Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Bede mama juz 2 raz

*** Sierpień 2012 ***

Polecane posty

robie zawsze błedy pomijam litery i jak przeczytam swojego posta po jakimś czasie to tylko jedno przychodzi do głowy;) cymbał to musiał pisać ale w poprzenim poście to przegiecie mierzyła;) pierwsze wpada w oko jak jest napisane;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taszce nie mierzyli stopy wiec nie wiem jaka miala:( Ale teraz wydaje mi sie naprawde duża. W sumie ja mam jakies 38-39 Ale narzeczony 45. U niego w rodzinie wszyscy duże stopy maja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny Demagogia chodzi mi o to, ze ja podziwiam, bo ja to sie odrazu awanturuje a to jest średnie :-) Mam nadzieje, ze ta noc bedZie lepsza, mlody już zasnął.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Hej Dziewczynki:)Masakra jest, ciągle Was nadrabiam, ciągle mam zaległości, a zawsze byłam na bieżąco i na forum po trzysta tasiemców dziennie pisałam heh:) Mąż chory, mała niewiele śpi w ciągu dnia to nie mam kiedy siąść na spokojnie do forum. Kasiulka dzięki za pamięć Kochana:*Ja widzę, że Gojcia się coś nie odzywa hm...Co do niekapka, ja mam na pewno 4m do 7m sprawdziłam opakowanie. Na niektórych aukcjach na allegro piszą, że jest od 6 m, ale na oryginalnym opakowaniu firmowym tommee tippee jest od 4 m do 7 m. Dzisiaj była pierwsza próba, ale Zuzia gryzła ustnik, a nie ssała go:)Ja spróbowałam potem, jak leci i jak się zassie to super, może mała z czasem załapie, że trzeba zassać. Teraz mi tak na tej nauce picia z niekapka nie zależy, bo dokarmiam butelką i pierś nie jest jedyną formą karmienia, więc nawet, jak ssać nie będzie chciała jej mam mm i butelkę. Póki co po kąpieli pije tylko mm, a w ciągu dnia dwa, trzy razy pierś plus obiadek lub owocki i rano kaszka. Teraz wypiła po kąpieli 160 ml jestem z niej dumna, bo pije tylko kilka dni,a już tak ładnie:)Ja Zuzię kąpię codziennie, bo dla niej to rytuał właśnie, kąpiel jedzonko i sen, bez kąpieli nie chce spać potem, bo dwa razy nie była w swoim życiu kąpana i nie chciała zasnąć:)Samej, jest bardzo ciężko kąpać, ale staram się ją chociaż opluskać heh:)Ja właśnie będę szukać jakiegoś krzesełka dla Zuzi, chrześniakowi kupiłam dwa lata temu na urodzinki i się super sprawdziło, ale nie chcę już takiego. Podeślę moje typy jak coś:)Tralala jak Brajanuś?Xaraaa Bartuś super chłopiec:)Od razu rzucił mi się w oczy ręczniczek kąpielowy z kaczuszką, Zuzia ma taki sam heh:)Agata córcia ślicznotka;)Asiulka heheh jaki z Polci taplający śmieszek hehe ściany chyba masz schlapane zawsze co?Fajny masz głosik:)Sikorka dobrze, że szczepienia za Wami i super, że Gabrysia tak ząbkuje:)Ita super, że ze Stasiem ok:)Demcia dobrze, to ja już nie wypatruje wyniku;)Do tego dokumentu o fabryce gerbera nie ma żadnych linków chyba trzeba polować na powtórki na national. Ja często oglądam national dam znać, jak tylko się dowiem o powtórce. W sumie internetowym programie można szukać kiedy będzie powtórka. Co do Waśniewskiej, podobnie, jak Demcia jak widziałam ten jej uśmieszek, zaplecione włosy i szminkę na ustach to wierzcie mi przeklinałam do męża. Jak przeklinam to już naprawdę sytuacja poważna jest eh brakuje mi słów moim zdaniem dożywocie powinno być oczywiste, niech gnije w więzieniu, ale jestem pewna, że dostanie łagodną i krótką karę bo już się nad nią litują i pewnie będzie, że biedna problemy psychiczne miała eh masakra. Właśnie mi się skasował cały post i załamana już byłam, że tasiemca mi wcięło, ale zaczęłam klikać z głownego panelu edycja cofnij, edycja cofnij i heh odtworzył się heh. Jak Wam się skasuje spróbujcie tak:)Asiulka tylko spokojnie bez agresji i przekleństw hehe jak coś to pisz poratuje Cię spokojem:DJezu jaka wiosna laseczki?U mnie dzisiaj zawierucha na całego śnieg sypie strasznie cały dzień. Byłam na zakupach to wróciłam do domu mokra i zmarznięta do kości, a przez mój tłuszczyk ciężko się przedostać, więc naprawdę zimno musiało być heh;)W lidlu kupiłam na próbę takie jednorazowe sliniaczki, fajne bo potem po użyciu zwijam i do kosza. Mała śpi i wreszcie odsapnęłam po całym dniu:)Miłego wieczorku Kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tego wszystkiego zapomnialam, też mam niekapka z tommee tipee (TT) tego po 4 m, mloda po 4 m piła pięknie ateraz pewnie zeby idą i jak Zuzia gryzła z zamiłowaniem, wiec dziś wlałam herbatki hippa koper & jablko dałam jej najpeirw łyka przez smoczek a potem do rączki z niekapikiem...zalapała raz dwa, tylko ona taka pazerna na napoje ze smoczek do wody i soków ma 1m, wiec z tego niekapka dziś się z 5 razy zahcłysnęła....ale fajnie było jak się zachłysnęla i skapneła ze mocno leci to brała łyka i odsuwała od siebie potem znowu łyka i tak ciagle...ale nie wypiła dziś tyle co przez smoka Właśnie Sikorka miałam pisać gratuluje zebów i ciesze się ze klucia już za Wami!! niech Gabi dalsze ząbki wypuszcza :) my w pon rozpoczynamy pneuo ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy ktos ma te kolorowe miseczki z ikei? te 6 miseczek za 5,99 czy 6,99? pytanie moje czy one są BPA free?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny musze sie pochwalić:) moj narzeczony jest kucharzem pracuje w restauracji jednej i jego szef wysłał zgłoszenie do Magdy gessler:) tydzien temu byli u nich zrobic cos na styl castingu dzis dzwonili i... Ich zgłoszenie Zostalo przyjęte:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Basia ja też mam te śliniaczki z Lidla :) Fajne są, ale cwanie sobie to wymyślili z tym zapięciem, jak już przykleisz to nie ma siły żeby odkleić :P a mi Brajan się prawie nie pobrudził więc miałabym jeszcze na jutro a tu nici ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
asiuu tak to jednorazówki, za 6zł 10 śliniaczków :) wygodne, bo zwijam i do śmieci :) ja pisałam o wodzie i mamusska :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak Ty to pamietasz???? mam gorączke, 36.6 :( nie wiem jak Wy zyjecie z taką temperaturą wszystko mnie pali, uszy, szyja, leci ze mnie ze hej...masakra...prawie nago siedze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie maiłam jak pójsc do biedronki po naklejki...ech...a nasze przy tych pluskach długo nie pociagnac...ech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asiulka - 36,6?? Tonie goraczkoa, może cię pali z innego powodu - nerwy, emocje, itp. xx Basia -dziękuję ci za pamięć:) Nie mam jakoś weny i czasu do pisania. Nieźle ci Zuzia złapała mleko! Oby tak dalej:) xx kasiula - no to trzymam kciuki za dietę:) Ja w listopadzie startowalam z taką waga, czyli 82 kg i do dziś zrucilam 12 kg. 10 kg na montigniacu i 2kg na dukanie. Ale tydzień na nim dopiero jestem:) Jeszcze mi 5 kg zostało balastu:) xx sikorka - garatuluje ząbka! U nas chyba sie górne jedynki szykują... xx Dalej nie pamiętam, co kto pisał:( U nas w miare ok, Igor znowu ma katar i się ślini, do tego mniej je, więc obstawiam te ząbki. Byłam dzisiaj na zakupach i kupiał mu te słoiczki w rossmanie i od razu założyłam sobie kartę. Co do kąpania to u mnie jak u Basi i demagogii jest to rytual. Lubię takiego golaska pomiziać i pośmiac się na łózku. Poza tym Igor wieczorem jest marudny a dzięki kąpieli czas zleci i dziecko jest spokojne i zrelaksowane. Kąpie go w łazience, nie grzeję pomieszczeń, do tego przenosze go w ręczniku do sypialni. Teraz jak mąż ma znowu drugie zmiany to kąpię chlopców razem - Wiktor w wannie a Igor też w wannie ale włożony w swojej małej wanience:) Tak więc jest bezpiecznie a dwójka umyta za jednym zamachem:P xx Co do pogody to u nas ze 20 cm śniegu spadlo! Ślisko okropnie! Ale Wiktor ma radochę, bo z tatą dzisiaj ulepił olbrzymiego bałwana:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asiulka - ja mam te miski i jeszcze łyzeczki, którymi się super karmi! Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak zapytam...a na jakiej wodzie gotujecie??? ardi gratulacje dla narzeczonego :) asiulka super :) a z ta temperatura to sie czasem nie pomyliłas w cyferkach?? mąz w pracy a ja siedze i szukam jakiej szafy dla Bartusia...bo ma łożeczko i komode w komplecie i ja nie pomyslałam, że szafa moze sie przydac i teraz szukam...szkoda tylko, że takich szaf od tego kompletu nie ma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje za gratulacje Ale to w sumie nie mnie sie należą:D Ale sie ciesze bardzo sama nie wiem Czemu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Xaraa - ja używam zwykłej przegotowanej kranówy:) Ale mieszkam na wsi, mamy tu własne gminne ujście wody. Nie wiem jak w mieście, ale u nas jest dobra woda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ardilitta - a nie boicie sie tej wizyty? Kurcze, czasem Gesslerowa objeżdża ludzi okrponie... Jak będzie w tv to daj koniecznie znać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszyscy sa gotowi na to. Restauracja nie najlepiej sie ma chcą cos z tym zrobic. Mysle ze na dobre im to wyjdzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pisałam Wam kiedyś ze mam temperature dziwną ale do 36 nigdy nie dochodzi, najwyzej 35,9 ale rzadko..najczesciej 34 albo na termometrze wyswtela sie LOW tym elektronicznym, wiec jak mam 36,6 to juz gorączka...naprawde...siedzę jakbym w piecu siedziała cała czerwona...masakra jakas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
goja ja nie wiem jak jest u mnie w miescie woda ale asiulka pisała, że nie uzywa żywca a ja własnie go używam....choc mam stacje uzdatniania wody i może niepotrzebnie kupuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xaaraaa spokojnie zywiec nie jest zly nam moze nie podszedl...uzywalismy go w teraz wrocilam.do.mama i ja.ktora pilam w ciazy roznica taka ze.w.zywcu zawsze jakis osad plywal a teraz czysto minus to.dostepnosc tej wody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa chciałam tylko wiedziec dzieki :) ja tez ja piłam w ciazy i kupowałam w kauflandzie albo carrefourze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiu Zuzia je ladniej jako.poczatkowa.w mm niz Pola po.takim czasie...musiala troszke niedojadac z cycka bo dzieci jak sie najadaja to.potem.wiedza skad i jak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaufland mam kawal.doi a carefour wiaz sie z.pojsciem do calego centum handlowego wiec na samo parkowanie i wyjaz traci.sie pol h...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ja używam kranówki też, ale ja w sumie tylko herbatkę mu robię i to rzadko ;) mm dostał też z 6razy w sumie, i też tak jak nam na kranówce :) Ja dzisiaj 4 dzień ćwiczeń i 1kg mniej ;) Jak dalej będzie tak spadać to będzie fajnie hehe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×