Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Bede mama juz 2 raz

*** Sierpień 2012 ***

Polecane posty

NICK************** WIEK*******SKĄD************TERMIN PORODU******PŁEĆ**********IMIĘ _________________________________________________________ ___ _________ .A.N.I.A..............31........S-ce.............01.07 -02.08...........??............??........ Aneta_21............23.......Pruszcz.Gd.........06.08.... ... ......córka..............Kaja Quore1988..........24.......Sandomierz.........10.08..... ... ........??............??........ karolinkaa_j........25.......ZduńskaWola.....10/11.08... ... .......synek.........Gabryś Gosiaaa .............32........St.Wola............11.08/18.08....... ..??............??....... Basia2510...........25........Olkusz...............12.08. ... ..........córka...........Zuzia KasiulaUK............26.......Londyn...............12.08. ... ............??............??....... Miss.M...............17........Łódź..................1 5.0 8...............??.............??....... vicodin..............29..........St.Szcz.............16.0 8.. ...........synek.....Tymoteusz 30juz30.............31........lubelskie..............17.0 8.. ........synek.........Wiktorek goja27.10..........30........Wrocław..............17.08. ... ........synek............??..... pandora89..........23........Częstochowa........19.08... ... .......synek........??........ qwerty28...........28........mazowieckie.........20.08... ... .........??...........??........ basieńka77.........35........Sanok..................21.0 8.. .............??...........??........ sikorka1988........24........Mazury................23.08. ... ........córka.......Malwinka asiulka358..........28........Warszawa.............23.08. ... .......córka.............Pola Oliwia27l ...........28.........Dzierżoniów..........24.08.......... .córka............Zuzia sierp.2012..........27.........Wł-ek..................24 .08 ..............??............??...... Tynka0901.........24.........Niwy....................24.0 8.. ............syn..........??...... Aga.S................38.........St.Wola................26 .08 ............córcia............Iga supernudziara.....24.........Kalisz...................26. 08. .............??...........??....... Susełek1............36.........Olsztyn.................2 6.0 8..............??..........??........ JoannaUK1987.....24.....Doncaster/Raszkow.....26.08...... ... .synek.....Alex James Pafi86...............26..........Gliwice................. 26. 08...............??.........??....... Marti884........... 28..........Śląskie.................27.08.............cór ka.........Maja fabi784.............28...........Kraków................2 7.0 8 .............synek.........??... malutka3110.......32..........Kraków................30.0 8.. ...........córka.......??....... Limetka_87........25..........lubelskie...............05. 09. ............córka..Marcelinka Ita3-84.............28..........Toruń................... 05. 09...............??..........??...... tralalalapimpirimpi... 22......Poznań.................02.08...............??...... .....??..... .a..ga.ta...........24..........malopolskie..........03.08............córk a......?? MAMUSIE ROZPAKOWANE: NICK.........WIEK.........TP..........DP.........WAGA.... ... . DŁ.........IMIĘ........SN/CC ********************************************************* *** ******************************************** anex88......26.......04.08.....01.07.....2900/2750....55/ 47. ....Kamil/Kinga.....SN letnia_mama.......30........02.08....18.07......3590..... ... .54.........synek.........SN taka tam aga.......29......02.08.......23.07......3200.........53.... ...Michał.........SN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agata mój ma być przy porodzie, chociaż obawiam się jak on to przeżyje, panicznie się boi igieł, krwi sobie nie da na trzeźwo pobrać :) No ale ja chce tylko żeby mnie za rękę trzymał i gadał ze mną żeby się nie stresować tak. A od strony technicznej to nie chce żeby zaglądał, bo jeszcze biedny wstrętu nabierze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tralalala dostałam zgodę na fenistil ale też za długo nie trzyma i na maść z miedzią i cynkiem z la roche - ta to już w ogole wysusza...mam ochotę masłem się wysmarować bo tu problem w tym ze ta skóra jest mega sucha i jakby pęka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiulka bo od Ciebie wiadomosci nie ma na tym mailu, są 4 tylko. Pandora, tralalala, oliwia27l i aneta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wysłałam maila:) Co do porodu to mój mąż był przy pierwszym i planuje przy drugim. Od poczatku do końca:) Obciął pępowinę, potem pierwszy dostał maluszka na ręce i był bardzo szczęśliwy. Widział główkę jak wychodziła, ale do seksu się nie zniechęcił:) On jest z tych twardych, co to by sobie sami i palca obcięli:P letnia mama - gratulacje!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Letnia mama- wielkie gratulacje!!! Wysłałam e-mail z prośbą o hasło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje rozstępy są po dwóch stronach, powstały w momencie gdy brzuch mi "opadł" na dół... W spodniach nie widać, ale jak stoje w bieliźnie to wygląda jakby w dół był pochylony heh. Asiulka Ty masz brzuszysko dopiero :) i w dodatku sam brzuszek, u mnie leci waga po całości, nóg już nie odkrywam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oki to.wam jedynym wysle moje rozstepy to poplaczecie ze mna...a co do brzucha dzis babcia na przystanku jakas mi powiedziala.ze.mam brzucho na dwie dziewczyny...a ja mam termin za miesiac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noo takie uroki, ja mam kilka malutkich z pierwszej ciąży ;) teraz nie mam nic.. Ale jak nie będziesz miała brzucha to po jakimś czasie nie będzie ich widać ;) u mnie były widoczne tylko pod jakimś kątem ;) w pierwszej ciązy też mi poszła waga po całości, najwięcej na nogi i tyłek... przytyłam 16kg, a teraz tylko 8kg na plusie mam jak narazie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asiulka - kurcze przy takim brzuszku gdybyś nie miała rozstępów to byłby chyba jakiś cud świata :)) Ale jak jeszcze miesiąc to jeszcze troche urośnie ;) Chyba duża dzidzia się szykuje, co? Czy dużo wód masz? :) Ja myślałam że ja mam duży :)) Bo co jak co ale brzuch mam prawie 2razy taki jak pierwszy raz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheh nie umiem sobie fotki sama brzucha zrobic...ja na plusie mam.tylko.7 kg i pewnie przez to te rozstepy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć kochane;) ja też wysłalam e-maila;) u mnie strasznie dziś gorąco prawie 40 stopni . nogi napuchnięte jak balony. dziś biore sie konkretnie z męza to znaczy za sex z nim;) gratuluje kolejnej mamusi;* ruszamy pełna parą;) właśnie wrócilam z parku i jestem w szoku;) w biały dzień para uprawiała sex na ławce obok placu zabaw;) masakra jakaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no moja dzidzia ponoc dwa tygodnie do przodu wiec jak ja jutro 36 to.ona 38...jutro wieczorem mam wizyte dowiem sie co.sie tam szykuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asiulka- Achaa no chyba że :) To może szybciej urodzisz:) Mój maluszek był przez pół ciąży 5-6tyg do tyłu :( Tyle co ja się namartwiłam o niego/ nią.. Ale już jest dokładnie jak na ten tydzień co mamy:) Lekarz pytał ile mała ważyła jak się urodziła, ja mu mówię że 3040g a on że OJJJ TO TO BĘDZIE WIĘKSZE :) conajmniej 3 i pół kg nam wróży :) ale 3 i pół to jeszcze nie jest takie duże :) Znajoma urodziła 4,600 a w szpitalu leżałam z laską co urodziła prawie 6kg i 67cm :)) Ta to miała co nosić, położne śmiały się (ale miło, nie jakoś wrednie) że urodziła sobie 3miesięczne dziecko :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje z pierwszego usg wychodziło mniejsze o prawie 2 tyg, teraz jest równe z terminem OM. Na to pierwsze usg nie patrze bo robiłam je u lekarki która potem na połówkowym mi mówiła że jest 3-4 tyg mniejsze dziecko, a potem kilka dni później byłam u swojego i wychodziło równo z OM. Więc Pani dr musi mieć wadę wzroku mocną :/ Asiulka tylko 7kg masz? Zazdroszczę... Ja mam 20.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój mąż też był przy porodzie, i przy pierwszym i teraz też i powiem Wam, że nie wyobrażam sobie, żeby Go nie było! Nie chciałam, żeby mnie masował, kiział, bo bardziej mnie to rozpraszało, ważne że był i czułam się bezpieczna. Taki komfort psychiczny. Z tego co słyszałam, to fajnym masowaczem podczas skurczy, ale raczej tych z krzyża jest woreczek z pestkami z wiśni podgrzane w mikrofali. Ja nie zdążyłam się w to cudo zaopatrzyć, ale u mnie w godzinę się wszystko rozkręciło i Leo był na świecie :) A teraz mój Mały Ssaczek je i śpi, no i kupsztalki robi. Jest słodziutki, a Córcia w nim zakochana po uszy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A właśnie ile wasze maluchy teraz ważą? Moja w 33+5 miała 2188g i też mówił że coś koło 3,5 powinna mieć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do kg, to ja zgromadziłam 18! 8 kg już nie ma, a te 10 to czuję, że szybko zrzucę, tylko że docelowo chcę zrzucić znacznie więcej, ale przy dwójce szkrabów to raczej nie będzie trudne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tydzień przed porodem byłam na usg i wyszło że Mały waży 3120g. Jakież było wszystkich zdziwienie, gdy tydzień później waga pokazała 3590 g. Gdybym doczekała do terminu to jak nic ponad 4 kg by ważył. Fajnie, że już Go mam z tej strony :) Ale nie ukrywam, że starałam się przyśpieszyć poród, no i się udało!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki za haslo ii mam pytanie, widze zdjecie asi, tralaa.. (za dlugi masz nick;p) i jeszcze kogo? tralala sliczna cora ;) i brzuch ;) Asiulka faktycznie masz co nosic ale brzuch to idnywidualna sprawa ja wysle zdjecie troszke pozniej oczywiscie postaram sie jeszcze dzisiaj :) trala.. a to ile masz lat? moj byl przy pierwszym porodzie i bedzie przy drugim jak uda sie zeby do malego ktos przyjechal(mamy umowiona kumpele i kolege ale roznie moze byc) ja nie chcialam aby byl przy pierwszym ale malo mialam do gadania ;-) a tez typ ktory mdleje jak mu krew pobieraja a pepowine obcinal ;-) i tez widzial jak glowka wychodzi, jak lozysko rodze heh i nie zniechecilo;p ale osobiscie jestem zdania, ze jak facet nie chce to lepiej go nie namawiac ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć:) cały dzień spędziłam u rodziców i u GIN byłam 3kg waży młody w brzuchu:)) poza tym wszystko super, nic się nie dzieje:) co do kosmetyków ja na początek mam Oilatum między innymi z tych powodów co pisała Goja ale dodatkowo dlatego, że skóraa maluszka jest po prostu niesamowicie delikatna i nie chcę niczym ryzykować, być może potem przejdę na hipp bo jest chwalony... ale może cenniejsza będzie wygoda i zostanę przy emolientach by już niczym smyka nie smarować... mycie rąk... taki noworodek to nie ma jak się obronić przed bakteriami... ja nie dopuszczę do noworodka osób, które nie umyły rąk i nie będzie mnie obchodziło czy to moja mam, ciocia klocia czy koleżanka... to jest noworodek... potem jasne - sterylne wychowanie nie jest wcale dobre... ale pierwszy miesiąc maleństwa to czas szczególny... wtedy powinna nastąpić kolonizacja florą fizjologiczną mamy a nie florą cioci kloci... w ogóle maluszka nawet rodzice nie powinni całować w usta ponieważ cześć jest nosicielami s.aureus i nie wiedzą o tym... po co kolonizować tym dziecko... nie chodzi o przesadę w sterylności, ale o higienę w początkowym etapie życia maluszka... nikt nie będzie pakował palców dziecku do buzi??? ale wystarczy, że wyjdzie z łazienki nie umyje rąk, przyjedzie do szpitala i dotknie raczki i twarzy dziecka, a dziecko swoją rączkę do swojej buzi wkłada... więc nie wiem czy to nie jest aby wkładanie palców do buźki maluszka... a że metoda pośrednia? cóż zrobić ważne, że skuteczna...:p wtajemniczcie proszę o co chodzi z tym mailem? bo się nieco zagubiłam:/ po co on? mój mąż będzie przy porodzie, ale mam cc... :) jakoś przeżyje mój nieco otępienny stan:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mojej na usg w czwartek wyszla waga 3,600-3,800 i obwod glowy 36 cm... mam nadzieje ze sie myli bo do terminu troche jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×