Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość DukanOdZaraz

Kto zacznie ze mna Dukana ,bedzie wsparciem i oparciem bez wpadek :)

Polecane posty

wlansie z trzepaczka to mam tak ze bialka nie ubijam do konca dobrze, ale mimo wszystko sa "sztywne" wiec sprobuje go zrobic w piatek ale mam normalna blache do ciasta, i keksowke w ktorej lepiej? blachy sa takich normalnych wymiarow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marudaaaaa
To zależy czy będziesz robiła z jednego czy z dwóch opakowań sera ? jak z dwóch to może byc ta większa Tak jak napisałam wcześniej to ciasto nie rośnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DukanOdZaraz
hmm ja mam taki przepis ze ciasto rosnie jak oszlalale tylko po trem troche opada. Agnieszka ja uzywam takiego recznego blendera i wychodzi jak zmielony ser. mam konto na fotosiku. Dzisiaj wrzuce zdjecie to wam pokarze,jak was interesuje moj wypiek :) hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marudaaaaa
Nie można, zresztą ja nie stosowałam Dlatego robię z dwóch serów żeby było co pojeść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie ja nie mam ani blendera, ani miksera mam jedynie trzepaczke :( nie mam pieniedzy na to zreszta za miesiac wracam z powrotem do uk, wiec sobie juz tam kupie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DukanOdZaraz
ooo i robila tez kielbaske Dukana, od razu mowie przepis na kielbaske zaciagniety z internetu,ale kielbaska poprostu smakuje jak biala kilbaska.. mmm pycha...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DukanOdZaraz
agnieszka-nie znam na piemic a jestem w pracy. napisze wieczorkiem z domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marudaaaaa
Próbowałam robić placuszki z otrebowe z serkiem homogenizowanym i mi nie wyszły :( dodałam jedno jajko Macie jakis przepis żeby w miare łatwo można by było je usmazyć ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja robie zazwyczaj tak ze jajko beltam, pozniej dodaje troche otreb i znowu beltam i pozniej lyzke serka homogenizowanego nie dodaje wiecej bo nie wychodzi mi pozniej i potem na patelnie teflonowa i wychodza ja dodaje czasami slodzik, ale najczesciej dodaje cynamon, ewentualnie aromat ;) poza tym dobry sposob na "serek danio" serek homo naturalny, troche slodziku i aromat waniliowy do lodowki na godzine, pyszota! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DukanOdZaraz
macie naprawde pare dobrych i prostych przepisow... agnieszka,ja przelecialam przez pare blogow Dukanek i powiem ci ze przepisy sa niezle ,ale juz probowalam kilka i czasem wychodzi z nich poprostu cos co mozna wyrzucic tylko do smietnika... dlatego teraz zanim cos zrobie to spedzam kilka godzin w sieci i czytam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marudaaaaa
agnieszka: ile placoszków z tego Ci wychodzi ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojej to roznie bo tak zazwyczaj ok 4 moze? nakladam je normalna lyzka, jak lyzka do zupy :) ale ja zazwyczaj robilam w 2jajek, wiec wychodzilo ich ok 6, moze 7 ale nie pamietam bo dawno nie robilam dzisiaj chce zrobic z tunczykiem, bo to tez jedyny sposob zeby go zjesc, a w plackach tunczyka prawie nie czuc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marudaaaaa
Spróbuje dziś znowu zrobić, mam nadzieje że tym razem mi wyjdą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marudaaaaa
Robiłam tak samo z tym że może niepotrzebnie ubijałam białko..sama nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z ubijanym bialkiem tez jest przepis i one wtedy wychodza takie bardziej pulchne ja tez robilam tak ze o wiele za duzo dodawalam otreb wtedy to bylo takie sie w takie kamyki jakby one formowaly, nie wiem jak to opisac, ale przy smazeniu na patelni one pozniej takie fajne kruche byly a ten z serkiem homo to bez ubijania, wystarczy tylko rozbeltac jako widelcem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marudaaaaa
Zobacze co mi wyjdzie i wtedy się pochwale :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DukanOdZaraz
placki z tunczyka sa nizle,ale nie przepadam i jakos ostatnio tunczyk mi nie smakuje. lubie ryby,ale chyba mam obrzydzenie bo na poczatku jadlam te placki ciagle. Za to lubie zrobic pase z jajek i szczypiorku z odrobina jogurtu naturalnego do Bulek Dukana :) przepis na bulki tez moge potem wrzucic. jest super bo mozna z niego upiec male placuszki na tosty :) lub kanapki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marudaaaaa
Te bułki można jeść w I fazie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja robilam bulki, ale robilam na blasze, i mi wyszly bardziej placki niz bulki, bo sie rozlazly macie pomysl jak zorbic z tego bulki? zeby chociaz taki ksztalt mialy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DukanOdZaraz
tak mam dobry przepis na bulki i wygladaja jak bulki. to tez wieczorem :) obiecuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja upiekłam dziś ciasto marchewkowe ! rewelacja, super mokre wcz zrobiłam pasztet :) i galaretkę :) w piakarniku papryka nadziewana chudym mielonym idnykiem.. tylkoproblem jest taki, że starsznie mnie wątroba boli... :( waga dziś wskazała: a:67,8kg k: 83kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DukanOdZaraz
japonkii - jesli jestes pewna ze to watroba, to boli bo nie ma tluszczu zeby trawic jedzenie, zwlaszcza jesli wypilas pare drinkow przez swieta i sylwestra, zjedz kromke z maslei i dzemem lub cos co zawiera tluszcz... mialam podobny rpoblem w zeszlym roku. dwa dni na umiarkowanym tlustym jedzeniu i przeszlo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×