Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Bede mama juz 2 raz

*** Sierpień 2012 ***

Polecane posty

och jak dobrze Sikorko ze u Gabrysi nic zlego nie znalezli, pupke sie podleczy i bedzie git ** jejuu Polciak zeby sie tylko nie rozchorowal! ** a my na spacerku bylysmy cale 20 minut.. ledwo wyszlysmy to zaczelo padac a w oslonie przeciwdeszczowej mloda by mi sie zbytnio nie dotlenila no i widokow by nie podziwiala.. trudno , trzabylo sie zwilac ** a do pracy wracam na osiem i pol godziny, a w piatki szesc godzin. od zawsze tak pracujemy, zgodnie z nasza firma w Niemczech. na osma bede jezdzila, na szczescie samochodem .. ** noo za jakies pol godziny wraca moj jamochlon, ciekawe w jakim humorze dzis.. ** jejku podziwiam Was z tymi szydelkami i treningami, ja to bym nie umiala sie do kupy zebrac zeby cos zaczac i pozniej skonczyc.. skacze jedynie na skakance - dzis juz mam 300 skokow zrobionych .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem juz po skalpelu i 7 czesciach szok treningu, ide pod prysznic bo az sie ze mnie leje. a hula hop kupilam za male dlatego nie moge nim obracac, zamowie na allegro takie z masazerem. kupilam mleko hipp, moze to podjedzie corci, chcialabym jej dawac chociaz na noc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niki chetnie bym podjela sie skakanki ale mam pod soba lokatorow, tak wiec wole hula hop :) wystarczy ze slysza jak skacze podczas cwiczen hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basienko mleczko rozmrazalam w cieplej kapieli wodnej nie moze byc goraca zeby nie zabic witaminek. jesli chcesz odmrazac w lodowce to najlepiej wlozyc mleko wieczorem - do rana powinno odtajec. moznq tez odmrazac w temperatueze pokojowej - tzn wyciagnac i polozyc no na stol, ale najsybciej wlasnie w kapieli wodnej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basienko - ja tak jak Niki rozmrazalam mleko, jak było potrzebne na juz to w kapieli wodnej. Asiulka - dużo sił dla Was, obyście wygrały z tym kaszlem :) Sikorka - dobre wieści :) Niki - u mnie spacer wygladał podobnie, ledwo wyszłam zaczeło kropic ale twardo szłam :D Jak tylko młody zasnał to predko do domu. Niby spacer powinien byc na swiezym powietrzu ale u nas to sa same śmierdziochy z kominów, aż się odechciewa oddychać. Agata - to ja poprosze troche motywacji :P Miałam się za to zabrać, ale trzeba było chate z mopem oblecieć i już mi się nie chce... Wczoraj po mszy koczowaliśmy z męzem pod kosciołem na proboszcza, bo non stop słysze ze dziecko nie ochrzczone bla bla bla... no i chcielismy rozmawiac czy kuzynka moze byc chrzestna bo ona bez slubu z dzieckiem zyja sobie razem, i okazalo sie ze mozna sie dogadac z ksiedzem. a ten babsztyl w biurze parafialnym twierdzi ze nic nie mozna zrobic, w sumie ze slubem tez robila problemy ze nie mozemy miec swojego organisty itp., jakby ona miala decydujcy głos w parafii. Moze chrzciny w święta będą, zobaczymy jak nam to się rozegra jak jeszcze raz do niego pojdziemy ustalac termin. Ulzyło mi jak nie wiem co, bo juz mam dosc słuchania... Czy ktorys z maluchow uzywa takiego smoczka http://allegro.pl/smoczek-mam-perfect-6-niebieski-najcienszy-0-bpa-i2983971300.html ? Bo młody zaczał brac i chce mu taki teraz kupic ten wiekszy no i sie zastanawiam czy warto bo tani nie jest w porownaniu z smoczkiem np. nuk-a. I jeszcze mam pytanko bo się tak zastanawiam, kiedy załozyc mlodemu kurtke wiosenna. w zimowa ciepła jest, jeszcze w gondoli okryty kocem i tą przykrywką od wozka to mu cieplutko tylko nie chce go przegrzac. u nas dzis +5stopni i tak mnie naszło na tym spacerze :D Może ktoras pomoze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamaKostka ja tez juz oblecialam chate mopem ;) mnie motywuja zdjecia z efektami hehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej sierpnióweczki ;P Czytam was od samego poczatku moze nie wszystko ale staram sie byc w temacie ;p tylko jakos nie mialam jak napisac ;) Jestem mama pół rocznej Lili ;P Imie takie same ja coreczka malinowego króla ;D moje szczescie równiez wczoraj mialo mini urodzinbki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamokostka ja sie wlasnie tez zastanawiam bo kombinezon juz mi dziala na nerwy:P ale chyba jakis polarkowy lub welurowy zamowie a kurteczke jak juz cieplej sie zrobi:) ***mialam wam napisac ze w sobote wybralam sie do rossmana aby skorzystac z 10% rabatu a tu d*** alez mialam nerwa.Ponoc jakas awaria byla i nie wszystkim przywrocili grrrr..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taka tam aga - no ja tez poleciałam do rossmana i niestety zostały tylko pampersy 4+ i nie było chusteczek zeby sobie dobrac z 1grosz i du**. Ja kombinezonu nie uzywałam bo mnie trafiało, ale mamy taki cienszy na wiosne i tak mysle zeby juz go zakładac. bo w tej kurtce grubej to mi sie zapoci jak bedzie tak ciepło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na poczte idzie wlasnie porcja foteczek Aluni - jak sie tarza z misiami, ma dziubek z jagodek i jak bawi sie z tatusiem - patrzcie gdzie go kopnela hehe i fotka Aluni jak pomaga mi skladac reczniki hehe moj Meduz wrocil z pracy, najadl sie fasoli ma gesto i teraz spi.. a w brzuchu mu smiesznie bulgocze hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze ze mnie calkowicie olalyscie ...niepotrzebnie pisalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam nowa koleżankę:) imię śliczne Hehe jakk kwiat:) napisz cos wiecej o sobie:) Kombinezon mojej małej tez mnie denerwuje ciezko sie go zakłada. Na wiosnę mam taki z ogonkiem taki kociakowy:) Ale chyba juz bedzie za Maly wiec kupię jej kurteczke tylko takie fajne Widzialam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pola ma czerwone gardlo, mamy zalecenie na cebion i tangum verde...szczepieńie przelozone na piatek bo moze sie nic nei rozwinie....temperatura jej skacze od 37 do 37,7....no nic...wiedzialam ze kiedys bedzie ten pierwszy raz...a to szczepienie u niej przyciaga same z,e rzeczy...co mam ja na to szczepic to cos wyskakuje...juz 4 razy probowalam szczepic...wrrrr Pola jakos je i pije i bawilaby sie ciagle wiec wierze ze bedzie dobrze...tylko tak popiskuje jak szczeńiaczek....co mnie wzrusza bardzo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiu jestes tam?? Mamaswojej coreczki, daj nam troszke czasu oki? Jak Ci nikt do jutra nie odpisze to znaczy ze olalysmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamocoreczki nic Ci nie odpisalam bo nie wiedzialam co mam napisac hehe napisze po prostu - witaj :-) udzielaj sie czesciej to pewnie sie wkrecisz w tematy .. a Lilianka to sliczne imie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poza tym nie dziw sie mamoswojejcoreczki ze po jednym poscie tlum nie szaleje i nie jestesmy od razu przyjaciolkamimod serca...nie dosc ze ogarniamy siebie a jest nas z dwadziescia chyba to srednio co tydzien ktos dolacza...ja wiem ze to forum publiczne ale osobymktore tu pisza od pierwszych miesiecy coazy beda zawsze wazniejsze ńiz te po jednym poscie...pisz, odzywaj sie itd a Cie polubimy i zauwazymy ale nie dziw sie ze nagle dwadziescia osob nie dopytuje Cie o rozmiar buta itd....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszam ze tak naskoczylan na was ale juz taka jestem w goracej wodzie kapana ;) Moja Lili zabkow jeszcze nie ma na szczescie mi nie choruje z czego bardzo sie ciesze ;p My juz z mala jestesmy po szczepione Lilcia nawet nie zaplakala ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Lilcia juz siedzi? Stoi? Chodzi ? :) Skad jestescie? Napisz cos o tej pocieszce ;) Aaaa Pola wazy 8220 czyli 500 gram w poltora miesiaca, czyli panna zaczyna wyrastac z bycia faldka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niki sorka ze nawet nie napisalam jak kocham Twoje wywody i dzieki Tobie smialam sie kaszlac!! Demka o Twoim mezu tez uwielbiam czytac!! Ja swojego poslala, w doably na silownie...moze jak sie spoci to szybciej pooddycha i mu sie mozgowie dotleni....l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaaaa....ile to mialam spokoju od durnej kolezanki? Teraz przezywa ze sobie sie adorujemy na fb..sama zdjecia dziecka zamieszcza i nikt tego nie lajkuje wiec przezywa ze mi ktos klika...jeju ludziom zazdrosc na leb pada....ja tam nigdy nic nikomu nie zazdroszcze, chyba ze tak pisze bo tak sie mowi...ale tak naprawde to nigdy...kazdy ma swoje zycie itd itp....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stabilnie jeszcze nie siedzi .. chociaz bardzo chce sie podnosic . fajnie jak lezy w lozeczku lapie sie za kolderke i sie siluje nozki do goey i glowka ;) tez jak lezy na brzuszku tak pupe podnosi chyba by chciala juz raczkowac ;) Moja wazy 7800 g a mierzy 68 cm ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niki - Alunia słodziaszna jest :) A jak tatę kopie to widocznie zasłuzył :D mamacoreczkiswojej - witam :) Mój Kostek miał być Lilką, no ale urosł mu siusiak :) Asiulka - walczcie dzielnie żeby szybko przeszło :) Polcia waży tyle co Kostek :) Koleżanka też by chciała mieć takie kółko wzajemnej adoracji więc zazdrość pewnie ją pożera :D Wywal ją ze znajomych na fb :P :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ktora uwaza ze ZDECYDOWANIE ZA MALO ODZYWA SIE BASIA. I prosimy o litanie postow teraz od niej?? BASIULA JAK TY COS ZARAZ NIE NAPISZESZ TO PRZESTANIEMY WSZYSTKIE PISAC....basia hop hop??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się podpisuję. Basia, come back! Witaj mamo Lilki. Już drugie takie imię w ciągu paru dni. Śliczne. :) Niki ale Alusia ma cudne te ząbki. Ja też chcę takie ząbale u Kacpra. Może się w końcu doczekam. :P Tatuś widzę nieźle szaleje z córunią. :D Asiula, ja nie wiem czy się powinnam cieszyć z tego, że Cię mój mąż rozbawia, to znaczy, że same głupoty robi. :P Taka tam aga, no wiesz, ja tu generalnie jedna z najstarszych to mam prawo tak pisać. Menopauza mówisz, hmm może przez to mam takie duszności non stop hahaha. Idę odkurzać, bo wypotwierałam wszędzie okna, nawet w łazience i uwaliłam kawałek mojej pachnącej świeczki, która to służyła w zamierzchłej przeszłości jak małego jeszcze nie było do naszych wspólnych kąpieli w wannie. Ech to były czasy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tralala, pisałaś, że robisz łagodną wersję skrzydełek wg Goi, proszę napisz mi jak to robisz. Co do tego zmęczenia po ćwiczeniach, to potwierdzam, jest to przyjemne zmęczenie, daje kopa psychicznego. Zawsze tak miałam po rowerku. Goju, ale co to znaczy obciążenie 0,5 kg? Bo ja mam 8 przerzutek. Cały czas jedzie się na największej tylko z różnym nasileniem czy przy odpoczynku przełącza się na niższą przerzutkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asiulka - jesteś boska:) Ten tekst z rozmiarem buta mnie rozwalił:P A Polcia widze tez coś załapała. Powiem ci, że tantum verde jest super! Ja jako nauczyciel mam go zawsze pod reką, bo szybko i skutecznie działa:) xx mamacóreczki - musisz skrócić trochę nicka:) Witaj i nie obrażaj się od razu! My tez jesteśmy zabieganymi mamuśkami i czasem tylko klikniemy raz dwa stronkę i cos skrobniemy od siebie. xx ardillita - ja tezjuż poluję na kureczkę, Igor mi się okropnie męczy w tym kombinezonie. A na zakupach go porozpinać, powyciągać to jest masakra. A duży i spać w wózku nie chce:( xx mamaKostka - to jak mój Igor miał być Zuzią:P xx niki - nienawidze skakanki!!! Jak ty to robisz? Zresztą hula hop też nie... :P Jakieś mam nieskoordynowane ruchy do takich sprzetów:P Jakbym zapomniała to piszę już - powodzenia jutro w pracy!! xx Mój Igor uciął sobie trzecią drzemkę, bo na spacerku spał ledwo pół godziny. Ja z nudów wyprasowałam całą stertę a było tego ze 4 pralki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny za szybką odpowiedź. Zrobię tak jak mówicie. Kurczę ciągle nie mogę Was nadrobić, bo wcześniej czytałam, kiedy karmiłam Roberta. Ale teraz jest taki ciekawy i wszystko go rozprasza, więc podczas karmienie wyłączam laptopa i tv. Ale mam nadzieję, że nadrobię Was szybko i będę mogła być na bieżąco. A na razie ściskam Was serdecznie:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przylaczam sie , Basiuuuuuuuuuuju hopp hooooop!!!!!!!!!!!! my tu wolamy do Ciebie hehe Goju dziekuje za kciukasy za jutrzejszy dzien :-* i Alunia dziekuje za komplementy :-* a ja sie ciesze ze Was rozbawiaja moje potyczki , choc ja tu czasem meganerwa mam ..... no ale juz sie nauczylam nie brac ws ystkiegi do siebie tylko wiekszosc obracac zart . ogolnie to stoje teraz w mega kolejxe w auchan i probuje zalozyc karte emeryta ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basia coś faktycznie się nie odzywa. Kochana odezwij się i napisz co u Ciebie słychać. Jak Zuzia? Witam nową mamusię. Musisz być cierpliwa i pisać o córeczce a na pewno dziewczyny będą pisały też do Ciebie. Ja od długiego czasu się nie odzywałam i też nie wszyscy się odnoszą do moich postów ale przecież to nic złego. Piękne imię dla córeczki :) Niki normalnie rozweselasz mnie tymi tekstami o mężu..... może nie dawaj mu fasoli do jedzenia :D Goju ale dzisiaj miałaś fajnie z tym peelingiem i ćwiczeniem rano :). A powiedz Ty już szóstki nie robisz tak? Chyba MalinowyKról się obraził..... Zdrówka dla Polci!!!! Oby szybko wyzdrowiała. Moją Emilcię tak dopadły zęby że już mam dość. Od dłuższego już czasu (ok dwa tygodnie) jest mega marudna i ciągle ją dziąsła swędzą. Trochę widać te zęby ale się jeszcze nie przebiły. Jejku ile to jeszcze potrwa..... Po weekendzie mój synek jest wymęczony i dzisiaj nie wybrałam się na spacer bo bałam się, że zacznie mi sceny robić. Często jak jest zmęczony to nie słucha mnie a z wózkiem i zbuntowanym chłopakiem to ciężko :). Pod koniec tygodnia zapowiadają ocieplenie i przynajmniej w małopolsce ma świecić słońce. Mam nadzieję, że poczujemy wiosnę :) Dzisiaj nowy sezon "Lekarzy". Lubię go oglądać. Najpierw "M jak Miłość" a potem lekarze. Przynajmniej są plusy karmienia cyckiem bo mogę się położyć i nic mnie nie interesuje :) Czy Wasi mężowie też marudzą jak wracają do domu z pracy i mają się zajmować dziećmi czy robią to chętnie? Mój zawsze trochę postęka, że od progu daje mu dzieciaki. Wiadomo pod koniec dnia już są bardzo marudne i dają mu w kość :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×