikatny. Odezwę się później)Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ja znowu mam u was zaleglości:( Miss- spokojnie, być może wtedy to nie byly zęby, ale coś zupelnie innego! Możesz na wszelki wypadek iśc do lekarza, tak dla spokojności ducha:) xx Ja piorę w dzidizusiu, mam też persil sensitiv, ale najpierw dzidziusia wykończę. xx Mój młody dostał wysypki prawdopodobnie od dzemu truskawkowego. Smarowałam mu emolium kremem specjalnym i schodzi. xx poza tym u nas wszystko ok. Mlody zmienia się z dnia na dzień. Szkoda tylko że noce ciągle nieprzespane i je tyle razy. Wczoraj mieliśmy gości i bylo bardzo miło. Jutro jade na zakupy do tesco bo sa promocje duże na ciuchy dla dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka, stesknilam sie !! Sikorko najpierw Tobie odpisze bo przeboje z jedzeniem to u nas specjalnosc.. Mleko moze sie znudzic bo dziecku sie zmieniaja smaki ale ja bym bardziej obstawiala wlasnie albo smoczek, albo skok rozwojowy albo pogode...Jak pada to niew iem czemu ale Pola lepiej je i spi(to wiadomo)...dzis np. Byl dzien gdzie o 6,9,12 zjadla po 60 ml ale strasznie sie za kazdym razem darla ze chce jesc...a po spacze i drzemce ok. 16 pokazuje ze chce jesc to ja jej 150 zrobilam a ona dalej gloda...dorobilam 30 a ona dalej, dorobilam jeszcze 30 i szczesliwa zaczela sie bawic...jak ona zmiescila 210???? Nie wie ...ale najgorsze ze wez tu badz madra by jakos tego mleka nie trwonic....teraz zjadla 150 z lyzeczka kleiku moze i wiecej by wciagnela ale mam tylko 150 butle i balam sie po takim obzarstwie dac wiecej i tak zaraz wstanie na zarcie znowu...takze Sikorko chyba nie zgadniemy o co im chodzi dopoki nie zaczna po ludzku gadac :) Pola znowu sie co drugi dzien drze w kapieli...nie mam pojecia juz o co kaman...ech...nie dogodzisz... Co do prania to ja robie odwrotnie tzn. Wszystko piore w lovelli, mialam proszek ale wole plyn...nic do plukania nie daje..nasze rzeczy razem z mlodej...bomktoregos dnia zaspana tak wszystko wypralam, nic nikomu nie jest...tylko jeansow, kurtek i ciemnych rzeczy nie piore razem bo Polka nie ma takich kolorow... Wracajac do afery z baranem o telefon to mu w koncu powiedzialam ze podejrzewam ze chce telefon (nie mowilam w kontekscie pierscionka) tylko ze cos tak czuje ze by chcial...powiedzial ze tak ale po nowym roku...laskawca!!! Dziewczyny plis piszcie co kupujecie mezom pod choinke jesli kupujecie tej wrednej rasie cokolwiek, bo moj ma jeszcze urodziny cholera za pare dni i pomyslu nie mam.. Ja w tym roku kupilam tesciowej karte podarunkowa za 150 zl do reserved pytalam czy to dobra wartosc bo beda przeciez lada moment wyprzedaze i pani powiedziala ze spokojnie starczy, tesciowi za 100 zl do empiku on lubi jakies tam modelarskie sprawy o ubraniach nie chce slyszec heheheh...moja mama na swieta nie przyjezdza i dziwi sie ze my nie przyjezdzamy do niej (w egu jest tylko ona w wawie 6 osob oprocz nas z nami 9)...naprawde nie ma jak zostawic wiekszosc rodziny i pojechac do 1 osoby...no cos...poza tym my od 4 lat robimy duza wigilie u nas i zawsze przyjezdzala a teraz jak ma wnuczke do nagle jest problem...szkoda gadac...dziadkom jakies kosmetyki pewnie bo sami sobie zawsze zaluja na to kasy...no i problem tylko co cudownemu mazowi kupic...wrrr...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzis zamiast cyca,na jeden posilek dalam ten kleik,z moim mlekiem,wypil 70ml i chcial jeszcze ale juz nie moglam sciagnac;( mi to chyba tylko intensywnie leci jak maly ssie. X Z wiekszym bylam dzis u lekarza,pojechalam na izbe przyjec dla dzieci,naswietlilam sytuacje..uslyszalam tylko,ze taki wiek,nie wyglada na niedozywionego,ma duzo energi,a jak mnie cos niepokoi to moge mu zrobic komputerowe badanie glowy, moczu i motfologie. Tylko to badanie to w łodzi i dziecko musi byc pod narkoza,jutro pogadam z pediatra i zastanowie sie jeszcze...coz,ja mysle,ze on nie klamie jak mowi,ze go glowa boli.. BAsia-robilam mu papki,ale tego tez nie chce..jedynie co na niego dzis podzialalo to ZEBY,na zakupach uparl sie na jakies kulki z maszyny,a potem tym rzucal wiec schowalam do kieszenie,w domu parze a to jakas sztuczna szczeka,zalozylam i mowie,,zobacz co sie mamie stalo,jak nie jadla,,szybko do lodowki polecial i przynios pol zawartosci...tylko ze zjedzeniem bylo gorzej;) X Cale dnie trzymam diete,jem zdrowo,4 posilki dziennie,a wieczorem nadrabiam,razem z bratem opychamy brzuchy pizza albo kanapkami z kielbasa;) A rodzina mojego meza poskarzyla mu sie na skypie ze bardzo schudlam...no moze troche,tylko ten brzuch,zastanawiam sie nad zakupem jakiegos srodka zapychajacego..czytalam,ze goodbye appetite jest ok,oczywiscie nie zamierzam jesc tego caly dzien tylko saszetke przed kolacja-bo caly chleb czy pizza nawet jak dla matki karmiacej to zdecydowanie za duzo X Chlopkai spia-uciekam spac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sikorka- ale fajny ten sweterek dla męża! :) szkoda że mój takich nie nosi ;( bombka z życzeniami od maludy też fajna sprawa :) ja mamie kupiłam laczki i stojak do ręczników papierowych bo chciała :P tacie kupiłam spodnie do pracy- wygodne dresiaki bo jeździ w Orlenie ;) teściom kupiliśmy taki zestaw 5częściowy- wazonik, świecznik, coś do serwetek itd ;) po za tym każdy dostanie ręcznie zdobione pierniki przez małą, robione świeczniki te co przesłałam na meila iii zdjęcie maluchów w ramce:) A D.dostanie słuchawki bezprzewodowe bo też sobie zażyczył ii bokserki bo ja mam bzika na tym punkcie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do prezentow,ja mezowi zrobie taki duzy kubek ze zdjeciami chlopakow,jakas ciepla bielizne i fajny alkohol...dam buziaka i nic wiecej do szczescia nie bedzie mu trzeba... Po za tym mamy problem,bo norwedzy chca,zeby znow byl w pracy 2stycznia a oni mu bukuja bilety,wiec jak patrzylam na loty to musialby wstac od stolu sylwestrowego i jechac na lotnisko..coz,nawet jak tak bedzie to teraz tylko na 2 tygodnie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anetka powiedz mi jaki rozmiar ciuszków nosi Twój Olek?? A dziewczyny starszaków- jakie dajecie im herbatki do picia? Zwykłe parzone czy granulowane? A jak granulowane to jakie?? Te dla maluchów czy najzwyklejsze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekam aż ta głupia zmywarka zapika, że skończyła zmywać, bo inaczej co 10 min. będzie mi się przypominać. Nie wiem jak to badziewie wyłączyć. Rozwalił mnie tekst Asiuli, to: "...jesli kupujecie tej wrednej rasie cokolwiek". Śmieję się tu od paru minut. Fajny pomysł z tym kubkiem ze zdjęciem, tym bardziej, że niedawno mąż rozbił swój ulubiony granatowy kubek. Chyba mu zrobię coś takiego z Kacperkiem. Ja mężowi kupuję pod choinkę jakąś bluzę firmową lub porządny sweter. Ładny ten z linku, muszę się zastanowić, czy nie kupić. Ja na początku prałam w Jelp, teraz w Loveli. Ale mi wystrychnęli męża. Było mówione, że jadą o 4 rano, on zadowolony o 19:15 siedzi przy łóżku i patrzy jak karmię małego a tu telefon z pytaniem gdzie jest, bo czekają na niego. Ani nie spakowany, nie wykąpany, nic dosłownie. W 10 minut musiał się zebrać, nawet się z nami nie pożegnał. Jak go znam to już widzę jak tam ochrzanił kogo trzeba. Skończyło zmywać. Idę spać. A, widziałam końcówkę gali Zwykły bohater na TVN. Czy Drzyzga jest w ciąży? Miała taki zaokrąglony brzuszek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejku,moj Maly po tym kleiku pierdzi glosniej niz malzonek po bigosie;/ Czy ja moglam dzieku zaszkodzic,wsypalam lyzke na ok60-70ml...no i znow zjadl kawal banana z siatki;/ Nosz kurde,pierdzi, az starszy sie obudzil i rozglada sie czy wszystko ok... Coz,poki nie wyje-nie ruszam..filam ogladam i troche patrze na te darmowe dostawy-przypominam,ze to jutro,ja chyba zamowie bieluchy eko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Missi nie zauwazylam zeby Polka jakos wiecej pierdziala niz normalne ale ona jest na mm...mleko matki jest ponoc lekkostrawne wiec moze faktycznie kleiczek podzialal...no ja Ci mowie na kupe nie moge narzekac...dzis byly dwie petardy i to o 6:00 i 8:00...aaa dzis moje dziecko odkrylo fajna zabawe...z racji iz wzoraj poszlismy spac o 2 to o 6:00 po kolejnym karmieniu mlodej wzielam ja do lozka bo ledwo stalam...usnela na troszke a potem darla mi sie do icha...to znaczy radosnie gaworzyla mi przy uchu bo pewnie sie skapnela ze sie niezle wzdrygam... No ja mojemu swetra nie moge kupic bo ma taki bajzel w szafce (nie wazne jak czest bym ukladala) ze nic tam nie dopchne...gacie to fajny pomysl...chyba kupie mu jakies na urodziny ale nadal mie wie. Co z choinka... Pandora telefon odpada :) choc mialby niezla mine i glupio by mu bylo to taka nauczka nie jest warta tej kasy...a balabym sie ze sie baran za dobrze jeszcze poczuje...sorka ze pisze baran ale jakos tak mi sie spodobalo do niego to okreslenie chwilowo gdy mam nerwa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jutro cos przejrze :) teraz zasypiam ... fajnie macie ze wam tak dzieci spia...ja niedlugo.pobudka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję Wam dziewczyny za zyczenia. Widze że teraz temat prezentów na czasie- ja szukam czegos dla tescióiw i starszej córki, narazie nie mam pomysłów. MissM ja tez bym pewnie nie sądziła że moje dziecko wymysla, wolałabym to sprawdzić. Ja widzę że Zuzi zęby schodza coraz niżej ale jeszcze, jeszcze.... Za to rwie się do siadania jakos za szybko....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja Zuzia wstanie dopiero nad ranem. Ale ja mam problem z karmieniem - może która mama dopomoże? Zuzia jest tylko na cycu, wydaje się najedzona szczesliwa, nie płacze, ale przestała przybiera na wadze , co robić? dokarmiac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oliwia to samo ma.moja sasiadka...w pon wieczrem ma lekarza i bedr we.wtorek wiedziala.co i jak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
de mag ogia- a wiesz, ze nie wiem;-) moze i jest :-) tralala olek nosi 86-92 waskie w pasie hehe chudy jest i wysoki a do picia daje wode albo soki mam od mamy wosniowe jablkowe z winogron to tez daje. na swieta nie wiem co kupie w tamtym roku ksiazka na urodziny teraz kupilam.krawat zlote spinki do koszuli . podpytam sie i kupie a jak nic nie bedzie chcial.to lepiej dla.mnie :-D ja juz nie spoe na brata czekam wlasnie z promu zjezdza bo z szefem sprowadzaja samochod z nor, opowiadalm wczoraj malemu ze w koncu chrzestnego zobaczy heh drugi raz w zyciu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MissM dzięki za link od rana zakupiłam kremy dla mamy:D v Asiulka no to z tą mamą nie za fajnie... ale ja odwrotnie, pojechałabym dla mamy na koniec świata zwłaszcza jakbym wiedziała, że sama będzie...:) teściową zabieramy do rodziców moich żeby sama nie była - bo świąt zrobić nie jest w stanie.... v co do prezentu dla męża - 2 bilety na koncert rammsteina w wawie już zakupione:D:D:D mały umówiony na czerwiec do dziadków :D:D:D totalnie się nie spodziewa, bo nawet nie zorientował się, że koncert będzie a zawsze chciał pojechać:D jestem mega szczęśliwa bo wiem, że to w 100% trafiony prezent:D v pranie... już jakiś czas temu przeszłam z lovlli na persil - delikatniejsze rzeczy, czy nasze po domu piorę z rzeczami maluszka w persilu sensitive... v prasowanie... szkoda mi czasu na prasowanie rzeczy młodego - mam naprawdę fajne żelazko i deskę i lubię prasować ale mój mały średnio sypia w dzień i wole z nim posiedzieć... a te bakterie... a tam własne - dobrze, że się kolonizuje:p v Goja dokładnie jak napisałaś sól morska świetnie rozrzedza wydzielinę ale nie leczy... super pomaga ściągać wydzielinę:) nasivin to już jednak lek z oksymetazoliną... v a małemu kupiliśmy super książeczkę jeszcze, tak by rozpocząć pewną tradycję by pod choinką zawsze znalazła się dla niego książeczka: http://www.calydlamamy.pl/zabawki-edukacyjne/783-ksiazeczka-materialowa-skip-hop-alfabet-879674007260.html ale nie kupujemy za dużo zabawek młody do tej pory ma 3 grzechotki, 2 gryzaczki, 2 książeczki, misia, lwa i ośmiornicę... na gwiazdkę dostanie 4 nowe i starczy na jakiś czas:) v miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vico mama nie bedzie sama bo przez jej pomysly moj brat zamiat przejechac 300 km do mnie y nie spedzac swiat w podrozy to pojedzie 600 km do niej co daje ponad 12 h w pociagu w jedna stone..znajac zycie odkreci wszystko 20.12 w efekcie moj brat sie wkurzy i bedzie sam z dziewczyna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×