Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość DukanOdZaraz

Kto zacznie ze mna Dukana ,bedzie wsparciem i oparciem bez wpadek :)

Polecane posty

Gość Marudaaaaa
Ja też myślałam o pięciu dniach, tak akurat od poniedziałku 2.01.2012 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ah i ile chcialabym zrzucic? jakies 13kg, moze 15 mam siostre blizniaczke ktora wazy 63kg 168cm i wyglada bardzo chudo, ksoci jej wystaja, strasznie wyglada :o a jednak 63kg wazy ja jak wazylam 64kg to bylam apetyczna, kazdy chwalil ze mam idealna figure itp, szczupla ale nie za chuda wiec tak chcialabym do 63kg dojsc :) czego nie lubie? makreli, ale jem ja bo kurde najszybsza ryba do zjedzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marudaaaaa
agnieszka: tak jak Ty makreli to ja nie lubię łososia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja 2 stycznia mam samolot, wiec nie zjem normalnie az do 13 bo potrzebuje cos zjesc na szybko wiec pewnie zaczne od 3stycznia im wczesniej tym lepiej ale po co zaczynac wczesniej i juz byc skazanym na grzeszenie? bo cos musze rano zjesc bo bede na nogach od 3 w nocy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lososia nigdy nie jadlam :P ale w sumie lubie ryby probowac lubie krewetki ale jakos nie mam pomyslu jak je zrobic kiedys jadlam zwykle krewetki, troche jogurtu wymieszlam z musztarda i wymieszac to z krewetkami i bylo zjadliwe ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marudaaaaa
Mi żadna pora dnia nie przeszkadza w jedzeniu "dukanowych" potraw wolę zaczynać od poniedziałku, wtedy jest mi łatwiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marudaaaaa
Krewetek też nie jadłam :) nie przepadam w ogóle za rybami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marudaaaaa
Ale na święta będę robić sałatkę surimi i krokiety z tuńczykiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to sprobuj plackow z tunczykiem 2jajka, puszka tunczyka i po 3 lyzki otreb, plus przyprawy jakie chcesz i na patelnie teflonowa placki smaz mi to najbardziej odpowiada ta forma tunczyka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marudaaaaa
Tez robię takie placki, ale zamiast otrąb dodaje 2 łyżki maki kukurydzianej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja robilam tez bulki z tej strony co podalam nie wyszly mi takie normalne wysokie bulki bo sie ciasto rozlazlo na blasze ale powinien byc jakis sposob zeby one wyszly wysokie moze wsadzic do jakiejs miseczki i do piekarnika?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marudaaaaa
Albo do foremek na muffinki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u rodzicow jak bylam to robilam muffiny z aromatem pomaranczowym to wszedzie pachnialo ;) robilam tez bezy ale nie wyszly mi :( znaczy wyszly ale wzielam kawe jakas zielona i wyszly bezy zielone :P ale dobre byly :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marudaaaaa
Jak robiłaś bezy ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :) Co prawda kobietki tu się odchudzają, ale może mnie nie wygonicie :) A więc tak: Mam 190cm wzrostu, 1.5 roku temu zrzuciłem 36kg w 3 miesiące co było wielką głupotą. Schudłem ze 110kg do 74kg, jednak powoli powoli waga w ciągu roku wróciła. Przytyłem 20kg do 94 w tamtym tygodniu. No i było sobie trzeba powiedzieć dość. Od tygodnia zacząłem się oszczędzać, nie prowadzę typowej diety dukana w tych fazach, ale zrezygnowałem z węglowodanów (tak nie do końca bo jem warzywa, jakiś keczup, żółty ser pomimo że jest trochę za tłusty, parówki) tylko właśnie nie wiem co za bardzo jeść. Od serka wiejskiego trochę mi już nie dobrze bo trochę mnie dławi jedzenie samego serka bez chleba, non stop jem tylko jajka smażone i gotowane, parówki i jakieś wędliny. Nie mam za bardzo pomysłu na coś (dobrze żeby nie było to mocno kosztowne bo krucho z pieniążkami, nie stać mnie codziennie kupować piersi z kurczaka) ale żeby to trochę urozmaicić- pomożecie? :) Cel jest 83 przy 89kg aktualnych. Pozdrawiam i miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
facet, ale ty masz 190cm, kawal chlopa i wydaje mi sie ze nie powinienes sie odchudzac a w 3miesiace to faktycznie sporo tych kg ci ubylo ;) ja bym chciala maksymalnie 13kg, chociaz jak teraz mam 75kg to i tak wiekszosc daje mi mak 63kg mam figure klepsydry, duze biodra, duzy cyc wiec tego az tak nie widac nie pamietam przepisu na bezy ale opieral sie glownie na bialkach raz robilam i to wlasnie znalazlam w ksiazce ale wpisz moze w google przepis na bezy dukan to mzoe znajdziesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ale nie ma co ukrywać brzuszek się pojawił, a jego bym tam nie chciał za bardzo widzieć :P Oczywiście ćwiczenia jak najbardziej, ale trudno zrobić coś z brzuchem jak zalega na nim spora warstwa tłuszczyku ;) A poza tym, nigdy nie chciałem być jakiś zbity napakowany, marzenie to szczupła, wysportowana atletyczna sylwetka, ale to raczej marzenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DukanOdZaraz
krewetki ? ja mam super przepis ale tylko na P+W. tak wiec na wodzie i polowie kostki rosolowej poddusic pol cebuli i 3 lodyki selera nacuiowego. Do tego zolta i czerwona papruyka ,poddusic i jeden pomidor. poddusic na koniec krewetki dusic z 10 min i doprawic na ostro papryka w proszku. pyszota i wcale nie czuc ze to krewetki :) jesli ktos nie lubi bo ja uwielbiam ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość huhuhuhhuuhhuuhuhhu
Hej chciala zapytac jak to dziala jak co sie je czego sie nie je.. nie chce mi sie o tym czytac w necie napsizcie prosze jak ciwczenia stosujecie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DukanOdZaraz
Agnieszka uwierz mi na[prawde fajny smak a krewetki rozpuszczaja sie w ustach. chyba sobie nawet dzisiaj zrobie na kolacje. na dukanie tez cvzesto robie galaretke z kurczaka na P albo gotuje rozolek na piersiach z kurczaka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przekonana do krewetek
Hej ;) ja się nauczyłam jeść krewetki właśnie na dukanie. Wcześniej na samą myśl o nich mnie odrzucało, ale za namową koleżanki spróbowałam, i teraz sama często je przyrządzam. Najbardziej lubię z grilla, ale dodaję też do sałatek :) fajny i prosty przepis na krewetki: http://www.dieta-dukana.pl/grillowane-krewetki/ spróbujcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marudaaaaa
Teraz to i ja się chyba skuszę na krewetki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DukanOdZaraz
Nie podalam swojej wagi :) ja waze 73kg i mam 176cm. Wiec te 5kg mniej było by dla mnie idealnie. Problem tylko w tym ze jak tylko zejde do 71kg to waga staje w miejscu i znika motywacja. Ale może powinnam to przetrzymac :( a po nowym roku będzie mi łatwiej. No i czuje taka pozytywna energię od was dziewczyny, ze naprawdę chcecie. Ja cwicze do drugi dzien. Mimo nie trzymania diety, wiec jak zacznę diete to zacznę tez ćwiczyć codziennie :) zeby większych spalanie kalorii ... A u was jak z ćwiczeniami ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DukanOdZaraz
Nie podalam swojej wagi :) ja waze 73kg i mam 176cm. Wiec te 5kg mniej było by dla mnie idealnie. Problem tylko w tym ze jak tylko zejde do 71kg to waga staje w miejscu i znika motywacja. Ale może powinnam to przetrzymac :( a po nowym roku będzie mi łatwiej. No i czuje taka pozytywna energię od was dziewczyny, ze naprawdę chcecie. Ja cwicze do drugi dzien. Mimo nie trzymania diety, wiec jak zacznę diete to zacznę tez ćwiczyć codziennie :) zeby większych spalanie kalorii ... A u was jak z ćwiczeniami ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DukanOdZaraz
Nie podalam swojej wagi :) ja waze 73kg i mam 176cm. Wiec te 5kg mniej było by dla mnie idealnie. Problem tylko w tym ze jak tylko zejde do 71kg to waga staje w miejscu i znika motywacja. Ale może powinnam to przetrzymac :( a po nowym roku będzie mi łatwiej. No i czuje taka pozytywna energię od was dziewczyny, ze naprawdę chcecie. Ja cwicze do drugi dzien. Mimo nie trzymania diety, wiec jak zacznę diete to zacznę tez ćwiczyć codziennie :) zeby większych spalanie kalorii ... A u was jak z ćwiczeniami ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DukanOdZaraz
Nie podalam swojej wagi :) ja waze 73kg i mam 176cm. Wiec te 5kg mniej było by dla mnie idealnie. Problem tylko w tym ze jak tylko zejde do 71kg to waga staje w miejscu i znika motywacja. Ale może powinnam to przetrzymac :( a po nowym roku będzie mi łatwiej. No i czuje taka pozytywna energię od was dziewczyny, ze naprawdę chcecie. Ja cwicze do drugi dzien. Mimo nie trzymania diety, wiec jak zacznę diete to zacznę tez ćwiczyć codziennie :) zeby większych spalanie kalorii ... A u was jak z ćwiczeniami ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marudaaaaa
U mnie jedynym ćwiczeniem jest sprzatanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marudaaaaa
U mnie jedynym ćwiczeniem jest sprzatanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marudaaaaa
U mnie jedynym ćwiczeniem jest sprzątanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×