Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Bede mama juz 2 raz

*** Sierpień 2012 ***

Polecane posty

Gość
Masakra, wróciliśmy od babci właśnie bo w czwartek idzie do szpitala na operację- endoproteza kolana. Brajanek w domu musi chodzić w butach, bo w skarpetkach, nawet jak mają abs to i tak się przewraca.. No a tak ogólnie to chodzi.. :o Od soboty dzieciaki jakoś się fajnie bawią, od kiedy zagroziłam Nikolce że zabiore jej wszystkie kucyki to od razu przestała robić Brajankowi krzywdę. A potrafiła do niego podejść i go kopnąć albo zepchnąć.. Ale jestem dzisiaj jakaś zmęczona.. Ahhh Kacperek słodki jak zawsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejku goju kochana :* nawet nie wiem co mam napisac :( wiec napisze po prostu zebys się trzymala i przesylam duuuuuuzzzzo pozytywnej energii ciepełka i słoneczka może chociaż w niewielkim stopniu jakos spowodują poprawe nastroju pamiętaj ze tutaj jesteśmy wiec jak cos to pisz wyzali się :*:*:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tralcia dużo zdrowka dla babci super ze Brajanek już chodzi :) ja wiem ze to pilnowanie meczy ale szybko nauczy się rownowage utrzymywać i już trochę spokojniej niż jak się wkurzaja bo chcą a nie mogą :) tak piszesz o bucikach ja małemu zakładam skarpetki takie z podeszwami bo jak mu buty zalozylam to ryk jakbym mu krzywdę niewiadomo jaka robila i targal tak te buciki :) ardi zapomniałam napisac ze fajnie ze do porozumienia doszlas z narzeczonym oby mu się udało z ta nowa praca bo zawsze więcej czasu i kasy to mniej powodow do klotni :) powodzenia :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Karolinka weź mu powiedz że jak będzie Ci wmawiał że go zdradzasz i za to Cię wyzywał to w końcu to zrobisz żeby chociaż słusznie dostawać ochrzan :D ja kiedyś tak powiedziałam i mam spokój haha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz, mi nie zalezy na pieniadzach ale wiadomo zawsze to sie przydadza bedzie mozna zrobc remont i kupic malej kilka rzeczy... a i nawet wyjsc sobie gdzies razem zeby odpoczac czy dla malej na lokate wplacac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Ty kochana nie probuj sie nawet jemu tlumaczyc!! Tlumaczy sie tylko winny! Jak Ci nie ufa to niech na jakas terapie pojdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Goju- :( nie fajna wiadomość, ale będzie dobrze :* przesyłamy przytulasy i buziaki z Poznania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goju kochana trzymaj sie :* szczegolnie ze masz dla kogo, napewno ta wiadomosc Cie wyprowadzila z rownowagi, ale teraz musisz byc silna :* xxx jeszcze 17 nie ma a ja juz padam z nog. ubralam dzieciaki i mielismy isc na spacer bo taka sliczna pogoda, a odwiedzilismy przedszkole i synek zostal tam beze mnie na 2 godziny, tak sie zabawil, ze nawet nie zauwazyl ze mnie nie ma. rozmawialam z pania dyrektor i moze po 11 przychodzic a od wrzesnia juz go zapisze. tak to przezywam jak on sobie poradzi, jeszcze nie dawno uczyl sie siadac a tu juz przedszkole. on sie cieszy a ja siedze i rycze jak glupia... a z drugiej strony jestem z niego dumna, ze byl taki grzeczny, jak przyszlam po niego to bawil sie z kolegą w sklep :) xxx slyszalyscie moze o bizuterii sutasz?? chodzi mi o cos takiego https://www.google.pl/search?q=bransoletki+sutasz&hl=pl&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ei=h9ViUcWbOIaI4gTY94GQBw&ved=0CAoQ_AUoAQ&biw=1280&bih=652 ogladam filmiki jak to zrobic i chyba zaczne, ale tylko bransoletki bo nie lubie duzych kolczykow i wisiorkow. bede w tym tyg w pasmanterii to kupie sznurki i koraliki do sutaszu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolinko ja bymzrobila to samo...zrob mu chore jazdy ze Cie zdradza i nie ustepuj...idz w zaparte ze Cie zdradza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
mamoKostka dziękujemy :) przed chwila doszla paczuszka :) jak moge sie zrewanżować jakos to pisz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goju, ojej. To ja Ci tu kiedyś walnęłam, że to pewnie jakieś zrosty, przyznałaś mi rację a tu wcale nie taki błahy powód. Poczytałam w necie, chyba jednak tak źle to nie wygląda, co? Będziesz miała usuwane chirurgicznie? Trzymaj się, myślimy tu o Tobie! Karolinko, ja bym Ci poradziła tak jak Asiula. Kurcze, że też każda musi mieć coś ze swoim mężem. Oni chyba po to są, żeby się było o co żreć. Ardi, no pewnie, że pieniądze ważne, oby się narzeczonemu udało z tą nową pracą. Mamo Kostka, współczuję najazdu rodzinki. Ja też okropnie nie lubię jak mi się ktoś nie zapowie. Agata, ale masz zarąbistą figurę. Jak zobaczyłam to zdjęcie z chrzcin Milenki to normalnie jak modelka wyglądasz. Z czego Ty się odchudzasz?? Wivi, odzywaj się częściej. Ładnie napisałaś o swoim mężu, podoba mi się. :) Taka tam Aga, a to Ci Michałek zaczyna łobuzować. :) A ja przed kąpaniem małego jadłam kanapki z nim na kolanach i tak otwierał buzię i szlochał, że ukroiłam kromkę chleba i mu dawałam po kawałeczku. Niestety ząbków nie ma, więc nie ma czym gryźć ale tak otwierał buzię, że nie nadążałam mu skubać tego chlebka. Tatuś go dzisiaj zważył, w ubraniu i pieluszce waży 8800. Aneta, Basia, Camerata, Sikorka, przyfruwać tu zaraz i się odzywać. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Mamusie chłopaczków błagam Was pilnujcie siusiaków!! Brajankowi się skleił.. jak zadzwoniłam do szpitala na izbę że ściągałam zawsze i było ok a teraz mniej się odciąga i ma takie 2 białe kulki kazali odciągnąć na siłe, może go trochę zaszczypać ale krzywdy mu nie zrobię, no to udało mi się ciut odkleić z jednej strony ale płacz okropny więc już dalej nie robiłam nic. Ma strasznie opuchniętego siusiaka teraz i ropka wyleciała i została jedna kulka.. czerwonego, a jak zrobi siusiu to tak krzyczy że nie idzie go uspokoić muszę pieluchę ściągać i dmuchać :( Była u nas położna bo zadzwoniłam czy by mogła przyjść zajrzeć czy nie zrobiłam mu krzywdy.. mówiła że to normalna reakcja jak się sklei siusiak, będzie opuchnięty i bolesny ale będzie teraz tylko lepiej.. czeka nas jeszcze odklejenie z drugiej strony, ale nie dzisiaj bo za bardzo jest obolały i ja sie juz na to nie pisze.. w środę powiem lekarzowi żeby mu to zrobił.. biedny :( a ktoś tu kiedyś pisał że dzieciom co najmniej do roczku nie powinno się nic ruszać- dopiero by bolało :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny za słowa pocieszenia:) xxxx demagogia- nie jest tak źle, to prawda. Ale ja dopiero wróciłam do pracy, a tu szereg badan przede mną, operacja najprawdopodobniej, nie mam na to czasu! W ogóle jak będę musiała usunąć tego guza, to jak ja się zajmę dziećmi??? Miszkam na piętrze, nie będę miała jak wyjść z domu. A nosić trzeba na rękach młodego,choćby go włożyć do łózeczka. Strasznie mi to pokomplikuje zycie... Ale chyba powinnam się cieszyć, że lepiej taki niż żeby miał być złosliwy... xxxx tralala- zrób okład z rivanolu u nas zawsze się sprawdza. Ja odciągam ile się da, ale mi pediatra mówił, żeby na siłę nie ściągać, bo jak pęknie napletek to zrobią się zrosty i potem będzie miał chłopak w przyszłosci problem. xxxx Powiem wam, ze mój mąż też daje ciała. Liczyłam na jego wsparcie dzisiaj, miałam 5 godzin badań, byłam mega zestresowana a on nic:( Zero pocieszenia, jeszcze pretensje. Zawiódł mnie okropnie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej de mag ogia- ok juz pisze:-P x Goja kochana trzymaj sie!!! x Ita ja napewno poraz setny Ci to powtorze ale po prostu tak Ci zazdroszcze tej tesciowki ze ooo, tymbardziej ze ostatnio przemeczona juz tymi swoimi jestem naprawde. x de mag ogua co do tej klotni... dziewczyny wszystko napisaly a Ty jestes dzielna wiec wierze, ze dasz rade. Moja tez sie nauczyla wlasnie z pozycji stojacej na dol przechodzic klekajac a nie upadajac:-P x tralala wspolczuje ale ja jak pisalam kiedys odciagalam malemu bo od nas dziewczyna z forum tez pieklo przesla ze swoim synem. x Ardi aby narzeczonemu wypalilo. a kontakt z synem ma jesli mozna spytac? x u nas ok. mala smiga przy meblach z bratem sie dogaduja ale ja jakos ostatnio wypalona jestem. znowu dzisiaj snieg no kuzwa ile mozna :-\ ladnie je, noce spi jak mi sie cos przypomni zaraz napisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
ahhh Ci faceci. Chyba przesilenie wiosenne jakieś czy coś. Mój D. dzwonił i obiecał że jak wyjdzie na kolejną przepustke to będzie fajnie i że sama się zdziwie.. No zobaczymy, jakoś po 2 ostatnich już na nic nie liczę.. kurde musze kupić ten rivanol.. kiedyś miałam do małej na uszy ale termin się skończył wiec wyrzuciłam.. Noo niby nie można na siłe ale jemu się już ropa zbierała, po za tym w sumie nie zrobiłam mocno, tylko ciut mocniej niż zwykle.. bo widać to zawsze to było za mało. Biedny :( nie chcę słyszeć tego krzyku w środę :( Teraz śpi, mam nadzieję że przez sen nie będzie go tak szczypało i będzie spał spokojnie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
de mag ogia- nawet zdjecia wyslalam ;-) bylam na poczcie super sa dzieciaczki, a jakie juz duze! x to chyba u mnie tylko wieje nuda w zwiazku, jakos odrzucilismy na bok klotnie afery a tez bywalo roznie. zapewne cisza przed burza. w

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trala tak to o to chodzi :) ja robiłam okłady rano i wieczorem na wacik i trochę trymalam w tym siuisiaka i na noc doktor kazala smarować tormentiolem bo raz ja zapytałam czy wsio ok jak byliśmy to tak mu naciagnela ze krew leciała i przy każdym siusiu tez było napuchnięte ale po 3 dniach wsio do normy wrocilo nam lekarka nie kazala tez za dużo odciagac ale żeby chociaż raz w tyg to zrobić z tym ze ja to się zawsze boje ze za mozcno i z reguly jak jesteśmy u lekarza to przy okazji badania proszę żeby sprawdzila dzięki dziewczyny z tym ze tj mowie to mu się w glowce przewraca jak za dużo wypije i akurat jesteśmy gdzies z tymi znajomymi ale następnym razem w razie w to sprobuje waszych rad zobaczymy jak wtedy on się będzie czul :) nic dziś nie zrobiłam a padam na twarz normalnie musze jeszcze pozmywać i uciekam spac kurcze zmywarka by mi się przydala ale niestety nie mam gdzie jej ulokować :( eh jak już cos mogloby ulatwic zycie to kurcze nie ma jak :( Basienko kochana cos cichutko nic się nie oddzywasz :( wszystko gra??? napisz nam tu tasiemca jakiegoś szybciutko!!! :* Asiulka fajnie ze Polcia ma z kim się tak bawic my mielismy pelno maluchow wokół jak Kacper był maly a teraz to tak średnio zresztą co chwile chory jak nie jeden to drugi wiec raczej ciężko z tymi dziecmi wokół :( buziaki dziewczyny dobrej nocki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anetko jeszcze miałam pisać ze ja to czasami wole wlasnie taka nude :) także kochana ciesz się ciesz :) zresztą ja chyba i tak nie mogę az tak narzeka bo my w sumie az tak to się nie klocimy bardziej jak już co to mamy inne poglądy ale mój m ma taki sposób bycia ze zaraz wszystko w zart obraca i mnie rozsmiesza do lez poza niektórymi incydentami oczywiście wiec chyba nie az tak zle :) trala trymam kciuki za nastepna wizyte D :) oby już wam się poukladalo bo już dość przeszlas :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trala, mam nadzieję, że spodenki pasują Brajankowi i trochę je ponosi. Nie sugerowałam się rozmiarem tylko wielkością. A ten riwanol to właśnie taki jak w linku :) Próbowałam pisać 4 razy dziś, ale zawsze mi coś przeszkodziło. Młody spał w dzień 2x 17 minut! Masakra. Skończyły mi się słoiczki z samymi warzywkami i z łososiem i próbowałam dać mu gotowaną przeze mnie zupkę ale nie smakowała mu :( Nie wiem jak mam go przyzwyczaić do nich.Za chwilę będą warzywka na ogródku i chciałabym mu gotować. Już wcześniej chciałam się Was pytać, czy może któraś z Was zmieniała już nosidełko na fotelik samochodowy? Młody dostał kasę na chrzciny i tak myślimy żeby zainwestować w porządny fotelik ale kompletnie nie wiemy jaki. Możecie też doradzić jakąś miseczkę? Mam z babyono z przegródką ale strasznie się odbarwiła i jest już matowa w środku i nie mogę jej niczym domyć, szukam innej ale nie wiem jakiej. Mama rano idzie na oddział, mam nadzieje ze w koncu się nią zajmą. Trzeba było poruszyć znajomości żeby ją przyjęli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
mamo Kostka My foteliki mamy takie: Nikola: http://allegro.pl/fotelik-zenith-armor-2013-coneco-maskotka-bielsko-i3132159819.html i mogę Ci go w 100% polecić, jest mięciutki, fajnie jej się w nim śpi.. rozkłada się fajnie :) łatwo montuje i w ogóle, przeszedł test wypadku małego ;) Brajanko: http://allegro.pl/fotelik-samochodowy-priori-sps-maxi-cosi-4x-gratis-i3154850793.html dostaliśmy od teściowej po Antku, ale jest twardy i jakiś taki dziwny, ciężki i sztywny :P Gdybym miała wybierać z tych dwóch to polecam bardziej ten pierwszy :) aaa miseczke mamy rewelacyjną z łyżeczką ale z niemiec: http://www.ernstings-family.de/mode/Topolino-Winnie-Puuh-Mikrowellengeschirr,,,,263410,718002,,1.html jestem meegaa zadowolona :) Ale te tommee tippee są też fajne- koleżanka sobie chwali :) http://allegro.pl/tommee-tippee-miseczka-x2-przykrywka-i-lyzeczka-i3138523885.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A widzisz mamo Kostka, zapomniałam pisać, że dobrze, że już wiadomo co jest Twojej mamie. To będą ją operować? Goju, tak to jest, jak to mówią - choroby się nie wybiera. Człowiek nie jest przygotowany na takie coś, tak to by sobie jakoś to wszystko zaplanował. Mąż widzę też nie staje na wysokości zadania. A Twoja mama nie może Ci pomóc? Aneta, jak to mówią, uderz w stół... a to Kaja już wstaje? Bo chyba coś przeoczyłam. Kurcze Tralala, zmartwiłaś mnie, nawet dałam mojemu D. do przeczytania o tym siusiaku i był jakoś mocno wystraszony gdy to przeczytał. Biedny Brajanek. Aha, wiecie dlaczego on mi nie chciał dać wtedy Kacpra? Bo stwierdził, że jestem niebezpieczna skoro w furii ciskam laptopem i się bał, że zrobię małemu krzywdę! Karolinka, bo zapomniałam. Ale fajnie, że się wyrwałaś na tańce. Mi się marzy jakieś weselicho. Nigdy nie lubiłam łazić na wesela dopóki nie poznałam mojego męża, bo się fantastycznie z nim tańczy. Mały w ciągu 2 godzin obudził się już 3 razy, chwyci cyca i od razu zasypia. Co to będzie jak go odstawię na dobre? Chyba wyrobił już normę, następna pobudka będzie ok. 1 i potem nad ranem. Idę spać. Do jutra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej U nas masakra, Gabi od wczoraj ma podwyższoną temperature, 38, dziś 38,4 i dałam czopek, zasnęła dopiero przed 21, a zazwyczaj śpi po 19 już. Wielki płacz i marudzenie. Myślę że zęby, nic innego się nie dzieje. Ale jestem padnieta, a jutro na 6 do pracy. Jutro Was nadrobię i napiszę wiecej cos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Demka, nie będą operować ale chcą chyba porobić dokładniejsze badania i zobaczymy. U nas nawet nie ma neurologa w Wolsztynie, więc i tak jak trzeba będzie operować czy coś to Poznań albo Zielona Góra :/ Trala, dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
De mag ogia- juz dawno zaczela wstawac. Kroki pewne stawia przy kanapie, krzeselku a tak samodzielne to moze ze dwa postawila. x my mamy drugi fotelik bebeconfort axiss linka nie wkleje bo z tel nie umiem. podoba mi sie w nim to ze sie obkreca czyli jak maly zasnal.w samochodzie tylko obkrecalam myk do wozka i dalej spal i to ze jak zasnal w czasie jazdy wystarczylo nacisnac guziczek jedna reka nawet prowadzac i fotelik byl w pozycji lezacej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
de mag ogia a wiesz, ze wlasnie tak myslalam ze to bylo powodem iz nie chcial dac Ci dziecka. Powiem szczerze, ze jakby moj maz zaczal czyms rzucac tez bym mu nie dala dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
W Niemczech chwalili sobie bardzo foteliki firmy Romer :) te z fisher price też są fajne i cenowo nie źle, ale nie wiem jak pod względem testów wypadają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goju serdcznie Ci wspolczuje stresu, nerwow, badan i diagnozy. Wiele przechodzisz, juz martwisz sie na zapas i alkiem slusznie. Mama to mama jak mama unieruchomiona to zle...czy ta doagnoza jest w 100% pewna? Czy to zawsze musi byc operowane? Goju wiem ze sie martwisz ale bedzie dobrze i wszystko sie ulozy! Wmaz zapewne w koncu staniena wysokosci zadania i wszystkiego dopilnuje. W pracy tez zrozumieja i poprzebywasz jeszcze dluzej z synkami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Anetka- Kaja jest cudowna!! :) Goju- Igorek super, piękna sesja!! A starszy synuś cały tatuś :) Oczywiście Kostek też ma minki słodkie jak stąd na koniec świata ;) Kuurde Brajanko już 3 pobudka- siusiu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
mama kostka mialam milion razy pytac- co mały ma na rączce? teraz widze ze Ty tez masz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×