Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Bede mama juz 2 raz

*** Sierpień 2012 ***

Polecane posty

Chyba zaszkodzilam tym Kleikiem, mały obudził sie po 2 h i plakal i męczył sie przez kolejne 2.nie wiem czy to przez kleik czy ilośc bo najwiecej mleka wypił 120 a wczoraj 180? Asiulka ile ty dajesz kleiku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My po szczepieniu i mam bardzo mieszane uczucia... Niby wszystko ok, ładnie zniósł ukłucie i teraz sobie śpi. Ale zajrzałam do ksiązeczki zdrowia a tam waga na 25 centylu! Spadł z 50 w ciągu 6 tygodni a lekarka mi nawet słowem o tym nie wspomniała:( No i nie wiem, czy się martwić czy nie. On mi woła jeść 12 razy na dobę a tu taki spadek? Waży 6800 i chyba jest jednym z najmniejszych na tym forum:( Czyli jednak moja intuicja, żeby zacząć wprowadzać trochę mm była słuszna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joannaeł
Dziewczyny regularnie Was poczytuje i aż się za głowę łapię czytając ile ważą Wasze dzieci. Mam wrażenie, że wzajemnie się nakręcacie z tą wagą. Mam córeczkę z 1 września, która przy urodzeniu miała wagę 3600g a teraz waży 6 kg! Od jakiegoś miesiąca jest na mm, bo musiałam niestety skończyć naturalne karmienie. Każde dziecko jest inne i ma indywidualny organizm i inaczej przybiera na wadze, ale czytając Wasze posty aż dziw mnie bierze ile mogą ważyć takie maluchy. Byłam zaskoczona wagami rzędu 8kg, ale ostatnio któraś z Was napisała, że Jej dziecko waży ponad 10kg - aż nie do wiary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trala nawet nie wiem jak Cie pocieszyc :( mogli by machnac reka na te dwa tygodnie, ciekawe jaka maja satyswakcje ze dzieci zostaly bez ojca :( xxx joanna moja corcia wazy prawie 8 kg, a jest tylko na piersi, raz zjadla troszke marchewki, mm wogole nie chce, codziennie staram sie dac jej chociaz kilka lyzeczek kaszki, ale wszystko wypluwa, nie tlucze swojego dziecka na sile :) xxxx dzis mi sie konczy umowa o internet, przez 2-3 tyg nie bede sie odzywac, bardzo polubilam to forum :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jeszcze jedno Tralala, jeśli miał wyrok zawieszony do stycznia 2013 to nie mogą mu nagle odwiesić. Chyba że nie stawiał by się na wezwania kuratora, którego dozór miał na pewno przy zawieszonych wyrokach. Ewentualnie jakby wyjechał z kraju bez zgody. Gadałam ze znajomym, on miał kilka wyroków w zawiasach i mówił że musiał popełnić coś z tego samego paragrafu, i to musiało być coś cięższego. Albo zostać w to wrobiony, bo w naszym kraju często tak bywa. Walczcie chociaż o ośrodek półotwarty, będzie full przepustek i praktycznie żadnego rygoru...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój mały waży 10 kg i lekarz stwierdził że to waga normalna. jak sie urodził to miał ponada 4kg. koleżanki synek jest 3 miesiące starszy i wazy tyle samo a innej ponad miesiąć młodszy i ma 6 kg ale wage wyjsciową miał 2kg coś. wiec to jest normalna waga. nikt tu sie nie przechwala ,które dziecko ile waży. z tym że waże ponad 80kg tez niby sie przechwalam???? tyle czasu było skokoju bez czerwony wpisów wiec niech dalej tak bedzie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Hej:(U mnie nocka kiepska, mała super spała, bo przebudziła się o 2 przebrałam ją i nakarmiłam i poszła spać dalej, a ja nie spałam do 3;30 :(Nie wiem, czy przez ten wiatr, czy za późno kawę wypiłam, eh masakra:(Potem mała się obudziła przed 7 zjadła i poszła spać do 10 jeszcze, więc się wyspałam i nie czuję się źle:)W nocy z nudów oglądałam wróżbitę Macieja heh, nie wiem jak to robi, ale jest dobry heh:) Tralala strasznie długo ta kara, mam nadzieję i trzymam bardzo mocno, żeby w listopadzie Go wypuścili. I tak bardzo długo, że cały rok musi tam siedzieć. Może Mała nie zarazi Ci Brajanka, chociaż pewnie ciężko będzie, ale może się uda, że Mały nie złapie. Goju, ja Ci powiem, że u mnie w ogóle w książeczkę lekarka nie wpisuje wag małej, tylko do siebie do komputera i nawet nie wiem jak Zuzia na tych siatkach wypada, próbowałam kiedyś coś w internecie szukać i sprawdzać na tych siatkach, ale coś mi nie szło:(Też mi zaświtało, że muszę Zuzi zacząć wprowadzać inne rzeczy, jak stanęła na wadze, teraz się ruszyło, ale karmię tylko piersią i wprowadzam te nowe rzeczy, może bez mm się obejdzie u nas.Co do nakręcania się wagą dzieci i wpisu Joanny regularnie podczytującej- żadna się nie nakręca na nic, każda pisze ile waży jej dziecko i każda się martwi, czy to dobra waga i czy z dziećmi wszystko w porządku, jak to kochająca matka. Tak że taka krytyka jest nieuzasadniona myślę. Pozdrawiam:) Wivi eh może w końcu się na dobre polepszy, jesteś super dzielną mamą, że dla Wojtusia się tak trzymasz. Tak sobie myślałam o Was, wiem, że może to głupie, ale nie próbowałaś może skonsultować się z jakimś lekarzem spoza szpitala?Wiem, że pewnie Ci ze szpitala już sporo zrobili, ale skoro nie wiedzą co to, antybiotyk nie pomógł, z badań nic nie wynika, hm...no nie wiem tak sobie tylko pomyslałam, że może ktoś inny by pomógł. Mój chrześniak mając niecały roczek wylądował w szpitalu z bardzo podobnymi objawami, tak samo leciał z wagi, dosłownie ciurkiem z niego kupy leciały i jednocześnie wymiotował,a stwierdzili że to nie rotawirus i nie wiedzieli co to i w końcu siostra zabrała go po dwóch tygodniach z tego szpitala na własne życzenie i dała do innego, gdzie lekarze pomogli, ale stwierdzili, że był w tragicznym stanie. Trzymajcie się Kochani:*Niki to Ty chudzinka jesteś, zazdroszczę:)Mała śpi, dam jej chyba dzisiaj śliwki suszone ze słoiczka, żeby kupkę zrobiła, są niby po 5 miesiącu, mała ma 5 miesięcy i kilka dni powinno być ok. Ta mleczna kaszka manna na pewno zatwardziła jej kupki, bo ostatnio jak zrobiła 3 w ciągu jednego dnia to każda była uformowana jak dorosłego . Zastanawiam się, czy nie za mało daję Zuzi tych nowych rzeczy, które już ładnie przyswoiła. Codziennie daję jej połowę słoiczka czegoś. Jak owocki to z tą kaszką manną, jak marchewkę z ziemniakiem to bez kaszki. Tylko raz dziennie daję tą połowę słoiczka, a Wy jak dajecie?Jedzą Wasze maluchy po całym słoiczku już jednego dnia?MIłego dnia Kochane:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basia-mój mały je jeden słoiczek deserku np;jabko z morela i jeden obiadku np słodk ziemiak z cielencinką. deserki podaje mu pl firmy gerber a obiadki kupuje tu na miejscu. zazwyczaj je po całym słoiku czasem zdarza sie że nie zje całego a czesem piszczy że chce wiecej. u mnie mały jak skończył miesiąc zaczeął podawać sztuczne mleko. tak to je wszystko tylko niechce jeśc mi kaszek. wczoraj na deserek podałam mu pierwszy raz mus z truskawek i jabka zjadł wszsytko i nie miał żadnej wysypki. troszke sie bałam bo truskawki uczulaja ale jest ok. jak mała je u Ciebie tylko pół słoiczka to widocznie tyle potrzebuje. nie ma co na siłe niechce to nie. xxxxxxxxxxxxxxx trallllaa-potem wyśle moja kruszyke w pampersie nr 4;) może tak jak Asiula pisała że nie umieme ich zapinać. ale jak skończe opakowania któtre ma z nr 4 to kupie 4 plus. xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx powiem wam że nie ma kupik źle ale jak jest zaczesta to chyba gorzej;( mój mały ma nadal z tym problem. podaje mu od 21 listopada lactulose dwa razy dziennie po 2,5ml i kupki nadal tward. w pl były super ale to może przez wode z kamieniam;) jak skończe tą lactulose to mam iśc spr do lekarza czy wszystko ok. w pl miał usg brzuszka i wszystko ok. pani w aptece poleciła mi kropelki na uregulowanie tych kupek. jakis probiotyk na literke d. nie pamietam dokładnej nazwy. kupiłam i teraz czekam na paczke i zaczne stosować. xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx goja to super 8kg!!!!!!!!!! gratuluje;* ja tak chce schudnąc do 72kg z taka waga czułam się najlepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goja dzieci tak czasem maja ze spadaja z centylw. jak nic sie nie dzieje to spokojnie. ja juz nie bede pisac ile razy bylo powtarzane o indywidualnym rozwoju. dzisiaj spotkalam znajoma ma.synka z pazdziernika tego roku wazy juz ponad 7 kg na.piersi. przeciez nie bedzie go odchudzac. wiecie dzieci szalenczo.przybieraja poki male a jak zaczna chodzic biegac to juz nie ma tak. pozniej bunt dwulatka i czesto dzieciaki staja sie niejadkami. wtedy to jest problem i nie wiem co jeszcze wrocilam z mala z zakupow zrobie obiad i zaczne nas pakowac. z polskim.prawem jest roznie. mojego znajomego kiedys zawineli z ulicy bo jak sie.okazalo byl miesiac scigany! zadnych listow policji w domu zero! a nie stawial sie na sprawy i sankcje musial odsiedziec- powod rozumiem ale z tym sciganiem.to.szok. a zawineli z ulicy jak bandziora ktory conajmniej handluje zywym towarem narkotykami na skale swiatowa i przy okazji zabil mnostwo ludzi:-\ a dzieciobojczynie chodza na wolnosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chociaz to to pikus. nasz bardzo bliski znajomy zostal.oskarzony o handel narkotykami przez typka ktory wskazal go i jeszcze dwoch. na tych dwoch policja zrobola.ustawke.i zlapali ich na goracym uczynku. a on ciagal sie kilka lat dwa razy byl wyrok uniewinniakacy bo on byl wtedy zagranica mial dowody na to nawet ten koles.ktory go oskarzal pozniej sam.przyznal ze sklmal.ale.prokuratora dalej apelacje i po trzeciej sprawie dostal 2 lata w zawieszeniu na 5 to jest dopiero absurd! moglby isc z tym.dalej ale.tez juz mial dosc tej ciaganiny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Byłam z małą u lekarza, w ciągu tygodnia jechała ponad 2 kg, dostała jakis syrop na apetyt, jeśli nie pomoże to szpital :/ No wg mnie to te sądy sobie zabawe robią i jak coś w życiu prywatnym im nie wyjdzie to mszczą się na pierwszej lepszej osobie bez sensu, a prokuratorzy którzy tylko patrzą żeby siano dostać to wkopują każdego nawet jak doskonale wiedzą że jest nie winny, był dzisiaj u mnie jakis kurator sadowy na wywiadzie jak sie D. sprawował, pytał sąsiadów czy jest konfliktowy czy były jakies problemy z nim itd.. wszystko wyszlo pozytywnie, powiedzial ze napisze mu pozytywną opinie srodowiskową czy jakoś tak to leciało.. Kurczę, mnie też chyba coś bierze, jakoś dziwnie boli mnie gardło a z nosa się leje jak z popsutego kranu.. Niech ta zima się skończy, naprawdę! Goja- a jaki jest duży?? Mój jest tylko jakieś 100g cięższy,no chyba że Twój jest dłuższy dużo.. lekarze czasami tak wpisują bez sensu. Rób mu kleik na Twoim mleku, to ponoć ładnie podnosi wagę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Kasiula No to Twój mały ma 4 akurat :) przesikuje je?? bo jesli nie, to nie ma potrzeby zmieniać, bo po co większe? Siusiak i pupa schowana i o to chodzi :) Twój jest nieco większy od mojego :) Już po zdjęciu widać :) Mój jest krótki ale taki troszke nabity :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny :) Byłam dzisiaj popatrzeć na promocje chciałam kupić już kilka ubranek nowych dla mełej 68 ,bo 62 ma takie jeszcze na 2 tyg.i trzeba będzie odłożyć.Ale nic kompletnie nic nie znalazłam dla niej :/Jedynie co to kupiłam w promocji w tesco czapkę z polaru ciemnoróżową i tyle. A mała była z tatem i teściową :))co chwile teściowa wydzwaniała :)) Teraz mala śpi,a ja piję gorącą czekoladę.My jeszcze 4 nie używamy,wydaje mi się ,że 3 spokojnie jeszcze posłużą jakiś czas. Wszystkie dzieciaczki na poczcie są takie fajniutkie :)Brajanek taki słodkie ,że napatrzec się nie można :)Kacperek ma śliczne oczka.Zuzia fajne minki strzela i piękna jest!!Gabrysia ma super jasne włoski.ŚLICZNE wszystkie dzieciaczki !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój Marek też jeszcze 3 nosi i jeszcze troche nam posłużą. zapas mamy na prawie 2 miesiące. teraz leży na macie i śpiewa falsecikiem jak syn którejś z Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goju, spojrzałam na siatkę centylową mojego Kacpra. Lekarka za każdym razem mi tam zaznacza i widzę, że od początku jest na tej głównej linii, 50 centylu, bo to chyba o to chodzi. Jak spadł Ci na 25 centyl to znowóż nie jest tak źle, zaledwie 200 g mniej niż jest na tej gł. linii. Nie ma co panikować chyba. Jakby było coś nie tak, to by Ci chyba pediatra powiedziała. Myślę, że mieści się w normie. Mi siostra poradziła, żebym kupiła kaszkę kukurydzianą i spróbowała zrobić na moim odciągniętym mleku, będzie miał bardziej sycące danie jak pójdę do pracy. Na razie czekam na przesyłkę z laktatorem, bo w sklepie prawie 40 zł drożej niż identyczny z Aventu na Allegro. Mąż mnie wkurzył, bo zrobiłam mnóstwo ciasta na naleśniki, a tu jego brat zadzwonił i się zabrali autem do Niedzicy. Właśnie Agata, mieszkasz może blisko tej granicy ze Słowacją? Bo ja mam do niej niecałe 60 km. A ja przy małym to guzik narobię, tym bardziej, że calutki dzień dziś marudzi, dosłownie bez przerwy wydaje pomruki niezadowolenia, już czasami aż uszy zatykam, bo mnie wykańcza nerwowo. A nic mu się nie dzieje, bo jak tylko wezmę go na ręce to jest uśmiech na buzi. Tatuś go tak rozpuścił. Teraz śpi ale nawet nie zaczynam robić naleśników, bo jak go znam, to to popołudniowe spanie długie nie będzie. Jutro za to tatuś zostaje z młodym a ja idę na miasto, bo w Rossmanie są znowu fajne promocje, m. in. mój podkład do buzi aż o 16 zł taniej niż normalnie, więc jak kupię ze 3 to zaoszczędzę 48 zł a to mi nie zginie. I wkładki laktacyjne w promocji, deserki, więc pokupuję na zaś. Idę. Chociaż cebulę usmażę do mielonych na jutro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joannaeł
Nikogo nie krytykuje i nie nakręcam żadnych konfliktów jako "pomarańczowa" - spokojnie. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny! Ja jakoś ostatnio nie mam czasu pisać...dziś na szczepieni byłam z małą i moja waży 7kg, ale z tą wagą to wiadome - zależy od dzieciaczka... Mam pytanko do dziewczyn "piersiowych" - kiedy wprowadzacie gluten i zupki? Ja sama nie wiem - myślałam, żeby gluten najpierw, ale jak go tu wprowadzić, jak piersią karmię - może łyżeczką spróbować? bo butelkę to nie za bardzo chcę na razie dawać...albo podobno tak można, że dodawać kaszki do obiadku - ale to raczej koło 6 miesiąca, zwłaszcza, że moja mała alergiczna trochę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
limetka- ja mam zamiar na dniach kupić kaszke z glutenem i dawac lyzeczką troche kaszki, chociaz dla mnie to jakas nowość z tym glutenem. jak nikola byla taka malutka to w ogole nie mialam pojecia o glutenie ze trzeba i kiedy i gdzie jest a gdzie go nie ma,jadla to co mi w rece wpadlo, jak miala 3 i pół miesiaca dostala marchewke, na pierwszy raz zjadla caly sloik i pozniej jadla od razu wszystkie dania od 4mies po caly sloik, zawsze dwalam miesiac wczesniej wszystko niz pisalo na słoiku, piła mm od 6doby chyba o ile nie pokrecilam, piła mleko nan activ 3miesiące, a później raz bebilon, raz hippa, humane,gerbera. jakie sie udalo kupic w promocji, bez zadnych stopniowych zmian, tylko bo bebiko mocno ulewała, byłam młoda głupia i nie do konca swiadoma, i dziecku nic nie było :) gdyby bylo to bym zauwazyla i starała się wyeliminowac.. teraz wiem duzo wiecej i to głownie dzieki temu forum.. NP. o glutenie dowiedzialam się stąd. Dziewczyny, dziękuję wam że jesteście!! :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do pieluszek, to Marcelka też nosi już 4ki, bo 3ki jakoś tam ją obciskały na nóżkach i też wyglądały jak biodrówki już..4ki zakrywają pępek i są dluższe sporo ale dobrze trzymają i zapinam praktycznie, że rzepy do połowy na siebie zachodzą. A któraś pisała o tempie rozwoju - moja też nie lubi na brzuszku, nie przekręca się jeszcze leniuszek ale do siadania się tak schyla, że nie wiem. Nawet w samochodzie, jak dziś jechaliśmy to w nosidełku się schylała strasznie :) chciała wyjść chyba :) i złości się strasznie, jak ma kombinezon na sobie, że nie może łapek do buzi wziąć, bo oczywiście smoka nie chciała, więc będzie niestety czy stety- bez-smokowe dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tarlala - no właśnie..ja też się dowiedziałam wiele dzięki temu forum :) a i może z jednej strony dobrze, że byłaś nieświadoma, czasem to wychodzi na plus :) a dziecku nic się nie działo. Ja to się boję z moją małą, bo ona alergiczka, ale też spróbuję z tym glutenem, ale poczekam jeszcze, bo twój Brajanek starszy od mojej Marcelki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
goja- po Twoim poście chodzę i myślę, w końcu wziełam książeczki moich dzieciaczków, moja Nikolka do roku była cały czas między 25 a 10 centylem!! Ale lekarka mi mówiła że widać taki jej urok i tyle.. A mały na wzroście i na wadze też jest na 25 centylu, a lekarka mówi że bardzo ładnie się rozwija, teraz z ciekawości dzwoniłam do naszego lekarza i powiedział że najgorzej było by jakby np. wzrost miał na 50centylu a wagę na 25- wtedy znaczyło by to że jest za chudziutki, a jeśli jedno i drugie ma takie samo to jest ok! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja poprasowałam,zjadłam obiad,a mała dalej śpi.Muszę jechac dzisiaj znowu do mammy marcina z małą,bo dzisiaj już wyjeżdza do pracy do Niemiec.I nie będzie widziała Amelki aż 2,5 miesiąca :/ Moja Amelka nie lubi wózka tego dużego co chodzimy na spacerki,w domu mam tylko taki foteliko-wózek i w tym jej lepiej mi w sumie też ,bo wygodniej się nim jeździ,wszędzie wjedzie.Jeszcze trochę i jej spacerówkę złożę i tym będziemy jeździć :))A Wy kiedy będziecie wozić już w spacerowych wózkach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ita, tylko spokojnie..bez nerowow...ja pisalam wiele razy daje JEDNA lyzeczke dziecieca taka z rosmana firmy rosman czyli malutke kleiku ale bobowity (nie gotuje sama) mieszam ta lyzeczka a potem trzacham az sie zupelnie rozpusci...lyzeczka ta jest na jakies 150-180ml mleczka...najpierw robie mleko...rozpuszczam je a potem dosypuje kleik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ita ja obstawiam ze sie przejadlo dzieciatko i tyle :) posmakowalo mu i juz:) Tralala dzi zalozylam pampersa tak jak Ty...nie wiem jak Brajan sie rusza ale Pola osikala nogi...ja musze jej pampersa w pachwiny powkladac tak jak my majtki nosimy bo taki rozlozony to nie dosc ze miala odgniecione na nogach to jeszcze osikane...ona sie wierci i kreci nie lezy z taka zaba jak on wiec dlatego pewnie dla nas trojki za male...aaaa i mimo rozlozenia i tak pepka nie zakryly...wloz mu w pachwinki to zobaczysz roznice :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pola wazy 7555 i tyje ok. 130 gram na tydzien czyli idealnie wiec nie ma co panikowac ze jest "ogromna" czy wielkolud...wszystko jest idealnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
asiula- to byly swiezo ubrane dlatego tak wygladaja, pozniej same sie ukladaja i wchodza w pachwinki :) zrobilam mu teraz foto w takim juz troche pełnym po 2h też ma pępek zakryty :D zaraz wysle :D I to są dady- są jeszcze mniejsze niz pampersy, dla porownania pokaze jeszcze fotke dady a pampersów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tralala - dziękuje ci bardzo za informacje! Ale trochę mnie nastraszyłaś... Sprawdziłam dlugość i ma 67 cm i jest na 75 centylu. Tylko u nas w przychodni nie mierzy się dzieci, nie ma takiego zwyczaju. Ja sobie w poczekalni sama go zmierzyłam na przewijaku z miarką. Ale posłucham twojej rady i kupię kleik. Będę mu dodawac raz dziennie do butelki z mm, bo niestety mojego pokarmu za cholerę nie pdciągnę. Coś mi się zdaje, że powoli się kończy:( xx Byłam na zakupach i kupiłam te pampersy w promocji w tesco, ale po oglądnięciu zdjęć tralala kupiłam 3, bo mój w 4 pewnie wyglądałby podobnie:) Zrobiłam zapas sloiczków, kupiłam tez soczek na spróbowanie, bo herbatka koperkowa nam nie idzie. xx Co do glutenu to w schemacie jest napisane, żeby od piątego miesiąca dodawać pół łyżeczki kaszki z glutenem do ok 100 ml przecieru owocowego. Ja do marchewki tez dawałam. xx Basia - u nas idzie po pół słoiczka, bo my z końca sierpnia. Dawałam na razie tylko marchewkę i jabłko. Myślę, ze zjadłby więcej, ale bałam się mu tyle dawać na poczatek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Goju- 67cm i na 75centylu?? mój ma 65cm i jest na 25.. aaaa bo on jest młodszy od Brajana, nie? miesza mi się już wszystko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×