Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Bede mama juz 2 raz

*** Sierpień 2012 ***

Polecane posty

Basiu moja Ala nie robila zielonych kupek po mm, jedynie po czyms nowym ze sloiczkow. a to juz dzieciaczki moga jesc wywar? fajnie :-) zielone kupki tez moga byc na zabki jak twierdzi moj pediatra. a Alunia po dwoch kupkach smierdzioszkach zrobila normalna i nie smierdzaca heh to ten aromacik po rybce musial byc. A.ga..ta dlaczego nie Natasza? jestem mega ciekawa hehe:-D:-D mi sie to imie tez bardzo podoba. w sumie od niedawna :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej trala jeny co musiał przejść Twój biedulek, masakra. Karolinka Twoje malenstwo tez biedactwo :-( Okropne te chorobska niech idą w cholerę Basia i gdzie kupujesz warzywka do zupek? Stasiu je po sloiczku jabluszka i obiadku, dziś dałam ziemniaki ze szpinakiem, ale sie krzywil. Kupki robi bardziej zwarte. Wprowadzilam do mm nan1, jedna miarke nan2R z Kleikiem, ale nie spi dluZej. Co do wagi waze 64 kg przy 164 cm chciałabym 5 kg zrzucić, maz dziś zrobił pomiar na siłowni na jakiejś maszynie i ma wiek metaboliczny na 48l a ma 33. Załamał sie, ja tez mam iść sie zmierzyć ciekawe ile wyjdzie. Chce tez małego zapisać na te zajęcia w basenie. I sama tez zacząć chodzić mam zaraz za rogiem.tez mam obok lasek i taka mini siłownię na powietrzu, może jak z małym na spacer będę wychodzic to sobie pocwicze :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Niki wywar?Maluszki nie mogą chyba, ja pisałam o zupce z bobovity, że dałam, fakt rosołek, ale myślę na zasadzie woda z warzywkami plus mięsko. Aaa przypomniało mi się, bo Demagogia pytała o program o fabryce nestle na national geographic. Ja oglądałam, wygląda wszystko super sterylnie i profesjonalnie.Powinny byc powtórki. Zobaczymy, jak z kupkami nadal będzie, nie martwię się póki co, czuję, że ok jest. Może to przez żelazo w mm, ale raczej pewnie przez po prostu zmianę żywienia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niki naprawde wstyd mi to pisac hehe :) ale mi Nataszka bardzo sie podoba i gdyby to tylko ode mnie zalezalo to tak miala by na imie moja corcia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiulka to dobre wiesci!!! też byłaby dumna z zabków gdyby były a Wy az 4!! a z kupkami to pamietam ze miałaś i 10 dni bez...ale to juz za Wami!! brawo! nie mam dziś weny bo mnie te dni bez netu wywaliły z obiegu no i jutro wyniki... :( lece spacccccc całuję Was :* p.s. vico hop hop, jestes tam ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiu u mnie po mm nie było zielonych kupek, ale skoro nie boli brzuszek i nie marudzi, to może sie unormuje. Demagogia sory ale tak sie usmialam z Twojego męża ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dwa ząbki wyszły jakieś 2 miesiące temu;) teraz wybiły sie na górze dwie dwójki jedna juz taka nawet duża a druga taka ledwo wybita;) ale jest;) mały przez dwa tyg był strasznie nieznośny i juz wiem dlaczego;) u mni połozna mówiła że zielona kupa to norma i mam sie tym nie przejmować. jak zaczełam podawać sztuczne mleczko to od tego czasu sa zielone. a i mój mały tez mało teraz je to chyba na te zęby. xxxxxxxxxxxxxxxx a mi Natasza i Nadia ............ah rosyjski w szkole i te głupie czytanki natasza pawłowicz i nadia iwanowicz;) do końca zycia sobie tego nie zpomne jak nie mogłam tych liter rosyjskich pojąc ble ble;) dobrej nocy;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ja kupuję marchewkę i ziemniaki BIO z LIdla, pietruszkę normalną bo BIO nie ma. Są jeszcze tylko jabłka, cytryny i cebula BIO też w LIdlu. Jabłuszek jeszcze nie dawałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
demagogia - wstyd mi... Ale naprawdę napisałam rzadko przez "ż"??? Czas wracac do pracy! xx Basiu - u nas są zielono czarne kupki po mm, ale poza tym nie ma innych dolegliwości. Byąłm z tym u pediatry i mi wyjaśnił, że to od zawartości żelaza w mleku. A w nan jest dosyć wysokie. Ten kolor jest taki ciemnozielony. xx U na miala być Zuzia... Mąż bardzo chciał. No ale jest Igorek:P xx Kasiula - czyli jednak się zdecydowałaś:) Służę rada i wsparciem -u mnie po uderzeniówce 5 dni jest -2 kg. Weszłam dziś w sukienkę rozmiar M i cały dzień chodze dumna jak paw! Motywacja wzrosła o 100%:) xx Kurcze zła jestem trochę przez tę sesję zdjęciową:( Tzn. wszystko super, ale Igor się zbuntował. Trochę fajnych zdjęć wyszło, ale od połowy płakał i nie dał się posadzić do pozowania. Upociłam się przy nim okrutnie. Ale mamy tez rodzinne zdjęcie i jak babka nam obrobi to wyślę na nasza pocztę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
agata- moj nie owija w bawełne! mojemu imie natasza i tatiana kojarzy sie poprostu z ruskimi prostytutkami.. ale kazdy ma swoje dziwactwa mi np.imie Błażej kojarzy sie z rowerem i tyle :D nie wiem dlaczego.. :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rower blazeja taki program.chyba:) leze w lozku i czekam na sen eheh kupy zielone nie zawsze sa.zle tak jak.pisze goja jak sa talie jak byly tylko.zielone to.pewnie zelazo ita gdzie ta wasza.fotka??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane ja nawet nie mam czasu Was poczytać. Znowu walczymy z biegunką, takie brzydkie ma te kupki, ze śluzem.. tfu... :(:( Jedyny plus taki, że Wojtuś chce jeść i możemy go leczyć w domu a nie musimy jechać do szpitala :( Masakra... Jutro dowiem się co wyszło w posiewie moczu i jeszcze wieziemy kupkę na posiew... na bakterie, grzyby i pasożyty... Ja już nie wiem... Jesteśmy z mężem załamani... W piątek dałam mu łyżeczkę marchewki, ale nie sądze, żeby to było po tym...Bo już wcześniej w tygodniu pojawiały się kupki - np 3 ze śluzem... :( Nie wiem sama... Raz miał śliczną kupkę jak mu dałam kleik ryżowy, ale kurcze - on go nienawidzi!! Nie ma sposobu, żebym mu wcisnęła... Normalnie - bach - uderza łapką w łyżeczkę i kleik ląduje na mnie albo na nim... Albo wypluwa... Buuuuuuuuuu :(:( Przepraszam, że się tak o tych kupkach rozpisałam... Może czyta nas mamusia która miała podobny problem??? Ktokolwiek słyszał, ktokolwiek wie... Każda rada cenna!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
goja;) ja to ciuchy mam od rozmiaru 36 do 44;) i czasem mam chęć wszystko wypipszyć z szaf a z drugiej strony łudze się że może kiedys sie zmieszcze. kupki czarne -jeśli sa bez krwi to przez zawartoś żelaza i to norma a jeśli jest krew w nich to do lekqarza.ja to za każdym razem rozgniatam i patrze co dokładnie jest w środku;) w bebilonie tez jest duzo żelaza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
agata- od razu wiedzialam ze o to ci chodzi ;) wivi- a może sproboj mu przemycac wieksze ilosci kleiku w butelce?? kup smoczek do kaszek i rob mu taka gesta? Albo do obiadku czy do owocu? nie wiem już.. a probiotyk mu dajesz? może kup synbiotyk, moj lekarz mowi ze jest lepszy niz zwykly probiotyk. Buzia trzymajcie sie! :* jak pojde jutro do lekarza to zapytam, moze udzieli jakiejs cennej rady dla was:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak myslalam ze to chodzi o panie lekkich obyczajów:) No cóż moim zdaniem to kwestia dobrego wychowania i wpojenia pewnych zasad moralnych:) poza tym imię Natasza nie jest ruskie tylko pochodzenia greckiego Hehe:) Ja karmie mala MM i kupki ma raczej luźniejsze lekko pod zielonkawy kolor Ale to tez Zalezy kiedy:) A co do niekapka to mam wlasnie przez nosem opakowanie i jest napisane- 4m+ .:) A ustnik ma plastikowy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vvivi tak jak.pisze trala moze po.prostu do.lazdego.mleczka.po 2 male.lyzeczki by rzadkie bylo...ja gestego tez bym nie zjadla.. biedulko i.biedaczek.Wojti...ech...co.z.ty swiatem....a moze to.nie sluz jetes pewna ze sluz?? ja nie wiem nawet jak.sluz wyglada wiec nie wiem czy btm wiedziala ze.tam jest sluz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
ardil.. pewnie. ja mam koleżankę Natasze i jest najnormalniejsza w świecie, ale czasami coś komuś się kojarzy i nie da się z tym nic zrobić. Ja marzyłam żeby mój syn miał na imie Oliwier, ale mój D się uparł że nie bo jak oliwa albo kojarzy mu się z Janiakiem a jego nie lubi. No i tyle w tej kwestii :( Lecę się kąpać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hahaha No Spoko:) Ja jak słyszę imię Tania to juz mi sie kojarzy "u pana boga za piecem":) "Tania Bo takie imię czy Tania Bo malo bierze"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na gruncie języka rosyjskiego Natalię zdrabnia się do Nataszy;) kto mial rosyjski to wie;) xxxxxxxx zatwardzenia żle ale biegunka nie wiem czy nie gorsza;( wiem że to złe ale może podawać na spiący. ja jak mały niechce jeść mleka to na śpiący mu podaje i zawsze zje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poszukaj w internecie:) Natasza jest pochodzenia Greckiego:) po prostu w rosji moze jest najbardziej popularnie nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Swoja droga chyba nie Mialas rosyjskiego Bo napisałas słowo w słowo to co tam jest o tym gruncie:) i moze nie pisze o pochodzeniu greckim Ale o rosyjskim tez nie ma tylko POCHODZENIE ŁACIŃSKIE:) Wiec o czym rozmawiamy?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie znam sie na imionach;) i na znaczeniach;) ja miałam tak w czytankach a ze zawsze przekrecałam litery to dlatego zapamiętałam te imiona Natasza i Nadia;) zrobiłam kopiuj i wklej;) dla mnie to nigdy nie miało znaczenia o pochodzeniu imienia. imie jak imie;) dobrej nocy;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to nie wiem moze za czasów gdy ja szukalam bylo wpisane greckie i nagle zmienili. No Ale nie wazne.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=4081460 spójrzcie w tym temacie:) nie tylko ja to Widzialam Hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj dziewuszki żescie sie rozpisały :P Jak tak czyatm o tych kupkach to powiem Wam, że u Bartusia całkiem na odwrót jest...dzis trzeci dzien bez...juz sie zaczynam denerwowac :/ Bartus oczywiscie wesoły nic mu nie jest ale ja sie martwie, że nie robi codziennie.. goja musze sie nad tym zastanowic, niby bym chciala ale jakos sie boje..ale basen i mi by sie przydał, bo tak sie wszystie odchudzacie a ja jakos nie moge sie zebrac...nic mnie nie motywuje...jakos najgorzej nie wygladam ale kilka kg warto by było zrzucic a mi sie nie chce nic ehh... Co so imion to rzeczywiscie stare wracają do mody Rysiek, Franek, Stasiu, Józiu, Antos :P Ja chciałam dac swojemu Ignaś ale jakos odeszło od tego imienia.. Basiu2510 dzieki za rady...pekanie skóry zdarza sie najczescie przy pracach domowych, sprzatanie itp. żadnych problemów skórnych nie mam...ale jak skora zaczyna pekac to juz prawie do krwi a żadnym kremem smarowac nie moge bo jeszcze gorzej boli i piecze...musze wypróbowac tą parafinę..bo te rekawiczki to raczej odpadają bo jak kremami do rak nie moge to pewnie te rekawiczki podobnymi środkami są nasączone... kasiula super, że lepiej z Frankiem i gratulują ząbków :) i szybko łapie te słoneczko od Ciebie bo ja już bym chciała wiosne :P de mag ogia a propo wojego męza to kazdy ma jakies swoje "widzi mi sie" moj za to jadąc autobusem choc rzadko nim jeżdzi nigdy nie siada na fotelach łączonych, co jeden pasazer jedzie tyłem a drugi przodem bo boi sie zarazic wszawicą bo tam głowy sa blisko:P asiulka trzymam kciuki za wyniki :) Wivi bedny Wojtus całuski dls niego :) ...kurcze jak te kupki zaprztają nam głowe i jak nie ma źle, jak za duzo źle a to nie ten kolor a to nie tak konsystencja ehh ile z nich można wyczytac.. Każde imie swojego dziecka jest piekne dla swjej mamy choc to trudny wybór :D przynajmniej u nas tak było :P Życze zdrówka dla Wszystkich dzieciaczków oby do wiosny, która tuż tuż... Bartuś moj ostatnio bardzo wesoły nawet mało marudzi...choc w nocy sie czesciej budzi....no i tej butli nadal nie chece...oj chyba go juz nie naucze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×