Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Bede mama juz 2 raz

*** Sierpień 2012 ***

Polecane posty

jest jeszcze taki po 4 miesiącu ale wydaje mi się taki sztywny;) ten co ja mam to końcówka gumowa.http://www.kiddicare.com/webapp/wcs/stores/servlet/productdisplay0_10751_-1_80977_10001 xxxxxxxxxxxxxx dzis przeczytałam znaczenie imienia Franek;) kocha wszystkich i bleble;) xxxxxxxxxxxxxxxx ja widze w tv cos na temat madzi z sosnowaca to ciśnienia dostaje nawet nie jestem w stanie sobie wyobrazic co bym zrobiła tej matce xxxxxxxxxxxxxxxxxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Kasiula widocznie angielskie dzieci zdolniejsze hehe ;) słoiczki zalezy jaka firma mały ok 2,5-3,5 a duży 5-6zł tak bez promocji ;) przynajmniej u mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiula, super, że wyniki super. :D Goju, jak nie dostanę to zrobię pod koniec tygodnia, więc na razie nie wyglądaj wyniku. Basiu, do Ciebie też kieruję te słowa. A ja właśnie zeżarłam budyń i się zastanawiam czy nie zjeść i mężowego hehehe. I jeszcze zrobiłam galaretkę z mandarynkami na jutro. Mam dziś problem z Kacprem. Porządnie jadł cyca tylko przed dwoma drzemkami. Przed południem dostał kupny deserek. Cały tamten tydzień jadał tylko zupki i ewent. po południu starte jabłko, więc żeby mu się odmieniło to dostał dziś słoiczkowy deserek. Ale jak mi tak marnie ciągnął mleko to po południu dałam mu i zupkę. Wciął tak samo ładnie jak i deserek ale mleka nie chciał pić. Tzn. niby chciał ale jak tylko brał cyca to zaraz go wypluwał, zaczynał płakać i zajadać poduszkę. Chyba go dziąsełka drażnią. Więc po zupce odciągnęłam ręcznie trochę mleka i zjadł ładnie z łyżeczki. Dopiero tuż przed 17 opróżnił mi moje biedne piersi, po czym walnął straszne kupsko. Od jakichś dwóch tygodni robi regularnie co 2 dni, wczoraj go coś przyhamowało. I takie śmieszne te kupki, bo najpierw idzie taka - jak ja to nazywam - lawina błotna koloru zazwyczaj pomarańczowego, a potem taka rzadka koloru musztardy jaką robił gdy był tylko na mleku. Idę szykować kąpiel Kacprowi. Męża chyba oszczędzę i zje sobie ten budyń. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiula, co do Waśniewskiej to jak widziałam na Onecie jej uśmieszek na sali sądowej to powiedziałam do męża, że nóż się w kieszeni otwiera. Próbowałam sobie dziś wyobrazić jak te Wasze co niektóre dzieciaczki chodzą do tyłu. Bo mój tylko do przodu, tylko tak śmiesznie, bo podkula nóżki, przez co pupa idzie w górę, ale głowa oparta na ziemi, a w drugim ruchu rączki idą do przodu, podnosi głowę a pupa opada. I tak idzie ale tylko do przodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vxzvvxzvxvxz jeśli już pytasz to powiem, że mi się imię Konstanty niezbyt podoba ale ważne, że Tobie się podoba. Tak jak Kacper nie każdemu się musi podobać, zresztą ja byłam przeciwna, bo to jest fajne imię ale dla dziecka a do dorosłego to niezbyt mi pasuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brawo dla Polci za dobre wyniki badan!! moze Mamusia nie bedzie sie juz tak bardzo martwila Alunia pol godziny temu uciela sobie drzemke, chybaja bede budzila niedlugo bo mi potem bedzie szalec do rana ... co do ranek na rekach- dermatolog polecal mi Cetaphil i pomagalo, z tego co pamietam to jest to tez dla skory atopowej . mialam krem do smarowania . Jakis czas temu kgos pytal o czyszczenie zabkow, chyba cos bede Aluni kombinowac bo ta plytka nazebna jej sie pewnie gromadzi na tych dwoch zabkach, jakos to sie przemywa gazikien i woda przegotowana chyba .. a slyszalyscie ze idzie wiosna i ma byc coraz cieplej?? w koncu!!!!! a ja w przyszly wtorek wracam do pracy, ojejjj co to bedzie ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Demagogia miałam pisać co to grzanki włoskie : chleb tostowy pelnoziarnisty(może być zwykły) pesto(nie miałam to ketchup) bazylia, ser mozzarela, pomidor :-) Asiulka foty nie ma bo nie mogę poczty założyć przez iPhone a foty mam na tel, muszę przyjaciółki sie zapytać jak i wtedy wysle DZis popołudniu mlody taka maruda, ze szok chyba go brzuszek po tym ziemniaku ze szpinakiem bolal, zreszta jadł z krzywa minką i już mu tego nie dam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wasniewskajak zwykle maskarade przeprowadzila .. tym razem uczesana, wymakijazowana.. jakis psychiatra sie wypowiadal ze to kolejna z jej wielu twarzy. jak dla mnie to ona jest chora psychicznie . na poczatku afery bylam na jej profilu na nk i fb .. tego Bartka tez.. ech szkoda gadac. kobieta nie zasluzyla sobie na to zeby byc matka. byla nia o pol roku za dlugo moim zdaniem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamusska....
co u Ciebie? bo nic nie piszesz, jak z mężem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
kąpiecie maluchy codziennie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tralala - ja nie kąpię codziennie, chyba że jest kupa po łopatki co się nadal czasem zdarza, to jest od razu kąpany. Nie dziwie się, że uciekacie do Niemiec, sama bym uciekła z małym do męża ale budowy trzeba pilnować. Tam jest moim zdaniem tańsze życie, i jakoś tak inaczej. Ten niekapek co podałaś link jest fajny, sama się nad nim zastanawiam. A gryzaki z nuka to hit, ale sutków mi nie oszczędza :( Demagogia - mój też nie chce cycka, i też obwiniam dziąsła, bo gryzie wszystko co ma pod ręką. Bosz.. maruda wzywa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kapie małego codziennie tak szybko a w sobote moze posiedzieć sobie dłużej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
a co ile kąpiecie? Ja kąpie Brajana co 3dni mniej więcej, no jak jest kupa nawet zwykła mała to zawsze wkładam pupinkę do miski i obmywam :) mi się imię Konstanty nie podoba ale zrobinienie Kostek baardzo słodkie!!! :) Tak samo Brajan miał być przez dugi czas Gustaw ale to fajnie dla dorosłego a dla dziecka Gucio mi jakoś nie przypadło ani żaden Gustek czy Gutek :D Wiecie co, siedzę sobie i myślę że my każdą kupkę przeżywamy, każdy katarek latamy po lekarzach i się martwimy a ta ******** rzuciła dzieckiem z premedytacją o podłogę iii jeszcze dodusiła :( Boziu, i ta Madzia była w wieku naszych maluszków, wyobrażacie sobie coś takiego? Ja jak to oglądam to zaraz mam przed oczami widok jak ktoś moim Brajanem tak rzuca i łzy w oczach na samą myśl o tym mam dreszcze buuu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natasza tez do tylu pełza po prostu świetnie to wyglada:) Co do Waśniewskiej to ja po prostu nie rozumiem tej kobiety.. Nie wiem jak mozna byc takim człowiekiem. Proces w koncu byl jawny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia przepraszam ze ńie wkleilam linka do ankiety ale z komorki pisalam i lzy w oczach wiec guzik widzialam co pisze... Emocje ze mnie opadly ichyba dzis zasne wczesniej ...moja caly dzien nie jadla a wieczorem musielismy ja wyjmowac z wody raz dwa bo tak sie za zarciem darla i zjadla 200 ml z 3 malymi lyzeczkami kukurydzianego kleiku...mysle ze dlatego sie tak darla bo jej to posmakowalo ze hej... Ktoras wklei linka do filmu o gerberze? Bo chce dac Polce mieso z gerbera za tydzien Ardi jestem a okolic robotniczej :) w egu...jade tam z radoscia bo Mloda pierwszy raz bedzie w podrozy i w nocy poza domem, a tak ogolnie to nienawidze tego miasta ze jedyne co mi do glowy przychodzi by je obrazic jest oblesne wiec nie napisze...ale nigdzie nie jest tak beznadziejnie jak w egu dla mlodych ludzi, pod wzgledem infrastruktury i rozrywkowym...tylko oblesne dyskoteki i kino...zero rozrywki, po 22 czynne tylko stacje beznzynowe, aaaa i ńie ma asfaltu z dziurami tylko dziury z asfaltem i notorycznie musze wydzwańia do urzedu i sie im drzec do telefonu czy zamkna kawalek ulicy czy chce mi po urwaniu felge kupowac....ogolnie ńie ma chyba takich slow by opisac jak baaaardzo nienawidze tego cholernego miasta...fuj...az mam dreszcze ....brrrrrr...przestaje pisac nawet bo zaraz forum zasyfie negatywnymi emocjami...kurcze odkad rozmiawiam z Basia na fb pozbylam sie agresji i przeklenstw prawie w ogole az do teraz....Basia ratuj!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak mnie ten mój mąż wkurza! Przeniósł mi małego z łóżeczka na łóżko i powiedział, że teraz to mały będzie spał ładnie do rana, więc żebym go w nocy nie budziła. Tak jasne, tylko dziś już po północy wzięłam go do łóżka, bo się budził co niecałe dwie godz. więc w sumie pół nocy spał ze mną a się budził. Najmądrzejszy we wszystkim. Wrrr jakiego mam nerwa na niego. Ita, dzięki za odpowiedź co do tych grzanek, fajnie brzmi. Ja kąpię małego codziennie, tylko jak twardo zasnął kilka razy, że go nie szło dobudzić to odpuszczałam ale to jak był malutki. Dla mnie całe przygotowania, grzanie w pokoju, rozbieranie go do golaska, kiedy to sobie skacze radośnie po łóżku w samej pieluszce to sama przyjemność i trochę czasu wieczorem na tym schodzi, co jest mi na rękę, kiedy to nie wiem już co z nim robić. A i dziecko ma stały rytm i wie, że po kąpaniu jest pora spania. Zasypia bez problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny napisala, do tej lekarki co mi te choroby powymyslala ze czasem warto zlecic powtorke badan zanim sie takimi chorobami straszy i ze przez to ponad miesiac zylam w stresie...dobrze ze moj pediatra mial reke na pulsie... Co do wasniewskiej nie wiem po co ja sadza, kara oczywista spuszczenie jej tepej glowy na prog i doduszenie workiem, nastepnie zakopanie w pobliskim rowie z tabliczka ostrzegawcza co spotyka dzieciobojcow...od razu bylby precedens dla tych co by sie w przyszlosci odwazyli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiula, a najgorsze, że dziś było mówione, że mimo iż społeczeństwo wydało już na nią wyrok to być może wcale nie skończy się to tak jak tego wszyscy oczekują, czyli w Polsce dożywocie, bo to jest proces poszlakowy i wszelkie wątpliwości przemawiają na korzyść oskarżonej! Jejku, Tralala, rzeczywiście nasze dzieci są w wieku tej ślicznej Madzi. Idę spać, nawet emki nie oglądam, bo mąż ogląda a tak mnie wkurzył, że nie mam ochoty z nim siedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Mój sobie też śmiga w pieluszce a często nawet bez ;) tyle że bez kąpania, czasami mam wyrzuty że go nie kąpie bo on to lubi ale czasami nie mam na to siły. Tachanie wanienki z wodą, kąpanie go, przebieranie, znów wanienke z powrotem karmienie itd :( Też zasypia bez problemu ;) dla niego rytuałem jest zmiana ubranka na piżamke ;) i potupanie z gołym tyłkiem :D ojjj demagogia Ty to masz z tym mężem :) miałam pisać że ja też zamykam zawsze klape ze względu na tą afere ze szczurami fuuuuu :D ja to mam manie zakrętek, od kremu, szamponu czy balsamu wszystkie zamykania i pudełka muszą być czyściutkie jak nówki bo zaraz wyzywam :D aaaa i nie nawidzę przymkniętych drzwi albo otwarte (ale tu warunek że na korytarzu musi być jasno) albo zamknięte całkiem ;) to takie moje dziwactwa ;) A po powrocie do domu tez zawsze myje ręce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia całkowicie sie z Toba zgodzę. Tez nienawidzę tego miasta a teraz Elbląg jest szczególnie rozkopany. A to niedaleko Hehe ja z królewieckiej:) wiem długa Hehe Ale ta czesc niedaleko kauflanda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ardi to dzieli nas tylko plac jagiellończyka :) nikogo nie ma z moich znajomych z liceum, na 36 osob ani jednej osoby to szok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Demka ja wiem ze Ty się denerwujesz na meza ale ja się smieje zawsze z tych jego pomysłów :) no cóż, mezowie są jak barany hehehe mój dziś piecze zeberka, ciekawe ile podziała ten misiek hihihii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam pytanie, z hippa jest po 5 miesiacu takie rissoto z pomidorami czy coś takiego...któras dawała? co sadzicie o podaniu tego dania? zawiera mleko, smietane i pomidory...kupiłam ale do spotkania z pediatrą nie daje chyba ze któras testowała to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiulka ja nie dawalam, nawet nie Wiedzialam ze jest. Hehe No to Ladnie, blisko strasznie:) kto wie moze nawet sie znamy? Chociaz Ty pewnie widziałas moje zdjecia wiec bys kojarzyla:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie znamy się bo dzieli nas jakieś 8 lat :) a to jest na tym etapie sporo :) jak ustalę z Agulkiem gdzie na kawe to się dołączaj, ja bym proponowała Strzechę na Starówce bo tam się z wózkami zmiescimy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×