Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość DukanOdZaraz

Kto zacznie ze mna Dukana ,bedzie wsparciem i oparciem bez wpadek :)

Polecane posty

Gość Marudaaaaa
U mnie jedynym ćwiczeniem jest sprzątanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DukanOdZaraz
kafeteria dodaje wszystko po kilka razy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marudaaaaa
Powiedz mi... jesz teraz normalnie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DukanOdZwraz
Marudaa-jem normalnie i raz w tygodniu robię dzien proteinowy. I jest Ok , ale marze zeby zrzucić te 5kg i ważyć 68 kg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marudaaaaa
Jak tam weekendowo kobietki ?? :) zapomniałam wcześniej dodać że stosując dietę spożywałam alkohol może nie w nadmiarze ;) ale okazjonalnie...i wbrew wszelkim zakazom :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DukanOdZaraz
Marudaa- u mnie nie dietkowo, ale w sumie nie bardzo chce mi sie jeść. Mam jakieś takie wahania nastroju. Ogólnie kocham święta, ale jakoś mnie to wszystko zaczyna drażnić. I chociaz nie tyje to czuje sie taka gruba przez te wszystkie ciuchy na sobie. Nie lubię zimy :( leeee.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DukanOdZaraz
Rozumiem ze swieta juz za tydzien i kazdy zajety przygotowaniem,ale mam nadzieje ze przez to nasz waek nie padnie :( ja dzisiaj zrobilam sobie oczyszczajacy dzie proteinowy i mam nadzieje ,ze jutro poczyje sie lzejsza.. a co u was moje kochane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marudaaaaa
Witam serdecznie z poniedziałku :) Ja przygotowaniami do Świąt zajmę sie od środy także jeszcze tu jestem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marudaaaaa
Ratuuuunku !!! :( coś się ze mna dzieję, chodzę non stop głodna :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marudaaaaa - włsnie biore sie za Twój sernik. chce mi sie strasznie czegos slodkiego :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiedzialam czy trzeba rozrobic zelatyne czy dajesz ja w proszku? ja rozrobilam w odbrobinie gorącego mleka. dalam aromat migladłowy. nie mam tez odpowiedniej formy, wiec wlałam serek do blachy na muffinki. beda mikro serniczki. posypalam tez je starta skóra z cytryny ;) juz sie doczekac nie moge!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adam - 20
Witajcie kobietki. Czy krasnal może zacząć z Wami? Mam do zrzucenia 20 kg,ale jak zgubię 10kg to też będę się cieszyć. Nigdy nie stosowałem żadnej diety,gdyż kocham dobrze zjeść:-) Możecie mi napisać ile mniej więcej czasu trwa każda z poszczególnych faz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adam - 20
już znalazłem odpowiedź na powyższe pytanie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie że możesz. nie jestem Autorką topiku i pojawiam się tu sporadycznie ale zapraszam ;) Serniczki wyszły bardzo smaczne. Urosły ślicznie - jak muffinki - a potem opadły :( aromat migdałowy w połączeniu ze skorka z cytryny - miodzio. przepis dodaje do "swoich". dzięki Maruda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marudaaaaa
ASDA: Bardzo się cieszę, że Ci smakowało :) jeśli chodzi o żelatynę to dodaję łyżkę na "sucho" ;) niestety sernik nie urośnie tak na stałe bo nie dodajemy tam proszku do pieczenia dlatego z reguły robię z większej ilości sera :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adam - 20
Ja sobie chyba nie poradzę z gotowaniem:-( a to chleba w ogóle nie można żadnego jeść?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marudaaaaa
Adam : Poszukaj sobie w necie np na stronie dieta-dukana.pl to co wolno a czego nie wolno jeść Chleba jako chleba nie wolno jeść no chyba że chlebki dukanowe ale to też tam znajdziesz przepis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepisy dukana sa bardzo proste. ja ze słodyczy znam i lubię muffinki, gofry i teraz te serniczki (Maruda dodaj starta skorke z cytryny do nich - czysta rozpusta). resztę przepisów bede probowac po BN.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DukanOdZaraz
Chyba będę miała wiecej do zrzucenia niż 5kg. Sobie w te święta pojadlam. Dzisiaj robię oczyszczajacy dzien proteinowy. I tak chyba do sylwestra zeby dobrze wyglądać w sukience. A od 2 stycznia Dukan moi drodzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marudaaaaa
Heh :) u mnie to samo zamiast 5 będzie pewnie z 7 albo nawet i 8 :) po prostu pękam, dziś jednak cały dzień sama czerwona hebratka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DukanOdZaraz
Marudaa- widzę ze nie jestem sama w swoich odczuciach. Muszę zrobić te proteinoi chociaz ze dwa dni. Wtedy czuje sie taka lekka. Czerwona herbatke to i tak pije. I co wieczór herbatę na trawienie. Bardzo mi pomaga po takim ciężkim jedzonku. A i na Dukanie pomaga na prace jelit :) cieszę sie ze znalazłam tu wsparcie. Jeśli zaczynamy od 2 stycznia od poniedziałku to muszę zakupy zrobić , chociaz na pierwsze dwa dni. Ile dni fazy uderzeniowej planujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marudaaaaa
Myślę, że 5 dni fazy uderzeniowej będzie w sam raz, akurat roboczy tydzień. Będąc w pracy jest mi dużo łatwiej A Ty ile ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DukanOdZaraz
Tez planuje 5 dni. Fajnie wiec będziemy na tym samym etapie. A potem jak lecimy? 5/5 i totalne wspieranie, bo u mnie najgorzej to wrócić po tych warzywach do protein :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAJ ADAM -20 . DOBRZE WYCZYTAŁEŚ W PIERWSZEJ FAZIE CHLEB JEST ZABRONIONY CAŁKOWICIE . JA JUŻ BYŁAM NA TEJ DIECIE KILKA MIESIĘCY TO WIEM CO I JAK ALE TERAZ POTRZEBUJE WSPARCIA ŻEBY DO NIEJ WRÓCIĆ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DukanOdZaraz
Funia- zapraszamy. Zaczynamy od 2go stycznia. Jeśli chcesz zacząć z nami nie ma problemu. Ile masz do zrzucenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do zrzucenia mam sporo , jakieś 17kg, jeśli wytrwam oczywiście . Waże jakieś 87 kg. i gdybym osiągneła 70 to byłaby rewelacja a poniżej 70 to chyba byłby cud hehe :0 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DukanOdZaraz
Funia - wiec możesz zrobić 5 dni z nami będzie razniej. Co do Twojej wagi to ile masz wzrostu ze aż tyle chcesz zrzucić :) myśle ze z Dukanem ci się uda ja zgubilam 14kg i zostało mi 5 kg właściwie to po świętach w sumie 6kg a nawet 7. Ale o 2 go ruszamy z kopyta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marudaaaaa
A jak zrobimy drugą fazę ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam ok. 168 cm wzrostu , więc same widzicie że jest z czego się odchudzać . W zeszłym roku odchudzałam się już z Dukanem i z 96kg, zeszłam na 81 ale miałam wypadek w pracy i siedziałam kilka tyg. w domu i tak sobie popuszczałam aż sie przeraziłam stając na wagę . Postanowiłam że nadchodzi Nowy Rok więc musze sie zmotywować a mając wsparcie myślę że bedzie mi łatwiej :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×