Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Bede mama juz 2 raz

*** Sierpień 2012 ***

Polecane posty

Gość a ja mam.....
na 30lipca termin jestem w 11 tygodniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Ita.. u gory mas "moje konto" i tam wejdz i bedzie zaloguj sie albo rejestracja.. i sie zarejestruj.. zaraz po tym zrobisz sie BLACK :D i nikt pod ciebie nsie nie bedzie mogl podszyc..a tu na forum i takie wrednoty sie trafiaja... Co do oswiecenia partnera.. W 1 ciazy maz wrocil ze studiow pamietam i uswiadomiłam go ze okres mi sie spoznia -sama sie dowiedzialam tego dnia bo jakos o okresie zapomnialam.. Robilismy test razem i oczywiscie 2 kreski.. oboje w szoku a moze raczej w zaskoku ;) bo dziecko mialo byc rok pozniej.. tak abym ja obronila mgr i po tym urodzila.. Ale niestety jak to sie smieje mamy indywidualiste ktory sam zadecydowal kiedy lepszy moment jest :P Teraz planowalismy.. maz sobie dni wyliczal :D slabo mu to szlo.. wiec przejelam paleczke.. On nie wnika w moje menstruacje wiec ja sobie czekalam od dnia poczecia :P W 42 dniu poszlam po test dla potwierdzenia :) zrobilam go w domu..a jeszcze tydzien wczesniej maz na ten 42dzien-to byl piatek mial zaplanowany urlop..i mowilam mu tydzien wczesniej.. Ty poczekaj..mam dla ciebie taka niespodzianke ze osiwiejesz!! A mowilam to w taki sposob ze sie juz bal ze mu powiem ze przez przypadek mu moze jakies dokumenty wyrzucilam albo narzedzia :D W ten piatek kupilam test, zrobilam.. Zapakowalam go w male pudelko, obwiazalam kokarda i powaznym tonem z telefonem w reku!! wreczylam mu prezent mowiac.. PROSZE to ta moja niespodzianka i chyba i prezent na swieta i nie tylko!! Powiedzialam mezowi jednoczesnie ze chce uwiecznic jego mine wiec niech nie zwraca uwagi na to ze mu zdjecia robie :D _Otwieral pudelko i byl smiertelnie powany bo przeczuwal ze to nic fajnego.. -zawsze mowie niespodzianka na cos co wcale przyjemne nie musi byc..wiec mial serce na ramieniu..hahaha juz taka moja natura psotnego skrzata :D Wiec ja mu myk zdjecie jak on ma przerazenie w oczach z tym pudelkiem.. Potem otwiera pudelko i patrzy -a ja mu myk.. mina ktora mowi "ej..co to jest o co tu chodzi" potem ja mu myk a na fotce taka mina zaskoczenia-zszokowania a zaraz po zdjeciu maz spytal.. TO TEST CIAZOWY? Tylko co oznaczaja te kreski? ciaza? tak? i mega banan :) A najlepsze bylo jak sie dowiedzial ze blizniaki beda.. hahaha zaluje ze mu zdjecia wtedy nie zrobiłam.. jego miny bezcenne jak karty master cards :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy ja musze najdluzsze posty miec zawsze z nas wszystkich.. A ja mam.. A jak sie czujesz?? kiedy wizyta na mierzenie juniora :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam.....
wlasnie dzisiaj bylam ma 6cm:-) czuje sie ok zadnych wymiotow od poczatku nie mam z reszta tak jak w pierwszej ciazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dzis odebrałam wyniki badań-pierwsze w tej ciąży choć od jutrazaczynam już 10 tc, HiV nie mam :) Glukoza 83 na czczo antygen WZW ujemny,WR ujemny, mocz-alkaliczny (nie wiem czy to dobrze??????) no i jakies nabłonki płaskie liczne:( I tyle robiłam-zapłaciłam 57 zł Dziewczyny czy robicie w drugiej ciąży (zresztą bez wzgędu na to która to ciąża) badania w kierunku cytomegalii, toksoplazmowy i różyczki ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
30 juz 30 Rozmawialam z kolezanka bo mi ktos mowil ze w 2 ciazy tokso nie trzeba.. i ona -a jest polozna powiedziala ze nosicielem mozna byc w kazdej chwili.. ja na pewno zrobie bo grzebalam w ziemi latem na dzialce..i kota na dzialce mamy... Cyto tez jest chyba konieczne.. Ale Ci powiem szczerze ze nie chce meczyc mojego dr pytaniami i dzwonic wiec chyba poczekam do wizyty czyli do 26 i wtedy sie spytam.. ogolnie to nie wiem czy badania krwi robic skoro mam te ze szpitala a on mi nic nie mowil przy zapisie zeby przyjsc z badaniami... Jak sie spotkam z kolezanka to sie jej spytam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Slonecznikowa ja sie czuje bardzo dobrze, pomijając mdłości i raz na jakis czas wymioty:) Teraz ide w poniedzialek do gina zobaczyc czy serduszko juz bije:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość letnia_mama
30już30 - ja jestem teraz w drugiej ciąży i wszystkie badania robię. Co prawda za nim nie płacę, bo mam pakiet z roboty, i powiem Wam, że gdybym pakietu nie miała, to bym nie robiła, bo urodziła w ubiegłym roku. Ale jak dostaję skierowanie, to niech mnie badają ile chcą. Jutro usg, doczekać się nie mogę i jednocześnie potwornie się boję. Dziewczyny, Te które miały usg w 12 tc, miałyście je dopochwowo, czy przez brzuszysko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej chciałam się dołączyć do mamusiowego grona:)założyłam osobny wątek nie wiedząć, że już taki istnieje i zostałam niemiło potraktowana obraźliwymi komentarzami eh poinformowano mnie , żę już jest takie forum. Więc dobry wieczór:)ja jestem w 10 tygodniu ciąży to moja pierwsza ciąża mnóstwo obaw i strachu o wszystko, bo niektóre badania mam kiepskie:(. Eh pozdrawiam:)Trzymam kciuki za wszystkie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! A ja przenoszę się z tematu "co pomaga zajść w ciążę" na "sierpień 20125" i bardzo się z tego powodu cieszę. lat 26 mieszkam w Toruniu trwa 8 tydzień ciąży termin 27 sierpnia pierwsza ciąża usg miałam 3 stycznia (6mm) kolejna wizyta za 2 tygodnie w 10 tygodniu ...i niestety też mam nadwagę tyle o mnie na początek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BettieO..........................................01.08. .A.N.I.A..........................................02/10.0 8. alcia28...........................................02.08 Kropelka03......................................03.08. Mam 2 serca / Wrocław/.....................04.08. Karmalek_30....................................05.08. Andi_2011.......................................05.08. Aneta_21........................................06.08 przyszłamama..................................07.08. Patrycja 2810..................................08.08. Quore1988......................................10.08. Lissy_Bee........................................10.08. Młoda Mama .................................11.08. Karolinkaa_j/Zduńska Wola/...............11/21.08. Miss.M............................................14.08. 30juz30..........................................17.08. joannaeł..........................................19.08. Camerata.........................................22.08. Dagniesia36......................................25.08. mamazuzia.......................................25.08. Ania78.............................................26.08. Cycha26...........................................27.08 .Paulinka..........................................28.08. malutka3110/kraków/..........................30.08 Adusia883.........................................30.08.< br /> Młoda z Torunia /Toruń/......................30.08. pafi86.............................................31.08. i w tabelkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BettieO..........................................01.08. .A.N.I.A..........................................02/10.0 8. alcia28...........................................02.08. Kropelka03......................................03.08. Mam 2 serca / Wrocław/.....................04.08. Karmalek_30....................................05.08. Andi_2011.......................................05.08. Aneta_21........................................06.08. przyszłamama..................................07.08. Patrycja 2810..................................08.08. Quore1988......................................10.08. Lissy_Bee........................................10.08. Młoda Mama .................................11.08. Karolinkaa_j/Zduńska Wola/...............11/21.08. Miss.M............................................14.08. 30juz30..........................................17.08. joannaeł..........................................19.08. Camerata.........................................22.08. Dagniesia36......................................25.08. mamazuzia.......................................25.08. Ania78.............................................26.08. Cycha26...........................................27.08. Paulinka..........................................28.08. malutka3110/kraków/..........................30.08 Adusia883.........................................30.08.< br /> Młoda z Torunia /Toruń/......................30.08. pafi86.............................................31.08. jakaś krzywa ta poprzednia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BettieO..........................................01.08. .A.N.I.A..........................................02/10.0 8. alcia28...........................................02.08.< br /> Kropelka03......................................03.08. Mam 2 serca / Wrocław/.....................04.08. Karmalek_30....................................05.08. Andi_2011.......................................05.08. Aneta_21........................................06.08. przyszłamama..................................07.08. Patrycja 2810..................................08.08. Quore1988......................................10.08. Lissy_Bee........................................10.08. Młoda Mama .................................11.08. Karolinkaa_j/Zduńska Wola/...............11/21.08. Miss.M............................................14.08.< br /> 30juz30..........................................17.08. joannaeł..........................................19.08. Camerata.........................................22.08. Dagniesia36......................................25.08. mamazuzia.......................................25.08. Ania78.............................................26.08. Cycha26...........................................27.08.< br /> Paulinka..........................................28.08.< br /> malutka3110/kraków/..........................30.08 Adusia883.........................................30.08.< br /> Młoda z Torunia /Toruń/......................30.08. pafi86.............................................31.08. próba nr 3, ostatnia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LINA87
:) 8 tydz... Termin mam na 26.08 Pierwsza ciąża, złe samopoczucie i dziś zwymiotowałam śniadanko... chyba pora powiedzieć w pracy. Obserwuje was koleżanki drogie :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Jak dzis samopoczucie? Ja troche lepiej niż w poniedz. i wt., ale i tak troche mnie mdli, fatalne uczucie. Najchętniej nie chodziłabym do pracy echhhh nie chce też narazie nic mówić w pracy, ale dziewczyny z pokoju domyślają się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki :) witam nowe wspołciążące :D Cycha.. jaka nadwaga ;) pisze sie..i kocham każdy kilogram mojej nadwagi :D ;) juz tylko 2 tyg i wizyta.. nie powiem zeby mnie cieszyl fakt badania..ale sie doczekac usg nie moge bo bedzie ono wazne ze wzgledu na moj strach o maluchy... :) Ciekawe jak Malutka.. nic nie pisze.. mam nadzieje ze nie dlatego ze pisalam aby poszla do dr... Malutka.. jak czytasz to daj znac bo mi moja blizniacza duszo :D po bolacej chlopie dreptasz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ita3-84 ja do pracy nie chodziłam cały grudzień, mam o tyle dobrze, że prowadzimy własną działalność więc nie miałam z tym problemów. Od kilku dni wymiotuje tylko około 4 razy dziennie a nie całą dobę :) jutro mam badania a 19 stycznia już 3 wizytę:) Pozdrawiam i życzę miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) ja też mam jutro wizytę u lekarki:)to już druga:)a potem 17 we wtorek mam usg genetyczne, którego się obawiam. Wogóle dla mnie każda wizyta jest stresująca, boję się zawsze tego co usłyszę..eh... Czy któraś z Was miała problem z konfliktem serologicznym?czy on przy 1 ciąży często się pojawia?ja mam Rh- Mąż Rh+ i martwię się jak to będzie:( ponadto mam bakterię, która nie jest groźna w ciąży ani dla matki ani dla dziecka, tylko przy samym porodzie jest ryzyko zarażenia się malucha i później niefajne skutki. Eh pozdrawiam wszystkie Mamusie trzymam za Was kciuki:)jutro 13 i to piątek brrrr...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny:) za chwilkę poczytam, co przez ostatnie dni posałyście, bo byłam bardzo zabiegana i nie miałam czasu na komputer. We wtorek byłam na wizycie i jest wszystko fajnie:) Dzieciatko zagnieżdżone wysoko a to niby dobrze no i serduszko już ładnie biło a byłam w 6 tygodniu 5 dniu:) Dzisiaj stuknęło mi równe 7 tygodni:) Poczytam i skrobne cos później:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Wczoraj byłam na USG i dopiero po tym USG dotarło do mnie tak w 100% że to na prawdę . Fajna sprawa zobaczyć na monitorze jak serduszko bije, szkoda, że na zdjęciach tak mało widać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość letnia_mama
To ja delikatnie udekoruję tabelkę i się dopiszę :) NICK...........wiek.........miasto.........TP................które dziecko ************************************************************************************ BettieO..........?..............?............01.08.....................? alcia28...........?..............?............02.08.< br />..........? letnia_mama....30............W-wa.......02.08...................2 .A.N.I.A..........?..............?............02/10.0 8................? Kropelka03.......?.............?............03.08.....................? Mam 2 serca .....?.........Wrocław......04.08.....................? Karmalek_30.....30............?...........05.08.....................? Andi_2011.........?.............?...........05.08......................? Aneta_21..........?.............?...........06.08......................? przyszłamama....?.............?...........07.08......................? Patrycja 2810....?.............?...........08.08......................? Quore1988........?.............?...........10.08......................? Lissy_Bee..........?.............?............10.08.....................? Młoda Mama .......?............?............11.08.....................? Karolinkaa_j/Z. Wola/.........?............11/21.08................? Miss.M...............?............?...........14.08.< br/>.............? 30juz30.............?.............?...........17.08.....................? joannaeł............?.............?................19.08.................? Camerata...........?.............?.................22.08...............? Dagniesia36.........?............?.................25.08................? mamazuzia.........?..............?................25.08................? Ania78...............?.............?.................26.08...............? Cycha26............?..............?.................27.08.< br/>......? Paulinka.............?.............?................28.08.< br/>.......? malutka3110........?.........Kraków...........30.08.................? Adusia883...........?..............?................30.08.< br/>......? Młoda z Torunia ....?...........Toruń............30.08...............? pafi86................?.............?................31.08.................?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hejjj dziewczynyyy
tak wam zazdroszcze ze cieszycie sie z swoich malenstw... jestem w 10 tygodniu nie planowanej ciazy, ktorej bardzo nie chce, mam juz jedno dziecko i nie planowalismy wiecej, czysta wpadka. tylko prosze nie mowcie mi ze pokocham to malenstwo bo wiem ze tak nie bedzie. czuje ze wpadam w depresje z tego powodu, z kazdym dniem jest coraz gorzej, juz teraz nienawidze to dziecko, wiem ze zmarnuje mi zycie. prosze nie oceniajcie mnie zle, nie potrafie zmienic swoich uczuc, chcialabym oddac je do adopcji ale maz sie nie zgadza. z pierwszej ciazy bardzo sie cieszylam ale teraz nie potrafie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam nowe mamusie i zapraszam, piszcie z nami:) Jesli chodzi o apetyt to ja mam mniejszy i w dodatku na nic nie mam ochoty. Ciężko mi się też ostatnio śpi, budzę sie rano i niby mam dużo energii, ale jakis taki wewnętrzny niepokój we mnie tkwi. Poza tym, na razie żadnych wymiotów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiu.. z konfliktem to jest tak ze jak trafisz do dobrego lekarza to jestes w bezpiecznych rekach.. w kazdym trymestrze badaja chyba poziom przeciwcal czy jakos tak i daja ci zastrzyk.. Mam nadzieje ze masz dobrego gina bo mojego meza siostra cioteczna przez taka jedna pipe ktora twoerdzila ze zastrzyki nie potrzebne stracila 1 dziecko w 7 miesiacy potem byla jeszcze w 3 ciazach i kazda sie "konczyła" w 6-7mies W koncu jakis profesor z warszawy az zaczal prowadzic jej ciaze i dzieki niemu po 5 latach urodzila zdrowa corke!! :D Dlatego dobierz sobie dobrego gina!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość letnia_mama
.A.N.I.A. ta historia z utratą ciąż to jakaś ciężka masakra! Takim powinno się zakładać sprawy. Ale co fakt, to fakt, ciężko jest trafić na dobrego gina. A Wy dziewczyny chodzicie państwowo czy prywatnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie mame wysłałam na spacer z dzieciakami i mam chwile:) u mnie spoko plamie jeszcze ale juz tak tyci zresztą cały czas było to na brązowo to duże znaczenie , a po 2 mam mdłości ,jestem śpiąca i nie mam siły te moje klocki dwa wysysają ze mnie wszystko. Więc wybaczcie ale ostatnio jak mam chwile to śpie dlatego tak żadko tu jestem:). Czuje że wszystko będzie wporządku ponieważ mam dolegliwości jak 1 raz poroniłam to pare dni przed wszystko mi zanikło, przeszło więc jest dobrze byle by wymiotków nie było bo umre chyba:):) słonecznikowa ja w 1 ciązy schudłam prawie 10 kg wyglądałam jak trup szara bez życia i wszystko nadrobiłam więc głowa do góry A.N.I.A nigdy bym sie o cos takiego nie obraziła:) z braku czasu ja przyjme każdą uwage , poradę , nawet krytykę:) u mnie samopoczucie ogólmie super czasem doła złapie jak jestem zmęczona, ale tak poza tym extra ja dziś kończe 7 tydzień jak pójde w czwartek do gina mam nadzieje zobaczyć małego Jasia:) ja takich badań nie miałam robionychu mnie gin kazał tylko morfologie i mocz no i tą glukoze i bakteria i to wszystko nie wiele tego było w porównaniu przy in vitro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×