Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Bede mama juz 2 raz

*** Sierpień 2012 ***

Polecane posty

Hej Ja od kilku dni w biegu, nie mam czasu pisać nawet. Również życzę wszystkim wesołych świąt :) Asiulka Gabi tylko tak wygląda, waży nieco ponad 6 kg i ma 65cm :). Je przeważnie po 150ml. Od piątku zajada kaszkę malinową. Bez problemów żadnych. Marchewka jej nie podeszła za to :) Ja kaszkę daję przez smoczek z powiększonym ręcznie otworkiem :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ita problemow zadnych nie bylo :) mleko Hipp Bio combiotic.Zaczelam malemu podawac marchewke wsuwa az sie trzesie:) jablko oraz gruszke rowniez posmakowal.Po swietach sprobuje wprowadzic ziemniaka i buraczki.Kupilam tez sok z marchewka dynia i jablkiem ale nie chcial tego pic wiec mam herbate w saszetkach owocowa hippa ona jest po 4-mcu:) Zycze ci udanych chrzcin Stasia:)my tez mamy w I dzien chrzest:) :)asiulka ja sie rozgladalam za ta kaszka ostatnio w rossmanie.Chyba sie skusze. :)smoczek mam z tommee tippee 3+

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
probowalam dac dzis mojej malej troche mm ale nic z tego, jak tylko poczula inny smak plula, chcialabym chociaz na noc jej dawac mm, moze lepiej by spala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzis probowalam dac malej mm ale nic z tego, jak tylko poczula inny smak plula dalej niz widziala. chialabym dawac jej mm chociaz na noc moze lepiej by spala. Sikorka ja tez synkowi recznie powiekszalam otwory w smoczku i jadl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taka tam aga no to rownież życzę udanych chrzcin a robisz w domu czy w knajpie? Na ile os? Asiulka no to może faktycznie od marchewki zacznę. Jutro wigilia ale jakaś taka inna bedZie niż zawsze z powodu szwagra ...średnio chce mi sie iść tam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heh Ala zjadla moze lyzeczke marchewki ze sloiczka, reszte tata zjadl :-P moze jutro bedzie lepiej. Przyzwyczajala sie do mm prawie miesiac, byle tak z marchewka nie bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiwi to Twój synuś ma DOKŁADNIE TO CO POLA, rano jadła 60ml za 4 h też 60 ml dopiero po spacerze zjadała 90 ml i osczywiscie potem po kąpieli 150...o 1:00 150 ml...czasem jeszcze o 4 rano a ja już nie mogłam powiem szczerze ...Pediatra powiedziała zeby dać np. 100 ml. w nocy i obserwować ile zje rano...pierwszego dnia to o 2:00 dałam 100 ml i spąła tyle samo czyli tam do 5:00 dałam 100 i rano potem ok. 9:00 zjadła 100...potem dałam jej w nocy 60 ml...najpierw pozbyłam się tego jedzenia ok. 1-2 w nocy jak isę budziła 4 dnia to dałam jej po prostu smoczek :) zreszta pisalam tu ze jestem wredna... heh ciezko było bo bałam się ze wtedy jeszcze mniej bedzie jadła ale okazało się ze jej nie tyle o jedzenie chodziło co o ssanie po prostu...wczoraj już byla pierwsza noc bez pobudki na smoczka...i teraz jak zasnie bliżej 20:00 to wstaje po 5:00 i potem jeszcze spi do 7:00lub 8:00, wczoraj zasnęla o 21:15 i dziś mnie powitala o 6:30 ale za to już bez drzemki takze wolę ją karmić o 5:00 i jeszcze do 7-8 pospać heheh ale cóż nie my decydujemy :) taka tam aga mam problem z tym smoczkiem tommee tippee 3+ otóz kiepsko sobie radzi z tym kleikiem a lovi to sobie radził nawet ten 0+...nie wiem czemu... aaa i najwazniejsze...dziś zabawa w wodzie dłużej znowu..i na bzuchu i na "siedząco" i na pleckach (oczywiscie na plecach krzywa mina)...na brzuchu nawet tak chalapła ze buzia cała w pianie a ona w smiech a nie w płacz!!! i po tej "męczącej" kapieli zjadła 210!!!!!! nie wiem czemu ale dałam jej 150 ml i potem bek i smoczka...a ona isę rzuca i rzuca przy smoczku myslę przemęczona nie może zasnąć ale coś mnie tknęło i zrobiłam kontrolnie 60 ml...a ona to wsunęła i w sen...chrapie teraz czyli jak się czlowiek na noc naje to chrapie heheheh ciekawe do której pośpi... nie wiem czy to zasługa kapieli czy marchewki...ale szok..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agata ja przy przechodzeniu na mm wydałam sporo kasy na różne mleka ale niestety chyba inaczej się nie da...bebilonem plula, nan super był ale zielone cuchnące kupy, bebiko pluła..enfamil HA to samo, niechcący kupiła zwykly i wypila wsio...ostatnio jak mało jadła chcialam przejsc na hippa bo ponoć super z tymi probiotykami itd ale coś Ty wcale nawet nie miała na niego chęci...wiec jak nie chce spróbuj inne...nan powinien pójsc a jak nie to bebiko bo jest słodkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no cóż Dziewczyny czas na życzenia... Życzę Wam pięknych Świąt w magicznej wręcz atmosferze...aby było pysznie, kolorowo i serdecznie...niech Wasze pociechy rozbawią Was do łez...a wieczorem gdy już zasną niech Was ukołysze do snu wspomnienie cudownych chwil tego roku...Życzę Wszystkim aby nadchodzące dni ociekały lukrem miłości i zrozumienia!! p.s. i niech będzie biało i zimno za oknem byśmy jeszcze bardziej czuli ciepło naszych serc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i ja rowniez dolaczam sie do zyczen- zdrowych, spokojnych swiat spedzonych w cieplej atmosferze i wszystkiego naj dla wszystkich dzieciaczkow. niech rosna zdrowe!! ja uzywam samsunga galaxy sII i mam tez problem.z.kropkami hehe wekeend minal wyczerpujaco sprzatanie gotowanie ale.juz wszystko gotowe prezenty spakowane nie moge sie doczekac kolacji i oczywiscie prezentow;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dziewczyny to tylko posprzatałam, na wigilie idę do Mam- wiec luz. Moja Zuzia jest tylko na piersi wiec nie wprowadzam jej nic zastepczego za posiłki ale czasmi pomiedzy dam łyzeczkę startego jabłuszka albo cos ze słoiczka, ale nie codziennie i najwyzej raz dziennie. Bo ja kupiłam w aptece herbatke Mio cos tam w saszetkach( u nas ta z herbapolu nieosiagalna) i mleka tyle ze nie wiem co z tym robic. Natomiast uważam że powolutku powinno dziecko cos próbowac. Na swedzace dziasła - swietnie sprawdza się skórka od chleba- tylko pilnuję by nie zjadała jej. Kochane spokojnych , zdrowych świąt i duzo, duzo uśmiechu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzis corcia zrobila mi prezent, drugi zabek :) od rana jest taka spokojna :) a synkowi wyszla wczoraj piatka, ma 2 latka i 20 zabkow xxxxx Asiulka a sa moze do kupienia saszetki mleka mm zeby mozna bylo sprobowac ktore dziecku podpasuje??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sa saszetki
W rossmanie ( bebilon chyba)lub na allegro. Pozdrawiam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane, co prawda rzadko piszę na forum, ale regularnie czytam, a ostatnio to ciągle nadrabiam, bo czasu mi brakuje... Na Święta życzę Wam miłości Waszych Gwiazdek z nieba:), bo za takie uważam nasze dzieciaczki, wsparcia od mężów i partnerów i całej tej magii, jaka się roztacza dzisiejszego wieczoru... A tym z Was, które nie mogą być z najbliższymi życzą dużo siły i wytrwałości oraz wiary, że jeszcze będzie pięknie i rodzinnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a widzicie ja tego nie wiedzialam Pola zjadla wczoraj 780ml chyba nie tylko dorosli sobie na wiecej pozwalaja swieta :)siedze w wannie ostatnie chwile tylko dla mne lrzed wigilia...koty okoliczne nakarmione...ptaki tez...wiec git

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas dziś pierwszy zabek !!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ale fajowo !!!!!!!!! Zaraz z rana sie zorientowalam jak mi mala zaczela ssac palca, cos twardo mi sie wydawalo- patrze a tam zabek ! Na dole lewa jedynka :-) :-) :-) Ech teraz to taka duza mi sie wydaje ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niki, gratulacje. :) To się nazywa uzależnienie od forum. Moi mężczyźni śpią, zmywarka chodzi na drugą turę aż miło a ja siedzę sobie z kawusią i tak mi dobrze. Nasz mały wyczuł wczoraj, że dzień wyjątkowy, bo go usypiałam wieczór jak zawsze i nigdy kłopotów z zasypianiem nie miał. A wczoraj śmiał się przy jedzeniu i był cały wesolutki. Dopiero po 21 usnął mężowi na ramieniu. Nawet ma zdjęcie w piżamce przy choince. Wczoraj dostał na próbę pierwszy raz marchewkę. Myślałam, że będzie pluł a on zjadł dwie łyżeczki z takim smakiem, że w szoku byłam. Jeszcze chciał ale się bałam dawać więcej jak na pierwszy raz. Widzę jednak, że nic mu nie jest, rano zrobił kupę, troszkę inną niż dotychczas ale brzuszek go nie bolał, więc dziś zje więcej. W końcu są Święta. ;) Miłego wypoczynku z rodzinkami raz jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas dzis kolejne starcie z marchewka , niech no tylko sie obudzi ;-) a mnie tez to forum chyba troche uzaleznilo:-b

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane Wesolych Swiąt!!!:) xx Gratuluję ząbków:) xx Ja wczoraj dałam drugi raz mm i wsunął mi 120 ml! spał po tym 3 godziny. tylko smoczek musze wymienić na 3+ bo mam 0+ i Igor go za bardzo zasysa. W czwartek planuję dac pierwszą marchewkę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez wchodze tu co chwila :) Pola z okaji swiat jadla w nocy 2 razy a budzila 3 razy wiec ledwo patrze na oczy...ech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Święta święta i prawie już po :-) My rownież już po chrzcinach było bardzo fajnie mega wesoło :-) Jutro jeszcze na obiad do teściów Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W poczekalni u lekarza siedzi kobieta z malutkim dzieckiem. Lekarz zaprasza do gabinetu, bada dziecko, ogląda, waży i mierzy i pyta: -czy dziecko jest karmione piersią czy butelką? Ma niedowagę! Kobieta odpowiada: -oczywiście piersią... Lekarz przygląda się pani i mówi: -prosze się rozebrac do pasa. Kobieta stoi półnaga przd lekarzem, ten dotyka jej piersi, masuje, szczypie, ciągnie...myśli, myśli i mówi: - no, ja się nie dziwię, że dziecko ma niedowagę! Pani wogóle nie ma mleka!!! Kobieta na to: -wiem, jestem jego babcią ale cieszę się, że przyszłam ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Mam dość wszystkiego. W dupe te święta! :( Nie dość że w takiej sytuacji, to jeszcze moja mama się wszystkiego czepia, o wszystko problemy robią.. Cały czas nerwowo, a jakby tego było mało to mały mi od wigilii tak kaszle że się dusi, taki suchy kaszel ma- okropny, znów mamy inhalacje, jeszcze w samą wigilie byliśmy u lekarza.. Tak mi go żal, dzisiaj w nocy 4h go oklepywałam i tuliłam bo tak się męczył biedny:( później zasnął wtulony i tak spaliśmy do rana, a tak ścierpłam że się rano ruszyć nie mogłam. Masakra :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Komu Kawki własnie pije :-) Mlody na spacerze z teściowa, zaraz sie szykujemy do niej na obiad. Dom po chrzcinach niby ogarniety ale i tak piach w pokojach :-) nie wiem po co wcześniej sprzatalismy :-) Mlody dał nam popalic wieczorem w wigilię nie wiem czy cos zjadłam czy jak :-( Plakal i plakal Trala bardZo współczuje Dziewczyny ile wcześniej składa sie wniosek o przedłużenie macierzynskiego ? Jutro idę kupić marchewke w sloiczku czy któraś już daje cały sloiczek na raz? Jak sie otworZy trzeba odrazu zjeść czy może polezec w lodowce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×