Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Bede mama juz 2 raz

*** Sierpień 2012 ***

Polecane posty

Dziewczyny mamy wlaczone pulneo ( mialam w domu, ja to chyba mam apteke....) i jutro idziemy na kontrole...bo te zapaleńie pluc panuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdzie jest sprawiedliwosc?. Zasuwam cala zime na spacery w sniegu, bicki mi urosly, caly dzien z mala....kucanie, wstawanie, schylanie, itd itp....malo co jem...od wtorku zeszlego juz w ogole, dzis sobie na 6 ciastek pozwolilam...staje na wadze i +3 kg!!! A moj zre 6 snikersow dziennie i nic!!! Obrazam sie na swiat!!! P.s. Niki wracaj z pracy i pisz tu czesciej.,!! Baaaaasiaaaa hop hop

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiulka sprawiedliwości brak!! Mój wpierdziela mniej więcej 3 razy tyle co ja, a waży 10 kg mniej :) Wzrost ten sam heh. Goja chyba wszystkie walczą, ja też. Gabi trenuje raczkowanie, już na czterech a nie pełzanie :) Tylko rąk nie umie przekładać hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojejuuu dzis dopoero o siedemnastej bylam w domu !! masakra :-( w pracy bardzo cieplo mnie przyjeli, tylko okazalo sie ze moje nowe biuro jeszczeniejest gotowe i padl moj komputer .. korzystalam z kilku cudzych dzisiaj ... ale za to przy okazji sobie poklachalam troche ;-p i baaaaaaardzo mi Was brakowalo, ciagle myslalam co tam napisalyscie dzis i jak tqm dzieciaczki.. i dziekuje za zyczonka powodzenia - przydaly sie !!! a mialam tyyle roboty ze az di tialety nie mialam kiedy wyjsc, a jak juz poszlam to ja zapchalam !! zapomnialam ze tam taki waski odplyw, niestety czesto zatykam .. a rano nie bylo czasu isc na kibelek bo..... maz zajal..... :-[ a Meduz oatatnio nawet sie stara ... no i nie mamy czasu sie klocic hehe :-) buziaki dla Was :-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
di tialety czyli do toalety :-p z rozpedu zle napisalam... oj Asiula ale z tej Twojej Poli Agentka he he .. a Nikola gdzie spala ??! na dywanie jeee heheee :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
camerata oczywiscie wysle tabelke tylko podaj mi meila i swoje dane to cie dopisze od razu :) twoj wiek, data ur dziecka, imie i waga i cm maluszka i czy CC czy SN ;) ardil tez podaj to tez cie dopisze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
xaraa Ty tez podaj te dane jak możesz :) Gdzie Ty się w ogóle podziewasz? halo?! :) kto chce tabelke, dawać meile :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj e-mail: ardillita18@tlen.pl moj wiek 21 lat. Nataszka urodziła sie 23 sierpnia 2012r o godzinie 9-20. W dniu porodu ważyła 3,200kg i mierzyła 54 cm. Obecnie waży 8,5 kg ile mierzy dowiem sie jutro:) poród naturalny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tralala dzięki. Ja byłam wpisana w ta tabelkę do porodu ale potem już sie nie odzywałam więc mnie nie wpisałyscie. Mój wiek: 28 lat, córka Emilka, urodzona 19.08, waga 3550, długość 55 cm, poród naturalny. Jeżeli to nie problem to wolałabym żebyś zerkneła na maila mojego na Waszej poczcie bo wysyłałam ostatnio zdjęcia moich dzieciaków bo nie chcę podawać publicznie dla wszystkich. Dziękuje :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jezu padam na mordę... Igor marudził cały dzień. O 17 pojechalam z Wiktorem na basen, na szczęście super się słuchał pani instruktor i świetnie dawał sobie radę w wodzie. W tym czasie moja mama pilnowała Igora, który prawie caly czas ryczał i jeszcze jej zwalił kupę:( Wróciłam,wykąpałam go, nakarmiłam i dzięki bogu śpi. Za to Wiktora cos przeczyściło i się cały obsrał! Nie zdązył do toalety... No i trzeba bylo go wyszorować, wyprać ubranie i przy okazji kibelek... Teraz umyłam gary, wyszorowałam butle na noc, zjadlam i pójdę zaraz spać. Ale w piątek umówiłam się z dziewczynami i idziemy do knajpy się napić:) xx asiula - ale trzeba bylo aż pulneo? A z kilogramami to niestety ja też tak mam... Trochępofolguję i już lecą w górę:( xx niki - super, że w pracy było dobrze! Oby tak dalej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
camerata- poszłoo :) jeszcze nie do końca uzupełniona, ale jest ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ech, co tu sie dzialo...wykapalismy mloda w chlodnej wodzie bo ciagle ma stan podgoraczkowy, potem pieknie zjadla 180 ml z kleikiem i potem przed spaniem mialam dac to pulneo...po poludniu jej psiknelam tym strzykawka i bylo ok a teraz maz wpadl na pomysl zeby nie plakala ze damy jej lyzeczka bo to slodkie i nie bedzie placzu i stresu, ona to wypila i wszystko ale to wszystko zwrocila....cala do przebrania byla, posciel w lozku....wszystko... I stwierdzilam ze jej tego nie dam, (goja tu nie bedzie antybiotyku bo na wirusy chyba nie ma) do jutra do wizyty, bede dalej psikac tantum verde....najgorsza jest ta batalia zwiazana z odciaganiem...teraz tez nie chcia dac, a jak odciagnelam to od razu usnela i noskiem cichutko oddycha nawet nie widac ze chore dziecko!! Maz lata po miescie za gruszka....bo ta rurka to siegnac nawet z lozeczka do buzi nie moge....najbardziej boje sie tej flegmy....matko ile ona tego wypluwa...boje sie by mi sie nie udlawila....podlozylam jej pod glowe becik (poduszke zabrudzila) by spala wyzej...chyba nie zasne...wiem ze jutro juz bedzie dobrze...najgorsza ta noc....tak jak oisalyscie przy chorobie od razu kupka odparza...ech...ma czerwona pupke mimo ze od razu mylam rumiankiem....a smutne to ze ona ma taka chec jesc....je i sie dusi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja robie ostatnie dzis mleko. Mala dzisiaj tez marudna. Jutro szczepienia zobaczymy jak to bedzie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiulka dużo zdrowka dla Polci a może jak się tak boisz to spróbuj z nią spac? Nie wiem ja tak przynajmniej robię i ja i Gabrys śpimy wtedy spokojniej Goju no niestety tak to już z tymi maluchami jest że też mają swoje gorsze dni :( a szkoda bo o wiele łatwiej zajmuje się nimi jak są spokojne :D Basiu kochana co tam się z Tobą dzieje napisz coś cokolwiek bo my tu tesknimy za Tobą Wogóle coś tu cichutko dzisiaj halo dziewczynki jesteście tam? :D Trala jak tam Brajanek? Zdrowy już całkiem? A ja dziś w dobrym humorze chociaż glowa mi pęka :) wyniki ok leukocyty jeszcze podwyższone więc infekcja jest nadal ale z tym sobie poradzimy mleka narazie nie zmieniamy bo czegoś tam nie jest za dużo więc ok a mały dziś pomimo tego że na rekach cały dzień to zadowolony cały czas się śmieje gada że aż mi uszy puchną :) normalnie jak nie śpi to cały czas nawija i głodny ciągłej dzisiaj już zjadł 740ml plus pół obiadku a jeszcze jedno karmienie przed nami :) jak na niego ostatnio to naprawdę bardzo dużo martwi mnie tylko że on nie potrafi zjeść dużo naraz tylko woła jeść co 1.5-2h i zjada po 60-90ml ale z tym będę walczyła już w domku p doktor powiedziała że myśli ze w tym tyg wyjdziemy więc jest git :) Niki dobrze że w pracy ok :) Uciekam spac mały się coś kręci pewnie znów głodny hehe dobrej nocki kochane :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochane :) Czytam Was na bieżąco ale jakoś nie miałam siły odp. Też sie wzięłam za siebie i ćwiczę skalpel i jeszcze pilates - bo lubię :D Jak na razie nie widzę zmian, ale to dopiero 3 dzień :) Ze złych wiadomości... to wciąż walczymy w kupkami :( Dziś rano nawet była kupka z krwią. Lekarz aż westchnął załamany jak mu powiedziałam o tym przez tel. Mam dawać przez 3 dni smectę, odstawić i zobaczyć co dalej się będzie działo. Być może to był jednorazowy wyskok... ale kupek wciąż dużo - po każdym jedzeniu właściwie i jedna brzydsza od drugiej....... jak nic nie pomoże to powiedział, ze przepisze nutramigen. Od razu pomyślałam o Tobie Karolinko... Tylko jak ja zmuszę Wojtusia żeby to pił? podobno to mleko śmierdzi na kilometr...... Nie wiem... masakra jakaś... A poza tym Wojtuś usmiechnięty - w życiu bym nie pomyślała, że jest chory, gdybym nie wiedziała :(:( Co mu jest?????? Jak ja bym chciała, żeby to już się skończyło...... Żeby był zdrowy... To już 2 miesiące się ciągnie :(:( Buziaki dla każdej z Was z osobna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Wivi a ja mojej Nikoli do nutramigenu dosypywałam kaszkę smakową albo po prostu glukoze bo inaczej nie było mowy o wypiciu.. Co karmienie zmniejszałam troszke bo inaczej nie szło.. karolinkaa- tak mój mały na razie (ODPUKAC) zdrowy Tak sobie myśle że są tutaj 3osoby a właściwie 4 szczególne- z którymi chciałabym się kiedyś spotkać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goja - ja nie z marudą dziś walczyłam a z własnym katarem :/ Oby jutro było lepiej, bo dostać się do lekarza rodzinnego graniczy z cudem. Młodemu marudzenie włączy się zapewne w nocy, ale dziś kupiłam na te ząbkowanie krople Camilia, liczę że chociaż rzadziej będzie się budził. Mnie dziś też po ćwiczeniach bardziej boli wszystko, może wczoraj za mało się starałam :D Asiulka - Dacie radę kochana! Trzymam kciuki żeby jutro z Polcią było lepiej. Sprawiedliwości nie ma, moj ma to samo - wpieprza słodycze i jak frytka cienki jest, swoją drogą tak na niego wołam bo to miłośnik frytek. Sikorka - ja się zastanawiam czy mój Kostek jakiś nadpobudliwy nie jest, bo ciągle by chciał skakać, pełzać, próbować na czworakach i ciagle zmiana pozycji. Jak usiedzi 5 minut w jednym miejscu to sukces :D Niki - super że miałaś miły dzień w pracy :) Goja - współczuje sprzątania :] Ardi - powodzenia na szczepieniu! Karolinka - super wieści :) Fajnie że wrócił apetyt :) Wivi - współczuje :( A jaki zapach mają te kupy? Kostek jak robił zielone, ze śluzem i śmierdzące na kwaśno (sorki za opis:)) to dostalismy 2x dziennie multilac (Ten dla dorosłych w kapsułkach) i 1x dziennie enterol, obydwa przed podaniem trzeba rozpuscic na pół godziny w niewielkiej ilosci wody i podac. To sa probiotyki i u nas to pomogło, bo w tych kupach było za duzo jakiejstam bakterii. Trzymam kciuki zeby sie wyjasniło co to i szybko coś na to zaradzili :* xxx Młody śpi, ja do wyrka sie wygrzac i z nadzieja ze jutro wstane z mniejszym katarem :) Pozdrawiam wszystkie Mamusie i dzieciątka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Mój też jest nadpobudliwy. Siedzieć umie już 2miesiące prawie, a siedzi góra 3min i zaraz jest wszędzie. Dzisiaj z pełzania zrobiło się raczkowanie, i tak szybko mu to idzie a jak się cieszy jak ucieka :D Wysłałam zdjęcie jak czeka w łóżeczku jak już chce na ręce :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
xaraa- gdzieeeee jesteeeeeeeśś?? Pusto tu bez Ciebie w wieczorowych porach!! :* Ide spać bo pustka tu dziś ;) Zdrówka dla maluszków i mamusiek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ehhh to sobie podpalam... W nocy wstawalam co 15 minut zeby malej smoczka wsadzic bo gubila, a teraz dalam jej jedzenie i oczy wielkie i bajke oglada heh;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
ardii to jest jeszcze nic ;) Mój Brajanek o 23:57 się obudził WYSPANY!! Do 2 po mnie łaził, w końcu jakoś go uśpiłam z leżaczku a o 3 znów sie obudził wyspany.. I o 4 zasnął i spał do 7:30. Masakra dzisiejsza noc. Ktoś mi dziecko podmienił?????? :D chyba miałam za dobrze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas noc super! Czego nie mozna poiwedziec o ranku...w nocy odciagnelam z noska, budzila sie na jedzenie i spala elegancko! A rao lecialo jej buzia, noskiemi nawet oczkajej lzawia, goraczki brak ciagle tylko 37,5 ale nie zbijam niech organizm walczy,....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trala, Ardi - współczuje. U nas dziś nocka lepsza, dałam mu krople Camilia na bolesne ząbkowanie i nie budził się tak często, myślę że trochę pomogły. Asiulka - walczcie! Trzymam kciuki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja was chyba nigdy nie nadrobie. Nie miałam czasu czytać bo u nas zamieszanie, byliśmy oglądać dom na sprzedaz i znowu nie wiemy czy dom czy mieszkanie. Myślenie, liczenie, kombinowanie co z naszym mieszkaniem, bo chyba teście chcą kupić, ale najpierw swoje musza sprzedać i dobrać kredyt, pytanie czy dostaną w tym wieku :-) Trala wow jakie efekty, a jaki krem od Basi stosujes? Goja mail ita3-84@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tralala dziękuję za wysłanie tabelki :* Dziewczyny współczuję dzisiejszej nocki. Odpukać Emilka ładnie dziś spała (3 karmienia). Asiulka to dobrze, że Pola się nie męczyła w nocy z noskiem. Niech walczy z wirusami !!!! A Ty jak się czujesz? Basia jak Zuzińka się ma i Ty? Napisz coś bo już tak dawno nic nie pisałaś a ja tak lubię Cię czytać :) Miłego dnia :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MamaKostka chyba też muszę kupić tą maść na ząbkowanie bo ten dentinox mało pomaga :( ita3-84 współczuję tego zamieszania. Mnie też niedługo czeka takie coś. Będziemy robić generalny remont domu (wymienianie dachu, ocieplenie, środek cały) i bedziemy musieli sprzedać obecne mieszkanie. Załatwiać kredyt itd..brrrrr mi się robi na samą myśl. Pytałaś Tralalę o kremik ale mogę Ci odpisać, żę chodzi o taki : http://kobieta.wp.pl/crecid,11905029,title,Termoaktywne-serum-wyszczuplajace-Eveline-Slim-Extreme-3D-Antycellulit-250-ml,zcid,50554,kosmetyk.html?ticaid=11023b Dzisiaj też go kupie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×