Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość DukanOdZaraz

Kto zacznie ze mna Dukana ,bedzie wsparciem i oparciem bez wpadek :)

Polecane posty

Gość DukanOdZaraz
Marudaaa- Po swietach tz razem z Nowym rokiem? Bo nie wiem jak z impreza u cibei ,ale ja chyba gdzies pojde :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marudaaaaa
Nigdzie się nie wybieram, siedze z mężem w domku Ale faktycznie lepiej bedzie od 2 stycznia :) łatwiej mi trzymać dietę jak jestem w pracy, najgorzej jest w weekendy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DukanOdZaraz
Marudaa- to masz ten sam problem u mnie tez weekendy zawalaja sprawe :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marudaaaaa
A jeszcze gorzej jest jak szykuję jedzonko mężowi :( sama nie wiem jak ja wtedy wytrzymałam, to było raptem rok temu a i w święta dawałam sobie radę i nawet dosyć sporo jadłam, tyle że sama porobiłam dużo potraw które zawiozłam do rodzinki, ale teraz to będzie jakaś tragedia bo na większość z tych rzeczy to patrzeć nie mogę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DukanOdZaraz
marudaaa- nawet nie wiem jakze bliskie jest mi twoje odczucie. Jak byla na dukanie rok temu to gotowalam mezowi i nieruszly mnie pizze itp a teraz... Poprostu szok. dlatego juz po nowym roku chce zaczac dukana jak tye wszystkie '' obzarstwa '' przejda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marudaaaaa
Czy teraz jesz normalnie ?? Ja np codziennie staram się jeść ok 3 jogurty, czasem jakieś jajka albo gotowanego kurczaka Niestety wczoraj znowu zgrzeszyłam :( i tak to ze mna jest..w pracy jem produkty typowo "dukanowe" ale za to w domu...ehhh...szkoda gadać...niby nie tyje, ale czuję się z tym źle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyy ja robilam dukana i w sumie nie chudlam kg ale widzialam totalna zmiane w moim ciele ale nie bylam zadowolona ze wzgledu na brak okresu, slabe paznokcie itp teraz biore belisse i widze poprawe wiec moze to jest sposob na zachowanie normalnych paznokci przy diecie a brak okresu wydaje mi sie ze to bylo przez stres nadal nie jem normalnie bo unikam wielu produktow a okres mam normalny, unormowalo sie troche moje zycie wiec chyba znowu skusze sie na diete ale od stycznia narazie dam sobie spokoj do swiat i sylwestra zreszta bez sensu robic ta diete w swieta :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marudaaaaa
To jest ciekawe, bo mi dzięki tej diecie wzmocniły się paznokcie i wreszcie unormował okres :) Najwidoczniej różnie ona działa U mniej np spadek wagi zaczął się gdzieś dopiero po miesiącu a moja koleżanka w pierwszym tygodniu schudła 5 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Meringer
chcecie byc zdrowe tylko dieta alkaiczna ktora pokrywa sie w 80% z dieta dukana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie nie bylo zmian na wadze bo nawet -0.1kg nie bylo :o ale za to widzialam ogromne zmiany na ciele juz po pierwszym dniu! inne nogi, boczkow nie mialam, brzuch sie zmniejszal itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marudaaaaa
agnieszka :Miałam podobnie, teraz tez tak mam...jak tylko sobie pofolguje pare dni to później 3 dni sam nabiał i znowu jest dobrze :) ale chciałabym wytrzymac w pierwszej fazie tak jak kiedyś 14 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marudaaaaa
A może to i było 10 dni, nie pamiętam..w każdym razie na pewno dłużej niż tydzień..później stosowałam dietę naprzemienną 5/5 i tak przez 4 miesiące

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabójcza dieta
Gdyby dieta Dukana była zdrowa , to sam pan Dukan jeszcze by żył i nie umarłby przedwcześnie, ale tak eksperymentował ze swoja dieta że sam się stał swoją ofiara ta dieta jest niebezpieczna i nic nie pomoże uważanie czy wczytywanie się w książeczkę Dukana Dieta oparta na spożywaniu wyłącznie białka doprowadza organizm do stanu ketozy powodującej przy okazji chudnięcie, ale jest to balansowanie na granicy trwałego uszkodzenia zdrowia aż do śmierci włącznie Najbardziej mylące jest to, że pozornie jest bardzo dobre samopoczucie i nie czuje się ketozy, jedynie przebadanie krwi i moczu może wykazać postępujące uszkodzenia w organiźmie, a potem już jest za późno, gdy dochodzi do trwałego uszkodzenia nerek i wątroby, dgy pojawia się niewydolność nerek i zaczynają się dializy Jeśli stosujecie dietę Dukana , to prawdopodobnie już uczyniłyście spustoszenie w swoim zdrowiu, i za ileś tam lat będziecie ciężko chorować przewlekle, co pewnie was nie obchodzi bo dopiero kiedyś a nie teraz Nie ma drogi na skróty, jedynie ujemny bilans energetyczny, mniej jeść i więcej ruchu, do tego zmienić styl żywienia na zdrowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marudaaaaa
Dziękuję :) Ja sobie sama wymyślam przepisy, a te co już są to z reguły modyfikuje :) W dodatku koleżanki też już przeszły przez dietę i się wymieniamy doświadczeniami w kuchni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja rzadko mam czas na gotowanie koncze prace normalnie o 16, ale zanim cos sobie przygotuje to juz jest wieczor i nie chce mi sie gotowac :P tym bardziej mieszkam w akademiku i sa inne wazniejsze rzeczy niz gotowanie ;) ale niedlugo bede sie przeprowadzac z powrotem do normalnego pokoju w mieszkaniu, wiec wtedy bede pichcic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marudaaaaa
Tez kończę pracę o 16-tej, w domku jestem o 17-tej. Ale jak sobie sama nie zrobie to nie będę miała co zjeść, czasem jem coś na zimno np jakiegoś wędzonego kurczaka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marudaaaaa
Kupuję :) sama tylko piekę i gotuję :) Ale kupuję u siebie na bazarku bo te z supermarketów pakowane mi nie smakują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marudaaaaa
Ja jadłam wcześniej i mimo soli chudłam, oczywiście bez skóry Czytałam gdzieś że szczytpa soli raz na jakiś czas nie szkodzi w diecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marudaaaaa
U mnie z kurczakiem jest jeszcze okey, pieczonego uwielbiam, ale piekę w całości Natomiast patrzeć nie mogę już na kefiry, dlatego jem jogurty ale tylko owocowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marudaaaaa
Niestety żadnego juz nie przyswajam, wolę napić się chudego mleka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DukanOdZaraz
Wiec Marudaa i Agnieszka. Wpisuje was na moja listę do odchudzania od Nowego roku. Zapytam ile kg w sumie chcecie "zrzucić" i dopasujemy wtedy fazę uderzeniowa. Kwestia tez ile i która ostatnio wytrzymała na " uderzeniowej". Może napiszcie tez jakie Dania wam sie totalnie znudzily, możemy wymienić sie przepisami. Ja mam podobny problem jeśli chodzi o gotowanie bo czasem pracuje do 20 i wtedy nie chce mi sie wieczorem gotować a wtedy jajko sadzone posypane małymi kawaleczkami z kurczaka i popijam kefirem z koperkiem :) syte i lekkie zarazem. Dziewczyny cieszę sie ze was tu znalazłam :) co trzy to nie jedna ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zaczne od siebie 168cm 75kg mam 22lata sklonnosci do tycia ale jak sie za siebie wezme to raz dwa widze roznice cholerny len, ktoremu sie nic nie chce robic, stad moja waga ;) staram sie jesc mniej okolo 1000kcl ale nie zawsze mi to wychodzi ostatnio mialam nerwowy okres, cholernie nerwowy, znowu przytylam rok temu o tej porze wazylam 64kg, teraz porazka! zaczynam od stycznia bo bez sensu w swieta bo babcia -> pierogi -> pyszne pierogi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marudaaaaa
Myślę, że razem będzie Nam łatwiej Ja osobiście chciałabym zrzucić 5-6 kg, teraz ważę 70 przy wzroście 174 cm Co do dań...to jedynie nie przyswajam jogurtów naturalnych i kefirów niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×