Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Bede mama juz 2 raz

*** Sierpień 2012 ***

Polecane posty

Mama Kostka uważajcie na tego tetniaka tzn na zmiany ciśnienia, moja mama miała nadpekniety tetniak w głowie i lekki wylew, a już nie jest ta sama osoba co była :-( gdyby pękł mocniej albo by nie przeżyła albo warzywo. Trala i jak siusiak? Lepiej wyglada? Goja co tam? Jak sie czujesz? Ardi i jak z nowa praca męża? Dema moze podejdz sama do pediatry i podpytaj? Asiula dobrze, ze bez dokum i kart :-) Niki i jak z tata relacje? Wivi ty to już pewnie patyczak skoro cwiczysz ciagle i sie nie odzywasz? Ja przytulam 3 kg haha a mam 164 cm pięknie, normalnie ograniczam żarcie! Wiecie z chęcią bym poszła na jakieś zlecenie popołudniami, tylko nie wiem co i gdzie szukać. Mlody w nocy spał sredio po 2 sie obudził, nie chciał soczku wiec dałam mleko i po 1 h zasnął. Echhh zmeczona trochę jestem. A jak u Was z nocnym jedzeniem? Teraz gad spi, ale pewnie zara wstanie. Idziemy na spacer potem do babci. Mlody już cyca trzecia dobę nie chce. Jak tak dalej pójdzie w piątek opracowuje cała butle wina ;-) Wczoraj byłam w banku, trochę sie zmartwilam bo moze być problem jak nie sprzedamy mieszkania na czas, bank nie chce płacić środkowej transzę, chce zamknąć inwestycje. A my wtedy do września/sierpnia musimy sprZedac mieszkanie. Echhh ale zaproponowała kredyt, wziąć większy o kwotę mieszkania, a jak sprzedamy to spłacić, bo jest za wcześniejsza spłatę 0 zł. Niby zdolność mamy, ale i tak sie trochę martwię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niki u Ciebie tez lepiej?? to chyba bez kitu facetom odbijalo przez brak sloneczka:D Ale wiadomo: slonce to dodatkowo endorfiny:D Tylko co jesli kazda zima taka bedzie??;/ Chociaz w sumie jak w ciazy chodzilam to byl kochany... Hmmm mysle ze nakladaja sie tez jemu stresy z praca i alimentami ale coz wiadomo ze zawsze rozowo nie bedzie... Ale dzis w nocy mnie wkurzyl bo ja mala przewijalam przed karmieniem a on duze swiatlo wlaczyl i lulalam ja nie wiadomo ile a jeszcze jak juz spala to w pokoju obok ojciec kaszlal i sie obudzila wiec znow do dziela. Ehh ciezko nie wyspana ogolnie jestem a jeszcze nie wypali zeby w ten weekend Taszka do dziadkow pojechala bo chcielismy ja zapakowac w samochod siostry J a oni nie jada w ten weekend. Autobusem to za duzo do wiezienia rzeczy jest. Z reszta zawsze tlok jest. Demcia po prostu chcialam zobaczyc Twoje szczescie :) Wiesz jesli mialabym haslo to ok, ale jesli nie bede miala to nic sie nie stanie, nie bede sie wpraszac:) Jesli ktos bedzie chcial to po prostu podam swojego prywatnego maila :) ardillita18@tlen.pl Asiulka fakt, szkoda dokumentow no i szczegolnie tego zdjecia Polci... Ajjj wspolczuje. Ja mimo ze taka roztrzepana jestem to jeszcze nie zdarzylo mi sie zgubic portfela. Juz tak sie staram uwazac na tym punkcie bo tez mam tam tych roznych dupereli ze szkoda by bylo az... Kurcze chcialabym tak odpoczac sobie, wyjsc wieczorem z moim do jakiegos pubu wiecie rozluznic sie zrelaksowac troszeczke. Po prostu pobyc razem. Mam nadzieje ze nie jestem wyrodna matka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ita, to nie moj mąż jeszcze:) Ale okazalo sie ze bedzie szukal od sezonu ale J juz ma zaklepane ze ma wziac wtedy 3 dni wolnego na okres probny bedzie czekal tylko na telefoin. Poki co nadal pracuje gdzie pracowal bez umowy i ubezpieczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Hej u nas kiepsko:(Mam nadzieję, że przez tego ząbka:(O 1 w nocy mała zjadła 170 mm i od tej pory nic nie chce. Mleko o 4 wylane do zlewu, o 7 również, kaszka o 9 też, soczku ani grama, herbatki też, teraz posżła spać, jak wstanie utrę jabłuszko i dam z banankiem i biszkoptem, potem koło 14 może wcisnę jej jakoś obiadek:(Martwię się, bo chociaż żeby piła cokolwiek, to jedzenie bym trochę odpuściła, jak by zgłodniała to by zjadła, ale nawet pić nie chce:(Jeszcze się pokłóciłam i z mężem i z matką i odechciało mi się skutecznie wszystkiego:(Dzisiaj pogoda piękna a tak smutno jakoś:(Eh mała się budzi odezwe sie pozniej moze:(Miłego dnia Kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamę mam odebrać później więc jestem. Młody akurat zasnął :) Demka, ja dziś też planuję już na dworze rozwieszać pranie, o ile nie zacznie padać :) Trala, Brajanek musiał odespać pewnie :) A czapka jest prosta do zrobienia, uszy i oko robiłam osobno i przyszywałam. Agatka, Asiulka, jaką włóczkę kupujecie? U mnie są tylko 3 kolory - biały, róż i błękit a chcę zrobić małemu jakąś popielatą albo granatową a przez internet trochę strach zamawiać jak się nie zna nazwy. Ita - mama ma za wysokie ciśnienie i dlatego ją wzięli na dalsze badania, zobaczymy co tam wyszło. Nawet tomograf powtórzyli wczoraj, jestem zdziwiona taką opieką w naszym szpitalu. Kostek w nocy się budzi na jedzenie, przeważnie 2-3 razy chociaż dzisiaj chyba z 10 :/ Strasznie się rzucał i każde poruszenie kołdrą go budziło :/ Miałam iść z młodym na zajęcia do takiego klubu malucha ale jak mam odebrać mamę ze szpitala to pójdziemy dopiero w środę. Ciekawa jestem jak to wygląda, niedawno otworzyli i mają już jakieś zajęcia dla dzieci od 6m-ca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiu, dużo sił dla Ciebie! Zuzia to taki słodki łobuz, daje mamusi popalić. Próbuj jej może po trochę mleczka albo soczku dawać strzykawką jak masz może? Że też te zęby muszą tak maluszkom dokuczać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamoKostka Ty zdolna bestio :P czapeczka sliczna :) wlasnie o taka krateczke pisalam do Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wloczke kupilam akrylowa, tak jak mi pisalas. w pon ide do pasmanterii po wiecej kolorow, a niektore włóczki mam z odzysku :) tylko ze nie robi sie na nich tak fajnie jak na nowych. na ta fioletowo- rozowa czapeczke z uszkami sprułam sweterek z ktorego Milusia wyrosla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem Wam, że fajnie mieć babcię pod ręką. Przyszła i sama z siebie wzięła Kacpra na spacer, a ja się zbieram do miasta, obiadek dla małego zostawiłam, niech sobie później tatuś radzi. Wysłałam fotki ze spacerku z babcią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochana przy zębach mój mały nie jadł wcale a dziennie pił tak z 3x150ml wody z sokiem. xxxxxxxxxxx w nocy nie je tak o 23 pije 60ml mleka i rano tak około 7 tez 60ml w ciągu dnia nie pije mleka. w nocy jak się obudzi to dostaje wode i spi dalej. xxxxxxxxxxxxxxx czapka śliczna, a kostek słodziak;* xxxxxxxx wiem co to babcia;) jak byłam w pl to cały czas ktoś małego brał na spacr lub się z nim bawił i naprwde odpoczełam. były wyjści ze znajomymi, kino i nawet dyskoteka;) xxxxx wysłałam na poczte moje szcześliwe 7;) mi jeszcze zostało 7kg do upragnionej wagi;) xxxxxxxx Basia mój mały jak miał 4miesiące to miał na wadze 10 kg ale był na sztucznym, mojego męza kuzynka ma 4 miesiecznego synka na samym cycu i ma juz 10kg i nawet nie wygląda tak źle;) mój mały na wadze ma teraz 11,5kg przez 4,5miesiąca przytył 1,5kg. nie je mi tak jak dawniej mleka prawie wcale. bardzo lubi owsianke i jogurty na obiady ziemniaki, ale staram się dawac mu mał bo strasznie zapychają. xxxxxxxxxxxxxxxxxxx goja tyrzymaj się kochana;* xxxxxxxxxx buziaki dla dzieciaczków;*;*;* xxxxxxx zmykam gotowac obiad bo z spaceu dziś nici po strasznie pada, nie wiem gdzie ta wiosna. kwiatki przekwitły dzrzewa zakwitły a dzis tylko 6 stopni miłego dnia;*;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kochane :* my już po spacerku ale kurcze nocka znow kiepska niestety :( już nie wiem co się dzieje z tymi moimi maluchami taksobie mysle może ta zmiana pogody?? maly wlasnie poszedł spac na druga drzemke i nie chce zapeszać ale obeszlo się bez awantury niestety usypiany na rekach :( dziewczyny czy to możliwe żeby przez to A6W plecy mi wysiadły już całkowicie?? kurcze bola niemiłosiernie tzn tak normalnie nie jest jeszcze tak zle ale jak mam małego podnieść albo odlozyc do lozeczka to masakra normalnie jak się po cos schylam to musze ukucnąć bo chyba bym się nie wyprostowala ale mimo tego już dziś cwiczylam ;) mam cicha nadzieje ze do wesela choć trochę uda mi się brzuszka zgubic bo inaczej wszyscy pomysla ze znow w ciąży jestem hihi mamaKostka czapeczka jest przesliczna!!! kurcze ja to bym tak nie umiala ja wy kochane Asiulka szkoda ze protfel się nie znalazł :( Demcia fajnie ze babcia na spacerek wziela :) my niby mieszkamy z teściami no i czasami tesciowa z maluchami zostaje ale Gabrysia wziela do tej pory tylko raz na spacer :( a szkoda bo tak przynajmniej bym mogla cos zrobić Basienko kurcze mam nadzieje ze Zuzinka zacznie jesc w końcu niech te zabki już wychodzą i daja tym maluchom swiety spokoj Goja jak tam kochana??? Tralcia lepiej już z siusiakiem Brajanka??? niki dobrze ze dogadaliście się w końcu z mezem :) a mówisz Alunia szufladki sobie upodobala?? hihi zaczyna się pomalu u nas wszystkich widze pilnowanie i oczy wokół glowy :) aha Demagogia miałam Ci pisać ciężko tak ja się nie słyszy dzieciatka ale u mojego Gabrysia tez tj siedział katarek gdzies gleboko ale u nas to slychac tylko jak ciumcia smoka albo je mleko i jest wpozycji pollezacej i nam doktor mowila ze albo ma wiotka krtan albo sluzowka wysuszona i żeby nawilzac często ita przykro mi z powodu mamy :( a kg się nie przejmuj na pewno szybko ci z nimi pojdzie :) Ardlita absolunie nie jesteś wyrodna matka!!! to przecież normalne ze kazda z nas ma ochote się rozerwać i odpocząć od codziennych obowiazkow spedzic razem trochę czasu i przy okazji pobawić się :) aha dziś się wzylam i kurcze nie wiem co się stało ale dziś 10 dzień cwiczen w cm mniej ale przytylam 1kg no i nie wiem co co chodzi ;) zmykam zjeść obiadek i może poprasować chociaż okropnie mi się nie chce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Dzięki, siusiak już lepiej. Troszkę czerwony jeszcze, ale już daje się dotknąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. U nas jakaś makabra. Lekarka nasza dała od razu skierowanie do szpitala, bo ma zmiany na oskrzelach, mocno zwężone drogi oddechowe i świst. No ale ja do szpitala iść nie mogę, pracuje na czarno, więc chyba że bezpłatne wolne... A na to mnie nie stać. No to umówiłam na wieczór wizyte u ordynatora oddziału, dobry fachowiec. Zgodził się na leczenie w domu, dał mucosolvan i pulmicort do inhalacji plus klacid antybiotyk. Gabi całą noc płakała bo aż się dusiła kaszlem. Do tego ma wysypkę na całym ciele, nie mam pojęcia skad. Lekarz mówił że coś uczuliło, ale co to nie wie. Ja stawiam na kaszkę waniliową, Jadła pierwszy raz kupiłam kilka dni temu. Jeść nie chce, teraz zjadła 100ml mleka to cała spocona z wysiłku. Brak mi sił już. Tralala, jakie Ty miałaś leki do inhalacji i na ile dni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Sikorka- my mieliśmy ventolin+augumentin i pulmicort, W sumie od połowy grudnia do końca marca. Bo on ostatnie zapalenie miał w lutym ale kazali dawać profilaktycznie przez ten najgorszy chorobowy okres.. Ale lekarz mi mówił że żeby zadziałały-wyleczyły-i chroniły, powinny być 3tyg conajmniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamusialala30
Miałam mega intensywny dzień. Padam. Mały pospał na spacerze prawie 2,5 godz. Sikorka, współczuję i nic więcej zrobić nie mogę. :( Basiu, Ty też problemy z Zuzią? Jadła już później? U nas znowu ten katar. Co ciekawe najbardziej dokucza przy wieczornym zasypianiu. W ciągu godziny budził się 3 razy i od tego czasu śpi twardo. Tzn. od pewnego czasu on się zawsze tak przebudza ale nigdy nie płakał jak teraz no i trze sobie ten nos. Zatyka go jak go karmię na dobranoc. A nos nawilżam bardzo często w ciągu dnia. Zresztą nie mam super ciepła w domu, najwyżej 20 stopni, teraz to nawet 19. Kaloryfery leciutko tylko poodkręcane. Miałam wysłać swoje dzisiejsze zdjęcie w dżinsach ale mnie Kasiula zgasiła, bo jej figury nie pobiję. Ale ja jeszcze nie jestem nawet w połowie drogi do mojej wagi 55 kg. Zostało 8 kg. Ale Franiu ma ząbków, odstąpiłby nam ze dwa. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matko sikorka wspolczuje :( kurcze mam nadzieje ze jednak leki pomoga i nie będziecie musiały isc do tego szpitala trzymam kciuki żeby wam się udało :* szkoda ze nie dal wlasnie ventolinu albo berodualu bo one maja działanie rozprezajace na oskrzela i może by bardziej pomoglo w sumie nie wiem tak wnioskuje z tego jakie objawy napisalas i czym leczyli Gabrysia mojego duuuuzo zdrowka :* demcia co ty opowiadasz ;) super laki jesteście tu wszystkie :) trala dobrze ze już lepiej cholera mam nadzieje ze jak ta wiosna w końcu zawita na dobre to będziemy tylko wszystkie o dobrych rzeczach pisaly bo już dość tych chorob i wszystkiego co zle dobrej nocki kochane :* cos tu dziś cichutko jakos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sikorko, trzymacje się! Zdrówka dla Gabrysi, oby szpital nie był konieczny :* Karolinka, pusto tu bo wszystkie pewnie siedzą z szydełkiem w ręku i tworzą :) U nas chyba zęby kolejne idą, bo jakaś kupa luźna dziś była, chyba że od obiadku z królikiem. Nie wiecie gdzie kupię mięso z królika? Kolorowych snów:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sikorka dóżo zdrówka dla Gabrysi;*;*;* xxxxxxxxxx mamo kostka jak byłam w pl to widziałm w biedronce królika. xxxxxx de mag ogia-mi tez jeszcze zostało 7kg wiec spokojnie wklej zdjecie. dobrej nocy;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uffff u nas bez zmian a wlasciwie cholernie mecząco! zeby to było nic...Pola przeżywa ze je nie wychodzi...marudzi, jęczy i wszystko na raz.... z jedzeniem walczę i na razie mam rano mleko, potem obiad, potem deser, mleko i potem mleko po myciu + jedna pobudka w nocy lub już nad ranem, generalnie min. 600 ml mleka je, 2 łyżki kleiku ryżowego, troszkę obiadku ale i tak ją przetrzymuje po obiedzie do deseru i dopiero o 16:00 mleko wiec pewnie zalapie ze trzeba się najesc...tylko zaczęła ulewac, myślę ze to przez te jej ćwiczenia...co zje to nie usiedzi, nie uleży tylko bach na brzuch i już dupa do góry i kombinowanie + stękanie...dziś chciałam te dźwieki nagrac ale zauważylam że drżą mi ręce wtedy... dziś załatwiłam irzędu w sprawie dowodu i prawka...karty już zamówione, odebrałam też nową rossnę ktora podczepię i nie trace zniżek, tak samo superpharm...modlitwę też mi koleżanka już przesłała...jeszcze daleka droga przede mna,...jutro idę do dewocjonaliów wybrac łańcuszek...zdjęcie Polci mam jeszcze takie jedno ale już go nie wezmę do portfela wytnę ją z innego takiego co się da odtworzyć bo tmtego już nie bo to od jakiegoś fotografa ze szpitala...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde nie dopisalam Pola przeżywa że jej nie wychodzi siadanie, wstawanie i raczkowanie... Sikorko buziaki i zdrówie ślę internetem do Was Basiu fajnie ze wiosna przyniosła lepsze humorki i nastawienie, Zuzia jest Słodziakiem...fajnie że ją ustawiasz bo nic byś dobrego z macierzyństwa nie pamietała hehehe, fajnie Ci je, co z tego ze mniej mm jak je pieknie kaszę itd...u nas już się poddałam z kasza...4 poszły do śmieci wiec już nie próbuje Tralka Wariacie cieszę się ze już git, popytałam sąsiadkę mowi ze tylko troszkę odciaga do oporu by z tej bialej ewentualnie wydzieliny umyć nic wiecej Niki mało Cię, ech z tymi facetami...może opisuj to zabawnie jak kiedys to będzie lżej :) już dalej kurde nie pamietam... Kasiula ja to mówiłam byle do ciepłej pogody to wszystko minie... Mamokostka nie przeczytałaś mojego info o meblach wolsztyńskich?? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jak gotujecie na parze? Ja mam taka bambusowa nakładke na garnek u zastanawiam sie czy moze być? Sikorka zdrowka dla Gabi, przykro mi :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiula, przeczytałam rano ostatniego wtedy posta, że dobrze, że jestem i mi się tak miło zrobiło. Wiem, że tak samo nosimy opaskę i gumkę, sama Ci to kiedyś tu na tym forum pisałam po zobaczeniu jednego Twojego zdjęcia na NK. Musiałaś to przeoczyć. :D Kasiula, nie denerwuj mnie, gdzie Ty masz jeszcze 7 kg do zrzucenia? Ok, wyślę to swoje zdjęcie, bo w porównaniu do tego co Wam wysłałam gdzie mnie widać jak siedzę na łóżku i gdzie ważę tyle co nigdy w życiu /ponad 68 kg!/ to teraz widać postęp. My nocka super, jak wieczór w ciągu godziny obudził się 3 razy tak potem twardo spał do prawie 4, pojadł i usnął jeszcze do ponad 6. A potem walnął 3 kupy, tak, że w odstępie może 15 min. poszły 3 pieluchy. Ita, ja gotuję w małym garnuszku wodę i na to kładę zwykłe sitko i tam warzywka. Ale pewnie każdy sposób jest dobry. Aha, kupiłam wczoraj dorsza, mintaja nie widziałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra, poszło. Wiem, że nie cuda ale dla mnie jest różnica w porównaniu do tego co było. Następna fotka będzie jak osiągnę swoją dawną wagę 55 kg. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ardi, a dla Ciebie powybieram zdjęcia Kacperka wieczorkiem, ok? Teraz muszę iść coś porobić póki mały śpi, bo męża zaś gdzieś wywiało i jestem sama. Czy myślicie, że jak w sałacie siedzi taki dorodny ślimaczek to znaczy, że sałata jest bez chemii? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewuchy:) Mi dzis Taszka zrobila pobudke po 6 rano:( jestem nie wyspana, malo spalam w nocy nawet nie wiem czemu... Nie wiem czy wam sie chwalilam: Taszka tak strasznie nie chciala do spacerowki, robila mega bunt. Wkladalam ja w domu zeby dobrze szelki uregulowac ale kolezanka poradzila mi terapie szokowa i tak tez zrobilam:) Pod koniec spaceru sie usmiechala juz do wszystkiego:D Moj J ma 17 kwietnia urodziny... Prezent mu kupilam i juz dalam taka fajna mega ciepla bluze...:D I do tego z takim ludkiem co blancika jara, ale mu sie spodobala ajajaj:D wszystkim sie chwali ze mu narzeczona kupila:D On kurcze lubi takie klimaty, teraz mnie namawia zebysmy pojechali na festiwal reggae do Ostrody jak bedzie, oczywiscie na sektor chillout;D Ja od miesiaca mam problemy ze stopa baaaardzo mnie boli czasami tak ze az palcow nie czuje...;/ chyba trzeba bedzie sie przejsc do lekarza jednak. Asiula no szkoda zdjecia wiadomo zdjecie kruszynki najcenniejszy skarb. Pewnie pieniedzy bys tak bardzo nie zalowala jak zdjecia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ooo demcia swietnie czekam na fotki!!!:) Ja tez pozniej wybiore kilka i Ci podesle chociaz pewnie widzialas juz mala w linku w stopce na bobasach:) hahaha co do salaty nie mam pojecia:D Ale mnie rozbawilas:D Dziewczyny poratujcie linkami o szydelkowaniu chcialabym sie nauczyc robic takie cuda! oczywiscie najpierw musze zaopatrzyc sie w szydelko i wloczke ale to niebawem zrobie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Demka nie przeoczyłam ale jak zobaczyłam na Tobie to dopiero się takie identyczne wydało...a tak jak to napisałaś to aż tak nei poczułam podobieństwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×