Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Bede mama juz 2 raz

*** Sierpień 2012 ***

Polecane posty

Basia 123 strasznie mi przykro:-( nie smuć się na pewno uda się za miesiąc Dziewczyny strasznie się boję bo ustąpiły u mnie wszystkie objawy, bolały mnie piersi, były nabrzmiałe a teraz wyglądają normalnie nie bolą, czy cos jest nie tak???? Jak to jest u was???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Wiele kobiet zakażonych drożdżakami ma problem z zajściem w ciążę i jej donoszeniem. Najczęściej dochodzi do samoistnych poronień. U mężczyzn zakażonych candidą stwierdza się małą ruchliwość plemników. " http://www.e-grzybica.eu/pokaz/9.html Dziewczyny uważajcie na infekcje grzybiczne bo bardzo łatwo je nabyć a są niebezpieczne dla kobiet w ciąży i tych co się starają o dziecko. Lece jutro do dr gin. Jak sie wylecze i męża to zaczne sie starać dalej. Najbardziej mnie frapuje ZE GRZYBICA MOZE PRZEBIEGAC BEZOBJAWOWO i tak na prawde nie wiem ile już ją mam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MOja przyjaciołka miala drożdzaki przy calych dwoch ciazach i lekarz mowil ze nie sa one zaagrozeniem dla dziecka, jak sie ma drozdzaki to inne bakterie groźniejsze nie atakuja. Tak mowil jej lekraz, teraz ma dwie zdrowe córeczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ona2ona ja nie mam żadnych objawów prócz bólu piersi, chyba nalezy sie tylko cieszyc:) chociaz jest to nieco "niepokojace"...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bede mama juz 2 raz
Basiu.. a jestes pewna ze to nie krwawienie.. Lezalam z dziewczyna normalnie ktorej po nogach krew ciekla. Zreszta sporo takich mlodych ciaz laduje w szpitalu -mnie na szczescie moja kolezanka ktora jest polozna przestrzegla..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bede mama juz 2 raz
Ona2ona Spadl poziom hormonow moze.. Albo u ciebie juz ten czas gdy przestaja ci dolegliwosci dokuczac.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiu - przykro mi. Na pewno doczekasz się swojego upragnionego dzidziusia. CZasami takie przesunięcia w cyklu się zdarzają. Niestety najczęściej jak bardzo pragniemy być w ciąży. Tak niestety działa nasza kobieca psychika i hormony. Też tak miałam przy staraniu o pierwsze dziecko. Życzę powodzenia. Na pewno sie uda!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA w tej ciąży też praktycznie żadnych dolegliwości nie mam. Tyle że bolą mnie piersi. Ale nie jakoś strasznie. No i czasami coś zaboli w podbrzuszum albo jajnik zakłuje. Ale poza tym nic. W pierwszej ciąży miałam mdłości, wymioty, depresję, senność, ciągłe zmęczenie i bóle podbrzusza od 5 tygodnia ciąży. Tak że ta ciążą jest bardzo bardzo inna. Mam nadzieję że to nie jest zły znak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam chciałam również dołączyć z moich wyliczeń termin mam na 30 sierpnia wizyte mam stycznia. Chciałam tylko dodać że we wrześniu tego roku urodziłam bliżniaki-parkę. Pocieszę mamę co spodziewa się bliżniąt jedno dziecko to pikuś moje maluchy się tak fajnie chowają naprade owszem roboty razy dwa , ale ja nie nie jestem osobą narzekającą i użalającą się nad sobą i pomoc mam , ale nie wielką. Moja mama jak zaczeła do mnie na początku przyjeżdzać to się nudziła więc trzecie dziecko różnicy mi nie zrobi . Boję się tylko że będe się żle czuła jak w pierwszej ciąy pierwszy trymest masakra w dalszych mogłam góry przenosić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pafi86
hej dziewczynki ja mam termin na 31 sierpnia bylam juz u lekarza widzialam pecherzyk ale serduszko jeszcze nie bije :( powiedzial ze USG pokazuje koniec 4-tego tygodnia nastepna wizyta za miesiac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej..załazyłam konto To ja .. BEDE MAMA 2 RAZ... Malutka... mozesz mi opisac w ogole jak sobie radziłas.. Ja sie nie boje..nie narzekam, ciesze sie.. Ale z 2 str mysle jak sobie poradze bo ja zostane sama.. niestety nie ma mi kto pomoc.. na tesciow liczyc nie moge, mama zmarla niedawno a tata jest ponad 200km ode mnie.. Moj maz pracuje od switu do zmierzchu wiec bede musiala wszystkiemu sama czola stawic.. Najbardziej interesowal by mnie pojazd jaki masz :):) bo jak widze te "krowy" i te "limuzyny" to nie wiem ktora wersja gorsza :D a na ktoras zdecydowac sie trzeba.. :) Poza tym jak z karmieniem.. chciala bym podolac z karmieniem piersia i wiem i wierze ze mi sie uda to, tak jak przy synku..walczylam o pokarm bo mi z nerwow zanikl..ale wywalczylam :) a juz lekarze i rodzina krzyzyk na to stawiali :) kiedy urodzilas..w ktorym tyg, jakiej wielkosci maluszki byly, i czy obsula kompleksowa obojga na raz czyli karmienie w tym samym czasie przewjanie czy wszystko na zyczenie dzieci..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pafi.. u mnie bylo podobnie..w piatek nie było..był tylko pęcherzyk płodowy a we wtorek juz bylo to migajace ziarenko maku :-) Ale ile ja sie nerwow najadlam od tego piatku... zaraz 1 mysl..jesoo serduszko nie bije..pewnie po radosci.. A we wtorek na usg jak poszlam okazalo sie ze bije sarduszko i to nie 1 a 2 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Wam :) Byłam dzisiaj na badaniach krwi, jak mi pai zaśpiewała 120 złotych to myslałam ze z krzesła spadne ;p Basiu- strasznie mi przykro, ale mam nadzieje ze po okresie sie uda i mimo ze pewnie bedziesz wtedy mamą wrześniową, to skrobniesz cos tutaj czasami:) Malutka, PAfi- czesc wam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
30.09! Termin :) a więc jestem w środku 6 tygodnia, może być i wrzesień, ale dołączam do Was kobitki! :) Byłam w piątek u gina, była mała kreseczka tylko i 17 stego idę, mam nadzieję, że serduszko zobaczę! miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sloneczkowa.. grupe robilas czy cos jeszcze..? Bo grupa 80zl ponoc.. -tak bylo 6 lat temu jak w 1 ciazy bylam.. powiedzcie ile teraz morfologia mocz i tokso kosztuja? a.. ktoras pisala ze tokso robila 5 lat temu i styknie.. niestety bledne myslenie.. Rozmawialam z kolezanka polozna i mowila ze nosicielem mozna sie w kazdyj chwili stac dlatego przy kazdej ciazy sie toso robi.. Ale z tym poczekam do wizyty u swojego gina.. -cholera znow prywatnie bo panstwowo to u mnie sami nieciekawi przyjmuja ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszam 30.08 oczywiście :) Pafi, nie przejmuj się, to normalne, że jeszcze serduszko nie bije w 4 tygodniu :) Poczekajmy, niedługo zobaczymy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a.n.i.a ja robiłam grupe krwi i toksoplazmoze igg i igm, czyli czy jestem nosicielką teraz i czy miałąm z tym stycznosc w przeszłości. do tego jeszcze raz beta. tokso razy dwa(bo dwa rodzaje) razem 60 zł, 40 zł gtupa krwi i 25 zł beta. Jak masz skierowanie z nfz to morfologia za friko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pafi86
dziewczynki czy moze orjetujecie sie ile prywatnie zaplace za morfologie badanie moczu ogolne i HBsAg musze sie wybrac je zrobic przed kolejna wizyta ale nie wiem jakiej kasy mam sie spodziewac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi na razie lekarz nie dał żadnych skierowań na badania, powiedział, że za wcześnie... no więc czekam do ostatniej wizyty.... chodzę prywatnie, ale wszystkie badania mam gratis, więc na szczęście nie muszę doliczać tych kosztów :) powiedziałyście już wszystkim? j czekam do drugiego usg :) do rodziców chcę zadzwonić w dzień babci i powiedzieć im, że będą babcią i dziadkiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sloneczko pytam sie orietacyjnie bo niestety ale skierowania na badania bede miala z gabinetu panstwowego -czyli cala ciaze wszystkie badania i wizyty odplatnie a to nie sa male koszty jakby nie bylo!! (wqrwia mnie ta nasza reforma zdrowia!! tyle kasy na skladki sie placi a specjalisci w swoich dziedzinach tylko prywatne gabinety maja zazwyczaj!!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Młoda.. a jak zalatwilas to ze badania masz panstwow? Ja mam taka zasade ze NIKOMU nie mowie do 6 mies.. tak bylo z synkiem.. ze nie chwwalilam sie nikomu..tak mi sie glupio w glowie poukladalo ze jakby sie cos stalo to 6mies dzidzius juz przezyje.. i teraz tez prawie nikt nie wie.. Tzn na razie wie tylko moj tata, maz oczywiscie i synek, oraz bliska sercu znajoma i moja przyjaciolka.. A reszta swiata niech sie domysla :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pafi86
powiem wam dziewczynki ze jakos sie boje ta ciaza mnie poprostu przeraza czuje sie strasznie i czesto dola lapie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pafi86
ja tez prywatnie chodze do lekarza skierowanie dostalam hmmm ciekawe ile mnie skasuja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pafi... poczekaj poczekaj.. ja zaczniesz odczuwac ruchy :) i bedziesz sie zastanawiala.. hmm te motylko to moj maluszek czy kiszki :D:D:D A okres ciazy to cos cudownego.. -pomijac mdlosci i inne niedogodnosci :P - pomysl.. maly czlowiek siedzi sobie slucha twojego glosu i go koi, twojego serducha, rozpycha sie jak sie niewygodnie polozysz do snu :) jak sluchasz muzyki ktor mu sie nie podoba to potrafi sie w lonie matki krzywic :):) ogolnie wiesz co.. obejrzyj sobie ten program :):) http://www.youtube.com/watch?v=FHKRb17i6is

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pafi86
a skad wogole dziewczynki jestescie? Ja jestem z Gliwic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pafi86
A.N.I.A troszke mnie pocieszylas przypuszczam ze moje obawy sa spowodowane tym ze bylam przy porodzie mlodszej siostry ktory byl straszny trwal 21 godzin strasznie to przezylam i mam uraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey ja jakies mam glupie przeczucia ... strasznie sie boje.... chce zeby wszystko bylo ok chyba jak kazdy .... jestem troszke przeziebiona i wczoraj zobaczylam jasno zielonkawy sluz ... dzis ide do lekarza na 14.30 ... mialam pojawic sie za tydzien ale wole isc ... objawy tez jakos mi minely .... mniej sikam ... wczesniej mnie to strasznie wkurzalo bo doslownie co 30 minut musialam isc .... :(:( tak chce zeby wszystko bylo dobrze ....... ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pafi86
nie martw sie na zapas napewno wszystko bedzie dobrze a co do sluzu to moze jakas infekcje zlapalas mi lekarz przepisal natamycyna unia bo tez mi sie cos dzialo trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kazdy porod jest inny.. Moj trwal od odejscia mi w domu wod plodowych do urodzenia synka doslownie 5,5godz! od wejscia na porodowke 2,5 godz. Ale wiesz co jest najwazniejsze.. NASTAWIENIE PSYCHICZNE I SKUPIENIE!!! Wlasnie jakies 2 tyg temu rodzila moja kolezanka corke.. porod 1 wspominala koszmarnie ciagle jej wbijalam -zmien nastawienie-nawet w dzien porodu..i powiedziala ze to robi.. pare godz pozniej napisala mi ze porod super super polozne.. a tak naprawde wszystko siedzialo w jej glowie :):) trzeba sie nastawic na maluszka..ze jemu trzeba pomoc szybko przyjsc na swiat.. dla dziecka to naprawde wbrew pozorom ogromny wisilek.. i jest w o tyle gorszej sytuacji ze nie wie co je czeka a my wiemy.. ono wychodzi z temp ciala 37st do temp otoczenia gdzie jest 24 jak dobrze pojdzie ;) wiec zobacz jaki to szok termiczny.. Zmocz sie ciepla woda..a potem wyjdz nagolasa na dwor :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×