Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Bede mama juz 2 raz

*** Sierpień 2012 ***

Polecane posty

Z Agulkiem? Przepraszam jeszcze nie bardzo kojarze:) Hehe moj narzeczony tez na starowce pracuje Ale w viki lektiko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
risott Alunia wcina , nawet dzisiaj wcinala risotto z warzywami ale kupuje z hippa .. tez jest smietanka i mleko w proszku w skladzie. mloda za kazdym razem pieknie zjada i nic sie dzieje. a kupilam jej gerberowski kurczak z jarzynkami po szostym mies i plula tym strasznie. cos nie podeszlo .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no rissotto z hipa mi chodzi.. któraś ma te filmiki o gerberze? ardi taka tam aga jeszcze z Ega :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez bym chetnie ogladnela ten filmik , pewnie powtorki beda ale jakos nie mam czasu na to polowac .. zmykam pod prysznic i spac, jutro pobudka juz o 8 , jade na badania krwi .. ech mam nadzieje ze nie bede musiala prowadzic samochodu o tej porze bo zawsze nieprzytomna jeztem .. niewiem hak zdalam prawo jazdy z egzaminem o 7:30 heehe :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jjku ale fajnie tak sie spotykacie na zywca :-) ja to bym chetnie Was wszystkie zobaczyla i z Wami pogadala :-) ech moze kiedys cos gdzies sie uda, przed ciaza sporo mnie rzucalo po Polsce - delegacje, szkolenia, spotkania biznesowe , umowy , targi .. brakuje mi teraz tego troche ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka mamuski co tam z wieczorka słychac ?? :P widze, że sie na kawke umaiwacie..eh za daleko mam do Elbląga :P Ja dzis samotna nocka bo mąz w pracy...Bartus spi w ja jak zwykle na kompie... przywitałam sie to teraz czytam zaległosci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
xaraaa!!!!!!!! ja czekam na zdjęcie :D http://www.dawidekspalek.pl/index.php/moja-historia - maleństwo które urodziło się w 22tyg ciąży. Teraz ma 9miesięcy a jest mniejszy od naszych dzieciaczków. Jaki biedny :( My to mamy jednak szczęście że wszystkie dzieciaczki zdrowe i kochane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tu jestem od niedawna Ale juz was bardzo polubilam:) fajny klimat tu panuje Hehe kazdy miły dla siebie:) fajnie by bylo zrobic jakis "zlot czarownic" Ale wiadomo jak to z dzieciakami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje dziecię dopiero zasnęło. Wył pół wieczoru, podejrzewam zęby. Nie wiem jak długo pośpi, bo poszedł spać głodny. Znów sobie głodówkę urządza, a w nocy chce nadrabiać. Fajnie macie z tą kawką w Elblągu :P Tralala - ja kąpię co 2 dni :) Ja mam fioła na punkcie równo poukładanych książek, najlepiej jeszcze autorami itp., tylko teraz z braku miejsca książki upycham jak się da i serce mnie boli. Każdy ma swoje zboczenia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taka tam aga dzieki za rade...tyle rad dostałam wiec w koncu moze cos mi zacznie sprzyjac:) i ci powiem, że nie moge juz ogladac i czytac o tej Katarzynie W.......!!!!! tralka biedny Brajanek ale wypadki nie uniknione...i dzieki za kremik :) aaa i zaraz jakąs fotke przesle na poczte... ja kapie Bartka codziennie od samego pocztaku...jakos te toaletki do mnie nie przemówiły...i on sie nauczył, że po kapieli juz sie spi i zraz szuka cycucha i spi słodko...tak własnie jak pisze de mag ogia :) de mag ogia u mnie tez były dni kiedy wydawało sie,że mało cyca... i nie wiem co juz maiłam napisac bo Bartek sie obudził i ztraciłam watek :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tralka wysłałam :D napisz czy doszlo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Jeeej widze Bartusia!!! Jaka słodka kuleczka :):) xaraa a masz moze fb? ja chetnie pokazalabym Ci Brajanka, ale nie moge decydowac za wszystkie dziewczyny co do hasła na poczte :) Brajan dzisiaj pierwszy raz w swoim półrocznym życiu wstał przed 6 :P 5:40 sie obudził pobawić i sruu rece mi opadły hehe już jestem zmęczona a co dalej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tralalala dopiero Twoj profil podejrzalam... BRAJANEK JEST BOSKI!!!:D Ah oh normalnie narzeczony dla Nataszki hehe:D A Ty jaka sliczna kobieta:) Swietnie wygladasz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzeczywiście śliczna kuleczka z Bartusia. I bujaczek z Fishera identyczny jak my mamy. Ja myślę, że Xara już się tyle i tak często udziela, że może by dać jej hasełko? To moje ciche zdanie w temacie. Męża wymądrzania się nie spełniły, mały znowu budził się 5 razy w ciągu nocy, mimo że całą spał ze mną. Po wczorajszej niechęci do cyca obstawiam dziąsełka. Ale w nocy jadł ładnie. Dobrze, mogę wstawać i 10 razy jeśli woli teraz jeść w nocy, niech nadrabia brak mleka z dnia, a poza tym podobno nocą pokarm jest bardziej wartościowy. Tylko dziś spał spokojniej jak wczoraj a i ja poszłam tuż po 21 spać, więc nawet się wyspałam. A co do miasta Elbląg to sobie przypomniałam jak kilka dobrych lat wstecz byłam z przyjaciółką u mojej koleżanki w Toruniu i zwiedzałyśmy w międzyczasie Trójmiasto, Malbork. I raz jak wracałyśmy pociągiem nie pamiętam skąd ale miałyśmy wsiąść w jakiś pociąg z przesiadką w stronę Torunia to jedziemy, jedziemy, konduktor sprawdził nam bilety, skasował a my patrzymy, stacja końcowa Elbląg, czyli zupełnie przeciwny kierunek do naszego. Dziwne, że konduktor nie zwrócił nam uwagi, że nie mamy biletu do Elbląga. A to był już późny wieczór, więc dla dwóch młodych dziewczyn niezbyt fajny czas na nocne pociągi. Ale jakoś się nam udało przed północą dostać do Torunia. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my jestesmy juz 3 godziny na nogach xxx trala Twoj synek sam juz stoi??? moja corcia jeszcze nawet nie siedzi a jest tylko 1 dzien mlodsza od Brajanka :) ale nie chce nic przyspieszac, jak bedzie gotowa to zacznie :) xxxx a co do moich dziwct :) tez zawsze spuszczam klape w wc bo boje sie szczura, strach przed bakteriami jest jeszcze wiekszy. to mycia podlug, mebli itp uzywam wody z plynem do mycia i plynem do szyb z alkoholem zeby pozabijal wszystkie bakterie :) plyn do szyb wystarcza mi na ok 2 tygodnie, a okna myje 1-2 razy w miesiacu xx nie wierze w zabobony, ale okropnie sie boje stuczonego lustra. z mezem zamieszkalismy razem dopiero po slubie, i po kilku dniach wspolnego mieszkania stulkam male lusterko, oczywiscie musialam isc je zakopac w ziemi zeby nie miec 7 lat pecha, wiec nie mowiac nic mezowi zeby nie wzia mnie za czarownice cichutko wymknelam sie z domu z lusterkiem. chce tylko wspomniec ze byla polowa grudnia, snieg po pas i zamarznieta ziemia, czyli super warunki na kopanie w ziemi. moj kochany maz przylapal mnie jak stoje posrodku ogrodu z lopata w reku i rozglądam sie za niweiadomo czym... mimo wszystko nadal jak stucze lustro ide je zakopac, ale teraz jak meza nie mam w domu hehe xxxx deamogia a \Ty jestes z malopolski??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas nic masakra mlody sie przebudzal, poplakiwal echhh jestem niewyspana :-( nie wiem czy to ten szpinak czy zabki Trala mojej siostry to wczesniak 1200 g ważył, tak jak mój teraz to on wyglądał jak miał rok, dzięki Bogu jest zdrowy :-) Ja tez kapie codziennie, chyba ze cos wyskoczy. Dziś do rehabilitantki, ciekawe co powie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
de mag ogia no to ladnie sie wybralyscie;D Ja jak zawsze jade w jakies nowe miejsce to sie boje ze w zly pociag/ autobus wsiade, ze wysiade za daleko albo cos... taka mala fobia:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agata, wyobraziłam sobie Ciebie z łopatą, hahaha, ciekawe co mąż sobie pomyślał. Tak, ja z Małopolski, jakąś godzinę jazdy od Ciebie. :) Ardi, ja też się zawsze boję, że wsiądę w zły pociąg albo przegapię stację. Tzn. teraz już tak nie jeżdżę ale dawniej panicznie się tego bałam. Najgorzej jak się jedzie samemu, bo już we dwoje to raźniej się zgubić. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wiecie, od 3 tygodni oglądam w poniedz. na Jedynce jakiś stary serial dokumentalny o przeszczepach. I wczoraj pokazywali takie 8-miesięczne dziecko i rodziców, ojciec je głaskał, mówił do niego, że będzie z nim ile trzeba, płakał, potem tą matkę płaczącą pokazywali a potem się okazało, że dziecko nie doczekało przeszczepu płucek bodajże i taki mały grobek pokazali. Jej, zawołałam męża, ja się popłakałam a on wziął mi z rąk Kacpra i tak zaczął mocno przytulać. Straszna tragedia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej x Witam nowa mamusie :) sliczna masz corcie :) x Xaraa zerknelam na maila, ale slodki chlopczyk :) zaraz jakas fotke swojej podesle :) x wierzcie mi,ze elblag to jeszcze miasto ;-) tam skad pochodze do dopiero dziura i nie ma nic. o kawiarni nie wspomne hah a do elb odkad jest nowa 7 mam jakies 30 minut drogi x program o fabryce gerbera ogladalam. prezentuje sie swietnie- wiec skad tam mom? fakt to juz dwa lata ale utkwilo mi to w pamieci. x wytyczne odnosnie jedzenia widze strasznie sie zmienily. jak malemu rozszerzalam diete to byla mowa ze roczne dziecko moze juz jesc jak dorosly (tzn 5 posilkow dziennie, kanapki platki makaron zupy drugie danie) a nie dalej glownie mleko. ja sie jednak bede stosowala do tych zasad a nie nowosci. x tralaa jak maly sie czuje? x Karolinka a jak u Was? x moja orzyjaciolka urodzila corke w 25 tyg. 595 gr. dziewczynka ma 6 lat porazenie mozgowe i wodoglowie/ do dzis niewiadomo dlaczego tak sie stalo. odeszly jej wody i sie zaczelo. ale zaczyna stawiac pierwsze kroki super sie rozwija. jezeli bylby ktos zainteresowany oddaniem 1% podatku to moge podeslac dane na maila. sa w strasznej sytuacji. maz wyjechal do stanow zarobic a chlopak poczul wolnosc i zapomnial o zonie i chorej corce. panstwo rozklada rece, tesciowie sie odwrocili (zreszta od poczatku nie akceptowali chorej wnuczki) ojciec na odwyku a matka za granica. gdyby nie jej matka nie wiem jakby zyly. i dzieki fundacji. x i to tyle co pamietam ;-) x jesli chodzi o imie kazdy nazywa jak chce. pamietam jak sie olek urodzil babcia mojego meza wyslala nam wiadomosc jak to skazujemy dziecko na straszne zycie z takim imieniem. jak to wyglada jest tyle ladniejszych i ble ble ble. wiadomo to jest decyzja rodzicow ale przykro sie czyta takie rzeczy. x milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mieszkam ok godz drogi od nowego sacza. oj co on musial sobie pomyslec :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agata, wiem gdzie mieszkasz, bo kiedyś wspominałaś o tym. Ja mieszkam tylko 24 km od Sącza. Aneta, strasznie ma ta dziewczyna. Współczuję. Mój tata też się krzywił na Kacpra ale moja siostra go naprostowała. Powiedziała, że on z mamą mieli już swój czas na nadanie dzieciom imion, więc ja teraz mam prawo nazwać jak chcę. A mi teściowa podniosła ciśnienie. Bo mój mąż musiał jej wygadać, że mały wczoraj nie chciał mleka. Ona do mnie, że może nie był głodny, ja że był, bo zupę i deserek wciął całe i mleko też zjadł ale z łyżeczki. I już z radami leci, żebym mu nie dawała z łyżeczki, bo nie będzie chciał piersi. Noż kur... jakoś później jadł a z cycka. A jak nie będę odciągać to dopiero wtedy mogę mieć problem z laktacją. Powiedziałam ze złością, że nie potrzebuję rad! Jezu, jak mi ciśnienie podniosła. A co dopiero mówiłam do mojego taty, że mi się ostatnio dobrze stosunki z teściową układają, bo mi nie mówi co mam robić. Nienawidzę tego. Jak będę potrzebować rady to sama się zgłoszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anetko ale co innego mieszkac w miescinie a co innego w miescie porazce ;) jak sie wyprowadzasz do malego miasteczka czy na wies to wiesz co Cie czeka ;) Rozumiem Aneciak ze wpadasz na kawe??? Aga odezwij sie czy sie widzimy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przyjelam wasze zaproszenia:) SLiczne Bobasy i sliczne wy hehe;D Asiulka faktycznie nie kojarze Cie w ogole a niby tak blisko mieszkamy;D Anetka rowniez witam:) Mam kolegow w Nowym sączu hehe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hahaha teraz obejrzałam filmik. Ale Pola w wanience kopie nóżkami! Sama się uśmiałam. A jak ładnie siedzi. Agata, ale masz dzieciaczki podobne do siebie. Wiem wiem, Ameryki nie odkryłam, w końcu rodzeństwo. :D A z małej laleczka po prostu. Kacper już któryś dzień z kolei śpi prawie po 2 godziny a mąż poszedł do swoich gratów na 4 kołach. To mam go z głowy do końca dnia jak znam życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia pewnie tylko podaj mniej wiecej dzien tygodnia.Odpada sroda bo mam podpisac liste a musze pociagiem jechac wie troche mi to czasu zajmie:) hehe jesli wsiade we wlasciwy:P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×