Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Bede mama juz 2 raz

*** Sierpień 2012 ***

Polecane posty

Nooo Basiu z Ciebie też prześliczna mamusia i brzuszek taki malutki :) My od jutra mamy tydzień do terminu z USG a dwa tygodnie do terminu z OM (9.08), lekarz mówił że bardziej bierze pod uwagę termin z USG czyli na 2.08. U mnie nie wiele się dzieję, organizm mi przeczyszcza już od tygodnia prawie :] Ostatnio obojętnie co zjem to albo lecę do wc albo mi tak niedobrze że czuję w żołądku przez cały dzień :( Bóli zero jak na razie, czasami czuję właśnie tą główkę bardzo nisko i nie mogę się wyprostować:) I jak w nocy się przewracam z boku na bok to trochę boli podbrzusze:) Na szczęście mamy duże łózko i jako że tymczasowo śpię w nim sama to się kulam w nocy :P :D :D U nas też taki upał że nie ma czym dychać, ale jak nie muszę nigdzie iść to fajnie tak ;)) A o niewspółmierności porodowej nic lekarz nie mówił więc nie mierzy się tego u nas, w szpitalu coś tam sprawdzają :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie tez w szpitalu cos tam sprawdzaja ale jak sie to nazywa to nie wiem ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Do ostatniej wizyty 8 kg przytyłam teraz nie wiem bo się nie ważę sama:)termin mam na 8 sierpnia tak mi zmienili teraz liczę że 15 dni jest do niego a ja mam na suwaczku 13 dni i według niego napisałam:)no to wychodzi że 15 dni:)dwa tygodnie generalnie gdzieś:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A powiedzcie mi jak to jest z tą siarą w piersiach? Bo ja w pierwszej ciąży miałam od 6mca do końca ciąży, a teraz miałam od 7mca, nawet takie dni że bez wkładek laktacyjnych nie dało rady, a teraz już od 2-3tyg nie mam nic.. Mam nadzieję że mleko później będzie.. Bo wiem że jak nie ma w ogóle w ciąży to mleko i tak jest, ale jak jakiś czas jest i to sporo a później nic?? Hmm..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie a ja nic nie mam i cycki lekkie i male...bede miała pokarm????? ktoś tak miał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basia świetna figura jak na ostatnie tygodnie :) Co do siary to ja też się nad tym zastanawiałam i z tego co czytałam to nie ma to żadnego znaczenia w późniejszym karmieniu. Ja nie mam nic, piersi normalne, wokół otoczek tylko takie ciemniejsze mocno są ale to normalne z tego co wiem. Bardziej martwi mnie to że pod lewą piersią wyskoczyło mi kilka pryszczy, od potu na pewno i pobolewają a boję się wyciskać w takim miejscu. Mam nadzieję że zejdą same w końcu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mialam w pierwszej ciazy siare od 7 msca jakos piersi mi urosly a pokarmilam cale 6 tygodni bo nie przybieral wiec szkoda bylo tylko dziecko glodzic a teraz ani nie urosly ani siary nie ma;p jak bedzie to nie wiem ale i tak chce przejsc na butelke generalnie nie ma to wogole znaczenia czy jest czy jej nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sikorka nic na piersi nie wyciskaj, weż wacik z czymś np. po goleniu i przejedź to troszke wysuszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja koleżanka nie miała siary, nic jej piersi nie urosły, miała miseczkę A, mówiła ze na bank mleka nie będzie miała, karmiła ponad rok i jeszcze dużo odciągała bo miała za dużo :)) Ja miałam dużo na początku a karmiłam 3tyg, bo miałam mocno poranione brodawki, ale za późno mi pokazali jak przystawiać dziecko i się niepotrzebnie poddałam, odciągałam w bólach laktatorem i pokarm zaczął zanikać i nie chciał już wrócić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też w pierwszej ciązy nie miałam siary i miałam piersi nie zmienione ale spokojnie- mleko pojawiło się i karmiłam. Teraz siare mam od 6 miesiaca ale tylko przy lekkim ucisku- sama nie wypływa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny:) Poszłyście wszystkie spać czy jak? :) :D co tak ucichło wszystko :P U nas chyba coś powoli ruszyło bo on rana mnie ładnie przeczyściło, pobolewał brzuch tak co pół godzinki- teraz mam co 15min skurcze i dają coraz większego kopa:) Jak się jeszcze nasilą to ruszamy do szpitala! Do tego pęka mi głowa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Tralala powiem Ci że mnie też coś dzisiaj goni:)jakiś apetyt mam też większy:)brzuch trochę boli ale skurczów nie mam albo nie umiem rozpoznać heh:)no to trzymam za Ciebie kciuki jak coś:)zbieraj siły:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Pewnie mnie już nie pamiętacie :). Pisałam na początku jak wątek był zakładany ale potem z nadmiaru obowiązków nic nie pisałam ale regularnie Was czytałam. Teraz jak już poród coraz bliżej mam więcej czasu więc postanowiłam napisać. Gratuluje wszystkim rozpakowanym już mamą!!!!!! Zdrowia dla Waszych dzieciaczków i szybkiego powrotu do formy. Ja mam termin na 22 sierpnia ale to moja druga ciąża więc mam nadzieję, że może szybciej urodzę. Spodziewamy się z mężem córeczki a mamy już synka. W 34 tygodniu dopiero mała obróciła się główką w dół jak należy a już się martwiłam, że się nie obróci. Co do dolegliwości to też mam takie jak Wy więc są to po prostu uroki końcówki ciąży. Jedne co mi się pojawiło to początki żylaków na lewej nodze a z tego co pamiętam to żadna z Was nie pisała o tym....mam nadzieję, że mi znikną po porodzie bo wizualnie to nie wygląda pięknie :(. Mała w brzuszku strasznie się kręci i jak na razie nie zamierza odpocząć. Czasem jest to aż nieprzyjemne ale staram się delektować ostatnimi tygodniami bo już więcej nie planuję być w ciąży :) Czasem brak weny co robić na obiadki jak tak Was podczytuję to też mam ten problem ale mogę Wam polecić super przepis. Dziś robiłam i moim chłopakom bardzo smakowało: http://kulinarnyoliwek.blox.pl/2012/01/Kurczak-w-sosie-pomidorowo-zurawinowym.html do tego dodaje jedno jabłko pokrojone w kostkę. tralalalapimpirimpi trzymam kciuki za Ciebie!!! Oby poszło szybko!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basia - dzięki :) jeszcze tu zaglądam bo do łóżka zaciągnełam kompa:) Po prostu nie lubię leżec bez sensu przed tv, no ja apetyt też mam jakiś większy od wczoraj.. A skurcze to tak jak na miesiączke tylko mocniej, dużo mocniej:) A porodowe to już w ogóle jakby 5ton ci na brzuszku położyli :)) niekótre czują też w krzyżu ale ja miałam tylko w podbrzuszu bóle i twardy brzuch jak skała :) Narazie czekam, cały czas co 15min- ale jeszcze są do zniesienia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skasował mi się post:((( Basia jak napisałaś wielkim cycem to mi się tylko skojarzyła z Allo Allo Upadła Madonna z wielkim cycem:p ale ślicznie wyglądasz na zdjęciu:) W ogóle piękne z Was kobiety:) co do pomiarów miednicy, to są: międzykolcowy, międzykrętarzowy, międzygrzebieniowy i sprzężna zewnętrzna... ogólnie jest tak, że jak wymiary są znacznie mniejsze niż norma, a dziecko jest duże to jest to wskazaniem do cc... mierzą na bank przed porodem w szpitalu, czasem GIN wcześniej mierzy... :) ale chyba nie ma co tym sobie głowy zawracać:) Tralala no to może i czas na Ciebie:) 3mam mocno kciuki:) Pandora jak Ty się uchowałaś bez badania na HIV... pewnie, że nie wyrzucą:) ale dziwny Twój GIN bo to jest badanie obowiązkowe, które musi mieć każda ciężarna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trala to trzymaj sie i jak cos to pisz ze jedziesz :) ja wlasnie wrocilam z ktg lekarz mnie nie badal powiedzial ze wszystko ladnie i do domku nastepne za tydzien dziwne tylko bo jak mialam badanie to wydawalo mi sie ze mialam dwa razy skurcze i powiem wam ze bol takiod krzyza szedl a na zapisie byl jeden i tylko taki malutki wiec ja juz kurcze nie wiem co mi sie dzieje :) ogolnie to sie troche obawiam bo dzis jak jechalismy to zajelo nam ponad godzinke zeby dojechac droge robia i korki sa straszne poprostu sie boje zebym za pozno do szpitala nnie wyjechala :) dlatego jak przeczytalam trala ze masz skurcze co min to ja juz bym chyba dawno w drodze byla :D tak na wszelkie chociaz z pierwszysm pojechalam dopiero jak byly co 5 min :) a tak wogole to przyjechalam i caly brzuch mnie zaczal bolec znow mam bole od kregoslupa a nogi to mi zaraz wybuchna takie sie ogromne zrobily no ale nie panikuje :) musze mojego bubusia z wanny wyciagnac i sie klade zobaczymy :) dzis porobilam wielkie porzadki juz do konca wiec moze poprostu to efekty tego :) a jak nie to w nocy bedziemy pruc do szpitalai juz :) chcialam cos jeszcze napisac ale zapomnialam co :D zagladne pozniej moze mi sie przypomni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vicodin ja tez nie mam badania na hiv, nawet lekarz nic o tym nie wspominał.. więc nie wiem, ale teraz już nie zrobię :)) A w ogóle tak dawno się nie odzywałaś że myślałam że Ty już po... ;)) Idę pochodzić trochę bo mi wszystko ścierpło :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkie macie piękne brzuszki;) ale bliźniaki i taka mała dziewczyka na zdjęciu powala wszystko;) sa śliczni kochane tyle napisałyście od wczoraj że nadrobic nie moge;) potem wszystko nadrobie. mam do was pytanie czy u was ktg wyglada tak jak u mnie to znaczy zapis skurczy wysyłam zdjecie na poczte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, my wróciliśmy właśnie z cyrku:) Umęczylam sie 2 godziny, ale młodemu obiecałam. W sumie za taką kasę nie było warto, ale cóż się nie zrobi dla dziecka. Padam teraz. Mam już zdjęcia z wycieczki to zaraz coś wybiorę i wyślę. Co do mierzenia to ja miałam przed porodem sprawdzany obwód miednicy, brzuch mierzony, ale po mnie widać, że mam predyspozycje do rodzenia:P Co do sary to ja nie mam, w pierwszej ciąży tez nie miałam i karmiłam 8 miesięcy. A mleko po porodzie tryskało strumieniami, więc wyplyw siary nie ma żadnego znaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poszło:) Samej nie mam, więc musicie oglądać mojego męża, siostrzeńca i synka:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piękne macie te fotki, brzuchy i w ogóle :) Ja mam generalnie ogromny brzucho a żadnych ale to żadnych fotek z tej ciąży, szok, a juz 37 tc, nie no lecę nadrabiać :) albo może jutro, padnięta jestem, MAM DOŚĆ JUŻ TEJ CIĄŻY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja po lekarzu....generalnie wsio dobrze poza tym ze wyniki na cholestaze.do.powtorki :( a codo.corki.to sie zalamalam!!! ona orientacyjnie ma 3200!!!!!!!!! w pierwszym dniu 36 tygodnia!!!!! oby to nie byla.prawda...a moze.cos.jej.jest?? bo generalnie to brzuch ma taki bardzo bardzo do przodu o 2 tygodnie...glowe o.tydzien.... boje sie.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vicodin jaka Ty wysoka i szczupak:).nogi chude.dlugie jak modelka;) goju.myslalam ze.masz.ciemn wlosy..takie.miala.wyobrazenie po postach :

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Vicodin ale masz super figurkę:)nogi jak marzenie:)a brzuszka to nic nie widać:)Goja Ty pisałaś że dużo przytyłaś itd że biuścik też ogromny a ja tam laskę na zdjęciu że hej widzę:)ja się do Was teraz porównuję i wyglądam dużo dużo gorzej na moje oko:)Asiulka a co do małej to myślę spokojnie wiesz że to orientacyjne wymiary sama napisałaś tak zresztą to tylko maszyna i technika więc spokojnie zobaczysz że się urodzi fajna zdrowa dzidzia:)mi nie mierzyła nigdy lekarka ani brzucha ani miednicy ale jak Goja napisała też chyba nie będę mieć problemu bo mam biodra itd:)ja siarę mam ale po nocy tylko na koszulkach widzę plamki:)Kasiula górny zapis czyli tętno dziecka mam jak Twoje a dół ja mam prostą linię całkowicie czyli kompletnie zero skurczów a Ty tam masz widzę taką nie płaską prostą linię czyli miałaś jakies skurczyki tak?Tralala trzymam dalej za Ciebie kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiulka to jest tlyko waga orientacyjna nie musi tyle wazyc,jakby bylo cos nie tak lekarz by Ci powiedzial a wyniki powtorz Vicodin chudzino ;-) Goja tez nie wiem czemy myslalam,ze jestes brunetka ale wygladacie na sympatyczna rodzinke ;-) wysle i ja zdjecie zaraz mialam to zrobic wczoraj ale zabraklo mi czasu... tralala... szalej tam szalej niech sie rodzi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noo ja tam jeszcze w domu, skurcze są ale cały czas takie same, więc nie ma co:) Córe położyłam spać i leże bo biodra mi rozrywa:) Ale zaraz chyba muszę się znowu wyprostować:) A ja do szpitala mam góra 15min także nie śpieszę się za bardzo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×